Unpopular Opinion Center | [قوانین پست اول مطالعه شود]

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
wtkdyvsmn0l61.jpg

با عرض سلام خدمت همه کاربرهای عزیز این انجمن
احتمالا برای شما هم شده که سلیقه گیمینگ تون و نظرات تون در مورد مباحث مختلف با چیزی که به صورت عمومی مورد قبوله اختلاف زیادی داره. نظر شما نظر منفور و ناپسندیه و با جریان غالب همخونی نداره.​

این جا جاییه که میتونید این نظرات تون رو بدون هیچ پیش داشت و رودربایستی ای به اشتراک بذارید​

چند تا قانون رو باید رعایت کنید در این خصوص :
  1. قبل از هر چیز تو متن نظراتتون احترام به سلایق همدیگه رو مد نظر قرار بدید و سعی کنید به هیچ وجه متن تون جنبه توهین آمیزی نداشته باشه
  2. نظر Unpopular شما باید فقط در مورد ویدیوگیم باشه.
  3. مهم تر از قانون قبل، حتما نظرتون Unpopular Opinion باشه. این که بگید Ride to Hell Retribiution بازی مزخرفی بود یا این بازی ای که هفتصد تا نمره کامل و کلی جایزه برده بهترین بازی تاریخه، Unpopular Opinion محسوب نمیشن. حتی اگه ده بیست نفر یه گوشه ای خلافش رو بهتون گفته باشند.
  4. به هیچ وجه نظرات همدیگه رو جهت تمسخر و ایجاد بحث و درگیری نقل قول نکنید. اگه کسی با احترام نظرشو در مورد چیزی گفته که مخالف نظر شماست، شما حق ندارید با بی احترامی باهاش برخورد کنید. و اگه نظر شخصی با بی احترامی همراه بود، پست مربوطه رو گزارش کنید تا رسیدگی شه
  5. و مهم تر از هر چیز از قوانین کلی انجمن نظیر ادبیات مناسب، عدم ارسال پست های سیاسی و مذهبی، ارسال عکس های حجیم و... حتما رعایت کنید

موفق باشید.

آخرین ویرایش:

MAKAV3LI

کاربر سایت
Sep 30, 2011
1,929
نام
آن مرد !
یه باور کوچولو که خیلی هامون داریم و بهش افتخار می کنیم اینه که
"رفتار ما با ادم ها نباید بر اساس جایگاهشون باشه"
ولی متاسفانه کاملا بر عکسش صادقه و با اینکار ضربه میخوری ;)

Muhammadreza

The High Priest of Chaos
Gold User
Oct 24, 2020
290
پست‌های دوستان توی تاپیک خرید اکتیویژن رو که داشتم می‌خوندم، جدا از این‌ که از حضور تعداد متعددی از تحلیل‌گران فرهیخته و کاردان امور مالی و اقتصادی در بازیسنتر، که واقعا سرمایه ملی هستن، خوشحال شدم و البته پیش‌بینی‌های جالب دوستان، ازجمله نابودی قریب‌الوقوع سونی و همچنین رقم خوردن آینده تیره و تار و پادآرمانشهری صنعت گیم توسط مایگروسافت، خیلی سرگرمم کردن، مسئله‌ای که واقعا مورد توجه من قرار گرفت، نگرانی و اضطراب طرفداران پلی‌استیشن بود و این باعث شد که من یکی دیگه از نظرات آنپاپیولارم رو کشف کنم:
42. هیچ بازی‌ای، هیچ کنسولی، هیچ سازنده بازی‌ای، هیچ ناشر بازی‌ای و ... غیرقابل‌جایگزینی نیستن و به‌راحتی جاشون پر میشه.​

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,853
نام
نریمان
شماره اول Dark Souls همچنان بهترین اثر میازاکی و اوج نبوغ این بشر و تیمش در گیم دیزاین هست.
Bloodborne و بقیه سولزبورن ها با تمام خوبی هایی که دارن چندین لول پایین تر قرار دارن. (مخصوصا در بحث لول دیزاین)

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,109
نام
محمد علی
به جرأت میتونم بگم نامحبوب ترین نظری بود که توی عمرم خوندم /:)
بر عکس من عقیده دارم با شتاب خارق العاده ای داریم به سمت نابودی پیش میریم و هیچوقت بدتر از این نبوده وضعیت جهان/:)
تازه افکار واقعاً نامحبوبم رو با خود سانسوری بیان نمی‌کنم:> مگر نه که هیچ یک از شما فانیان، تاب تحمل افکار آنپاپیولارم رو ندارید:>

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
شماره اول Dark Souls همچنان بهترین اثر میازاکی و اوج نبوغ این بشر و تیمش در گیم دیزاین هست.
Bloodborne و بقیه سولزبورن ها با تمام خوبی هایی که دارن چندین لول پایین تر قرار دارن. (مخصوصا در بحث لول دیزاین)
این اصلا آنپاپیولار نیست و واقعیته بعضی اوقات افراد یه چیزایی میسازن که دیگه خودشون هم نمی تونن تکرارش کنن دارک سولز 1 هم برای میازاکی همینطوره

یه Unpopular Opinion درست و حسابی
مافیا 1 (اورجینال) نه تنها از تمام جی تی ای ها بهتره بلکه از همه بازی های تو این سبک بهتره از همه نظر داستان لول دیزاین اتمسفر گیم پلی و همه چیز از جی تی ای سره و اگه می بینید این آی پی اینقدر امروز ذلیل شده به خاطر دنباله های افتضاحیه که براش ساختن دقیقا برعکس جی تی ای که دنباله هاش باعث شد حسابی در یاد ها بمونه

Holy Diver

کاربر سایت
Jun 2, 2010
1,705
نام
عرفان
این قضیه اراده‌ آزاد زندگی و وجود منو رسما نمود! :D بخاطرش تا حد کمی سراغ فیزیک کوانتوم رفتم، تا حدی از ژیژک و فوکو و شوپنهاور و چنتا بنده‌ خدای دیگه سعی کردم کمک بگیرم، مدتی به Sapolsky پناه آوردم، ولی فرقی نمی‌کرد کی چی می‌گه. این مغز وامونده‌ من کلا دیدگاه غیر deterministic رو نمی‌تونه بپذیره. واقعا امیدوارم هیچکس به صورت فردی همچین چیزی رو تجربه نکنه - به صورت جمعی هم بعیده به همچین تجربه‌ای برسیم - چون واقعا تجربه‌ خوشایندی نیست. البته باز هم بستگی به آدمش داره. شاید همچین دیدگاهی برای یه نفر بتونه رهایی بخش باشه. برای من که نبود!‌ :D
کاملا میفهمم چی میگی:D دونستن حقیقت واقعا بار بزرگی میذاره رو شونه های آدم. از یه جهت برای خودآگاهی مسئله ی مهمی و از نظر دیگه بسیار هضمش سخت.
به نظرم حقیقت همیشه آزادی بخش حتی اگه دردناک باشه.

smoker

کاربر سایت
Jan 17, 2012
2,059
نام
علیرضا
اکثر هیترای tlou2 با اینکه قبول نمیکنن تنها دلیل تنفرشون سکسیست و هوموفوب بودنشونه.@-)
کل ایراداتی که از بازی میگیرن شاید 10 دقیقه از یه بازی 25 ساعته هم نباشه و جز یه مورد هیچکدوم رو داستان تاثییری ندارن. همون یه مورد هم یکی از بهترین صحنه های کارگردانی شده بین همه بازیاست. بازی از همه جهت از یکش بهتره.
جدا بعد این متوجه شدم چرا اکثر سریالای ایرانی یه مدت با عروسی و شادی تموم میشد فقط.

خودتونو اماده کنید:

victorman

کاربر سایت
Oct 26, 2006
423
نام
فرزاد
اکثر هیترای tlou2 با اینکه قبول نمیکنن تنها دلیل تنفرشون سکسیست و هوموفوب بودنشونه.@-)
کل ایراداتی که از بازی میگیرن شاید 10 دقیقه از یه بازی 25 ساعته هم نباشه و جز یه مورد هیچکدوم رو داستان تاثییری ندارن. همون یه مورد هم یکی از بهترین صحنه های کارگردانی شده بین همه بازیاست. بازی از همه جهت از یکش بهتره.
جدا بعد این متوجه شدم چرا اکثر سریالای ایرانی یه مدت با عروسی و شادی تموم میشد فقط.

خودتونو اماده کنید:

این حرف شما خیلی هم popular opinion هستش. tlou2 از نظر روایت یکی از ضعیف‌ترین انحصاری‌های چند سال اخیره. حالا اینکه یه سری بچه به خاطر سکسیت بودنشون از بازی بدشون اومده معنیش این نیست که بازی خوبیه.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
بستنی > چیپس، پفک، کرانچی و...... :D

داریم از بحث های فلسفی برمیگردیم به بحث های خوراکی >:)

پغک و پف فیل و آلوچه هر چی تنقلات >> چیپس و لواشک
چیپس بدون ماست به لعنت خدا نمی ارزه

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر