WARFACE ONLINE

سلام دوستان امروز یه بازی آنلاین سبک شوتر اول شخص رو میخوام براتون معرفی کنم ساخت کرایتک هست و با موتور cryengine ساخته شده گرافیکش کاملا قابله قبوله و گیم پلی بازی فوق العادس

viewer.php

یه مزیتی که warface نسبت به بازی های آنلاین دیگه در سبک شوتر داره اینه که بازی دو حالت داره:
PVP .1 که مثل همه ی بازی های دیگه بازی کن ها دو تیم میشن بازی میکنن
2. PVE که تو این قسمت حداکثر 5 بازیکن میتونن با هم یه تیم رو تشکیل بدن و یه سری مراحل که هر روزه تغییر میکنه رو بازی میکنن و دشمن ها هوش مصنوعی هست این قسمت از بازی رو بدون همکاری و کار های تیمی خیلی سخت میشه بازی کرد

viewer.php

در کل رکن اصلی این بازی کار های تیمی هست که هم در pvp و هم در pve اگر تیم شما بازنده باشد حالا شما هرچقدر هم خوب بازی کرده باشید به نسبت امتیاز و پول کمتری دریافت میکنید این ویژگی در وحله اول خوب به نظر نمی آید ولی اگه یکم روش فکر کنید میبینید که بازی یه هدف اصلی داره اونم کار تیمیه پس این کم امتیاز دادن به همه ی تیم بازنده خیلی هم درسته و کار خوبیه

viewer.php

بذارید تنها مشکل بازی رو م بگم که نگید نگفتم بازی فعلا زبونش روسیه البته با وجود این زبون روسی من کاملا تو بازی راه افتادم و دیگه مشکلی واسه بازی ندارم و به شما پیشنهاد میکنم این مشکل رو نادیده بگیرید
والبته بگم این بازی کاملا رایگانه
شما حجم 2 گیگ رو دانلود میکنید و بعد از این مقدار دانلود بازی حجم حدود 4 گیگ رو تو هارد شما اشغال میکنه
این هم لینک دانلودر بازیСкачать | Warface
بعد هم تو این صفحه ثبت نام میکنید و بعد دیگه بازی Профиль пользователя | Warface

در آخر هم از یکی از اعضا همین سایت یعنی دوستم L.O.S تشکر میکنم که این بازی رو بهم معرفی کرد

viewer.php

---------- نوشته در 03:55 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:53 PM ارسال شده بود ----------

دوستان من هر کاری کردم عکس ها پیوست نشد اون جاهای خالی رو که تو متن میبینید جای عکسه

برو بکس سایت تو بازی (فعلا)
chiff==> 525166
jimkaro1==>09138451108
L.O.S==>918993131920

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: FAR73ZAD

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
الان اصلش کی قراره بیاد؟
زبون انگلیسی داره؟؟

---------- نوشته در 01:22 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:12 PM ارسال شده بود ----------

یک سوال دیگه
بازی از DX10 پشتیبانی میکنه؟
یا فقط مثل C3 از 11 پشتیبانی میکنه:d

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
الان اصلش کی قراره بیاد؟
زبون انگلیسی داره؟؟

---------- نوشته در 01:22 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:12 PM ارسال شده بود ----------

یک سوال دیگه
کسی هست جواب بده؟

chiff

کاربر سایت
Jun 23, 2011
177
نام
صادق
الان اصلش کی قراره بیاد؟
زبون انگلیسی داره؟؟

یک سوال دیگه

فعلا زبان انگلیسیش تارخ نخورده یعنی معلوم نیست کی بیاد
از DX10 هم پشتیبانی میکنه

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
فعلا زبان انگلیسیش تارخ نخورده یعنی معلوم نیست کی بیاد
از DX10 هم پشتیبانی میکنه
ممنون
بعد از شونصد روز یکی جواب داد:D

---------- نوشته در 01:05 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:04 PM ارسال شده بود ----------

صادق من که همچینی منتظرم :D ! انگلیسیش بیاد کله کنیم !
ME2 :D

chiff

کاربر سایت
Jun 23, 2011
177
نام
صادق
صادق من که همچینی منتظرم :D ! انگلیسیش بیاد کله کنیم !

میاد زیاد نمونده به اومدنش
من خیل هم منتظرش نیستم چون همین الان دارم بازی میکنم حال میکنم

---------- نوشته در 02:31 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:30 PM ارسال شده بود ----------

ممنون
بعد از شونصد روز یکی جواب داد:D

---------- نوشته در 01:05 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:04 PM ارسال شده بود ----------

ME2 :D

دیگه شرمنده دیر جواب دادم

Garrett

کاربر سایت
Dec 20, 2010
208
نام
پوریا
دوستانی که هنوز ثبت نام نکردن برای BETA اینجا رو نیگا کنن اگه خواستن می تونن الان هم ثبت نام کنند

واسه من پس چرا نیومد ؟ من همون تابستون ثبت نام کرده بودم
دوستانی که sign up کرده بودن برای BETA ولی هنوز دعوتنامه دریافت نکردن اینجا رو نیگا کنن، نوشته که CLOSED BETA از فازهای متفاوت تشکیل شده و در هر فازی عده ای از کسایی که ثبت نام کرده باشن دعوت میشن و به جمع بازیکن ها می پیوندند

من الانmodeی که حداکثر تا هشت نفر همراه هم علیه AI مبارزه می کنند رو برای انتخاب می بینم ولی مثل اینکه ملت modeهای دیگه رو هم دارن می زنن که چون دانلود هنوز تموم نشده سر در نمیارم چطوری، موقعی که خواستین play کنین یکی از Regionهای Europe و North America رو باید انتخاب کنین البته نه به این معنی که ip شما با این مناطق چک بشه و جلوی دسترسیتون گرفته بشه، دقیقا هم سیستمی مشابه battlelog رو پیاده سازی کردن و حتی launch شدن بازی هم ظاهرا از طریق browser هست

دوستان هرکی تو فاز اول closed beta هست GFace idشو بده تا add کنم تو لیستم با هم بزنیم اصلا غیر از من تو فاز اول closed beta کسی هست؟
yahoo_39.gif

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر