PlayStation Until Dawn

0emf0u8pohueith8u2k6.jpg

عنوان بازی : Until Dawn
سازنده :Supermassive Games
ناشر : Sony Computer Entertainment
پلتفرم : PlayStation 4
ژانر : Horror
8 نوجوان که واسه سالگرد مرگ یکی از دوستانشان دور هم جمع شدند درگیر یک سری مسائل وحشتناک مربوط به
یه قاتل زنجیره ای میشوند ...
44115108486444330593.png

wdjc2r6tv3oymk73a84v.jpg

720P

تصاویر :

آخرین ویرایش:

.SamueL.

کاربر سایت
Dec 9, 2012
1,481
چرا انقدر انتظارات از متا بالاـه؟:)))
یه نگاه به بازیای این نسل بندازین اونا به این گندگی بیشترشون از نظر متا تو سطح خودشون نبودن ، حالا این فسقلی جای خود دارد..
بزور شاید نزدیکای 70 بشه

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,853
نام
مرتضی
بعنوان یک استدیو بازیسازی مستقل واقعا سابقه کاری خاصی ندارن به اون صورت! مثلا یکی از کاراشون ساخت بعضی از مینی گیم های داخل Little big planet نسخه ویتا بوده! یا همینطور لول کیت های LBP2. بازیایی که مال خودشون بوده همش بازیهای مرتبط به move و پارتی گیم و فمیلی گیمینگ و ... بوده در واقع تا الان همش بچه بازی بود:d

ولی خب خوشم میاد که سونی بها میده به این استدیو های جمع و جور تا این جرات رو داشته باشند کارای بزرگ تر بکنند. اگر دقت کنید سونی برای پلی4 خیلی به استدیوهای کوچیک و در حاشیه داره اهمیت میده. از R@D که بعد کار روی پورت ها و بازیهای پی اس پی یهو بهش اجازه داد برای کنسول خانگی اصلی خودش بازی بسازه تا Bend و ... و همین supermassive.

فارق از نتیجه ای که خواهد داد این اعتماد، بنظرم روند مثبتی هست که ممکن ایده ها خلاقیت های این استدیوهای کمتر شناخته شده رو بروز بده. خودم هم با توجه به این که سبک بازیهایی مثل until dawn رو دوست دارم اگر نمراتش در در حد بالای 70 باشه احتمال زیاد لذت خواهم برد از بازی. در کل تو این برهوت انحصاری 2015 خوبه که هستند همچین بازیهایی.

LORD SKY

کاربر سایت
May 6, 2014
451
نام
حسین
ولی خب خوشم میاد که سونی بها میده به این استدیو های جمع و جور تا این جرات رو داشته باشند کارای بزرگ تر بکنند. اگر دقت کنید سونی برای پلی4 خیلی به استدیوهای کوچیک و در حاشیه داره اهمیت میده. از R@D که بعد کار روی پورت ها و بازیهای پی اس پی یهو بهش اجازه داد برای کنسول خانگی اصلی خودش بازی بسازه تا Bend و ... و همین supermassive.

فارق از نتیجه ای که خواهد داد این اعتماد، بنظرم روند مثبتی هست که ممکن ایده ها خلاقیت های این استدیوهای کمتر شناخته شده رو بروز بده. خودم هم با توجه به این که سبک بازیهایی مثل until dawn رو دوست دارم اگر نمراتش در در حد بالای 70 باشه احتمال زیاد لذت خواهم برد از بازی. در کل تو این برهوت انحصاری 2015 خوبه که هستند همچین بازیهایی.
سخنی است بسی درست. اما اون بها نباید موجب آثاری مثل Order شه که سقف انتظارات رو خیلی پایین آورد
-----
اما چیزی که مشحصه اینه که Supermassive برای ایده بازی خودش دست روی چیزی نذاشته که باهاش بیگانه باشه. استفاده از کنترلر رو به خوبی میدونه و به همین علت تعامل تحسین برانگیزی رو با سبک ترس و بقا خلق کرده
همه ی این ها یه طرف انتخاب های داستانی یه طرف. به نظرم یه گام مثبت و رو به جلوئه در خصوص انتخاب های داستانی

آخرین ویرایش:

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
یه بازی تو این سبک داستانش باید خیلی خیلی قوی باشه.وگرنه با کله میخوره زمین
روایت و نحوه جلو رفتن داستان هم خیلی مهمه

ArianAwesome

کاربر سایت
Aug 24, 2014
1,483
بعنوان یک استدیو بازیسازی مستقل واقعا سابقه کاری خاصی ندارن به اون صورت! مثلا یکی از کاراشون ساخت بعضی از مینی گیم های داخل Little big planet نسخه ویتا بوده! یا همینطور لول کیت های LBP2. بازیایی که مال خودشون بوده همش بازیهای مرتبط به move و پارتی گیم و فمیلی گیمینگ و ... بوده در واقع تا الان همش بچه بازی بود:d

Bend کوچیکه؟؟؟ نه وجدانی چه حرفی بود زدی!؟ :D

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,853
نام
مرتضی
Bend کوچیکه؟؟؟ نه وجدانی چه حرفی بود زدی!؟ :D

حالا در حد بقیه استدیو هایی که اسم بردم نیست ولی یجورایی نسل قبل به خواب رفته بود دیگه:d

الان 7-8 ساله بازیای بزرگ کنسولی ندیدیم ازش و رو کنسولهای پورتابل کار میکرده ولی بعد این همه مدت دوباره برگشته به میدون و الان برای پلی4 یه پروژه بزرگ داره بقول یوشیدا.

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
5,000
نام
مهدی
پیش‌نمایش‌های جدید از بازی منتشر شده. منتقد Destuctoid از بازی خوشش اومده و گفته دوست داره بیشتر از بازی بدونـه و اینکه به نظرش بازی بخاطر انتخاب‌ها، ارزش دوباره بازی کردن خواهد داشت!
Until Dawn still hasn't wowed me, but I'm intrigued

انتخاب‌ها خیلی موثر هستند. برای مثال اگر تو یک مکالمه اشاره کنید که از Y می‌ترسید، بازی با همون شما رو می‌ترسونه و به قولی با این روش هر شخصی بنا به انتخاب‌های خودش درگیر بازی می‌شه. بازی خطی هست و کنترل و زاویه دوربینش به Resident Evil تشبیه شده.
Until Dawn Preview - Gamereactor UK

من وقت نکردم همه پیش‌نمایش‌ها رو بخونم ولی کلا نسبت به جو بدی که نسبت به بازی وجود داره و بخاطر The Order همه فاتحه ـش رو خوندند، مطالب مثبته و جای امید برای متای خوب (80 به بالا) هست.

.:Ranger:.

کاربر سایت
Jan 18, 2010
2,296
نام
فرهاد
یکی از دلایلی که از این بازی خوشم اومده اینه که گیم پلی و خیلی شباهتها به Heavy Rain داره ، دوم هم اینکه ترسناکه هیجانی هست با صداگذاری تاثیر گذار

به عنوان مثال هنگامی که تو تریلر اول گیم پلی دختره داره به سمت زیر زمین میره یهو تو محیط خونه تلویزیون با یک صدای هیجان انگیز روشن میشه زمانی که شما از هدستهایی مانند هدست Plus که دارای صدای فراگیر 7.1 کاناله هستند استفاده کنید با Volume مناسب همون صحنه ترس و هیجانی به شما خواهد داد تا دسته کنسول به سمت چپ یا راست شما شوت شود و با شدتی مناسب با زمین برخورد کنه که این دقیقن حسی هست که بازیهایی مانند Resident Evil 2 یا 3 به من میدادن و من این حس رو خیلی دوست دارم:d

hhhh4736

کاربر سایت
Aug 16, 2012
388
نمیدونم چرا به طرز عجیبی به این بازی امید دارم داستان بازی قطعا عالیه و دوربین بازی توی بعضی جاها منو خیلی یاد Resident evil های قدیم میندازه + توی چهره شخصیت های بازی خیلی خوب میشه ترس رو دید.

|| ARMSTYLE ||

کاربر سایت
May 4, 2014
954
نام
سامی
نمیدونم چرا ولی به نظرم بازی باحالی میشه . میارزه ادم برای یه بار تجربه هم بخره . فوقش میفروشی اخرش بازی رو دیگ . ولی چیز فانی هست :D

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
اینکه به جای یه سری اطلاعات بدردبخور و گیم پلی و این حرفها فقط دارن عکس از چهره ی ملت نشون میدن یعنی اینم صرفاً یه شوکیس گرافیکیه :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر