Unpopular Opinion Center | [قوانین پست اول مطالعه شود]

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,384
نام
سید محمد حسین
wtkdyvsmn0l61.jpg

با عرض سلام خدمت همه کاربرهای عزیز این انجمن
احتمالا برای شما هم شده که سلیقه گیمینگ تون و نظرات تون در مورد مباحث مختلف با چیزی که به صورت عمومی مورد قبوله اختلاف زیادی داره. نظر شما نظر منفور و ناپسندیه و با جریان غالب همخونی نداره.​

این جا جاییه که میتونید این نظرات تون رو بدون هیچ پیش داشت و رودربایستی ای به اشتراک بذارید​

چند تا قانون رو باید رعایت کنید در این خصوص :
  1. قبل از هر چیز تو متن نظراتتون احترام به سلایق همدیگه رو مد نظر قرار بدید و سعی کنید به هیچ وجه متن تون جنبه توهین آمیزی نداشته باشه
  2. نظر Unpopular شما باید فقط در مورد ویدیوگیم باشه.
  3. مهم تر از قانون قبل، حتما نظرتون Unpopular Opinion باشه. این که بگید Ride to Hell Retribiution بازی مزخرفی بود یا این بازی ای که هفتصد تا نمره کامل و کلی جایزه برده بهترین بازی تاریخه، Unpopular Opinion محسوب نمیشن. حتی اگه ده بیست نفر یه گوشه ای خلافش رو بهتون گفته باشند.
  4. به هیچ وجه نظرات همدیگه رو جهت تمسخر و ایجاد بحث و درگیری نقل قول نکنید. اگه کسی با احترام نظرشو در مورد چیزی گفته که مخالف نظر شماست، شما حق ندارید با بی احترامی باهاش برخورد کنید. و اگه نظر شخصی با بی احترامی همراه بود، پست مربوطه رو گزارش کنید تا رسیدگی شه
  5. و مهم تر از هر چیز از قوانین کلی انجمن نظیر ادبیات مناسب، عدم ارسال پست های سیاسی و مذهبی، ارسال عکس های حجیم و... حتما رعایت کنید

موفق باشید.

آخرین ویرایش:

Lastshinobi

کاربر سایت
Jun 13, 2022
29
من اصن وارد این تاپیک که میشما، کلا از همه‌چی بدم میاد دیگه! قشنگ حکم دروازه‌ی نفرت رو داره برام:D یادتون باشه بعدا بهم بگین از چیه Last of us دقیقا خوشتون میاد. منظورم از بعدا، هیچوقته. اگه ریمیکش هم بازی کنم و وسطش دراپ کنم، میشه سومین بار که دارم سعی میکنم این عنوانو تجربه کنم ولی حوصله‌م سر رفته‌ و ولش کردم.

از چيش بدت مياد؟

• Like
Reactions: Z-fan

Muhammadreza

The High Priest of Chaos
Gold User
Oct 24, 2020
290
مورد دیگه آثار تاریخیه. آثار تاریخی وظیفه دارن تا جای ممکن به تاریخ وفادار باشن؛ بله پروتاگونیست یه داستان که داره توی سرزمین وایکینگها اتفاق میفته میتونه همجنسگرا باشه، ولی در این صورت داستان باید مصائب این گرایش رو که توی اون جامعه شنیع محسوب میشه رو نشون بده، نه اینکه بقیه وایکینگها هم با آغوش باز استقبال کنن؛ چون در اون صورت دیگه جامعه به‌تصویر‌کشیده‌شده جامعه وایکینگها نیست.​
اخیرا کتاب «مرده‌خواران: سفرنامه ابن فضلان به سرزمین وایکینگ‌ها» رو خوندم از نویسنده پارک ژوراسیک. نویسنده خیلی استادانه اومده داستان خیالی خودش، در واقع بازگویی داستان بیوولف، رو به صورت سفرنامه از زبان یه شخصیت واقعی و تاریخی، که اتفاقا سفرنامه‌ای هم نوشته، بیان میکنه و در این میان توی پانویس محقق‌ها و تاریخدان‌های ساخته ذهن نویسنده در مورد اعتبار حرف‌های ابن فضلان بحث میکنن و به مقالات هم ارجاع هم میدن، به طوری که اگه کسی از قبل در مورد اثر ندونه، و البته کمی هم ساده‌لوح باشه، شاید فکر کنه که با یه سفرنامه واقعی روبه‌روئه. ولی جدای از این حرفها کرایتون تحقیق زیادی در مورد وایکینگها کرده و در اینجا تا حد ممکن داره یه تصویر واقعی از جوامع وایکینگ‌ها ارائه میده.

چیزی که بیشتر از هر چیزی توجه منو جلب کرد این بود که هر مردی توی جوامع وایکینگ‌ها، در هر لحظه‌ای که دلش بخواد، حتی توی ملا عام و در میان جمع، با هر برده مونثی که دلش بخواد جماع میکنه، و اهمیتی نداره که اون برده مال چه کسیه، درواقع از این نظر برده‌های مونث در جوامع وایکینگها دارایی عمومی محسوب میشدن. مورد دیگه اینه که توی یه جای داستان ابن فضلان از یکی از وایکینگ‌ها میپرسه شما چه مجازاتی برای افراد همجنسگرا در نظر میگیرید و وایکینگ در جواب میگه هیچی؛ چون ما در میان وایکینگ‌ها فرد همجنسگرا نداریم.

این تصویر واقع‌گرایانه کرایتون رو مقایسه کنید با بازی اساسینزکرید والهالا. این تازه بخش کوچیکی از نارسایی‌های تاریخی اون بازی و آثار مشابه به اونه و این سوال واسه آدم پیش میاد که اگه قرار نیست حتی اندازه نوک سوزن به تاریخ وفادار باشید، مگه مجبورید داستان تاریخی بگید؟ مگه فانتزی چه اشکالی داره؟ و مورد دیگه اینه که چرا باید واقعیت‌های تاریخی دستکاری بشه تا تصویری رمانتیزه‌شده‌ای از وایکینگها و خیلی از اقوام سیاه‌کارنامه دیگه، و همچنین خیلی از رویدادهای تلخ تاریخی، به مخاطب ارائه بشه؟​

SIMPLE

کاربر سایت
Jun 14, 2020
349
حالم داره از بازیای کوآپ چهار نفره به هم میخوره . بابا این بازیا تا دوسال پیش یا نبودن یا خیلی کم بودن . یهو عین قارچ زیاد شدن الان هر ایونتی میبینم از 10 تا بازی 7تاش کوآپ چهارنفرن .
همشونم تریلر سی جی با ی شخصیت اصلی زن سیاه پوست و ی گله انمی های اجق وجق و تاریخ انتشارای نامشخص.

Lastshinobi

کاربر سایت
Jun 13, 2022
29
حالم داره از بازیای کوآپ چهار نفره به هم میخوره . بابا این بازیا تا دوسال پیش یا نبودن یا خیلی کم بودن . یهو عین قارچ زیاد شدن الان هر ایونتی میبینم از 10 تا بازی 7تاش کوآپ چهارنفرن .
همشونم تریلر سی جی با ی شخصیت اصلی زن سیاه پوست و ی گله انمی های اجق وجق و تاریخ انتشارای نامشخص.
بوردرلندز ها كواپ بودن خوبم بود 😅

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,465
نام
مسلم
سبک بازی های فضایی(اینکه ما بریم تو یه سیاره با یه سری موجود اجق وجق درگیر شیم) با اون شخصیت های تصنعی با اون شوتر بی روح حقیقتا حالمو بهم میزنه
این رو منم موافقم، البته بیشتر برای شوترها چون اون حسی که کار کردن با اسلحه های واقعی داره رو اسلحه های فضایی متاسفانه ندارن:D

SIMPLE

کاربر سایت
Jun 14, 2020
349
بوردرلندز ها كواپ بودن خوبم بود 😅
بوردرلندز یک بازی تک نفره با داستان عالی و کاراکترای به یاد موندنی بود که به دلخواه امکان چهار نفره بازی کردن رو هم داشت . ولی اینا نه داستانی دارن نه دنیایی نه حتی کاراکتر به یاد موندنی. و فقط هم چهار نفره میشه بازیشون کرد .

Muhammadreza

The High Priest of Chaos
Gold User
Oct 24, 2020
290
70. جملات خیلی از دوستان توی بازیسنتر، مخصوصا وقتی میخوان کتابی یا ادبی بنویسن، پر از اشتباهات نگارشیه، و تازه اگه حتی اشکالات نگارشیشون اصلاح هم بشه، باز هم بعضی‌هاشون معنی خاصی منتقل نمیکنن.​

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,433
70. جملات خیلی از دوستان توی بازیسنتر، مخصوصا وقتی میخوان کتابی یا ادبی بنویسن، پر از اشتباهات نگارشیه، و تازه اگه حتی اشکالات نگارشیشون اصلاح هم بشه، باز هم بعضی‌هاشون معنی خاصی منتقل نمیکنن.​
حالا مهم تر از اون اینکه چرا اصن کتابی مینویسن؟!
نمیگم بده میگم چرا :D

HIGH VOLTAGE

Gold User
Dec 2, 2011
1,534
نام
علی
پلی استیشن پلاس سرویس بهتری از گیم پس ایکس باکس هست :)
من هنوز کنسول نسل جدید نخریده ام
منتها جوگیر شدم و همون اول گیم پس 3 ساله گرفتم
ولی بعد 2 ماه دیدم گیم پس اصلا و ابدا به درد من نمیخوره
گیم پس سیستمش اینجوریه که بازی ها رو اجاره میده
هر وقت مایکروسافت خواست میاد رو گیم پس و هروقت خواست میره از گیم پس
کلا من دوست دارم بازی ها رو بخرم تا اینکه یکی با منت بیاد و اونا رو به طرقی بهم بده

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر