Watch Dogs | PC

watch-dogs-2.jpg

خوب چند ساعت قبل ubاز ipجدیدش به اسم Watch Dogs پرده برداری کرد

اطلاعات جدید به پست اول اضافه می شود !

تاریخ عرضه بازی هم برای 2013 مشخص شده

تصاویر :

.

WATCH DOGS
HD
SD

...............................................

برای مشاهده تصویر اصلی (652x247) روی این نوار کلیک کنید.
156_2222222222222222.jpg

اولین نمایش از بازی Watch Dogs برای ps4
HD H.264 MP4 244.7MB Download
Hi-Res H.264 MP4 103.0MB Download
Lo-Res IPOD / PSP 25.7MB Download

Ubisoft امروز رسما تایید کرد که بازی Open-World آینده اش یعنی Watch Dogs در تاریخ 19 نوامبر 2013 عرضه خواهد شد. این باری 3 روز بعد یعنی 22 ماه نوامبر در اروپا نیز عرضه خواهد شد.

همچنین UbiSoft تایید کرده که این بازی برای کنسول های X360، PS3 و PC عرضه خواهد شد. اخیرا نیز اعلام شده بود این نسخه از بازی برای کنسول PS4 (در زمان عرضه کنسول) نیز منتشر خواهد شد. این در حالی است که شرکـت Sony اعلام نموده کنسول PS4 در سال 2013 روانه بازار خواهد شد.

از سوی دیگر، طبق اعلام UBI که این بازی برای کلیه کنسول های نسل بعد عرضه خواهد شد؛ باید تا 21 می منتظر نسل بعدی کنسول Microsoft نیز باشیم.

قابل ذکر است شرکت UbiSoft، نسخه های متعددی از این بازی را زمان عرضه، روانه بازار خواهد کرد که اطلاعاتی از این نسخه ها اعلام نموده است. این پک ها با نام های: ،Dedsec Edition Vigilante Edition، Uplay Exclusive Edition و Special Edition عرضه خواهد شد.

zfdw05jumkwsl3gj2w.jpg

the Dedsec Edition شامل:

• فیگور 23 سانتی Aiden Pearce
  • Steelbook
  • DedSec Collector box
  • Artbook های Watch_Dogs
  • OST های بازی
  • نقشه Chicago بازی
  • 4 عدد collectible cards
  • 3 عدد مدال انحصاری

+ سه مرحله Single Player که با نام های “Palace Pack” و “Signature Shot” و “Breakthrough Pack” نامیده می شود. هر ماموریت شامل Reward های مخصوص خودش نیز می باشد.

The Vigilante Edition:

• Vigilante Collector box
  • کلاه مخصوص Aiden Pearce
  • ماسک مخصوص Aiden Pearce
  • OST های بازی

+ مراحل و ماموریت هایی که در بالا به آن اشاره شد.

همچنین پک Uplay Exclusive Edition نیز فقط از طریق سایت Uplay قابل خرید است و شامل کلیه محتویات اضافی بازی بعلاوه steelbook می باشد. در نهایت آخرین پک با نام Special Edition عرضه خواهد شد. اگر قصد خرید محتویات اضافی برای بازی را ندارید این پک بهترین نسخه

Last edited by a moderator:

ADSL

کاربر سایت
Mar 23, 2008
1,077
نام
رضا
پس فکر نکنم مشکل داشته باشه اینجا توضیح بدم چون این مد خیلی گرافیک بازی رو بهتر میکنه! و برای GTA هم بچه ها توی تاپیک بحث و تبادل نظرش در مورد مداش حرف میزدن پس اینجا میزارم!
البته اگه مدیرات مشکلی داشتن پاک کنن :)

1- اینو دانلود میکنید:
Download File : TheWorse_Mod_(0.7)_for_Watch_Dogs.rar

2- سه تا پوشه هست که یکیش دوربین عادی خود بازی هست یکی دوربین دور تر از کارکتر یکی هم نزدیک تر به کارکتر! هر کدوم رو خواستین واردش میشین!
3- دوتا فایل Patch اونجا هست کپی میکنین و میرین توی data_win64 و اونجا پیست میکنین!
4- میرین توی داکیومنت و توی بخش My games و بعد Watchdogs بعد فایل Gamerprofile رو کامل پاک میکنید! ( میتونید از این فایل بکاپ بگیرید که اگه خوشتون نیومد دوباره همینو جایگزین کنید )
5- بعد که پاک شد وارد بازی میشید خود بازی بصورت خودکار تنظیمات جدید که افکتای جدید بهش اضافه شده رو میسازه و توی بازی Bloom Effect و DoF و Dynamic Shadows و رفلکشنای خیلی بهتری خواهید دید :x

سلام تفاوت دوربین ها توی چی هست ؟ من همون دوربین عادی رو زدم !

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,364
نام
Matthew

میزان دوری و نزدیکی، من خودم اول Far رو زده بودم دوربین عقب تر بود و یه زیبایی هایی داشت، ولی احساس کردم برای بازی کردن سخت شده، البته خودم فکر می کردم :d خیلی از دوستان این شکلی دوست دارند.
نزدیک هم به همون شکل باید نزدیک تر باشه، عادی هم عادی خود بازی، چیز خاصی نیست، مهم اون دستکاری هست که اون پچ چند کیلویباتی در بازی ایجاد می کنه.

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
دوربین عقب و جلو هست!
ولی بدرد نمیخوره!

پیشنهاد میکنم اگه دوربین عقب تر مثل من دوست دارین با روشی که چند صفحه قبل گفتم با نرم افزارFlowless WideScreen درجه FoV بازی رو زیاد کنید خیلی بهتره!
این دوربین Far ـه این مده زیاد خوب نیست و دوربینو بعضی جاها خراب میکنه و کلا یک جوریه!

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,364
نام
Matthew
دوربین عقب و جلو هست!
ولی بدرد نمیخوره!

پیشنهاد میکنم اگه دوربین عقب تر مثل من دوست دارین با روشی که چند صفحه قبل گفتم با نرم افزارFlowless WideScreen درجه FoV بازی رو زیاد کنید خیلی بهتره!
این دوربین Far ـه این مده زیاد خوب نیست و دوربینو بعضی جاها خراب میکنه و کلا یک جوریه!

:|
من هی موقع بازی می گفتم این مجید چطوری بازی می کنه با این دوربین :| نیم ساعت طول کشید تا یه بالابر رو پیدا کنم :| :d البته از یه جهتی هم زیبایی داشت :d

FPS Eager

کاربر سایت
Jan 27, 2013
1,333
نام
امیرعلی
تموم شد.
عاااااااااالی بود...عالی!! خیلی خوشم اومد واقعا هیجان اواخرش نابود کننده بود ! چندتا سوال از دوستانی که تموم کردن:
اونجایی که DedSec روی مانیتورها به ایدن گفت 30ثانیه وقت میخوایم مطمعنا 30 ثانیه بیشتر طول کشید تا هک بشه درسته؟ یعنی DedSec کار خودشو کرد؟
یعنی نسخه بعدی DedSec یا شخصیت اصلی یا منفی عه؟ o.O با CTOS 2.0!
جریان Jordi چی بود؟! چرا اونکارو کرد؟

kn!ghtf@ll

کاربر سایت
Feb 15, 2014
765
نام
مزدک
تموم شد.
عاااااااااالی بود...عالی!! خیلی خوشم اومد واقعا هیجان اواخرش نابود کننده بود ! چندتا سوال از دوستانی که تموم کردن:
اونجایی که DedSec روی مانیتورها به ایدن گفت 30ثانیه وقت میخوایم مطمعنا 30 ثانیه بیشتر طول کشید تا هک بشه درسته؟ یعنی DedSec کار خودشو کرد؟
یعنی نسخه بعدی DedSec یا شخصیت اصلی یا منفی عه؟ o.O با CTOS 2.0!
جریان Jordi چی بود؟! چرا اونکارو کرد؟

جوردی تو بازی گفته بود بحث رفاقت و کار جدا برا همین خیانت کرد حرف خودش دیگه...قبلا ایدن میخواسته به گروه dedsec بپیونده اونا قبول نکردن اخر بازی هم این گروه به ایدن میگه 30 ثانیه وقت بده تا ما ازش بک اپ بگیریم تا فقط ما بتونیم کنترل کنیم ctos و تو میتونی اونوقت به ما بپیوندی و ایدن قبول نکرد و کار خودش انجام داد...شخصیت dedsec نیست در قسمت بعدی مطمعنم یک شخصیت جدید کامل :d

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,762
نام
فرشید
یه سایتی نوشته بود این Update v1.03.471 روی نسخه Watch Dogs Deluxe Edition جواب نمیده. درسته یا نه؟؟ من نصب کردم تغییری ایجاد نشد

متاسفانه برای بیشتر کاربرا اوضاع و بهتر که نکرد هیچ، بدتر هم شد!
مشکلات بازی رو توی تاپیکش بپرسید.

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,592
من هرچی مرحله رانندگی هستش با هک کردن چراغهای راهنمایی به سختی رد میکنم میخواستم بپرسم مثل GTA از توی ماشین هنگام حرکت تیر اندازی نمیکنه؟

Meysam Raz

کاربر سایت
Jun 3, 2012
379
دوستان از دست این پلیس های انتر چطوری باید فرار کرد ؟ :d
به خدا راحتترین کار فرار از دست پلیس هستش البته من روی نرمالم
1. تا جایی که میتونید به هیج وجه با اسلحه درگیر نشید و سریع بپرید توی یک ماشین خوب ( از نظر سرعت و فرمون ) و فرار
2. موقع فرار اگر با پلیس فاصله گرفتید باید با شیف تصویر پشت سر رو ببینید و با ctrl بازی رو صحنه آهسته کنید و بعد چراغ رو عوض کنید
3. بهترین موقع تعویص چراغ وقتیه که دکمه q که روی چراغ هست شروع میکنه تند تند چشمک زدن ( با توجه به جلوتر بودن یا پشت سر بودن حریف یا پلیس ) فقط وقتی دورش چشمک زد بزنید وگرنه فقط باتری حروم میکنید
3.به هیچ وجه فکر نکنید دارید نید فور اسپید بازی میکنید و باید لایی بازی کنید تا پلیس ها برن قاطی باقالیا ( توی این بازی بهترین راه هـک کردن هست )
4. حتما قسمت هک قدرتاتون رو افزایش بدید و فیلم ها رو نگاه کنید که چطوری استفاده میشن
5.سعی کنید از جاده های فرعی برید و از قابلیت لاک کردن خیابون استفاده کنید
6.موقعی که پلیس داره میاد ( توی مینی مپ ) مسیرشون رو پیش بینی کنید و از یک راه دیگه برید
7.جای یکی دوتا پل متحرک یا یک خیابون با قابلیت قفل کردن رو یادتون باشه ، بهترین راه این پل هاست
8.یک کمی که توی بازی ول بچرخید یک سری ماموریت جلوگیری از جرم بهتون میده ، هرچی بیشتر این ماموریت ها رو برید مردم کمتر پلیس میندازن دنبالتون
9. برای پیچوندن هلیکوپتر باید سریع برید زیر یک جای مسقف که بهترینش مترو هست ضمن اینکه یکی از قابلیت های هک کردن اینه که میتونید هلیکوپتر رو از کار بندازید
در آخر کمی خلاقیت داشته باشید :d

آخرین ویرایش:

atsoo_music

کاربر سایت
Mar 22, 2011
60
نام
reza
پس فکر نکنم مشکل داشته باشه اینجا توضیح بدم چون این مد خیلی گرافیک بازی رو بهتر میکنه! و برای GTA هم بچه ها توی تاپیک بحث و تبادل نظرش در مورد مداش حرف میزدن پس اینجا میزارم!
البته اگه مدیرات مشکلی داشتن پاک کنن :)

1- اینو دانلود میکنید:
Download File : TheWorse_Mod_(0.7)_for_Watch_Dogs.rar

2- سه تا پوشه هست که یکیش دوربین عادی خود بازی هست یکی دوربین دور تر از کارکتر یکی هم نزدیک تر به کارکتر! هر کدوم رو خواستین واردش میشین!
3- دوتا فایل Patch اونجا هست کپی میکنین و میرین توی data_win64 و اونجا پیست میکنین!
4- میرین توی داکیومنت و توی بخش My games و بعد Watchdogs بعد فایل Gamerprofile رو کامل پاک میکنید! ( میتونید از این فایل بکاپ بگیرید که اگه خوشتون نیومد دوباره همینو جایگزین کنید )
5- بعد که پاک شد وارد بازی میشید خود بازی بصورت خودکار تنظیمات جدید که افکتای جدید بهش اضافه شده رو میسازه و توی بازی Bloom Effect و DoF و Dynamic Shadows و رفلکشنای خیلی بهتری خواهید دید :x
واسه من خیلی تاثیر گذار بود گرافیک بازی خیلی بهتر شد ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر