Virtua Tennis 4 | PC

zxbu2bs7rgw5gir01fpc.png

بلاخره SEGA بعد از مدتها از اعلام نسخه virtua tennis 4 برای کنسول ها در تاریخ 30/3/2011 طی خبری نسخه PC این عنوان فوق العاده و هیجان انگیز رو به صورت رسمی تایید کرد.virtua tennis 4 در تابستان امسال بصورت دیجیتالی و pack عرضه میشه و از X360 controller بصورت کامل پشتیبانی خواهد کرد.لازم بذکر است که بازی دارای leaderboard و invite freind خواهد بود و پیشرفت قابل ملاحظه ای نسبت به نسخه گذشته خواهد داشت.

• Like
Reactions: Isildur

gttwo

کاربر سایت
Feb 12, 2010
169
نام
هادی
سلام

بازی خوبی هست .
به نظر من گرافیک و گیم پلی خوبی داره .در ضمن امکانات زیادی برای خرید هست مثل :لباس و راکت و ...
در ضمن minigame هایی در طول بازی هست که ادامه مراحل و جذاب تر می کنه و از یکنواختی می کاهه . امیدوارم از بازی لذت ببرید.
البته من ps3 . xbox360 ندارم برای همین بازی برام خیلی جالبه!!!!

آخرین ویرایش:

AM!R HOS3!N

کاربر سایت
May 18, 2010
1,981
نام
Amir Hosein
از ما به همه اقایون نصیحت این بازی از هر لحاظ هیچ پیشرفتی نداشته اینو بازی کنی انگار داری 3 شو بازی میکنی و بر عکس)x

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
به عنوان کسی که عاشق تنیس هستم و حداقل 6-7 سال میشه که این ورزش رو عاشقانه دنبال میکنم ، میتونم به این بازی یه عنوان بدم : "افتضاح به تمام معنا"
من موندم این کارکنان شرکت محترم سگا ، تا حالا یکیشون از سه فرسخی زمین تنیس رد نشده ؟!این چیه که ساختین تحویل ملت میدین ؟ گندشو در آوردن واقعا . یعنی الان 3 نسخه ی آخر این بازی رو مقایسه کنید هیچ تغییری ایجاد نشده . مزحکه
در عوض شما Top Spin 4 رو که بازی میکنید کاملا حرفه ای درست شده و همه کاری میشه توی بازی انجام داد . حتی میشه گریپ گرفتن راکت رو تغییر داد .... خیلی جالبه توی این بازی شما امکان نداره توی یه رالی توپتون به تور بخوره !!! البته با کینکت که بازی میکنم توپ بعضی وقتها به تور میخوره :d
اگه کسی کنسول داره و میتونه نسخه ی 360 یا PS3 ه Top Spin 4رو بازی کنه واقعا حیفه که وقتشو واسه این بازی حروم کنه.

• Like
Reactions: Dysphoria

green07

کاربر سایت
Sep 17, 2007
129
همینطور که دوستمون گفت با نسخه 3 فرقی نمیکنه .. تنها تفاوتش توی طراحی منوهاشه ..
با این فرق که این یکی رو من سرویس شدم تا اکانت Windows Live بسازم اما نشد برا همین بازی سیو نمیشه ..
من خودم آخرین نسخه بازی TOP SPIN که برا PC اومد رو چند سال پیش بازی کردم به نظرم اون از این خیلی بهتر و جذاب تر بود ..

sheypooorchi

کاربر سایت
Dec 29, 2010
544
topspin رو بازی کردم با اینکه به تنیس علاقه زیادی نداشتم اما خیلی جالب بود. گرافیک قابل توجهی هم داشت . خوش ساخت بود .
این یکی به معنی واقعی کلمه آشغاله. کافیه چندتا گیم پلی از یو ت و ب ببینید .

میخوام 100 سال پشتیبانی نکنه .
ایکس باکس چیه که دستش چی باشه .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر