Valve اعلام کرد : ثبت 3 نشان تجاری Half Life 3 دروغ بوده !

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
600x300xHalf-Life-3-600x300.jpg.pagespeed.ic.OXL0wPbs43.jpg

چند وقت پیش خبری مبنی بر ثبت نام های تجاری از بازی Half-Life 3 منتشر شده بود که نشان از در حال ساخت بودن بازی داشت . 2 روز پیش Valve طی اطلاعیه ای اعلام کرد که ما فقط میتوانیم اعلام کنیم ثبت نام های تجاری Half-Life 3 دراروپا دروغ بوده و این نام ها از دفتر اسناد و ثبت سایت های اروپا حذف شده . البته به نظر میرسد سایت ها و دامنه های فوق هم بعد از گذشت یک هفته ناپدید شده اند ! در این اعلامیه توضیح داده شده که این سایت که خبر دروغ هالف لایف 3 را منتشر کرده است ، همان سایتی است است که قبلا و در تاریخ October 2nd 2013 اعلام کرده بود دامنه های Portal 3 ثبت شده اند در حالی که اینگونه نبود و ما تایید میکنیم در حال حاضر هیچ استدیویی روی پرتال 3 کار نمیکند و این بازی در دستور ساخت نیست .

منبع

آخرین ویرایش:

shafie

کاربر سایت
Jul 24, 2007
232
نام
ID

چند وقت پیش خبری مبنی بر ثبت نام های تجاری از بازی Half-Life 3 منتشر شده بود که نشان از در حال ساخت بودن بازی داشت . 2 روز پیش Valve طی اطلاعیه ای اعلام کرد که ما فقط میتوانیم اعلام کنیم ثبت نام های تجاری Half-Life 3 دروغ بوده و این نام ها از دفتر اسناد و ثبت سایت های اروپا حذف شده . البته به نظر میرسد سایت ها و دامنه های فوق هم بعد از گذشت یک هفته ناپدید شده اند ! در این اعلامیه توضیح داده شده که این سایت که خبر دروغ هالف لایف 3 را منتشر کرده است ، همان سایتی است است که قبلا و در تاریخ October 2nd 2013 اعلام کرده بود دامنه های Portal 3 ثبت شده اند در حالی که اینگونه نبود و ما تایید میکنیم در حال حاضر هیچ استدیویی روی پرتال 3 کار نمیکند و این بازی در دستور ساخت نیست .

منبع
الان دقیقا پرسنل محترم Valve به جز اسمبل کردن Steam Machine دارن چه غلطی میکنند؟

.:ab:.

کاربر سایت
Mar 29, 2011
1,486
نام
محمد
حتی اگه بازیرو خود Valve هم معرفی کنه دیگه نمیتونم باور کنم فقط و فقط وقتی میشه باور کرد که HL3 در حال ساخته که تریلری ازش پخش بشه
تو این چند سال شایعات اینجوری زیاد دیدیم و شنیدیم در مورد HL
این پست من واسه همون تاپیکی بود که اسم بازی ثبت شده بود بازم میگم تا وقتی تریلری از HL3 نبینم نمیتونم باور کنم که در حال ساخته یجورایی احساس میکنم اصلا ساخت بازی تو برنامه ی کاری ولو نیست و اینا کلا تمرکزشون رو از بازیسازی ورداشتن ولو کم کم داره از یه استدیوی بازیسازی به شرکت چاپ پول تبدیل میشه

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
بهترین FPSـه تاریخ رو ساختن، Episodeـه دوم رو که به نظر خیلی‌ها بهترین نسخه بود رو با یه Cliffhangerـه عجیب و غریب تمام می‌کنن و 6 سال حرفی در مورد ساخت ادامش نمی‌زنن! نامردی تا چه حد؟ :(

Mr.unknown

کاربر سایت
Aug 29, 2012
434
دوستان الکی منتظر HALF LIFE 3 نباشید،بعضی بازیها نسخه بعدیشون میبینی بیشتر از ده سال بعد عرضه میشند،یک نمونش بازی DOOM 3 که سال 2004 عرضه شد و تازه دو سه ساله نسخه بعدیش داره ساخته میشه و معلوم هم نیست کی تموم و عرضه میشه یا یه نمونه دیگر بازی Wasteland که سال 1988 عرضه شد و نسخه بعدیش بعد از بیشتر از بیست سال اواخر امسال یا اوایل سال بعد عرضه میشه پس الکی دلتونو هی صابون نزنید که valve کی میخواد HALF LIFE 3 را معرفی کنه چرا دنبال ساختش نیست و از این حرفها،به نظرم احتمالش هست HALF LIFE 3 به سرنوشت Wasteland دچار بشه ممکنه ده سال بعد تازه ساختش استارت بخوره ولی فراموش نکنید هر چقدر زمان بگذره گرافیک،گیم پلی و داستانش غنی تر میشه و بازی به یک جاودانه تبدیل میشه.به امید آن روز

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,511
نام
محمد
به حدی از گیب تپله متنفر شدم که اگه همین الان بگن طرف مُرده کلی خوشحال میشم ;;)
شوخی کردم :D ولی خداییش خیلی بی وجدان هستن اینا، فقط دارن فن هاشون رو ترول میکنن :)) :|

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین
من که هیچ علاقه ای نه این بازی دارم نه به این شرکت !
ولی
ایشون و شرکتشون واین بازی به نظرم دیگه تمام شده هستند !
تو ااین چند وقت به جز خبر های بد چیزی برای هوادارانشان نداشته و فقط فقط با احساسات افراد بازی می کنند !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر