PlayStation Until Dawn

0emf0u8pohueith8u2k6.jpg

عنوان بازی : Until Dawn
سازنده :Supermassive Games
ناشر : Sony Computer Entertainment
پلتفرم : PlayStation 4
ژانر : Horror
8 نوجوان که واسه سالگرد مرگ یکی از دوستانشان دور هم جمع شدند درگیر یک سری مسائل وحشتناک مربوط به
یه قاتل زنجیره ای میشوند ...
44115108486444330593.png

wdjc2r6tv3oymk73a84v.jpg

720P

تصاویر :

آخرین ویرایش:

Amin 47

کاربر سایت
Jun 7, 2010
826
خوب بازی تموم شد.
نیمه اول بازی خیلی خوبه چون به شدت مرموزه و خوب می ترسونه البته بعضی جاها واقعا بیجا jumpscare گذاشتن.
اما تقریبا از اوایل نیمه دوم بازی به شدت ناامید کننده و اصلا داستان یک چیز دیگه میشه و به شخصه واقعا هیچ لذتی از نیمه دومش نبردم.
از نکات مثبت بازی هم میشه به گرافیک خیره کننده ، طراحی شخصیت ها ، بازیگر های خوب ، صداگذاری عالی و نیمه ی اول بازی اشاره کرد.
از نکات منفی هم اینکه بعضی جاهای داستان یکجورایی plot hole داره و یکسری از انتخاب ها هم بین یک چیزایی هستن که اصلا نظر من نیست.(مطمئنن برای خیلیای دیگه هم اینطوریه)
درکل بازیه متوسط رو به خوبیه و لذت می برید ولی انتظارتون رو خیلی هم بالا نبرید.

g - unit

کاربر سایت
Jul 13, 2010
1,349
دوستانی که بازی کردن میخوام نصف شب با هدفون بازی کنم ایا سکته میکنم یا نه:d

اگر چراغ ها خاموش باشن اره ...:d بیشتر از همه وقتی من تو بازیش ترسیدم که هدفون سونی رو گوشم بود بعد چراغ ها هم خاموش ... بعد حس کردم دست یکی پشتمه برگشتم دیدم مادرمه گفت زباله ها رو نمیخای ببری... لامصب از بازی بدتر بود:d

- - -ویرایش - - -

دوستان من 2 ساعت بازی کردم ولی از حوله خبری نیست:d

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,631
اگر چراغ ها خاموش باشن اره ...:d بیشتر از همه وقتی من تو بازیش ترسیدم که هدفون سونی رو گوشم بود بعد چراغ ها هم خاموش ... بعد حس کردم دست یکی پشتمه برگشتم دیدم مادرمه گفت زباله ها رو نمیخای ببری... لامصب از بازی بدتر بود:d

- - -ویرایش - - -

دوستان من 2 ساعت بازی کردم ولی از حوله خبری نیست:d
حوله از وسطای بازی به بعد ظاهر میشه

دو روزه میتونم تموم کنمش؟ شهر ما کرایه میدن روزی 5 تومن!​

10 ساعته میتونی تمومش کنی .

Sina R

کاربر سایت
Nov 3, 2011
1,980
نام
Sina
بازیو دیشب تموم کردم و کاملا با دوستمون Amin 47 موافقم . نیمه اول بازی ریتم و روایت خوبی داره ، تعادل خوبی بین گیم پلی شخصیت ها حاکمه و از همه مهمتر حس مرموز بودن محیط بازی کاملا بهمون منتقل میشه اما از نیمه دوم متاسفانه مسیر داستان به کلی عوض میشه و این تغییر هم اصلا ایده خوبی نبود و بهتره بگم خوب در نیومده بود .

ضمن اینکه احساسم اینه حفره های داستانی هم بازی تا حدی داشت و چند مورد از رویدادهای بازی هم از نظر زمانی با هم انطباق نداشتن اما بازم مطمئن نیستم و باید یکبار دیگه بازیو برم چون لازم هم هستش Until Dawn دوبار تجربه کنیم و تاثیر انتخاب های مختلف ببینیم .

در نهایت هم باید گفت محتوای پایان بازی بد نبود اما دوست داشتم یکم رنگ . لعاب و کارگردانی بهتری پایان بازی میداشت ، خیلی سریع تموم شد و بعدش هم تیتراژ پایانی .

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,195
حوله از وسطای بازی به بعد ظاهر میشه

10 ساعته میتونی تمومش کنی .

این قضیه حوله واقیعه؟؟من که نتونستم چیزی پیدا کنم!:))
اگه هست یک وییدویی تو یوتوب ی جایی لطفا بدید ببینم

راستی من کلا چون بازی حس و حال زمستون داره به دور از شوخی خواستم بزارم واسه زمستون
بعضی بازیا تو فصلش میچشبه بدون خنده هاا

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,631
این قضیه حوله واقیعه؟؟من که نتونستم چیزی پیدا کنم!:))
اگه هست یک وییدویی تو یوتوب ی جایی لطفا بدید ببینم

راستی من کلا چون بازی حس و حال زمستون داره به دور از شوخی خواستم بزارم واسه زمستون
بعضی بازیا تو فصلش میچشبه بدون خنده هاا
حوله نمیفته .

.:Pouria:.

کاربر سایت
Sep 20, 2009
2,382
نام
-_-
خب من تا الان یک دو ساعتی بازی کردم
بازی واقعا تا اینجا خیلی خوب عمل کرده
چند بار حس ترس که نه ولی شوک رو وارد کرد قشنگ
گرافیک و انیمیشن ها هم عالین