Unpopular Opinion Center | [قوانین پست اول مطالعه شود]

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
wtkdyvsmn0l61.jpg

با عرض سلام خدمت همه کاربرهای عزیز این انجمن
احتمالا برای شما هم شده که سلیقه گیمینگ تون و نظرات تون در مورد مباحث مختلف با چیزی که به صورت عمومی مورد قبوله اختلاف زیادی داره. نظر شما نظر منفور و ناپسندیه و با جریان غالب همخونی نداره.​

این جا جاییه که میتونید این نظرات تون رو بدون هیچ پیش داشت و رودربایستی ای به اشتراک بذارید​

چند تا قانون رو باید رعایت کنید در این خصوص :
  1. قبل از هر چیز تو متن نظراتتون احترام به سلایق همدیگه رو مد نظر قرار بدید و سعی کنید به هیچ وجه متن تون جنبه توهین آمیزی نداشته باشه
  2. نظر Unpopular شما باید فقط در مورد ویدیوگیم باشه.
  3. مهم تر از قانون قبل، حتما نظرتون Unpopular Opinion باشه. این که بگید Ride to Hell Retribiution بازی مزخرفی بود یا این بازی ای که هفتصد تا نمره کامل و کلی جایزه برده بهترین بازی تاریخه، Unpopular Opinion محسوب نمیشن. حتی اگه ده بیست نفر یه گوشه ای خلافش رو بهتون گفته باشند.
  4. به هیچ وجه نظرات همدیگه رو جهت تمسخر و ایجاد بحث و درگیری نقل قول نکنید. اگه کسی با احترام نظرشو در مورد چیزی گفته که مخالف نظر شماست، شما حق ندارید با بی احترامی باهاش برخورد کنید. و اگه نظر شخصی با بی احترامی همراه بود، پست مربوطه رو گزارش کنید تا رسیدگی شه
  5. و مهم تر از هر چیز از قوانین کلی انجمن نظیر ادبیات مناسب، عدم ارسال پست های سیاسی و مذهبی، ارسال عکس های حجیم و... حتما رعایت کنید

موفق باشید.

آخرین ویرایش:

Tatsumaru

Searching For Light
Gold User
Mar 31, 2013
940
نام
Ahmad
"تموم دار و ندارم" یه اصطلاحی هست که برای مبالغه به کار میره و معناش تحت الفظی نیست.یعنی اینطوری نیست که واقعا همه زندگی طرف باشه.اشاره میکنه به اینکه براش مهمه و برای تهیه ش سختی کشیده.
خیلی از ماها همچین چیزی رو تو زندگیمون داریم.حالا ممکنه مثل گوشی و ماشین و ...تو چشم نباشه.
من خودم یک سال و نیم پیش تو یه شرایط سخت PS5 خریدم.ممکنه کسی متعجب بشه یا مسخره کنه این اولویت بندی من رو.ولی برای من ارزشش رو داشته و انتخابم این بوده.
این که فقط برای چشم و هم چشمی،تصمیمی گرفته بشه که واضحه درست نیست.ولی به نظر من نباید اولویت ها و انتخاب های افراد رو قضاوت کرد.ما نمیدونیم شرایط روحی و ذهنی یه فردی چی بوده که میخواد به هر قیمتی مثلا آی فون 14 داشته باشه.شاید واقعا یه باری رو از روی ذهنش بر میداره این مالکیت.شاید اگر هر کدوم از ما هم شرایط اون رو گذرونده بودیم،همین کار رو میکردیم.
در ضمن اگر همسایه من که مستاجره و ماشینش گرون تر از ماشین منه که مالک هستم و دزد ببره اون ماشین رو،اون فرد رو قضاوت نمیکنم و باهاش همدردی میکنم بابت ظلمی که در حقش شده.

پ.ن : یه واکنشِ طبیعی(و البته تکراری) در مواجهه با ظالم اینه که چرخه خود انتقادی مسموم شروع میشه.میخوام ببینم اگر ملت نروژ و آمریکا و استرالیا و ...بیان زیر حاکمیت EA زندگی کنن، چه رفتاری نشون میدن از خودشون.من و شما هم بخشی از همین "ملت" هستیم.

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
ولی این حجم از گرایش به کالای گرون در عین کم شدن قدرت خرید خیلی برام عجیبه
نمیدونم اما شاید واسه بعضیا یکی از دلایلش حفظ سرمایه باشه، چون مثلا با 70-80 تومن که ماشین و خونه نمیدن، ریال نگه داشتن هم حماقته.
حالا آیفونو نگاه میکنی میبینی با ریز ترین جهشای بازار قیمتش جابجا میشه از طرف دیگه فروششم حتی چندین سال بعد سخت نیست وقتی خیلیا هستن که حاضرن پول پای آیفون دسته دو 4 سال پیش بدن اونم در صورتی که میتونن با همون پول یک گوشی اندرویدی نو بگیرن که از هر نظر بهتر از اون آیفونه قدیمی هست.

آخرین ویرایش:

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,021
نام
محمد امین
همانطور که میدانید یا شایدم ندانید فخر فروشی تو ایران برای یک عده ای خیلی مهمه به نوعی تنها هدف زندگیشان هست فقط مشکلی که الان پیش آمده قبلا با ماشین خارجی و مسافرتهای اروپا و... فخر میفروختن الان به خاطر مشکلات مالی تنها گزینه همین آیفون پرومکس هست توجه کنید فقط نسخه پرومکس این قابلیت داره
قشر متوسط جامعه هم چون با وام و قرض و قوله میتونه به این مهم دست پیدا بکنه پس خودش با هر جانکندی به آیفون پرومکس میرسونه و سعادت مند میشن

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
@zilyzal
بزرگوار شما اگه تا ساعت 3-4 بعد از ظهر تایم آزاد داری خب یه مهارتی یاد بگیر یا کاری بکن که بعدا به دردت بخوره...
کارمندی تو این شرایط مملکت و درآمد ها که آخه رسما یعنی با دستای خودت حکم بیگاری خودتو امضا کنی...
البته نهایتا خودت شرایط خودت رو بهتر می دونی ولی خب من اگه اون وقت رو داشتم همچین استفاده ای می کردم :-"
اصولا ادم سمت هر چیزی میره به ایندش و نتیجش فکر میکنه
مهارت یاد بگیرم برای چه چیزی؟ کار خوب با درامد بالا؟ من از نظر درامد مشکلی ندارم مشکلم تایم کاریه که مغازه کل روز دست ادم رو میبنده و استرس و فشار خودشو داره کار اداری خصوصا نیرو مسلح خوبیش امکاناتش هست برام اگه یه کار با حقوق ده تومن بتونم پیدا کنم درکنار درامد از بقیه چیزایی که دارم تو شهرستان بیشتر از کافی هم هست و میتونم مغازه رو جمع کنم فقط یه صبح تا ظهر برم سر کار بقیه روز ازاد باشم البته بازم میگم با پایه حقوق وزارت کار بخواد باشه که اصلا ارزش نداره برام ولی بالاتر باشه (یا مثلا بعد یکی دو سال بدون احتساب تورم به ده برسه حقوقش) نسبت به تایم و تعطیلیش و ارامشش خیلی بهتر از شغل ازاده من دو روز تعطیلی میخواستم بشینم پا بازی هر دو روز تغییر دکوراسیون داشتیم مجبور شدم سر کار باشم یا مثلا عید از سوم به بعد باز دستم بستس باید مغازه باشم
فیک و فیک بازی که به نظرم چیز جدیدی توی ایران نیست، ولی این حجم از گرایش به کالای گرون در عین کم شدن قدرت خرید خیلی برام عجیبه
خرید کالای سرمایه ای درکنار تورم از نظر من چیز کاملا عادی ای هست کنسولی که چند سال پیش همینجا ۹۰۰ تومن گرفتم الان ده تومن شده منم یه زمانی هم نظر دوستان بودم که کسی که نداره چرا باید کالای گرون بخره الان میبینم خرید کالای گرونی که افت قیمت خاصی نداره و کالای سرمایه ای هست درست ترین کاره

• Like
Reactions: Mohsen GT

Mohsen GT

کاربر سایت
Dec 1, 2021
462
همانطور که میدانید یا شایدم ندانید فخر فروشی تو ایران برای یک عده ای خیلی مهمه به نوعی تنها هدف زندگیشان هست فقط مشکلی که الان پیش آمده قبلا با ماشین خارجی و مسافرتهای اروپا و... فخر میفروختن الان به خاطر مشکلات مالی تنها گزینه همین آیفون پرومکس هست توجه کنید فقط نسخه پرومکس این قابلیت داره
قشر متوسط جامعه هم چون با وام و قرض و قوله میتونه به این مهم دست پیدا بکنه پس خودش با هر جانکندی به آیفون پرومکس میرسونه و سعادت مند میشن
بله و این فخر فروشی موقعی به افتضاح ترین حالت ممکنش میرسه که سعی کنیم به جای فخر فروشی با یه کالا، با کسی که توسط هر رابطه ای با ما هست فخر فروشی کنیم...

LilPeep

کاربر سایت
Jan 30, 2023
21
شاید من اینجوری فکر میکنم ولی توی این شرایط خریدن خیلی چیزایی که قیمتشون زیاده و اون چیز اونقدری با ارزش و مهم نیست که اینقدر قیمتش بالاس اصلا ضروری نیست
خودمون اگه از این طرز فکر که فردا گرونتر میشه پس حالا بخریم رو کنار بزاریم و یه مدت نخریم مطمئنا قیمتا میاد پایین ارزونی که نه ولی باز وضعیت بهتر میشه
شایدم من اشتباه میکنم

• Like
Reactions: m1647

BALALEHABASHI

کاربر سایت
Feb 4, 2023
116
آیا هزینه کردن برای خرید شماره مجازی واسه تیندر ارزش داره؟ ایرانی جماعت توش زیاده؟

• Poker Face
Reactions: GameMasterr

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,445
نام
علی
شاید من اینجوری فکر میکنم ولی توی این شرایط خریدن خیلی چیزایی که قیمتشون زیاده و اون چیز اونقدری با ارزش و مهم نیست که اینقدر قیمتش بالاس اصلا ضروری نیست
خودمون اگه از این طرز فکر که فردا گرونتر میشه پس حالا بخریم رو کنار بزاریم و یه مدت نخریم مطمئنا قیمتا میاد پایین ارزونی که نه ولی باز وضعیت بهتر میشه
شایدم من اشتباه میکنم
شما اشتباه می کنید! قیمت ها با توجه به حجم وحشتناک چاپ پولی که در جریانه و از سال 97 کلا دیگه از اون ریل همیشگیش به کل خارج شده، دیگه توجهی به تقاضا نداره و چه خریده بشه و چه نشه، تهش افزایش قیمت حتمیه. چند سالی هست اقتصاد ایران درگیر رکود تورمیه، یعنی هیچ بازاری اونقدرا تقاضا براش نیست ولی قیمت ها افزایشی هستند. شما خودت از دور و بریا بپرسی کاسبی چه خبر؟ همه میگن بازار خرابه ولی طی این چند سالی که بازار خرابه و البته که واقعا خرابه، قیمتا رو به بالا بودن

Red Sox

کاربر سایت
Oct 29, 2018
876
آیا هزینه کردن برای خرید شماره مجازی واسه تیندر ارزش داره؟ ایرانی جماعت توش زیاده؟
نه. کلا ایرانی خیلی کم داره. ۲۰۰ یا ۳۰۰ نفر رو که swipe کنی تموم میشه! احتمال اینکه یکی تو شهر خودت پیدا کنی هم خیلی کمه. از Badoo استفاده کنی بهتره.

• Like
Reactions: BALALEHABASHI

fosil

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,037
نام
آرین
دوستان پادکست سطح پیشرفته برای آیلتس چی سراغ دارید خوب باشه؟

FPS Eager

کاربر سایت
Jan 27, 2013
1,334
نام
امیرعلی
ما سمت زادگاهمون یک ضرب‌المثل داریم نمیدونم شنیدید یا نه، میگه: هرچی اَداست، مال آدم گِداست.
عقده‌ی حقارت و خودبزرگ‌بینی تو همه‌ی لایه‌های جامعه و تو هر فضایی داره خودشو نشون میده.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر