Watch Dogs | PC

watch-dogs-2.jpg

خوب چند ساعت قبل ubاز ipجدیدش به اسم Watch Dogs پرده برداری کرد

اطلاعات جدید به پست اول اضافه می شود !

تاریخ عرضه بازی هم برای 2013 مشخص شده

تصاویر :

.

WATCH DOGS
HD
SD

...............................................

برای مشاهده تصویر اصلی (652x247) روی این نوار کلیک کنید.
156_2222222222222222.jpg

اولین نمایش از بازی Watch Dogs برای ps4
HD H.264 MP4 244.7MB Download
Hi-Res H.264 MP4 103.0MB Download
Lo-Res IPOD / PSP 25.7MB Download

Ubisoft امروز رسما تایید کرد که بازی Open-World آینده اش یعنی Watch Dogs در تاریخ 19 نوامبر 2013 عرضه خواهد شد. این باری 3 روز بعد یعنی 22 ماه نوامبر در اروپا نیز عرضه خواهد شد.

همچنین UbiSoft تایید کرده که این بازی برای کنسول های X360، PS3 و PC عرضه خواهد شد. اخیرا نیز اعلام شده بود این نسخه از بازی برای کنسول PS4 (در زمان عرضه کنسول) نیز منتشر خواهد شد. این در حالی است که شرکـت Sony اعلام نموده کنسول PS4 در سال 2013 روانه بازار خواهد شد.

از سوی دیگر، طبق اعلام UBI که این بازی برای کلیه کنسول های نسل بعد عرضه خواهد شد؛ باید تا 21 می منتظر نسل بعدی کنسول Microsoft نیز باشیم.

قابل ذکر است شرکت UbiSoft، نسخه های متعددی از این بازی را زمان عرضه، روانه بازار خواهد کرد که اطلاعاتی از این نسخه ها اعلام نموده است. این پک ها با نام های: ،Dedsec Edition Vigilante Edition، Uplay Exclusive Edition و Special Edition عرضه خواهد شد.

zfdw05jumkwsl3gj2w.jpg

the Dedsec Edition شامل:

• فیگور 23 سانتی Aiden Pearce
  • Steelbook
  • DedSec Collector box
  • Artbook های Watch_Dogs
  • OST های بازی
  • نقشه Chicago بازی
  • 4 عدد collectible cards
  • 3 عدد مدال انحصاری

+ سه مرحله Single Player که با نام های “Palace Pack” و “Signature Shot” و “Breakthrough Pack” نامیده می شود. هر ماموریت شامل Reward های مخصوص خودش نیز می باشد.

The Vigilante Edition:

• Vigilante Collector box
  • کلاه مخصوص Aiden Pearce
  • ماسک مخصوص Aiden Pearce
  • OST های بازی

+ مراحل و ماموریت هایی که در بالا به آن اشاره شد.

همچنین پک Uplay Exclusive Edition نیز فقط از طریق سایت Uplay قابل خرید است و شامل کلیه محتویات اضافی بازی بعلاوه steelbook می باشد. در نهایت آخرین پک با نام Special Edition عرضه خواهد شد. اگر قصد خرید محتویات اضافی برای بازی را ندارید این پک بهترین نسخه

Last edited by a moderator:

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,377
نام
Majid
بعدش هم یک نگاه به این عکس بندازید که خودم گرفتم و واقعا من نمیتونم درک کنم اون سازنده با اون همه سعی و تلاش چرا چنین سوتی هایی تو بازیش پیدا میشه!

چرا من نفهمیدم سوتیش کجاس ؟:D یک توضیح بده :D

کلا سوتی و باگ زیاد داره و کلا بازی کاملی از کار در نیومده و خیلی از نقص های بازی رو همینطوری ول کردن و درست نکردن!
دقیقا مشکلی که AC I داشت! اونم دقیقا همینطوری بود بدون هیچ فرقی! کلی مشکل خسته کننده شدن مراحل داشت و سوتی و ... ولی نسخه دوم اومد و همشو فیکس کرد!
بخاطر همین شک ندارم نسخه دوم این هم خیلی خوب میشه!

Morgoth

کاربر سایت
Jan 15, 2009
1,656
نام
پوريا
اگه اوریج بازی بخرم امکان استفاده از سیو های بازی هست؟ و اچیومنتهاش تو steam باز میشه؟
سیواش رو احتمالا بتونید استاده کنید. باید سیو ها رو جایگزین سیو های بازی اصلی کنید.

اما یه توصیه بهت بکنم دوست عزیز, بهتره تا اومدن پچ اریجینال خریدن رو بی خیال شی, یه مشکلی WD نسخه ی اصل داره (توی تمام پلتفورم ها) که نسخه های کرک شده ندارن (به خاطر وجود کلاینک گل و بلبل uplay), اونم اینه که ممکنه بعد از یه مدت سیو هات کالا خراب می شن و بازی دیگه load نشه! خودم هم بعد از 32 ساعت بازی کردن به این مشکل خوردم, فعلا هم که ubisoft هنوز نتوسنته راه حل این مشکلو پیدا کنه

™MaMaD

کاربر سایت
Aug 7, 2007
545
نام
MaMaD

کلا سوتی و باگ زیاد داره و کلا بازی کاملی از کار در نیومده و خیلی از نقص های بازی رو همینطوری ول کردن و درست نکردن!
دقیقا مشکلی که AC I داشت! اونم دقیقا همینطوری بود بدون هیچ فرقی! کلی مشکل خسته کننده شدن مراحل داشت و سوتی و ... ولی نسخه دوم اومد و همشو فیکس کرد!
کلا نور چراغ ماشین ها سایه تشکیل نمیدن از دم FAKE :d کوهم جلوش باشه مسیر خودشو میره.:d

Assassin's Creed

کاربر سایت
Jun 24, 2006
1,320
نام
محمد امین

جدی متوجه نشدی؟ -_- .
اون دیوار رو نمیبینی به چه بزرگی نور از توش رد شده؟ :D. بعد برو جلو چراغ های ماشینا وایسا، هیچ سایه ای ایجاد نمیشه، این خیلی مشکل بزرگیه!! یعنی واقعا رو مخه!

- - -ویرایش - - -

یه مددی کنید این ها رو هم جواب بدید ما از خماری برون آییم :d

1 : همسر نداره نه، اون مرد سیاه پوست شهردار شهر شیکاگو بود :|، که به اشتباه میزنه اون خانوم رو میکشه، فیلمش ضبط میشه، ایناه فکر میکنن ایدن دنبال اون اون ویدئو بوده حمله میکنن بهش داستان درست میشه.
2 : کلارا رو دیمین میکشه، توی یکی از فایل های صدا که توی دفتر کوئین گیر میاریم کوئین اشاره میکنه که کلارا یک دختر باهوشه ولی زیادی میدونه و باید حذفش کنند چون برای سیستم خطرناکه
3 : فکر میکنم طلاق گرفتن، چون که اسم بچه هارو هم اسم خودش میزاره!
4 : آره، آخر داستان وقتی متوجه میشه که کشته شدن خواهرزادش به خاطر یک سوئه تفاهم بوده احساس پشیمونی میکنه و میگه چند نفر رو من کشتم، ارزششو داشت اینا!! البته فکر کنم بستگی به نوع کشتن اون یارو توی پایان داشته باشه.
5 : قبلش هم هکر بوده، با دیمین کار میرده، اگه دقت کنی چندین بار توی مراحل بازی این مسئله رو که قبلا همکار بودن اشاره میکنه!

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,377
نام
Majid
جدی متوجه نشدی؟ -_- .
اون دیوار رو نمیبینی به چه بزرگی نور از توش رد شده؟ :D. بعد برو جلو چراغ های ماشینا وایسا، هیچ سایه ای ایجاد نمیشه، این خیلی مشکل بزرگیه!! یعنی واقعا رو مخه!
[/SPOILER]
آها اصلا به اون قضیه دقت نکردم :D فکر کردم باگی چیزی گرفته :D
آره اون که واقعا ضایع کار شده تو بازی :D کلا هیچ چیزی سایه real time جلوی نور چراغ ماشین نداره! وقتی میری جلو نور ماشین پشت جسم هم روشن میمونه!
خوش بختانه الان که رفتم کامل تریلر اول بازی رو نگاه کردم میبینم اونم همچین چیزی نداشت در نتیجه افت هم نکرده و از اول داغون بوده از این نظر :D

فقط تنها چیزی که دلیلش رو نمیدونم چرا حذف شده این هاله جلوی چراغای ماشینا توی تریلر اول خیلی خوب بود ولی برداشتنش :|

راستی یکی گفت Fov رو تغییر بدید تا ایدن بهتر دیده بشه من کلی گشتم پیدا نکردم :| از کجا میشه تغییر داد؟

N.i.n.j.a

کاربر سایت
Dec 27, 2012
1,494
نام
つばさ
1 : همسر نداره نه، اون مرد سیاه پوست شهردار شهر شیکاگو بود :|، که به اشتباه میزنه اون خانوم رو میکشه، فیلمش ضبط میشه، ایناه فکر میکنن ایدن دنبال اون اون ویدئو بوده حمله میکنن بهش داستان درست میشه.
2 : کلارا رو دیمین میکشه، توی یکی از فایل های صدا که توی دفتر کوئین گیر میاریم کوئین اشاره میکنه که کلارا یک دختر باهوشه ولی زیادی میدونه و باید حذفش کنند چون برای سیستم خطرناکه
3 : فکر میکنم طلاق گرفتن، چون که اسم بچه هارو هم اسم خودش میزاره!
4 : آره، آخر داستان وقتی متوجه میشه که کشته شدن خواهرزادش به خاطر یک سوئه تفاهم بوده احساس پشیمونی میکنه و میگه چند نفر رو من کشتم، ارزششو داشت اینا!! البته فکر کنم بستگی به نوع کشتن اون یارو توی پایان داشته باشه.
5 : قبلش هم هکر بوده، با دیمین کار میرده، اگه دقت کنی چندین بار توی مراحل بازی این مسئله رو که قبلا همکار بودن اشاره میکنه!

من کل داستان رو متوجه نشدم ولی مثل این که آیدن خانم واشنگتون رو میشناخته ... اشتباه می کنم ؟؟؟ /:):-/ توی صحبت های اون شهردار صحبت از عشق ، گول خوردن این حرفا بوده ... ؟؟؟ یا توهمات منه ؟؟؟ :d

Assassin's Creed

کاربر سایت
Jun 24, 2006
1,320
نام
محمد امین
آها اصلا به اون قضیه دقت نکردم :D فکر کردم باگی چیزی گرفته :D
آره اون که واقعا ضایع کار شده تو بازی :D کلا هیچ چیزی سایه real time جلوی نور چراغ ماشین نداره! وقتی میری جلو نور ماشین پشت جسم هم روشن میمونه!
خوش بختانه الان که رفتم کامل تریلر اول بازی رو نگاه کردم میبینم اونم همچین چیزی نداشت در نتیجه افت هم نکرده و از اول داغون بوده از این نظر :D

فقط تنها چیزی که دلیلش رو نمیدونم چرا حذف شده این هاله جلوی چراغای ماشینا توی تریلر اول خیلی خوب بود ولی برداشتنش :|

راستی یکی گفت Fov رو تغییر بدید تا ایدن بهتر دیده بشه من کلی گشتم پیدا نکردم :| از کجا میشه تغییر داد؟
من ویدئوی اون E3 پاک کردم، چون آدم وقتی اونو میبینه، شدیدا بازی میخوره تو ذوقش افکت مه و دود و افکت بارون قشنگ تو بازی نسبت به اون تریلر از پایه عوض شدن! مخصوصا بارون که توی اون تریلر قشنگ هم حجم داشت و سنگینی قطره های بارون رو حس میکردی که آخر یه سری خط شدن!
توی بخش ماشین خیلی ضعیف عمل کردن، یه سر به این شیر های آتش نشانی بزن تو شهر، بعد بزن خرابشون کن برو با ماشین روشون وایسا ببین چی میبینی :|.

فکر نکنم ربطی به اون داشته باشه!! ولی میتونی از این ویدئو ببینی چه طوری باید عوض کرد

watch?v=yEzhUOJfECw

- - -ویرایش - - -

من کل داستان رو متوجه نشدم ولی مثل این که آیدن خانم واشنگتون رو میشناخته ... اشتباه می کنم ؟؟؟ /:):-/ توی صحبت های اون شهردار صحبت از عشق ، گول خوردن این حرفا بوده ... ؟؟؟ یا توهمات منه ؟؟؟ :d

نه نمیشناخت، کلا آخر بازی هم اشاره میکنه همش به خاطر قتل یک زن بود این همه کشتار و . . . که قشنگ معلومه نمیشناخته. شهردار میزنه اون بدبخت رو میکشه ایدین تو اون بازه زمانی تو هتل بوده، اینا فکر میکنن ایدین ویدئورو گرفته، کلارا رو استخدام میکنن آمارشو در بیاره، بعد هم vega رو میفرستن ایدین رو بکشه بعد کلارا عذاب وجدان میگیره مثکه! و . . .

میگم کسی نمیدونه این یارو Joshua Kramer رو که یه زمانی نشون دادن توی تریلر ها تو بازی مرحله داره یا نه؟

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد
اقا من بدجور لگ دارم! به طوری که اصلا تو بعضی از مراحل که تیراندازی داره اصلا نمیتونم کسی رو بکشم! بهترین راه برای کاهش لگ چیه؟ حداقل بشه بازی رو تموم کرد

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,377
نام
Majid
اقا من بدجور لگ دارم! به طوری که اصلا تو بعضی از مراحل که تیراندازی داره اصلا نمیتونم کسی رو بکشم! بهترین راه برای کاهش لگ چیه؟ حداقل بشه بازی رو تموم کرد
باید تو تاپیک مشکلات بگی!
لگ که راه خاصی واسه حلش نیست!
سیستمت که از سیستم من قوی تره ولی من که توی بیرون از ماشین لگ خاصی ندارم و فقط بعضی جاها لگ میگیره اونم کم! فقط تو ماشین و موتور همه لگ دارن!

باید منتظر پچ مخصوص باشیم :(

hossein57amani

کاربر سایت
Sep 15, 2009
64
سلام.دوستان ببخشید میشه یه راهنمایی کنید..
تو قسمتی که میشه گفت اخرای بازیه upload t-bones viruses into cto وقتی اولین مورد رو حک میکنه بقدری پلیس میان طرفه aiden که نمیشه فرار کرد. حتی اگه فرار کنیم دوباره اون هکر همه رو خبر میکنه ..ایا کاره خواستی باید انجام داد/
ممنون میشم راهنمایی کنید//

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,377
نام
Majid
هیچ روش خاصی وجود نداره که نسخه کرکی رو آنلاین بزنیم؟
به هیچ وجه! :D
بازی های تحت یو پلی به این راحتیا هک نمیشن مثل اورجین!

البته یک زمانی خود یو پلی هک شد و تمام بازیای یو پلی یک جا با هم هک شدن! که خیلیاشون رو میشد راحت به سرورای اصلی یوپلی با نسخه کرکی وصل شد از جمله FC3 که بعد از چند ماه یوپلی آپدیت داد و همه زحمات هکرای عزیز هیچی شد :p
اگه یک زمانی دوباره Steam006 بزنه هک کنه احتمالا برا چند ماه میتونیم بازی کنیم مجانی :))

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر