Watch Dogs:Morin بر روی PC یا PS4 ؟ هردو انتخاب خوبی هست

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,985
نام
مهدی
نمایش گیم پلی WD در E3 2013 تاثیر گذار بود.به قدری که خیلی ها شک داشتند که همچین نمایشی برروی کنسول ها بود یا نه!Jonathan Morin کارگردان بازی WD در توییتر خود اعلام کرد که آن نمایش نشان دهنده ی قدرت PS4 بوده بود.درحالی که نمایش E3 2012 برروی یک PC High End اجرا شده بود.
درباره ی این که کدام نسخه (PS4 یا PC ) برای تجربه بهتر هست پاسخ داد"سوال خوبی هست،هردو انتخاب مناسبی هستند."
از Morin پرسیده شد که بعد از 100% کامل کردن بازی،بازهم بازی جالب هست؟برای مثال برخی معموریت های نا محدود(در اسپویلر به ان بیشتر میپردازیم) که فقط تعدادی از انها برای 100%کردن بازی لازم هست.
"بله،این برای ما خیلی اهمیت داشت.خودم الانبازی رو 100%کردم،اما هنوز هم چیزهایی باقی مونده.این برای آن هست که بعضی ماموریت ها نامحدود هستند،فقط تعدادی از آنها برای 100% کردن بازی لازم هست،مابقی بعدا ادامه دارد."
هم چنین از او درباره ی ورژن XO و رزولوشن پرسیده شد و او گفت"درباره ی رزولوشن هنوز تصمیم قطعی اتخاذ نشده،ولی به غیر از اون نسخه XO با محتوا و کیفیت مشابه و به طور یکسان با ورژن PS4 (به غیر از 1 ساعت محتوای اضافه) هست.
WD قرار هست بازی وسیعی باشد،با محتوای زیاد،که امروز کمتر دیده میشود.و دراخر،WD برای 100% کردن به نظر به زمان زیادی نیاز دارد،و شیکاگوی مجازی Ubisoft مکان خوبی برای سرگرم شدن خواهد بود.
Morin اعلام کرد که شما هیچ وقت با اتمام محتوا روبه رو نخواهید شد،حتی بعد از 100%کردن بازی!او این قضیه رو روی توییتر خود زمانی اعلام کرد که از او پرسیده شد آیا اتفاقا NPC همیشه در Free Roam رخ میدهد؟
"بعضی از آنها نامحدود هستند(مثل برخی جرم ها و یا ماموریت های انلاین)برخی هم خیر.ولی در کل جواب شما "بله" هست."
او همچنین اعلام کرد که تمام شهر از ابتدا در دسترس هست.مثل یک شهر عادی.اما بعضی جاده ها یا پل ها خراب هست،تا اواسط Story Mode .
"خیر،شیکاگو مثل یه شهر عادی قابل دسترس هست،اما شما باید برروی مانیتور نظارت داشته باشید."
مانیتور اشاره به ویژگی هست که باعث میشود شبکه ی اختصاصی خود رو درتمام شهرداشته باشید و برانها نظارت داشته باشید.
منبع

===========

اما نظر سازندگان درباره PS4 :
Belanger طراح ارشد WD،درباره ی ساخت بازی برروی PS4 گفت"ساخت بازی برروی PS4 سحرامیز هست!"او در ادامه گفت:خیلی جالب هست که WD با اون چیز که سونی برای کنتسول مدنظرش بود نزدیک بود.سونی درک کرد ما چه کاری برای ساخت بازی انجام میدهیم و ما به خوبی تطابق یافتیم.

"PS4 به ما این شانس رو داد که رویا پردازی کنیم"

AdmirableNiceBarnswallow.gif

قدرتی که سخت افزار قدرتمند PS4 فراهم میاورد رو نباید دست کم گرفت.مخصوصا درباره ی بازی Open World به اندازه ی WD.تکنولوژِی قدرتمند باعث میشود با بهتر شبیه سازی کنیم(افکت آب،تعداد مردم درون شهر،کیفیت نورپردازی و.... ما رو یک گام جلو میاندازد.
"PS4 به ما این اجازه رو میدهد تا نوع جدید از بازی ها رو بسازیم" Colin Graham کارگردان انیمیشن بازی تاکید میکند"PS4 به ما شانس رویا پردازی رو میدهد.درقسمت انیمیشن سازی ما همیشه باکمبود مموری مواجه هستیم،اما PS4 این مشکل رو ازبین میبرد،باعث کاهش فشرده سازی انیمیشن میشود.برای من کار با PS4 مثل کار با یک بودجه ی نامحدود بود،زیرا ما نتوانستیم تمام مموری انرا پرکنیم!این واقعا یک قطعه ی فوق العاده سخت افزاری هست"

DS4, اسمارت فون شما
ActivePotableBluejay.gif

برای این که حس خبره بودن گیمر دربازی بهتر القا بشود،از DS4 استفاده های بهینه ای شده،در حرکت اسمارت فون.وقتی یکبار برروی TouchPad ضربه بزنید ،نقشه سایبری شیکاگو نمایان میشود و شما با حرکت انگشتان برروی TouchPad میتوانید نقشه رو حرکت دهید.این سبب سهولت در گیم پلی هم میشود.هم چنین با انجام این کار خواستیم قابلیت Touch که در اکثر گوشی ها وجود دارد رو دراختیار گیمرها بگذاریم.

با دکمه ی SHARE سورپرایز خواهید شد!
VerifiableImpeccableBorer.gif
Colin اعتقاد دارد که با این دکمه میتوانید چیزهایی را به اشتراک بگذارید که حتی خود سازنده ها انتظار آن را ندارند،و این درروند بازی با پیشروی درداستان ایجاد میشود.
"یک بار دربین چنیدن محافظ گیر کرده بودم و به اندازه ی کافی سلاح و تیر برای ازپا در اوردن انها نداشتم،پس به اجبار هر چیزی که متونستم رو باید هک میکردم،با هک یک لوله بخار یک محافظ رو بی هوش کردم و بعد مثل دیوانه ها اون رو با شاتگان کشتم! همچنین یک bollard رو برای سرنگون کردن ماشین پلیسی که درتعقیب من بود هک کردم.وقتی بازی عرضه شد سعی میکنم این صحنه رو دوباره محیا کنم تا بتونم اون رو شیر کنم!
Jonathan میگوید"من عاشق این دکمه هستم.ما همیشه گفتیم نسل بعد باید نمایانگر رفتار و اوضاع گیمر ها باشد.این درباره ی گرافیک نیست،درباره ی پدیده ی social media هست.حضور این دکمه باعث میشود ما مطمئن شویم که مردم نسبت به ایده های ما در WD چه اوضاعی دارند.
WD در تاریخ 27 May عرضه خواهد شد.
منبع
منبع

آخرین ویرایش:

.:Frantic:.

کاربر سایت
Aug 29, 2007
1,578
نام
AmirHosein
سونی پولم میداد اینقدر از PS4 تعریف نمیکردن :d

در کل یک جا میگه کیفیت XO و PS4 مثل همه بعد کلی از PS4 تعریف میکنه معلوم نیست کلا چی می گه
شما نگران اونش نباش ! قبلاً گفته بودن رو XO از PS4 پویاتره دیگه دلیلی نداره بازهم بیان تعریف کنن ;)
http://forum.bazicenter.com/thread79127/

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
این تریلر جدیدی که میگن اومده راجب فیزیک بازی و روی pc بوده کسی دیده لینکی چیزی !!!!
همچین چیزی جدیدا نیومده! حداقل من که طرفدار بازیم نشنیدم که اومده باشه!
آخرین تریلر که همین امروز اومد مربوط به محتویات انحصاریه واچ داگز روی کنسولای سونی بود که روی PS4 ران شده بود و خلاف پیشبینی ها بسیار گرافیک عالی و فیزیک عالی داشت و همینطور جزئیات هم توش زیاد بود!
Watch_Dogs shows exclusive content - Gamersyde

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
شما نگران اونش نباش ! قبلاً گفته بودن رو XO از PS4 پویاتره دیگه دلیلی نداره بازهم بیان تعریف کنن ;)
http://forum.bazicenter.com/thread79127/

اگه یه درصد این قضیه درست باشه:d فرض محال که محال نیست. اون قضیه ی بمب که اول تاپیک بود:d.

ولی کلا یادش بخیر اونموقع تازه کنسولای نسل جدید معرفی شده بودن چقدر بن و تلفات دادیم

این تریلر آخری که از بازی اومده بود بنظر من خیلی به E3 سال 2013 نزدیک بود و من زیاد احساس نکردم دانگرید داشتیم

- - -ویرایش - - -

همچین چیزی جدیدا نیومده! حداقل من که طرفدار بازیم نشنیدم که اومده باشه!
آخرین تریلر که همین امروز اومد مربوط به محتویات انحصاریه واچ داگز روی کنسولای سونی بود که روی PS4 ران شده بود و خلاف پیشبینی ها بسیار گرافیک عالی و فیزیک عالی داشت و همینطور جزئیات هم توش زیاد بود!
Watch_Dogs shows exclusive content - Gamersyde

واقعا امیدوارم که مثل I:SS دانگرید تو این بازی هم شایعه ای بیش نباشه گرافیک E3 خیلی خوب بود خیلی توقعات بالا بوده و خیلی حیفه دانگرید داشته باشیم

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
واقعا امیدوارم که مثل I:SS دانگرید تو این بازی هم شایعه ای بیش نباشه گرافیک E3 خیلی خوب بود خیلی توقعات بالا بوده و خیلی حیفه دانگرید داشته باشیم
اون داونگریدش که شایعه نبود توی تریلرای قبلی داونگرید کاملا واضح بود اما ممکنه یک سری مشکلات وجود داشته که رفعش کردن و توی تریلر آخر دوباره درستش کردن و دادن بیرون!
اصلا قرار هم نبوده تریلرایی که روی PS4 لانچ شده اندازه تریلر اول که روی PC High End بوده قوی باشه! اون دیگه اسمش داونگرید نمیشه :D ولی امیدوارم نسخه آخر کنسولی هم خوب باشه و مشکلی نداشته باشه!

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
اون داونگریدش که شایعه نبود توی تریلرای قبلی داونگرید کاملا واضح بود اما ممکنه یک سری مشکلات وجود داشته که رفعش کردن و توی تریلر آخر دوباره درستش کردن و دادن بیرون!
اصلا قرار هم نبوده تریلرایی که روی PS4 لانچ شده اندازه تریلر اول که روی PC High End بوده قوی باشه! اون دیگه اسمش داونگرید نمیشه :D ولی امیدوارم نسخه آخر کنسولی هم خوب باشه و مشکلی نداشته باشه!

ببین چیزی که الان خود یوبی داره ادعا میکنه اینه که ورژن E3 سال 2012 رو PC بوده و 2013 روی PS4. خوب من میگم اگه همین باشه خیلی عالیه. اما این تریلرای چند وقت پیش یه ذره نگران کننده بود و کلا بازی دانگرید زیادی داشت. دوباره تریلرای جدید بهتر شده با در نظر گرفتن این مواردمن یه ذره نگران شدم. کلا خیلی اخبار PC رو دنبال نمیکنم خیلی هم برام مهم نیست چون درنهایت رو PC بازی نمیکنم امیدوارم ورژنهای کنسولی همون چیزی باشه که تو E3 سال 2013 تو کنفرانس سونی نشون دادن که بعید میدونم. نه اینکه گرافیک اونموقع خیلی شاخ بودها به این علت که گزارشات و اخبار منفی زیاد داشتیم و یوبی هم خیلی قابل اطمینان نیست. تا ببینیم چی میشه

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
قطعا رو PC انتخاب بهتری هست.اولویت بعدی من هم X1 هست چون تکنیک های 12 DirectX رو پشتیبانی میکنه.
یکاری میکنید از فردا که نام DX12 رو بردن همه سونی فن ها و ماکرو فن ها بزنن زیر خنده دیگه فهمیدیم شما ماکرو فن هستی .... (SuperUser سابق نیستید احیانا ؟)

'USG Ishimura'

CEC Engineer Isaac Clarke
Gold User
Mar 12, 2011
932
نام
کیوان
تو چرا گیر دادی به ps4?خب اگه ایکس باکس وان در حد و اندازه ان دو پلتفرم بود میگفت! منظورش این هست که این دو نسخه با هم برابری میکنند. میگم اسم منم بگذار تو لیست سیاهت. دوست دارم تو لیست سیاهت باشم
به همین خیال باش PS فن:))

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
قطعا رو PC انتخاب بهتری هست.اولویت بعدی من هم X1 هست چون تکنیک های 12 DirectX رو پشتیبانی میکنه.
آیا میدانستید DX12 چند ماه دیگه تازه بصورت آزمایشی به دست Dev ها داده میشه؟ آیا میدانستید فعلا هیچ کی غیر از ماکروسافت دستش به DX12 نخورده؟

splendor

کاربر سایت
Dec 14, 2012
355
نام
منوتو
sony به جای اینکه به طراحان watchdogs پول بده واسه این چرت و پرت گفتن های توهم آمیز، بهتره پرسنلی که در حال فرار از این شرکت هستند را، از رفتنشون جلوگیری کنه!!! /:)
خود مسئولان Sony هم تا به امروز اینقدر هندوانه زیر بقل PS4 نگذاشته بودن

Belanger طراح ارشد WD،درباره ی ساخت بازی برروی PS4 گفت"ساخت بازی برروی PS4 سحرامیز هست!"او در ادامه گفت:خیلی جالب هست که WD با اون چیز که سونی برای کنتسول مدنظرش بود نزدیک بود.سونی درک کرد ما چه کاری برای ساخت بازی انجام میدهیم و ما به خوبی تطابق یافتیم.

قدرتی که سخت افزار قدرتمند PS4 فراهم میاورد رو نباید دست کم گرفت.مخصوصا درباره ی بازی Open World به اندازه ی WD.تکنولوژِی قدرتمند باعث میشود با بهتر شبیه سازی کنیم(افکت آب،تعداد مردم درون شهر،کیفیت نورپردازی و.... ما رو یک گام جلو میاندازد.
"PS4 به ما این اجازه رو میدهد تا نوع جدید از بازی ها رو بسازیم" Colin Graham کارگردان انیمیشن بازی تاکید میکند"PS4 به ما شانس رویا پردازی رو میدهد.درقسمت انیمیشن سازی ما همیشه باکمبود مموری مواجه هستیم،اما PS4 این مشکل رو ازبین میبرد،باعث کاهش فشرده سازی انیمیشن میشود.برای من کار با PS4 مثل کار با یک بودجه ی نامحدود بود،زیرا ما نتوانستیم تمام مموری انرا پرکنیم!این واقعا یک قطعه ی فوق العاده سخت افزاری هست"
234787162336138barare.jpg

آخرین ویرایش:

.:Ranger:.

کاربر سایت
Jan 18, 2010
2,296
نام
فرهاد
sony به جای اینکه به طراحان watchdogs پول بده واسه این چرت و پرت گفتن های توهم آمیز، بهتره پرسنلی که در حال فرار از این شرکت هستند را، از رفتنشون جلوگیری کنه!!! /:)
خود مسئولان Sony هم تا به امروز اینقدر هندوانه زیر بقل PS4 نگذاشته بودن

عجب رویی دارین شما که هنوزم این کلمه رو روتون میشه به زبون بیارید!!

دیگه قدرت فوق العاده PS4 بر کسی پوشیده نیست،The Order 1886 یه نمونش که همه فکها رو باز کرد از گرافیک عالیش.

حالا کاری نداریم یوبی عرضه نداره از این قدرت به خوبی استفاده کنه ولی CD Project هم چنین حرفهایی زده بود،شما کل دنیا هم بگن PS4 قدرتمند هست بازم می گی سونی رشوه جهانی داده!!عجب گیری کردیم از دست بعضیها!!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر