Unpopular Opinion Center | [قوانین پست اول مطالعه شود]

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
wtkdyvsmn0l61.jpg

با عرض سلام خدمت همه کاربرهای عزیز این انجمن
احتمالا برای شما هم شده که سلیقه گیمینگ تون و نظرات تون در مورد مباحث مختلف با چیزی که به صورت عمومی مورد قبوله اختلاف زیادی داره. نظر شما نظر منفور و ناپسندیه و با جریان غالب همخونی نداره.​

این جا جاییه که میتونید این نظرات تون رو بدون هیچ پیش داشت و رودربایستی ای به اشتراک بذارید​

چند تا قانون رو باید رعایت کنید در این خصوص :
  1. قبل از هر چیز تو متن نظراتتون احترام به سلایق همدیگه رو مد نظر قرار بدید و سعی کنید به هیچ وجه متن تون جنبه توهین آمیزی نداشته باشه
  2. نظر Unpopular شما باید فقط در مورد ویدیوگیم باشه.
  3. مهم تر از قانون قبل، حتما نظرتون Unpopular Opinion باشه. این که بگید Ride to Hell Retribiution بازی مزخرفی بود یا این بازی ای که هفتصد تا نمره کامل و کلی جایزه برده بهترین بازی تاریخه، Unpopular Opinion محسوب نمیشن. حتی اگه ده بیست نفر یه گوشه ای خلافش رو بهتون گفته باشند.
  4. به هیچ وجه نظرات همدیگه رو جهت تمسخر و ایجاد بحث و درگیری نقل قول نکنید. اگه کسی با احترام نظرشو در مورد چیزی گفته که مخالف نظر شماست، شما حق ندارید با بی احترامی باهاش برخورد کنید. و اگه نظر شخصی با بی احترامی همراه بود، پست مربوطه رو گزارش کنید تا رسیدگی شه
  5. و مهم تر از هر چیز از قوانین کلی انجمن نظیر ادبیات مناسب، عدم ارسال پست های سیاسی و مذهبی، ارسال عکس های حجیم و... حتما رعایت کنید

موفق باشید.

آخرین ویرایش:

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
ینی بودن (هستن) کسایی که بت موبیلو دوسش نداشتن؟؟ :D

View attachment 206548
توی نقدها کلی از بت موبیل ایراد گرفته بودن که بازی به زور ادم رو وادار میکنه بت موبیل استفاده کنه یا استفاده از بت موبیل تو بازی زیاد و تکراری میشه و از این موارد ...

Morgoth Bauglir

The Fallen Vala
کاربر سایت
Aug 12, 2017
1,147
نام
Melkor
OBLIVION بهتر از SKYRIM هست و اسکایریم خیلی Overratedعه دلیلشم زیاده :D
این زیادم Unpopular نبودا :D تقریبا همه قبول دارن Morrowind و Oblivion از اسکایریم بهترن .

هیچ وقت GTA رو اونقدرا دوست نداشتم :D

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
چه تاپیک خوبی :D فکر کنم محبوب ترین تاپیکم بشه تا چند وقت آینده
فعلا اینو از من داشته باشید که به نظرم مجموعه فرندز اصلا به جذابی بیگ بنگ تئوری نیست و کلا اینکه میگن بهترین سیتکام فرندزه اشتباهه و سیتکام های بهتری قطعا وجود دارن :D

arash1996

کاربر سایت
May 17, 2012
1,481
نام
آرش
View attachment 206547

مشکل اون بازی اصن یه چیز دیگه بود
بت موبیل خیلی هم ایده خوبی بود.
کلا بت‌موبیل یک چیز ملموسی بود که هر کسی به هر دلیلی از بازی خوشش نمی‌اومد، استفاده بیش از حد و اجباری ازش در بعضی از مراحل رو بعنوان ضعف بازی ذکر می‌کرد. خب تیم سازنده اومده یک قابلیت جدید به این بزرگی رو در بازی قرار داره. انتظار دارید که در مراحل اصلی بازی ادغامش نکنه؟! :D

ینی بودن (هستن) کسایی که بت موبیلو دوسش نداشتن؟؟ :D

View attachment 206548
همون‌طور که دوست عزیز @stanley گفتند، منتقدها در زمان عرضه بازی چندین گیر الکی به بت‌موبیل مظلوم دادند :D کلا این طرز فکر پیش اومد که بازی اصلا هیچ نیازی به بت‌موبیل نداشت که این نظر برای خیلی از بازیبازها هم جا افتاد. نظری که خداروشکر به‌نظر میرسه بچه‌های اینجا باهاش کاملا مخالف هستند =D>:D

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
چه تاپیک خوبی :D فکر کنم محبوب ترین تاپیکم بشه تا چند وقت آینده
فعلا اینو از من داشته باشید که به نظرم مجموعه فرندز اصلا به جذابی بیگ بنگ تئوری نیست و کلا اینکه میگن بهترین سیتکام فرندزه اشتباهه و سیتکام های بهتری قطعا وجود دارن :D

خیلی اصرار نمی کنم
ولی اگه به همون بحث گیم و بازی های ویدیویی بچسبیم بهتره :D... معلوم نیست از فیلم و سریال کار به کجا بکشه :-"

Arshiixx

کاربر سایت
Apr 5, 2016
1,159
به شخصه اصلا نمیتونم رد دد 2 رو بازی کنم :D تا حالا 5 بار سعی کردم از اول شروع کنمش و برم تمومش کنم ، ولی هر سری بعد 7،8 ساعت به شکل عجیبی حوصلمو سر میبره :D شاید چون با اون زمان کاوبوی و اینا حال نمیکنم اینجوریه ، تا حالا فیلم وسترن هم نتونستم ببینم :D

NHM

کاربر سایت
Jun 26, 2010
3,683
دارک سولز ۱ ضعیف ترین و از اورریتت ترین سولزهاست :D
بهترین سولز هم فقط دارک سولز ۳ :D
On That Note :D

کلا سری "Soulsborne" رو هیچوقت درک نکردم

اتمسفر، دیزان باس ها، ساندترک همه چی فوق العاده
ولی خود بازی(کامبت) فاجعه :D
خیلی خشکه کلا :-"

هرچی میخواین بگین ولی تنها راه توصیفش Clunky ـه :-"
(Sekiro بازی نکردم البته شاید اون خوب باشه :D)

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
On That Note :D

کلا سری "Soulsborne" رو هیچوقت درک نکردم

اتمسفر، دیزان باس ها، ساندترک همه چی فوق العاده
ولی خود بازی(کامبت) فاجعه :D
خیلی خشکه کلا :-"

هرچی میخواین بگین ولی تنها راه توصیفش Clunky ـه :-"
(Sekiro بازی نکردم البته شاید اون خوب باشه :D)
البته اسمی از بادبورن نیاوردم فقط سولزها منظورم بود ولی بلادبورن بازی کن کامبتش سریعتر و خشک نیست و از بهترین های دنیای گیم

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
در رابطه با سری سولز... یکی دیگه از نظرات محبوبم :>

Dark Souls 2 به شدت لول دیزاینش از نسخه یک و سه بهتره. اصن تنوعی که داره با اونا قابل قیاس نیستن. نوع Pacing ـش و چهار راهی بودنش عالیه. بهترین Hub سری رو داره... حتی با احتساب بلادبورن و Hunter's Dream فوق العاده اش

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر