Valorant | PC

1739318799-project-riot-games-Mo7p0qBbQa7.jpg

خب همونطور که میدونین دیروز (۱۳۹۸/۰۷/۲۳ ) Riot Games اینترنت منفجر کرد.
کمپانی Riot Games از برنامه بلندمدت خودش از پروژه های در دست ساخت خودش طی نمایشی رونمائی کرد.
  • Project L یک بازی فایتینگ بر پایه کرکترهای League of Legends
  • یک سریال انیمیشن براساس کرکترهای League of Legends به اسم Arcane
  • معرفی نسخه موبایل و کنسول League of Legends به اسم Wild Rift
  • انتشار Teamfight Tactics برای گوشی های موبایل
  • Legends of Runeterra یک بازی کارتی دوباره براساس کرکترهای League of Legends

z_5da6811381250.jpg
یکی از این بازیهای دردست ساخت تحت کد رمز Project A مراحل ساخت طی میکنه.
یک بازی آنلاین رقابتی با سبک شوتر FPS تاکتیکال و بر اساس کرکترهای مختلفی که هرکدوم قابلیتهای متفاوتی دارن.
میشه گفت ترکیبی از CS GO , Rainbow six siege و Overwatch.

بازی از همین مراحل اولیه ساخت خیلی جذاب و رقابتی بنظر میاد، میشه گفت شاهد نمایش نسل بعدی از یکی از بازیهای رقابتی پرطرفدار هستیم.
از نکات مهم در طراحی بازی نگاه ویژه Riot Games به مبارزه با چیترهاست، طبق گفته Riot از مراحل اولیه ساخت جزو نکات مهم و پایه ای بوده.
همچنین متحول کردن سیستم نت کد، بمنظور به حداقل رسوندن تاثیرات پینگ تایم ، Peeker's Advantage (تو R6، COD و... بیداد میکنه) در دستور کار استودیو قرار داره.

تاریخ انتشار بازی نامعلوم اما احتمالا 2021 -2022 زمان تقریبی انتشار هست.

آخرین ویرایش:

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,660
نام
مــاکــان
تنها راهی که به ذهنم رسید این هست که با قندشکن وارد بازی بشی بعد راند که شروع شد WireGuard رو اکتیو کنی و سه چهار ثانیه صبر کنی بعد قند شکن رو قطع.اینطوری پینگ بالا نمیره منتها دیگه تکست چت و وویس چت قطع میشه و همچنین بعد از تموم شدن بازی، از بازی پرت میشی بیرون و دوباره باید با قندشکن وارد بشی و دوباره مراحلو تکرار کنی

نکته مهم این هست که حتما از کانفیگ 1.1.1.1 یا WARP روی WireGuard استفاده بشه تا پینگ بالا نره.
این روشی هست که حداقل برای من جواب میده.
لینک دانلود کانفیگ که باید به WireGuard ایمپورت بشه: https://warp.apkcombo.com/warpplus.conf

=========
اگر دیدی باز هم پینگت بالاست حتما چک کن به سرورهای آمریکا وصل نشده باشی.
لینک دانلود بازی حتما اخرش eu داشته باشه نه na. و اینکه اکانتت هم با آی پی اروپایی ساخته شده باشه
ممنون بابت کانفیگ و معرفی برنامه، تست میکنم خبر میدم.
اکانتم که اروپا هست.
در مورد na بودن آخر لینک درست میگفتی برای من این بود، به چشم نخورده بود که بعد لاگین تو سایت اون بالا ریجن بزارم روی EUW.
خودم شک کرده بودم که به آمریکا وصل میشه به خاطر این پینگ بالا، دوباره زدم برای دانلود.
تا فردا ببینیم چی میشه.

• Like
Reactions: Shazem

arnino

کاربر سایت
Jun 15, 2012
1,495
نام
آرمین ریاضی
یکی بیاد یه بیانیه‌ای درست کنیم به بهونه‌ی قرنطینه و و... شاید بتونیم راضی کنیم اینارو دست بردارن از این تحریمای احمقانه‌شون!

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,660
نام
مــاکــان
من با کانفیگ 1.1.1.1 برنامه Wireguard با پینگ 95 راحت بازی میکردم تا دیروز بدون پکت لاس (که یه جور قندشکنه). نمیدونم چی شد دیگه وارد بازی نمیشه و حتما باید قندشکن دیگه ای زد که پینگمو میبره تا 140 150 با پکت لاس
توی بازی هم که میرم و قندشکنو قطع میکنم و با آی پی ایران بازی میکنم نمیدونم چرا پینگم میره بالا و پکت لاس میگیرم :|
خیلی عجیب غریبه. عین آدم نمیتونیم بازی کنیم
wireguard تست کردم، اصلا نشد.
رفتم R6 باهاش تست کنم دیدم از مرحله لاگین یوپلی حتی رد نمیشه، پس میشه گفت اون سروری که با این فایل کانفیگ وصل میشیم ترکیده، یا آی پی مارو محدود کرده.
احتمالا باید یک سرور دیگه پیدا کنیم.

• Like

Soroush_shz

کاربر سایت
Jul 16, 2016
1,232
نام
Soroush
کسی تونسته کلید بگیره با دیدن استریم؟ :| حدود 50 ساعت دیدم هیییییچ!
میترسم شاید چون با IP ایران میبینم منو حساب نکنه؟! کسی گرفته کلید؟ با قندشکن دیده یا معمولی؟!

ramin_m125

کاربر سایت
Dec 27, 2015
261
آره منم خیلی داغون برام شرایط کانکشن.
پینگ من 220 تا 330 متغیره، با اینکه جای دیگه مشکل ندارم.
خیلی ریز تله پورت میشم و عقب جلو میشم + پکت لاست خیلی بد.

لطفا اگه راه حل دیگه ای پیدا کردی به من هم خبر بده.
یه راهنمایی تو خصوصی میکنی؟

بالاخره گرفتم، توی استریم هم نبودم
من pinghint رو تست کردم، جواب میده و تحریم رو رد میکنه (پینگ هم حدود 125)
یه اکانت تست بگیرین ازش تست کنید
البته الان واسه من یه نوسان پینگ هست، هم توی vpn و هم توی این، فکر کنم از نتمه

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,660
نام
مــاکــان
میترسم شاید چون با IP ایران میبینم منو حساب نکنه؟! کسی گرفته کلید؟ با قندشکن دیده یا معمولی؟!
اکانت اروپا یا آمریکا باید داشته باشی همین.
استریم مهم نیست که چجوری میبینی.

Play4Fun_0

کاربر سایت
May 2, 2019
397
بتا مشخص نیست تا کی ادامه داره؟

امیدوارم قطع نشه و یه سره تا عرضه بازی باشه، ما به همون بتا هم راضی هستیم :D فقط open beta بدن بیرون زودتر :D

Shazem

کاربر سایت
Dec 3, 2013
316
نام
Ali
wireguard تست کردم، اصلا نشد.
رفتم R6 باهاش تست کنم دیدم از مرحله لاگین یوپلی حتی رد نمیشه، پس میشه گفت اون سروری که با این فایل کانفیگ وصل میشیم ترکیده، یا آی پی مارو محدود کرده.
احتمالا باید یک سرور دیگه پیدا کنیم.
برای من جواب میده شاید بخاطر ISP هست.
اینا آی پی های بازی هست درآوردم.(میزبانشون Cloudflare هست) میتونید بجای اینکه همش برید توی بازی پینگتونو ببینید از طریق CMD پینگ رو با قندشکنای مختلف یا هر روش دیگه ای بگیرید
پینگ من بدون قندشکن و آی پی ایران برای آی پی های زیر بین 85 تا 95 هست ولی حیف نمیشه بازی کرد :|

172.65.192.156
104.16.198.132
104.16.199.132
104.18.156.37
104.18.24.250
162.247.243.239

104.18.31.87
104.18.30.87
104.16.56.40

من توی همون ده دقیقه اول که استریم ها شروع شد گرفتم. با قندشکن استریم نگاه میکردم

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,660
نام
مــاکــان
این PINGHINT که پینگم 3 برابر میکنه، از 127 میبره 500-450، خدای پکت لاست هم هست.
صبح با اکانت تست میرفت رو 220 باز قابل تحمل بود.
دیگه خسته شدم تو بازی قطع کردم، یعنی انگاری یک بازی دیگه داشتم میکردم، همه چی نرم و بدون لگ و...
با پینگ 130-120 چقدر خوب بود، فرگ اول تیم بودم با 25کیل ولی باز باختیم، تیم حریف درکل بهتر بودن.
آخرش فکر کنم باید یکی از این کاهش پینگ های خارجی تست کنیم که تحریم هم رد کنه، Exitlag هم که هنوز ساپورت نمیکنه.

بچه ها اگه برنامه خوبی پیدا کردین حتما خبر بدین.

• Like

ramin_m125

کاربر سایت
Dec 27, 2015
261
این PINGHINT که پینگم 3 برابر میکنه، از 127 میبره 500-450، خدای پکت لاست هم هست.
صبح با اکانت تست میرفت رو 220 باز قابل تحمل بود.
دیگه خسته شدم تو بازی قطع کردم، یعنی انگاری یک بازی دیگه داشتم میکردم، همه چی نرم و بدون لگ و...
با پینگ 130-120 چقدر خوب بود، فرگ اول تیم بودم با 25کیل ولی باز باختیم، تیم حریف درکل بهتر بودن.
آخرش فکر کنم باید یکی از این کاهش پینگ های خارجی تست کنیم که تحریم هم رد کنه، Exitlag هم که هنوز ساپورت نمیکنه.

بچه ها اگه برنامه خوبی پیدا کردین حتما خبر بدین.
واسه من روی 135 هست متوسط. ولی نوسان داره بعضی مواقع
توی تاپیک کال آف از gameassist تعریف کردن، ولی اکانت تست نداره
irantournament هم هست

Mohammad@li

کاربر سایت
Sep 11, 2014
2,113
نام
MohammadAli
کیفیت گرافیکی بازی در حد بازیای فلش Browser هست. :D تنها دلیلی که انقد چنین بازی سر و صدا کرده هایپ فیکش با پول دادن به استریمرهای معروفه.

• Like
Reactions: sbAL1REZA

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,660
نام
مــاکــان
کیفیت گرافیکی بازی در حد بازیای فلش Browser هست. :D تنها دلیلی که انقد چنین بازی سر و صدا کرده هایپ فیکش با پول دادن به استریمرهای معروفه.
کاش یک راند بازی میکردی بعد نظرت در مورد بازی میگفتی، این مثل این بود که بگی CSGO چرا گرافیک نداره!
برای یک بازی آنلاین مهم بخش گرافیکی اون نیست، مهمترین بخش گیم پلی هست که شمارو معتاد خودش میکنه.
هدف اجرا روی اکثر PCهای موجود هست، اونهم با یک گرافیک قابل قبول.
قرار نیست که با بتلفیلد و Cod رقابت کنه، رقیب اصلی Valorant اورواچ و CS هستن.
گیم پلی بازی بقدری خوش ساخت هست که لایق همه اینها باشه، مطمئنا یکی از پرطرفدارترین بازیهای آنلاین میشه و خیلی از CSپلیرها هم سمت خودش میاره.
چون خیلی از ایرادات گیم پلی CS هم برطرف کرده، خیلی از اعضای تیم سازنده CSپلیرهای حرفه ای هستن.

اما در مورد هایپ تو توییچ و ... خب مشخص که اکثرا برای بتاکی میرن و دارن نگاه میکنن، شرایط دنیا در حال حاضر که همه تو خونن هم خیلی به این قضیه کمک کرده.
اینی که الان هست حباب، حتما ریزش داره، حتما میرسه به اعداد منطقی.

TeTration

TeT
کاربر سایت
Jan 17, 2013
3,706
نام
Moein
با این نظر بخوایم گیمر شیم فقط باید کرایسیس بازی کنیم که :))

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر