Unpopular Opinion Center | [قوانین پست اول مطالعه شود]

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
wtkdyvsmn0l61.jpg

با عرض سلام خدمت همه کاربرهای عزیز این انجمن
احتمالا برای شما هم شده که سلیقه گیمینگ تون و نظرات تون در مورد مباحث مختلف با چیزی که به صورت عمومی مورد قبوله اختلاف زیادی داره. نظر شما نظر منفور و ناپسندیه و با جریان غالب همخونی نداره.​

این جا جاییه که میتونید این نظرات تون رو بدون هیچ پیش داشت و رودربایستی ای به اشتراک بذارید​

چند تا قانون رو باید رعایت کنید در این خصوص :
  1. قبل از هر چیز تو متن نظراتتون احترام به سلایق همدیگه رو مد نظر قرار بدید و سعی کنید به هیچ وجه متن تون جنبه توهین آمیزی نداشته باشه
  2. نظر Unpopular شما باید فقط در مورد ویدیوگیم باشه.
  3. مهم تر از قانون قبل، حتما نظرتون Unpopular Opinion باشه. این که بگید Ride to Hell Retribiution بازی مزخرفی بود یا این بازی ای که هفتصد تا نمره کامل و کلی جایزه برده بهترین بازی تاریخه، Unpopular Opinion محسوب نمیشن. حتی اگه ده بیست نفر یه گوشه ای خلافش رو بهتون گفته باشند.
  4. به هیچ وجه نظرات همدیگه رو جهت تمسخر و ایجاد بحث و درگیری نقل قول نکنید. اگه کسی با احترام نظرشو در مورد چیزی گفته که مخالف نظر شماست، شما حق ندارید با بی احترامی باهاش برخورد کنید. و اگه نظر شخصی با بی احترامی همراه بود، پست مربوطه رو گزارش کنید تا رسیدگی شه
  5. و مهم تر از هر چیز از قوانین کلی انجمن نظیر ادبیات مناسب، عدم ارسال پست های سیاسی و مذهبی، ارسال عکس های حجیم و... حتما رعایت کنید

موفق باشید.

آخرین ویرایش:

dizzy

کاربر سایت
Dec 24, 2017
621
اولین بازی این سری بود که انجام دادم
.یه ماه پیش هم ۷ ریمیک.

اگه با گیم پلی نوبتی مشکلی ندارید 10 تا 13 ( و دو دنباله ش ) را بازی کنید به مراتب بهتر هستن . اگه خوشتون امد 9 را هم حتمن امتحان کنید.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
مسئله اینه که این چیزایی که گفته شده یا توی ویدئو میگه، مربوط به همون الهام گرفتنه که خب چیز جدیدی نیست و کلا صنعت گیم بر همین پایه و اساس جلو میره و پیشرفت میکنه. اصن خودشون هم گفتن به بازی هایی که بعد از ما اومدن نگاه کردیم که ببینیم چی ساختن و چه پیشرفت های صورت گرفته تا راه خودمونو شکل بدیم. اگر بخواییم اینجوری نگاه کنیم همه بازی ها کپی RE4 و همه مترویدوانیاها کپی SoTN و Metroid و ... میشن:D

بحث من اینه که Ori پکیج جذاب تر و بهتری توی تمام زمینه ها نسبت به HK ارائه میده و HK جوری بزرگ شده که انگار خالق سبک مترویدوانیا و بازی بهتری نسبت به Ori هست:D و طبیعیه که این گنده شدن همیشه یه cult پشت سرش به همراه میاره که بگن بقیه بازی های این سبک کپی این هستن و فلان.

مثلا همین Ender Lilies که همین 2021 اومد رو کسی ندید یا اینقدر گنده نشد با اینکه overwhelmingly positive هست توی استیم با 13 هزارتا نقد. به طور کلی من عقیده دارم HK در اون حدی که هایپ میشه نیست (و صد البته به معنی اینکه بازی بدی هست هم نیست) و بازی های خیلی بهتری توی این سبک هستن و این دیدگاه که HK یگانه بازی و ناجی این سبک هست، ناخواسته روی دیدگاه ملت تاثیر گذاشته/میذاره و خیلی از بازی های دیگه تو این سبک دیده نمیشن حتی اگه کیلومترها بهتر از بازی اوریجینال باشن (البته این یه مسئله کلی توی جهان هست و فقط مربوط به بازی نیست و کتاب و فیلم و هزارتا مورد دیگه رو هم در برمیگیره)

این که هالونایت بهتره یا اوری 2 (1 عمرا :D) دیگه بحث سلیقه است میشه Unpopular Opinion خودت من کاری ندارم
طبیعتا سیلک سانگ از خیلی جهات به نسبت هالو نایت پیشرفت داره مشابه پیشرفت اوری 2 نسبت به اوری 1 که خواستنی اش می کنه. برای همین نمیتونم قبول کنم چرا کسی نباید این قدر منتظر اون بازی باشه

ولی در مورد کالت گفتی و این که چرا بازی های بهتر دیده نمیشن و فلان
این پدیده جالبیه اتفاقا
مخصوصا وقتی سر و کارت با بازی های نینتندو باشه، بیشتر همچین پدیده ای رو می بینی
(ولی خب خارج از نینتندو هم زیاده مثل همین هالو نایت و دارک سولز و...)

این موقع ها به نظرم همیشه یه عامل بیرونی جدا از کیفیت بازیه که اثرگذاره روی این قضیه (البته قبلش باید خود بازی طبیعتا چیز خفنی باشه که همه مثال ها هستند) ولی خب یه چی مثل هالو نایت و دارک سولز داره همچین چیزی رو که میشه کالت کلاسیک. اوری خیلی ساده نداره همچین المان رو. حتی اگه فرض کنیم پکیج بهتریه و بازی های دیگه ای از این کارهای کالت کلاسیک اورآل تو اون سبک بهتر باشن بازم اون المانه و Secret Sauce کار خیلی مهمه. این اتفاق به هیچ وجه شانسی رخ نمیده

آخرین ویرایش:

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,612
نام
Mehrdad
گاهی دیده میشه که ملت معتقد هستند:
دوبله فارسی >> زبان اصلی

اینم شاهد و مدرک :D

View attachment vcEawd4TU16nfkLJ.mp4

جدی ولی خوب پیچونده : ))))) از اون تخصص هایی که فقط تو وطنم پاره ی تنم دیده میشه : )))))

Rohshen

کاربر سایت
Jun 30, 2016
1,681
تنها بازی که ارزش تکرار داره Bioshock 1 و 2 و همچنین در کنار Half Life 2 تاپ ترین fps تاریخه.
-------------
امروز معنی unpopular رو تو جامعه به زبان عادی دیدم.سر خیابون دعوا شده بود.طرف به اون یکی میگفت unpopular نگو.اونم برگشت گفت خودت unpopular میگی. :|

..Preacher..

کاربر سایت
May 20, 2013
162
نام
ori
عرضم به حضور دوستان جان درمورد بازی ORI :">
قصد ندارم موضوع رو راجع به این بازی کمی و کیفی کنم..یا جوری حرف بزنم که دیگران ازین بازی زده بشن..
بعد از سال ها ORI بالاخره همون تجربه ای شد که ترتیب خاطرات خوب رو توی ذهنم به کل تغییر داد..
تجربه ORI و حسی که در من ایجاد کرد دیگه برای من فقط مربوط به بازی ها نبود..(البته تاثیرات عمیق تر از موضوع بحث خارج است)
در واقع برای من تبدیل شد به اون تجربه جدید که توان این رو داره که در کنار یا بالاتر از تمام خاطرات خوش و حتی بیش از حد خوش گذشته(به دلیل حس نوستالوژیک) قرار بگیره..

اما حالا موضوع تاپیک :;;);;)

مجموعه بازی ORI >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> تمام بازی ها و فعالیت ها و سینما و سریال و زندگی

کشیدن پای Naru به موضوع هم مطلقا برای سواستفاده از احساسات شما می باشد;;) ;;)

ori_alone_by_shupamikey_dd4b4ls-fullview.jpg

View attachment ori.mp4

mostafaskip

کاربر سایت
May 28, 2015
502
نام
مصطفی
امروز خوندم گویا هنوز هیچ نسخه ی قابل بازی کنسولی نشون ندادن یا به منتقدها داده نشده...
خوب... با این وضعیت منتظر سایبرپانک دیگری باید باشیم گویا:-"
امکان اینکه به سرنوشت سایبرپانک دچار شه زیر 3 درصده اینم از این جهت گفتم که جفت شرکت ها تو خاک لهستان هستن و ممکنه کمال همنشین اثر کرده باشه :) بازی رو یکماه پیش گذاشتن هزاران نفر تست کنن و حتی اجازه دادن گیمپلی هاشون رو توی یوتوب شیر کنن. چندماهی هم هست با اعتماد به نفس برنامه Dying2KnowMore رو برادکست میکنن.
سایبرپانک چندماه قبل عرضه فقط تریلر سینماتیک نشون میداد اسلحه و ماشین هارو :)
DL2 نهایتا توی بخش ui/ux یوزر فرندلی نباشه که اونم ممکنه با دوتا پچ رفع شه
یه سری از منتقدا که بازی رو تست کرده بودن میگفتن تاثیر جاذبه زمین روی کاراکتر اصلی کمه. یعنی پرش های خیلی بلند و تخیلی انجام میده و رو هوا معلقه که خب این عمرا درست بشه چون ساختمون ها، لول دیزاین، فاصله بین اشیا و هزارتا چیز دیگه توی بازی بر اساس همین میزان جاذبه فعلی طراحی شده

بنظرم نسخه دوم به گرد پای نسخه اول هم نمیرسه مخصوصاً تو زمینه اتمسفر محیط و روایت داستان!
دقیقاً همون حسی که نسبت به Evil Within 2 داشتم و آخرشم همونجور شد

• Like
Reactions: Z-fan

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,196
نام
ماکان
کیفیت ساخت سوییچ چندان بالا نیست و عین اسباب‌بازی‌های چینی می‌مونه اما کیفیت ظاهری ساخت پرو کنترلرش دیگه خیلی خیلی افتضاحه.

این دیگه انصافا حق گویی محض بود. انقد شخمی درست شده که من شخصا میخوام اصل جنس رو تو داکت جا کنم تا کانکتورش وصل بشه و بره تو شارژ باید ان بار بالا پایین کنم تا تو بره، حس عجیبی به آدم دست میده، انگار تو شب تاریک، کور مال کور مال دنبال سوراخ دعا میگردی و این حقیقا یکی از ایرادهای طراحی کنسوله.

جنس پلاستیکشم یجوریه که یه روز بازی نکنی برگردی دسته چسبونکی میشه، انگار از تو دهن بچه در آوردی یا مالیدی به چیزی که نباید.

من از یه چیز دیگشم به شدت بدم میاد، و اون فیل کلی فشردن دکمه هاست.

در کل نظر غیر مرسوم من در خصوص Switch اینه که این کنسول رو سونی یا مایکرو میساختن و وسط بازی های 4K و شون فریم رقیب و عصر ری تریس، بازی های عقب مونده سه نسل پیشی (از حیث گرافیک فقط) میدادن بیرون الان چندین و چند باره فاتحه شون خونده شده بود و داشتیم خاطرات خوبشون رو با هم مرور میکردیم. اما این نینتندو کارشو خوب بلده و چیزهایی رو میتونه بفروشه و به ملت اماله کنه که باقی تو خواب هم نمیبینن.

ShahryR

کاربر سایت
Sep 7, 2012
658
نام
شهریار
بیلی ایلیش و آهنگاش خود اشغالن :D
اهنگ باند جدید با اهنگ سم اسمیت و ادل مقایسه میکنی قشنگ دپرس میشی :D
در همین راستا، تیلور سوئیفت، لیدی گاگا، کیتی پری، بیانسه، مایلی سایرس و امثالهم یکی از یکی بدتر و کرینج‌ترن و واقعا برام عجیبه که این همه آدم باهاشون فاز می‌گیرن :D

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,844
نام
مهراد
بیلی ایلیش و آهنگاش خود اشغالن :D
اهنگ باند جدید با اهنگ سم اسمیت و ادل مقایسه میکنی قشنگ دپرس میشی :D

من به شخصه با این خانوم (جدای از گردن به پایینش) حال نمیکنم ولی دو تا اهنگش یکی روی همین فیلم No Time To Die یکی روی تریلر دی ال سی AC:V خیلی حال کردم. البته اینم بگم خود فیلم NTTD هم آهنگ بیلی آیلیش از سرش هم زیاد بود با این داستان تخیلیش...

• Like
Reactions: majidred2011

yonestm

کاربر سایت
Dec 13, 2010
4,930
نام
U-N-3-S
در همین راستا، تیلور سوئیفت، لیدی گاگا، کیتی پری، بیانسه، مایلی سایرس و امثالهم یکی از یکی بدتر و کرینج‌ترن و واقعا برام عجیبه که این همه آدم باهاشون فاز می‌گیرن :D

اینا بیشتر پول سلبریتی بودنشون میخورن تا خاننده :D البته بیانسه هرچند اصلا با اهنگ هاش حال نمیکنم پرفورمر فوق‌العاده ای هست . کیتی پری ام ک انگار معتاده نفس کم میاره :D
مایلی سایرس ام صدای خیلی خوبی داره ولی کلا کرینج عه :D

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,844
نام
مهراد
اون everybody wants to rule the world رو Lorde خونده بود که بازخونی ورژن قدیمی‌تره، به ویلیام آیلش ربطی نداره 😁
اونی که شما میگی مال نسخه یونیتی بازی AC هست ، اینی که من میگم برای DLC بازی assassin's creed valhalla dawn of ragnarok هست

• Like
Reactions: Justiciar

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,211
نام
محمد
گیم پلی بایوشاک اینفینیت یه Disaster یه فاجعه یا ناامیدیه بزرگ بود ( فکر کن 2 تا اسلحه بر میداشت تازه آپگرید ظاهری هم نداشتن LOL .... ) همینطور شخصیت های بد درب و داغونش نسبت به شماره یک که اصلا آدم اسمشونم یادش نمیاد ولی بجاش شخصیت بدهای شماره یک واقعا به یاد موندنی هستن.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر