Watch Dogs | PC

watch-dogs-2.jpg

خوب چند ساعت قبل ubاز ipجدیدش به اسم Watch Dogs پرده برداری کرد

اطلاعات جدید به پست اول اضافه می شود !

تاریخ عرضه بازی هم برای 2013 مشخص شده

تصاویر :

.

WATCH DOGS
HD
SD

...............................................

برای مشاهده تصویر اصلی (652x247) روی این نوار کلیک کنید.
156_2222222222222222.jpg

اولین نمایش از بازی Watch Dogs برای ps4
HD H.264 MP4 244.7MB Download
Hi-Res H.264 MP4 103.0MB Download
Lo-Res IPOD / PSP 25.7MB Download

Ubisoft امروز رسما تایید کرد که بازی Open-World آینده اش یعنی Watch Dogs در تاریخ 19 نوامبر 2013 عرضه خواهد شد. این باری 3 روز بعد یعنی 22 ماه نوامبر در اروپا نیز عرضه خواهد شد.

همچنین UbiSoft تایید کرده که این بازی برای کنسول های X360، PS3 و PC عرضه خواهد شد. اخیرا نیز اعلام شده بود این نسخه از بازی برای کنسول PS4 (در زمان عرضه کنسول) نیز منتشر خواهد شد. این در حالی است که شرکـت Sony اعلام نموده کنسول PS4 در سال 2013 روانه بازار خواهد شد.

از سوی دیگر، طبق اعلام UBI که این بازی برای کلیه کنسول های نسل بعد عرضه خواهد شد؛ باید تا 21 می منتظر نسل بعدی کنسول Microsoft نیز باشیم.

قابل ذکر است شرکت UbiSoft، نسخه های متعددی از این بازی را زمان عرضه، روانه بازار خواهد کرد که اطلاعاتی از این نسخه ها اعلام نموده است. این پک ها با نام های: ،Dedsec Edition Vigilante Edition، Uplay Exclusive Edition و Special Edition عرضه خواهد شد.

zfdw05jumkwsl3gj2w.jpg

the Dedsec Edition شامل:

• فیگور 23 سانتی Aiden Pearce
  • Steelbook
  • DedSec Collector box
  • Artbook های Watch_Dogs
  • OST های بازی
  • نقشه Chicago بازی
  • 4 عدد collectible cards
  • 3 عدد مدال انحصاری

+ سه مرحله Single Player که با نام های “Palace Pack” و “Signature Shot” و “Breakthrough Pack” نامیده می شود. هر ماموریت شامل Reward های مخصوص خودش نیز می باشد.

The Vigilante Edition:

• Vigilante Collector box
  • کلاه مخصوص Aiden Pearce
  • ماسک مخصوص Aiden Pearce
  • OST های بازی

+ مراحل و ماموریت هایی که در بالا به آن اشاره شد.

همچنین پک Uplay Exclusive Edition نیز فقط از طریق سایت Uplay قابل خرید است و شامل کلیه محتویات اضافی بازی بعلاوه steelbook می باشد. در نهایت آخرین پک با نام Special Edition عرضه خواهد شد. اگر قصد خرید محتویات اضافی برای بازی را ندارید این پک بهترین نسخه

Last edited by a moderator:

Kian007

کاربر سایت
May 18, 2014
811
نام
---->کیان<----
والا اگه اینجا تاپیک PC باشه بچه ها هم کامپیوترشون تو اتاقشون باشه دیگه مشکلی با موارد +18 نیست
کنسول که نیست تو پذیرایی باشه :d حرکتی شد کسی اومد سریع یا سیستمو ریست کنید تا پنجره بازی رو مینیمایز کنید
آقایون به موارد +18 گیر دادنا=)):))
بسته دیگه!!!دوستان خودشون میگیرن میفهمن صحنه داره یا نه:-$

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,390
نام
Majid
بازی یه چیز فرا تر از عالی هست
اول بازی چه باگی پیدا کردم

watch-dogs13.jpg
:-s
اوه بابا از این باگا که توی همه گیما هست :D من که از ظهر دارم بازی میکنم تا الان هیچ باگی ندیدم :D حتی باگ انیمیشنی هم توی بازی ندیدم :D بنظرم برای یوبی سافت خیلی خوبه!
همین حرکتی که الان رفتی دقیقا توی یکی از GTA ـا هم اتفاق افتاده بود یادم نیست کدوم بود :D

دقیقا وقتی داره خورشید غروب میکنه گرافیک یک دفعگی چشم نواز میشه آدم حال میکنه! وقتی هم که بارون شروع میشه که آدم روانی میشه :D
من که راستش تو کف گرافیک شب و هوای بارونیش رفتم شما رو دیگه نمیدونم :D نمیدونم چرا بعضیا اینقدر میکبون گرافیک بازیو! واقعا گرافیک تو شب نسل بعدی و عالی هست :D

kn!ghtf@ll

کاربر سایت
Feb 15, 2014
765
نام
مزدک
:D اینو که میدونم خوب که چی بشه :D ؟

به این دلیل که
یک مرحله هست باید فرار کنید از دست پلیس یکی به مکانی برسونیدش برا اینکه شناسائی نشید باید ماشین درست کنار خیابون پارک کنید و خاموش کنید تا پلیس نشناستون

- - -ویرایش - - -

این قسمت بازی چطوری رد میشه بچه ها بگید بهم مرسی

[

دوستان اگه کسی رد کرده بگه من چطوری ردش کنم

دوستان کسی اینجا رد کرده بگه چطوری

Kian007

کاربر سایت
May 18, 2014
811
نام
---->کیان<----
داخل مراحل مخفی کاری بازی،مثلا شما دارید بین ماشینا بدون اینکه کسی ببیندتون حرکت میکنید و یه NPC هم داره میاد طرفتون...
میتونید سریع داخل ماشین غایم شید و هیشکی هم نمیفهمه>:)

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,390
نام
Majid
ا؟ :D خوب معلومه پلیس که از دور داره نزدیک میشه اگه Hide نباشی تشخیص میده و اون درجه خطرش بالا میره ولیاگه Hide بشی پلیس تا وقتی نزدیک ماشینت نشه متوجه نمیشه :D

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
این بازی در بالاترین تنظیمات ظاهرا بیش از 3 گیگ رم گرافیکی می خواد یعنی : 4 گیگ به بالا که مسلما تعداد خیلی کمی دارنش بهترین کار کم کردن تکسچر هست aa بازی هم بذارید off باشه من در بالاترین تنظیمات با کمی لگ با رم 2 گیگ فریم خوبی می گیرم بین 40 تا 60 در تغییر هست.

در ضمن برای کسایی که درایور NVidia دارن بالاترین تنظیمات ultra نیست باید دستی ao بذارید hbao+high

kasra2011

کاربر سایت
Jun 15, 2012
861
نام
kasra
این بازی در بالاترین تنظیمات ظاهرا بیش از 3 گیگ رم گرافیکی می خواد یعنی : 4 گیگ به بالا که مسلما تعداد خیلی کمی دارنش بهترین کار کم کردن تکسچر هست aa بازی هم بذارید off باشه من در بالاترین تنظیمات با کمی لگ با رم 2 گیگ فریم خوبی می گیرم بین 40 تا 60 در تغییر هست.

در ضمن برای کسایی که درایور NVidia دارن بالاترین تنظیمات ultra نیست باید دستی ao بذارید hbao+high

مشخصات سیستمتون رو میشه بگید؟

اون قسمت اخر ک گفتین منظورتون تو ستینگ بازیه یا جای دیگه؟؟؟؟

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

titansarus

کاربر سایت
Oct 31, 2012
152
سلام.
من آخر جواب سوالم را نگفتم.1. بازی از نظر مشکل دار بودن در حد سری GTA هست یا نه؟ 2.مثلا سری GTA کل بازی مشکل دارد، آیا این بازی هم این جوری است یا فقط بعضی جاها این جوری است؟
یک نفر به صورت 1 . بله یا خیر، 2. بله یا خیر به من پاسخ بدهد.
من اگر بازی در حد سری GTA باشد، کلا خودم بازی را نمی خرم چه برای کنسول چه برای کامپیوتر.

kasra2011

کاربر سایت
Jun 15, 2012
861
نام
kasra
سلام.
من آخر جواب سوالم را نگفتم.1. بازی از نظر مشکل دار بودن در حد سری GTA هست یا نه؟ 2.مثلا سری GTA کل بازی مشکل دارد، آیا این بازی هم این جوری است یا فقط بعضی جاها این جوری است؟
من اگر بازی در حد سری GTA باشد، کلا خودم بازی را نمی خرم چه برای کنسول چه برای کامپیوتر.

خیر
خیر

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

Morgoth

کاربر سایت
Jan 15, 2009
1,656
نام
پوريا
چقدر هک کردن این ctOS Tower ها خوبه :d یعنی بعضی هاشون رو حل می کنی یه لذت خاطی بت می ده :d حیف که خیلی کمن :(
drivingـش اون اوایل خیلی روی مخ بود که وقتی بهش عادت کردم ok شد.
این سیستم reputation هم کلی روش وقت گذاشتم که نوارو پر کنم ولی فایده این نداشت :d همچنان شهروندان عزیز با زنگ زدن به پلیس می رن روی اعصاب ما :d
این هک کردن traffic light ها و blocker ها و ترکوندن steam pipe ها هم خیلی حال می ده :d
کلا بازی به نظرم خیلی خوبه از نظر ایده و ... .ولی این ایده ها رو نتونسته اون طور که باید و شاید پیاده کنه. امیدوارم WD2 مثل AC2 این سری رو به کمال خودش برسونه :)

hat3ck

کاربر سایت
Nov 19, 2011
615
نام
امیر حسین
سلام.
این بازی اون چیزی هست که باید میبود یعنی همه چیز حول و حوش هک هست و بازی براساس اون هست ، توی gta شما میتونی زندگی کنی جهان آزاد آزاد هرکاری دلت بخواد میتونی از بکنی ولی تو این بازی همه ی اتفاقات در یه چارچوب خاص اتفاق میافته ولی پویایی gta رو نداره ولی شاید پتانسیل بهتر شدنو داشته باشه مثلا اینکه aiden بجای اینکه یه آدم پخته و شکست خورده باشه بجاش یه جوونه آینده دار و یکم خوشحال تر باشه شاید فضای بازی هم از سردی و تاریکی در بیاد ولی همین الانشم بازی ای هست که من ساعت ها پاش نشستم و گذر زمان رو حس نکردم ولی اگه به من بود فقط دوست داشتم جاده ی gta v رو از اول تا آخر بازی رانندگی کنم یه حس خوبی به آدم دست میده .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر