Watch Dogs | PS3

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
تبریک تبریک...
نمیدونم کسی گذاشته بود اینو یا نه ولی ctOS کامپنین اپ هم اومد...
yqumunu7.jpg

CHICAGO IN THE PALM OF YOUR HAND
Connect and play LIVE with any Watch_Dogs player logged into their console or PC game.
Control the city of Chicago from anywhere in the world with the Watch_Dogs Companion: ctOS app.
As a ctOS Operative, you will have control of the Chicago Police and control of all ctOS devices across the city.
The streets of the city become your ultimate battleground where your goal is to stop players and maintain order.
Challenge and shut down other players with every tool available.
To get the most out of your app, you will need to connect with other players that own the console/pc game.
You don’t need the console/pc game to play.
You can only play against human players.
EVERYTHING IS CONNECTED
Connect to any players from any Watch_Dogs platform on console or PC.
- Play LIVE with your friends, or with other players around the world.
- Play with any internet connection from Wi-Fi to 3G/4G/LTE Networks.
- Customize your own challenges and send them to your friends.
CONNECTION IS POWER
You are connected to Chicago and beyond.
- Take over a Chicago PD helicopter equipped with a sharpshooter and track down your opponents.
- Control every ctOS device in the helicopter’s radius like traffic lights, road blockers, steam pipes and much more.
- Dispatch and upgrade the different Chicago police units including patrols, SUVs and SWAT teams.
BECOME THE BEST ctOS OPERATIVE
Every player you challenge is a new opportunity to advance and improve your skills.
- Gain XP and skill points as you win challenges.
- Use those skills points to upgrade your police arsenal and ctOS powers.
Note:
- Watch_Dogs Companion: ctOS requires an internet connection to function correctly.
- Watch_Dogs Companion: ctOS requires a Uplay account.
- Watch_Dogs Companion: ctOS is compatible with PS4, Xbox One, PS3, Xbox 360 and PC.
- Watch_Dogs Companion: ctOS requires a free Xbox Live and/or PSN account to play against Xbox Live and/or PSN Players.

آخرین ویرایش:

boy_ofpersia

کاربر سایت
Dec 31, 2008
250
نام
آرمان
سلام من هنوز این گیم رو بازی نکردم، ولی یک تعداد نظر خوندم تو پست های قبلی... اصلا کار صحیحی نیست مقایسه اش با GTA V.
از چه نظر مقایسه می کنید؟! سبک بازی؟ گرافیک؟

S H 4 H 4 i3

کاربر سایت
Jun 20, 2012
219
رفیق میشه لینکشو بدی لطفا؟؟؟
ممنون[/QUOTE

همینی که دوستمون بالاتر گذاشته همونیه که عربستانی داره بازی میکنه ، اونی که من میگم همون گیم پلی 50 دقیقه ایه .
تنها نقطه ضعفش به نظر من البته زیاد بودن نور محیط روی دیوارها و اجسام بازیه که باعث overbright شدن شده ، جاهایی که نور خورشید هست خیلی شفافه و بلار .

چرا بازیای جدید همه اینطوری شدن؟!
به خاطر این موضو BF4 رو گذاشتم کنار تو نسل بعد بازی کنم دیدم اونجام همینه...
cod ghosts هم همینطور..

mehdi.j44

کاربر سایت
May 24, 2014
8
دوستان بازی ارزش خرید داره ؟
من بازی رو گرفتم و چند ساعتی بازی کردم. اصلن درحد اون همه تبلیغات نبود و بنظر من جالب نیست.
بازی به شدت باگ داره، گرافیک رو پلی۳ خوب نیست، روند بازی بعد یک ساعت خسته کننده و تکراری میشه.
الان تعجب میکنم چطوری این بازی رو با GTA مقایسه میکنن!!!

Parhoon368

کاربر سایت
Jan 27, 2013
21
نام
پارسا
اينكه دوستان ميگن بازي خسته كنندست واقعا حقيقت داره ، ولي من مي خوام به يكي از بزرگترين ايراداتش نسبت به نسخه ي PS4 اشاره كنم و اونم اينه كه بازي Free Roam آنلاين در نسخه ي ٣ نداره !!!!!
واقعا كار مزرخرفيه كه ubi كرده تا مجبورتون كنه يا ٢ بار بخريد و يا فقط برا Ps4 بخريد!
اگر تريلر هاي مولتيش رو ديده باشيد به اين نكته پي مي بريد كه يكي از سرگرم كننده ترين قسمتاي بازي همين Free roam ش بود كه حذف كردن !
در كل بازي افتضاحم نيست و در نوع خودش جالبه ولي به كل مقايسه اون با شاهكارهاي *R كار اشتباهيه .
به زور شايد بشه با The Saboteur مقايسه بشه كه من بازم داستان اون رو بيشتر ميپسنديدم !!!!!

آخرین ویرایش:

GUѦRDiAN

کاربر سایت
Jun 25, 2011
985
نام
Esmaiel
یک سوال از دوستانی که نسخه PS3 رو بازی کردن!
آقا این وضعیت دوربین چطور تغییر میکنه؟ منظورم اینه که چطور در هنگام شلیک کردن میشه دوربین رو روی شانه سمت راست یا چپ تنظیم کرد!؟

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
دوستان یک محبتی می کنند توی این سایت برند و یک Register چند دقیقه انجام بدن تا شاید این Vote ها کمکی کرد برای تغییر این Social Lubricant احمقانه این بازی .یا Patch چیزی دادند بیرون براش.

با تشکر - چون ممکن شما عزیزان به تاپیک ها کنسول های دیگر سر نزنید بهمین دلیل در تاپیک های مشابه هم این پست را قرار دادم.

ps3amir

کاربر سایت
Aug 19, 2008
677
نام
مسعود
سلام
من هم بازی را گرفتم
به نظرم بازیش خیلی خوبه و تکراری هم نشده برام چون تا حالا بازی همچین سبکی بازی نکرده بودم.
گرافیکش هم نسبتا خوبه و من مشکل خاصی ندارم باهاش.
مشکلاتی که تا حالا با بازی داشتم اینا بوده:
تو یک مرحله جلوم کلی پلیس بود و من یکمیشون را کشتم و همون جا پشت یک ج سنگر گرفتم بعدش خودبخود یکمی که گذشت پلیس جستجو را لغو کرد و حتی یک بار هم بعدش نیومدن اونجا که من بودم را نگاه کنند در حالی که قبلا دیده بودن اونجام.
این کارکتر بازی تو خونه خودش میره دستش تو جیبشه خیلی ضایع هستش.
فیزیک ماشنش را خوشم نمیاد یکمی بد فرمونه خیلی هم چسبندگیش زیاده اینگار حس nfs را ماشینش که من دوست ندارم
تخریب ماشینش هم بده میزنی به یکی چقدر خورد میشه ولی وقتی ماشین را نگاه میکنی ماشین هیچیش نشده!
برخورد ماشین هم با یکی دیگه خوب نیست وقتی چراغ هک میکنی تصادف میشه ماشینا له میشن ولی وقتی همین طوری میخورین به هم حتی محکم تر از اون موقع زیاد چیزیشون نمیشه!
دیگه چیز خاصی ندیدم و در کل بازی باحاله
و شروع داستان هم میتونست به جای اون فیلم قدیم ایدن به صورت بازی کردن میبون بهتر بود.

Sent from my iPhone 4s

srsh68

کاربر سایت
Jul 19, 2013
68
اقا من اولای بازی یه جا گیر کردم
اونجا که objective میاد باید یکی رو انلاین تارگت کنی و هکش کنی!
حتما باید به نت وصل باشم چون هر کاری کردم نشد
چیکار کنم؟
مرسی

ps3amir

کاربر سایت
Aug 19, 2008
677
نام
مسعود
اقا من اولای بازی یه جا گیر کردم
اونجا که objective میاد باید یکی رو انلاین تارگت کنی و هکش کنی!
حتما باید به نت وصل باشم چون هر کاری کردم نشد
چیکار کنم؟
مرسی

من که وصل نبودم بعد اونکارایی که میگه انجام بدین زدم اومدم از اون صفحش بیرون و ادامه مراحل اومد.

ps3amir

کاربر سایت
Aug 19, 2008
677
نام
مسعود
این ایدن مشت یا هر چی نمیزنه به مردم؟فقط با اسلحه میشه مردم را زد؟
در هنگام رانندگی تیراندازی نمیکنه؟
این لود ماشین ها هم رو اعصابه ادمه ۱۰ متر مونده به ادم لود میشه.

Sent from my iPhone 4s

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر