Unpopular Opinion Center | [قوانین پست اول مطالعه شود]

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,415
نام
سید محمد حسین
wtkdyvsmn0l61.jpg

با عرض سلام خدمت همه کاربرهای عزیز این انجمن
احتمالا برای شما هم شده که سلیقه گیمینگ تون و نظرات تون در مورد مباحث مختلف با چیزی که به صورت عمومی مورد قبوله اختلاف زیادی داره. نظر شما نظر منفور و ناپسندیه و با جریان غالب همخونی نداره.​

این جا جاییه که میتونید این نظرات تون رو بدون هیچ پیش داشت و رودربایستی ای به اشتراک بذارید​

چند تا قانون رو باید رعایت کنید در این خصوص :
  1. قبل از هر چیز تو متن نظراتتون احترام به سلایق همدیگه رو مد نظر قرار بدید و سعی کنید به هیچ وجه متن تون جنبه توهین آمیزی نداشته باشه
  2. نظر Unpopular شما باید فقط در مورد ویدیوگیم باشه.
  3. مهم تر از قانون قبل، حتما نظرتون Unpopular Opinion باشه. این که بگید Ride to Hell Retribiution بازی مزخرفی بود یا این بازی ای که هفتصد تا نمره کامل و کلی جایزه برده بهترین بازی تاریخه، Unpopular Opinion محسوب نمیشن. حتی اگه ده بیست نفر یه گوشه ای خلافش رو بهتون گفته باشند.
  4. به هیچ وجه نظرات همدیگه رو جهت تمسخر و ایجاد بحث و درگیری نقل قول نکنید. اگه کسی با احترام نظرشو در مورد چیزی گفته که مخالف نظر شماست، شما حق ندارید با بی احترامی باهاش برخورد کنید. و اگه نظر شخصی با بی احترامی همراه بود، پست مربوطه رو گزارش کنید تا رسیدگی شه
  5. و مهم تر از هر چیز از قوانین کلی انجمن نظیر ادبیات مناسب، عدم ارسال پست های سیاسی و مذهبی، ارسال عکس های حجیم و... حتما رعایت کنید

موفق باشید.

آخرین ویرایش:

sendo

کاربر سایت
Jul 15, 2015
2,157
نام
سالار
من بچگی عاشق این چند ماهی که گفتی بودم و از بقیه سال متنفر الان دقیقا برعکسه این چندماه کاملا افسرده میشم. باید همیشه اول تابستون یه سفر دالامپر برم و اخر شهریور یه سفر شمال حالم عوض بشه بعد صبر میکنم تا ابان زندگی من از این ماه شروع میشه کلا ادم دیگه ای میشم یک ساعت بیکار بشم یا میرم کوه و طبیعت گردی یا سفر غیرممکنه یه روز خونه باشم تا اخرای اذر که برگ ها کامل میریزه. پارسال ابان رفتم روستای ارده تو گیلان یک هفته اونجا بودم 10سال جوونتر شدم چه بهشتیه.رانندگی تو اون جاده پونل به خلخال یکی از بهترین لحظات زندگیم بود حتما تجربه کنید.
زمستان هم که با برف خوشیم و سفر به جنوب بهار هم لرستان و کردستان بهشته.ارومیه سیلوانا.اردبیل.سه استان شمالی هم که بی نظیرن.
در کل هر4فصل همه جای ایران میشه رفت و لذت برد. امسال که هیچ جا نرفتنم
چند ساله بهار غرب و شمال غرب بخاطر گرد و غبار جهنم میشه گرونی و تورم هم اضافه کنیم دیگه چطور میشه لذت برد ولی واقعا اگه سیستم درست حسابی مملکت رو اداره میکرد ایران یکی از بهترین کشورهای دنیا بود.
گفتی ارومیه

Attachments

• 3E2572A6-758B-45BC-A550-B0411BF4D95F.jpeg
    3E2572A6-758B-45BC-A550-B0411BF4D95F.jpeg
    645.5 KB · مشاهده: 121

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,103
این هوش مصنوعی midjourney جزو برگ ریزون ترین چیزاییه که به عمرم دیدم ادم نمیتونه بفهمه نتایجو از عکسا گوگل کپی میکنه یا واقعا خودش میسازه یکی ظاهرا داشت باهاش کتاب رنگ آمیزی درست میکرد چیزایی که میخواست رو میگفت بصورت سیاه سفید برای رنگ امیزی تو رنج ۳-۵ سال درست کنه هوش مصنوعی هم تحویلش میداد :D امیدوارم خیلی زود گسترش پیدا کنه و دسترسی بهشون راحتتر بشه

ادیت: چندتا نمونه پیوست کردم ببینید

Attachments

• 96F96F11-04F6-4BF6-9BB0-3E6E5312ED2A.jpeg
    96F96F11-04F6-4BF6-9BB0-3E6E5312ED2A.jpeg
    58.2 KB · مشاهده: 68
  • B77F33EF-9F2F-48CD-BF2D-1BFFCBB247E5.jpeg
    B77F33EF-9F2F-48CD-BF2D-1BFFCBB247E5.jpeg
    54.5 KB · مشاهده: 44
  • E6196F71-55C2-497E-B214-2227D1919A2C.jpeg
    E6196F71-55C2-497E-B214-2227D1919A2C.jpeg
    41.2 KB · مشاهده: 41
آخرین ویرایش:

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,415
نام
سید محمد حسین
قصدم پخش تصویر و مدیا نیست. قراره جایگزینی برای تخته وایت‌برد باشه. یعنی روی اون شی نامشخص که تبلت یا هرچیزی ممکنه باشه، شکل و فرمول نوشته بشه و روی ویدیو پروژکتور نشون داده بشه
تخته‌های الکترونیکی میشه روشون چیزی نوشت و شکل کشید (عین کاغذ) اما خروجی تصویری نداره.
-----
در مورد بحث‌های خیلی جدی و تخصصی‌تون
شما اگر داخل یه گروهی تونستی بری و به راس‌شون بگی گلابی و بعد هم بگی آرمانتون بول‌شوتی بیش نیست و درجا جرت ندادن، اون وقت تازه میشه در مورد درست یا نادرست بودن اون دسته از افراد بحث کرد.
حالا چه پککککککککک باشه چه مزاحمین بلخ چه طرفداران پرسپولیس یا فداییان مسی

نمیتونی قلم نوری بخری وصل کنی به لپ تاپ، لپ تاپ رو وصل کنی به پروژکتور
یکم کار با قلم نوری بدون صفحه سخته ولی خیلی ارزونتر درمیاد

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,147
نام
محمد امین
بیاین راجع به یه چیز جدید بحث کنیم 8-|

مثلا راجع به دیت اولتون
چطور گذشت ؟
تعریف کنین
رفتیم پاساژ گردی بعد سینما یک فیلم دیدم و بعد رفتیم یک رستوران لاکچری یک غذایی که هنوز بعد از 15 سال نمیدونم چی بود خوردیم و آخرم فهمیدم یک شوهری شبیه هولاکو خان داره که چندین سال از خودش بزرگتره!

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,415
نام
سید محمد حسین
دقیقا داشتید چه بحثی می کردید که چهار صفحه پاکسازی شد؟ :D

• Cool
Reactions: m.a.t

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395
در مورد این که همه پسرا دنبال اینن یا برن خونه دختره یا دختره بیاد خونشون بعد @BoxBox دنبال سینما و رستوران رفتنه :|

فکر کنم یک سریش پست های قدیمی بود چون من که نفهمیدم کدوم پستم پاک شده.

آخرین ویرایش:

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,147
نام
محمد امین
بحث های که شاید مهم ترین مسئله در سرنوشت خودمان و آینده کشورمان باشه ولی ممنوع اعلامش کردن و فقط مجازیم در مورد چرت و پرت بحث کنیم

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر