Watch Dogs | Xbox 360

gamer x360

کاربر سایت
Jun 2, 2012
7
نام
mahmoud
تو رو خدا انقدر چرت و پرت نگید.همین شما نسل کشا هستید که چشم دیدن همچین بازی هارو تو x360 و ps3 ندارید.شماها چطوری با بازیهای الان (مثل مکس پین)کنار میاید که انقدر عاشق نسل بعد هستید.واقعا متاسفم براتون .وقتی این بازی واسه x360 و pps3 منتشر شد شما حق بازی کردنشو ندارید چون شما نسل بعدی هستید و واستون افت داره که باری های این نسل رو بازی کنید.لعنت به نسل بعدی که اینطوری باشه (گرافیکی به این پایینی تحویل مردم بده).یعنی شما از نسل بعد این انتظارو دارید؟

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,769
نام
مارشال
آقای Maniac Gamer شما خودت میخوای تو pc بازی کنیش یا تو کنسولتون'؟
تو هر دو. مثل خیلی دیگه از عناوینی که تو کنسول به خاطر اچیومنت و کنترل راحت با دسته بازی کردم و تو PC به خاطر کیفیت بالاتر نسبت به نسخه ی کنسول و چشیدن طعم کنترل با کیبورد. از تک تکشون هم تو هر 2 پلتفرم لذت بردم.
ولی منظورتون رو از این سوال و ربطش به حرف قبلیم رو نفهمیدم.
دوست عزیز مشکل اینجاست که بعضیا ایکس باکس 360 رو به چشم اتاری دستی میبینن و هنوز عقده ایکس باکس نسل بعدی ( چون توی نمایشگاه امسال رونمایی نشد) توی دلشون مونده برای همین با اینجور نظر دادن میزنن تو سر مال....
اگه احیانا منظورتون با منه، من به هیچ عنوان منتظر نسل بعد نیستم. به چندین دلیل:
1- همین الان دارم حسابی با این کنسولا و عنوان هاشون حال میکنم.
2- کلی اچیومنت و تروفی جمع کردم که فعلا دوست ندارم دوباره رو یه پلتفرم دیگه از اول شروع کنم.
3- کنسول های نسل بعد در ابتدای اومدن تو اینجا خیلی گرون هستن (مثل اوایل PS3 و X360) و مشخصا نمیشه همون اول خریدشون.
4- به خاطر مورد 3 کلی از انحصاری ها رو نمیشه زود روی کنسول های نسل بعد بازی کرد.
5- تا هک شدن کنسول های نسل بعد مطمئنا مدت زیادی طول میکشه و خرید بازی اورجینال مخصوصا با وضعیت فعلی دلار مثل کابوس میمونه.
در ضمن از قبل از نمایشگاه هم اصلا شوق معرفی نسل بعد رو نداشتم و اگه جایی بحث شده بود گفتم که احتمال معرفی تقریبا 0 ـه. مخصوصا با توجه به عناوینی که در 2013 برای کنسول های فعلی تایید شدن.
حرف افشین جان هم تو صفحه ی قبل کاملا درسته. ما با کنسول های فعلی مشکلی نداریم که میگیم این بازی روشون اجرا نمیشه، فقط داریم واقعیت رو میبینیم که بازی ای با این کیفیت (دقیقا چیزی که نمایش داده شد) امکان نداره روی کنسول های حاضر هم همینجوری اجرا بشه. قطعا فاصلش با نسخه ی PC خیلی زیاد خواهد بود.

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
تو رو خدا انقدر چرت و پرت نگید.همین شما نسل کشا هستید که چشم دیدن همچین بازی هارو تو x360 و ps3 ندارید.شماها چطوری با بازیهای الان (مثل مکس پین)کنار میاید که انقدر عاشق نسل بعد هستید.واقعا متاسفم براتون .وقتی این بازی واسه x360 و pps3 منتشر شد شما حق بازی کردنشو ندارید چون شما نسل بعدی هستید و واستون افت داره که باری های این نسل رو بازی کنید.لعنت به نسل بعدی که اینطوری باشه (گرافیکی به این پایینی تحویل مردم بده).یعنی شما از نسل بعد این انتظارو دارید؟

idahadi21

کاربر سایت
Sep 8, 2008
1,930
نام
هادی
خوب چیکار کنیم الان ؟ ناراحت باشیم از اینکه گرافیکی در اون حد رو کنسول نداره ؟ کسی مگه انتظار داره که داشته باشه ؟

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,075
نام
M o h A M a d
دوستان عزیز ، این بازی احتمالا واسه سال 2014 خواهد بود و زمانی که کنسول های نسل جدید معرفی شُدن (به احتمال زیاد)
خیالتون راحت باشه اونی که توی E3 نمایش دادن هیچ رقمه ربطی به نسخه ای که واسه کنسول های این نسل میاد (اگه بیاد) نداره
دیگه مساله فقط تکسچر و AA و رزولوشن نبود توی اون چیزی که دیدیدم
فیزیک و هوش مصنوعی ِ بازی به طور کل چندین سطح بالاتر از اونی بود که توی این نسل دیدیم
هر کرکتری (حتی مردم توی خیابون) انیمیشن هایی در حد کرکتر های اصلی بازی های این نسل داشت
انیمیشن صورت کرکتر ها فوق العاده با اون چیزی که تو این نسل میبینیم متفاوت بود
افکت و حجم پارتیکل هایی که در حال رندر شُدن بود نصفشونم توی این نسل توی یه بازی دیده نشده
فیزیک باد به تنهایی نشون میده که بازی واسه این کنسول ها نیست
نورپردازی و اثر قطرات بارون روی محیط چیزی نبود که تا به حال نزدیکش هم توی این نسل دیده شده باشه
اینقدر جزئیات و ریزه کاری های بازی زیاد بود که تا صبح میشه در موردشون حرف زد
فکر نکنید هر کی میاد این حرفا رو میزنه واسه این میگه که خوشحاله کنسول های ما دیگه توانشون جواب گوی همچین چیزایی نیست ، شما خودتون تریلر رو ببینید کاملا متوجه میشید ، به نظر من امکان داره حتی واسه PC نیاد و به طور همزمان برای کنسول های این نسل و نسل بعد بیاد ، ولی حتی فکرشم نکنید اون چیزی که توی E3 نمایش داده شُد واسه کنسول های این نسل بیاد .

چیزی که همه دیدیم داشت روی PC اجرا میشد و همه میدونیم سخت افزار PC زمین تا اسمون با کنسول فرق داره....

این بازی برای همین نسل ساخته میشه و شفافیت گرافیک و کنسول مثل بازی مکس پین 3 میمونه که سازنده ها اعلام کردن نسخه PC به مراتب دارای کیفیت بالاتری به نسبت نسخه کنسولی هست و راجب این بازی هم مصداق همینه....

اینم اضافه کنم یک شرکت هیچ وقت نمیاد از یک عنوان برای دو نسل استفاده کنه.... اگر هم استفاده کنه با یک عنوان و سیستم متفاوت روند کار رو ادامه خواهد داد...

ضمن اینکه از قبل اعلام شده بازی برای هر سه کنسول PC PS3 XBOX 360 منتشر خواهد شد....

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
اینو هم بگم کمی باید صبر کنیم تا تریلر نسخه های کنسولی رو ببینیم و شایدم هیچ فرقی نکنن.حالا حرف از pc شده ، قرار نیست که کنسولا بدتر باشن.شاید یوبی دوس داشته رو pc بزنه بازی رو.

RAT PATROL 01

کاربر سایت
Jun 1, 2012
54
نام
کیارش
بچه ها این همه دارن دلیل های واضح میارن که کنسول های نسل حاضر توانایی اجرای همچین بازی رو ندارن بعد شما ها میگید شاید Ubi بخواد نسخه رو کنسول مثل PC درست کنه!!Ubi چه بخواد چه نخواد نمیتونه نسخه کنسول رو مثل اون تریلر بزنه!!اونم یوبیسافتی که این چند وقته یه AAA با گرفیک درست و حسابی بیرون نداده!NG که بازیه قبلیش Best graphic شد نتونسته همچین کاری رو برای TLOU بکنه!!انقدر دلتونو صابون نزنید!!از ما گفتن!!

adel3532

کاربر سایت
Mar 7, 2009
898
نام
عادل
ماشالله به این همه فرهنگ بحث کردن مودبانه و منطقی !!! ...
بابا چرا بعضیا انقد بچه بازی در میارن ؟
واقعا متاسفم ...
مثلا اومدیم یک خبر رو باهم مرور کنیم ، ور داشتین کل بازی سنتر رو گذاشتین رو سرتون که چی بشه ؟؟؟؟
مثلا چه نتیجه ای از این بحثا می خواین بگیرین؟
فک می کنین کنسول های این نسل می تونه این بازی رو با همین کیفیتی که تو E3 دیدیم اجرا کنه؟ خب خدا رو شکر اگه بتونه ، ما هم مثل شماها دوس داریم بازی های تاپ برای کنسول هایی که چند ساله بقول مانیاک داریم اچیومنت و تروفی باهاش جمع می کنیم بیاد ! اما یه کم واقع بین باشین !
بنده های خدا اگه فرقی بین تعداد دیسک های بازی ها نبود چرا شرکتها نمیان بازی ها رو با حجم های نزدیک به هم بدن بیرون ؟اگه اینطور باشه MP3 باید رو کنسول و PC به میزان تقریبا یکسانی داده داشته باشه که اینطور نیست.اخه نمی دونم این حرفا رو از کجا در میارین ؛ واقعا farcry2 با این کیفیت که دیدی قابل مقایسه س؟کیفیت RDR باهاش قابل مقایسه س ؟ بابا یه کم به فیزیک بازی توجه کنید !!
درسته ، مقایسه ی کرایسیس با این بازی open word درست نیست ! اما مقایسه کرایسیس رو کنسول و رو PC درسته که ! همینطور ویچر ! یعنی حرف عالم و آدم رو قبول ندارید که گرافیک و Performance این بازی ها رو PC بهتره ؟ (من خودم کنسول باز هستم ها) خب اینم مثل اونه . روی PC بهتر جواب می ده . چونکه تکنیک های خیلی پیشرفته ای توش بکار رفته ؛ از DiX11 گرفته تا ...
از RDR اسم بردید ؛ خب برید جلوه های این بازی رو با اون مقایسه کنید ؛ بنظرتون لباس جان مارستون تو RDR اصلا فیزیک داشت !! تو این بازی حتی لباس کل NPC ها دارای فیزیک خاص خودشه (افراد داخل بار رو ببینید ) از نظر بارش بارون اصلا RDR با اینی که ما دیدیم قابل مقایسه س ؟ بابا اصلا به انعکاس نورها و رنگها تو ماشین ها دقت کنید ! فک می کنید اینها شبیه RDR هست؟؟؟؟!
حالا مگه کسی اومد گفت رو این نسل نمی اد ؟ بابا می یاد ؛ یارو خودش گفته خواهیم دید که برای نسل بعد هم خواهد آمد یا نه . خب این چه چیزی داره که انقد باید حرفهای الکی و ... درباره ش زده بشه ؟
بیاین برای افزایش کامنت و یا خودنمایی تو فروم ها به هر نوع واکنش بچه گانه ای متوسل نشیم

آخرین ویرایش:

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,075
نام
M o h A M a d

مدیر تولید یوبی سافت Yves Guillemot در طی گزارشی که GTTV تهیه کرده بود، تایید کرد که بازی جدید این شرکت، یعنی Watch Dogs برای کنسول ها و PC منتشر خواهد شد.

بعد از اتمام کنفرانس یوبی، گمانه زنی ها در مورد این که این بازی ممکن است یک بازی نسل بعد باشد شروع شد، و اکنون Guillemot با این تاییدیه به گمانه زنی ها پایان داد. البته وی در پاسخ به سوال ورژن نسل بعدی بازی به “خواهیم دید” بسنده کرد.

همچنین وی تایید کرد که نمایش بازی در جریان کنفرانس یوبی سافت، با استفاده از یک PC قدرتمند انجام گرفت. همین امر ذهن ها را به سمت پلتفرم PC سوق می دهد. هیچ تاریخ عرضه و یا اطلاعات بیشتری برای این عنوان ذکر نشده است.

منابع :

Watch Dogs announced as new IP from Ubisoft | VG247

Ubisoft's Watch Dogs unveiled, platforms not yet disclosed • News • PC • Eurogamer.net

Clueless

کاربر سایت
Aug 4, 2011
78
چیزی که همه دیدیم داشت روی PC اجرا میشد و همه میدونیم سخت افزار PC زمین تا اسمون با کنسول فرق داره....

این بازی برای همین نسل ساخته میشه و شفافیت گرافیک و کنسول مثل بازی مکس پین 3 میمونه که سازنده ها اعلام کردن نسخه PC به مراتب دارای کیفیت بالاتری به نسبت نسخه کنسولی هست و راجب این بازی هم مصداق همینه....

اینم اضافه کنم یک شرکت هیچ وقت نمیاد از یک عنوان برای دو نسل استفاده کنه.... اگر هم استفاده کنه با یک عنوان و سیستم متفاوت روند کار رو ادامه خواهد داد...

ضمن اینکه از قبل اعلام شده بازی برای هر سه کنسول PC PS3 XBOX 360 منتشر خواهد شد....

این رو هم من اضافه کنم که قبلاً از طرف همین یوب سافت همچین اتفاقی افتاده و از یه عنوان برای دو نسل استفاده کرده ..برید چک کنید..Splinter Cell: Double Agent بودش هم برای پی اس 2 و ایکس باکس بود و هم برای 360 و پی سی و بعداً پی اس 3 که دو نسخه کنسولی با هم فرق داشتند ولی نسخه پی سی با نسل بعدش که اون موقع 360 و پی اس 3 بود یکی بود..به گمونم اینجا هم همینطور بشه دیگه

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
این رو هم من اضافه کنم که قبلاً از طرف همین یوب سافت همچین اتفاقی افتاده و از یه عنوان برای دو نسل استفاده کرده ..برید چک کنید..Splinter Cell: Double Agent بودش هم برای پی اس 2 و ایکس باکس بود و هم برای 360 و پی سی و بعداً پی اس 3 که دو نسخه کنسولی با هم فرق داشتند ولی نسخه پی سی با نسل بعدش که اون موقع 360 و پی اس 3 بود یکی بود..به گمونم اینجا هم همینطور بشه دیگه
دقیقا هر کی دوست داشت این پست منو بوک مارک کنه نمایشگاه سال بعد این بازی برای کنسول های نسل بعد اعلام میشه .

---------- نوشته در 01:33 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:30 AM ارسال شده بود ----------

دوستان عزیز مشخص بود که این بازی داره از موتور فیزیک انویدیا فیزیک استفاده میکنه . حرکت کردن لباس ها وزش ریل تایم باد و اثر ریل تایمش رو محیط و بارش بی نظیر باران و باز هم اثر داینامیکش رو محیط وجود آنتی و......خلاصه همه چیز در بالاترین سطحش بود صد در صد رو ی کنسول های این نسل بیاد توانایی رندر کردن بیشتر این افکت ها رو نداره . کنسول های این نسل بخشی از کارایی ها و افکت های انویدیا فیزیک رو میتونن استفاده کنن مثل بازی بتمن و مافیا 2 ولی بیشترشون رو نه یکی از افکت هایی رو که کنسول ها قادر به ساپورتش نیستن وزش داینامیک باد رو محیط هستش که نه در بازی بتمن و همچنین صد در صد دراین بازی توانایی ساپورتش رو نداره البته جزییات دیگری هم هست که در این بخش از بحث خارجه . پاینده باشین

sms.moosavi

کاربر سایت
Sep 9, 2010
1,808
نام
سید محمد موسوی
برو تریلر HALO 4 رو ببین ، چجوری کنسول کمر راست کرده !

اَه بازم توی PC ندیده داری از گرافیک کنسول دفاع می کنی؟!!!!!!:-&

---------- نوشته در 02:25 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:24 PM ارسال شده بود ----------

من هرچی بیشتر نگاه می کنم بیشتر حس می کنم یک شوی از پیش رندر شده هست!

دقیقا همین طوره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر