PlayStation Until Dawn

0emf0u8pohueith8u2k6.jpg

عنوان بازی : Until Dawn
سازنده :Supermassive Games
ناشر : Sony Computer Entertainment
پلتفرم : PlayStation 4
ژانر : Horror
8 نوجوان که واسه سالگرد مرگ یکی از دوستانشان دور هم جمع شدند درگیر یک سری مسائل وحشتناک مربوط به
یه قاتل زنجیره ای میشوند ...
44115108486444330593.png

wdjc2r6tv3oymk73a84v.jpg

720P

تصاویر :

آخرین ویرایش:

Mahdi_Mansouri

کاربر سایت
Feb 26, 2011
597
نام
محمد مهدی
دوستان منم این سوال رو دارم لطفا جواب بدید میخوام بخرم بازیو ، فرقی بین ریجن های بازی هست یا نه ؟
سلام هیچ فرقی نداره

- - -ویرایش - - -

من یه مشکلی پیدا کردم متاسفانه :|
لیست تروفی بازیرو دیدم حساب کردم تا اینچا باید بهم 7 تا تروفی میداد حدودا ولی اصلا هیچی نداده
تروفیا به مرور باز میشن (یعنی همون لحظه تو بازی ) یا اخر بازی یدفه ایی همه میان؟
راه حلی هست براش؟
سلام
برای تروفی ها به نظرم بهتره به جای دیگه مراجعه کنید
تروفی ها رو همون لحظ میده
کنسول رو ریست کن

iiAmAqua

کاربر سایت
Dec 13, 2014
573
نام
Yashar
من یه مشکلی پیدا کردم متاسفانه :|
لیست تروفی بازیرو دیدم حساب کردم تا اینچا باید بهم 7 تا تروفی میداد حدودا ولی اصلا هیچی نداده
تروفیا به مرور باز میشن (یعنی همون لحظه تو بازی ) یا اخر بازی یدفه ایی همه میان؟
راه حلی هست براش؟
برای اینکه بعضی از تروفی های Decision based باز بشن باید تا اخر همون چپتر بری

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
من الان فهمیدم صدا پیشه و کلا فردی که برای کاراکتر Joshua بازی کرده، Rami Malik ـه. بازیگر نقش اول سریال عالی و جدید MR Robot

K0NAMI

کاربر سایت
Sep 4, 2011
85
نام
Farzad
من الان فهمیدم صدا پیشه و کلا فردی که برای کاراکتر Joshua بازی کرده، Rami Malik ـه. بازیگر نقش اول سریال عالی و جدید MR Robot
از همون تریلراش معلوم بود کلا اسکن صورت همونه
یکی از شخصیت های فرار از زندان هم توش هس :D
البته من هنوز بازی نکزدم با بقیه شخصیت ها آشنا بشم .

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوستان کسی پاسخ سوال منو نمیدونه؟ ( بازی از واقعیت مجازی پشتیبانی میکنه؟در اینده؟)
وقتی اطلاعاتی دز مورد این قضیه در دسترس نیست متاسفانه جوابی هم برایه سواله شما نیست. باید دید تو اینده چی میشه

iiAmAqua

کاربر سایت
Dec 13, 2014
573
نام
Yashar
کلا Cast بازی ادمای معروفین مثلا Hayden panettiere که صدا پیشه سم هست تو سریال Heroes بازی میکنه یا صدا پیشه Dr.Hill تو فرار از زندان

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,732
دیروز تویچ داشتم بازی نگاه میکردم خیلی جالب بود بازی حتمآ میخرمش
نکته جالب کامنتهای کاربرای تویچ بود یکی میگفت بکشش
یکی میگفت نه
یا یه جا بود سمت چپ راست میتونستی بری یکی میگفت چپ یکی میگفت راست و...
آخرش هم یارو مرد ولی خیلی حال داد HR بود واسه خودش

evilwhitin

کاربر سایت
Sep 15, 2014
221
الان میخام یه سوال کنم فقط جان من نیاین بازم اخطار به ما بدین.والا تبلیغ نیست فقط سواله.ذوستان این سوال کلی هست برای همه بازیها هست.اگه یه جایی باشه که قیمتش خیلی پایین تر از جاهایه دیگه باشه.به نظرتون مشکوک هست نباید ازش خرید کرد یا نه دلیله دیگه داره که از همه جا پایین تر میده.مغازه دار باشه ها نه سایت.تشکر.

bernoos

کاربر سایت
Sep 8, 2013
221
نام
Hunter
خب اقا تموم شد بالاخره:x
حسابی چسبید
فقط یه نکته اونم این که داستان وقتی فهمیدیم سایکو کیه کلا یه روند دیگه رفت که شاید خیلی در خور بازی نبود! میتونستن رو پایان و داستانش بیشتر کار کنن
پ.ن: مایک اواخر بازی منو یاده ناتان مینداخت :d
متاسفانه یه مشکلیم تو تروفی دادن بهم پیش اومده بود که ریبوت کردم و درست شد (با تشکر از راهنمایی)
و در اخر حتی لحظه ایی هم در خریدش شک نکنید!

Sony+

کاربر سایت
Mar 22, 2015
543
الان میخام یه سوال کنم فقط جان من نیاین بازم اخطار به ما بدین.والا تبلیغ نیست فقط سواله.ذوستان این سوال کلی هست برای همه بازیها هست.اگه یه جایی باشه که قیمتش خیلی پایین تر از جاهایه دیگه باشه.به نظرتون مشکوک هست نباید ازش خرید کرد یا نه دلیله دیگه داره که از همه جا پایین تر میده.مغازه دار باشه ها نه سایت.تشکر.

اگر دیجیتالی نخر
اگر فیزیکی هستش ببین آکبند اصلی بود حتما بخر

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر