Visceral Games در فکر ساخت Dead Space 3 میباشد

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد

dead-space-logo.jpg

درود .
هنوز چند ماهی به منتشر شدن سری دوم بازی جالب Dead Space 2 نمانده است که تهیه کننده بازی اقای Steve Papoutsis از استدیو Visceral Games در طی مصاحبه ای با سایت
EG گفت Visceral از همین حالا به فکر ساخت سری سوم بازی DS3 میباشند
وی اضافه کرد . در مورد همه چیز فکر کردیم و در اخر به این نتیجه رسیدیم که همانگونه که در DS2 گیمرها ما را ساپورت کردند نیز در مورد سری جدید هم باید این کار را انجام بذهند
و امیدوارم در موقع انتشار بازی گیمرها از ان خوششان اید و خیلی ان را خریداری کنن و مورد همایت قرار گیرد و ما هم نیز فرصت ساخت سری جدید را داشته باشیم .
وی در ادامه افزود که برای ساخت هر چه بهتر شدن این بازی بسیار کار کرده اند و از این که دوست دارند بازی Dead Space را به سری متععدی برساند به مانند 3, 4, 5, 6, 7, 10 وختی 20 سری . بازی DS2 در JUN 2011 برای سه پلتفرم PC .360.PS3 منتشر میشود​

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
ممنون.
من فک میکردم شماره 3ش بیاد و احتمال هم میدم روی زمین اتفاق بیافته!
ولی دیگه داستان در اون حد هم فکر نکنم کشش داشته باشه که بخوان 10-20 تا ds بسازن!

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
اگه واقعا شماره 2 بتونه فروش کنه که باقلواست.
آخه شماره یک بازی با وجود تمام شایستگیهایی که داشت از نظر فروش خیلی موفق نبود.
من فکر می کنم کلا طرفدارهای ترسناک وقتی اسم یه بازی ترسناک میاد سریع میگه Resident Evil ولی این بازی تو شماره 5 بیشتر یه اکشن بود تا ترسناک ولی Dead Space انصافا آخر توهم بود و تریلری که من از Dead Space 2 دیدم نوید یه بازی فوق العاده رو میده. ان شاالله.
حالا بهتره بزارن Dead Space 2 چقدر فروش می کنه بعد بگن می خوایم بریم واسه شماره 3.
بقول امیر حسین قوه تخیل ایشون بالاستاااااااااا!!!!!!!

آخرین ویرایش:

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
وی در ادامه افزود که برای ساخت هر چه بهتر شدن این بازی بسیار کار کرده اند و از این که دوست دارند بازی Dead Space را به سری متععدی برساند به مانند 3, 4, 5, 6, 7, 10 وختی 20 سری . بازی DS2 در JUN 2011 برای سه پلتفرم PC .360.PS3 منتشر میشود
به معنی دیگه هدفشون اینه که تا سری رو به کل نابود نکردن دست از سرش بر نمی دارن!
این همه اشتیاق و شور و البته عجله نتیجش غیر از تباهی یه فرنچایز عالی نیست!
امیدوارم که این اتفاق نیفته

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
اگه واقعا شماره 2 بتونه فروش کنه که باقلواست.
آخه شماره یک بازی با وجود تمام شایستگیهایی که داشت از نظر فروش خیلی موفق نبود.
من فکر می کنم کلا طرفدارهای ترسناک وقتی اسم یه بازی ترسناک میاد سریع میگه Resident Evil ولی این بازی تو شماره 5 بیشتر یه اکشن بود تا ترسناک ولی Dead Space انصافا آخر توهم بود و تریلری که من از Dead Space 2 دیدم نوید یه بازی فوق العاده رو میده. ان شاالله.
حالا بهتره بزارن Dead Space 2 چقدر فروش می کنه بعد بگن می خوایم بریم واسه شماره 3.
بقول امیر حسین قوه تخیل ایشون بالاستاااااااااا!!!!!!!

در مورد فروشش که فروشش تضمین شده هستش! تو این قحطی بازی های ترسناک بازی هایی مثل dead space قنیمت حساب میشن ! :D
البته قرار هم نیست فروش شاخی بکنه ولی مطمئنن به اندازه کافی فروش میکنه!
در کل این خبر عطش من رو به ds2 خیلی بیشتر کرد! اون قدری مطمئن هستن که ds2 مثل نسخه قبلیش محبوب میشه که از الان نسخه 3 رو تایید کردن!

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,362
نام
علیرضا
20 ?:-o
چه تخیلی :d. عمرا اینا به 5 تا شماره برسونش هنر کردن. همین طوری بعد از 3 4 تا شماره معمولا بازیا نابود می شن بعد این می خواد تا 20 بسازه . قوه ی تخیلش ، بزنم به تخته خیلی بالاست .:d

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
در مورد فروشش که فروشش تضمین شده هستش! تو این قحطی بازی های ترسناک بازی هایی مثل dead space قنیمت حساب میشن ! :D
البته قرار هم نیست فروش شاخی بکنه ولی مطمئنن به اندازه کافی فروش میکنه!
در کل این خبر عطش من رو به ds2 خیلی بیشتر کرد! اون قدری مطمئن هستن که ds2 مثل نسخه قبلیش محبوب میشه که از الان نسخه 3 رو تایید کردن!
قضاوت کردن در این مورد یه کم زوده.
من فکر کنم اینها قصد بازار گرمی دارن تا فروش بازی رو ببرن بالا.

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
من دوست دارم dead space 3 رو زمین اتفاق بیفته از فضا زیاد خوشم نمیاد هر جند که zero gravity تو dead space 1 هم خیلی جالب بود.خیلیم دوست دارم زودتر فیلمشو بسازن.

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ
من دوست دارم dead space 3 رو زمین اتفاق بیفته از فضا زیاد خوشم نمیاد هر جند که zero gravity تو dead space 1 هم خیلی جالب بود.خیلیم دوست دارم زودتر فیلمشو بسازن.
آخه رو زمین که نکرومورف نداریم که برادر من...:D

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد

خُب وقتی اون همه راه تا زحل اومدن احتمالا تا نسخه سوم به زمین برسن :D
ضمنا این وسط خود کمپانی میخواد یه نمونه به دست بیاره! کلا این بازی شباهت زیادی به فیلم alien داره و حتی اگه نکرومورف ها خودشون به زمین نیان به احتمال زیاد خود کمپانی یکیشون رو به زمین بیاره بقیشم که معلومه :D

آخرین ویرایش:

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید

خب چیزای دیگه که داریم یه گونه ی جدید مثلا شبیه نکرومورف .خسته شدم از فضا. این دد اسپیس میخواد با رزیدنت اویل رقابت کنه خدا کنه واسه رزیدنت اویل 6 بیشتر مایه بزارن دست از سر زامبی های متور سوار و تک تیر اندازو قبیله ی اپاچی ها بردارن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر