PlayStation Uncharted: The Nathan Drake Collection

ksc_uncharted-nathan-drake-collection.jpg

عنوان بازی : Uncharted The Nathan Drake Collection
سازنده : BluePoint Studio
ناشر : Sony Computer Entertainment
پلتفرم : PlayStation 4
ژانر : Third Person Shooter / Action-Adventure
زمان عرضه : 7 اکتبر 2015 - 15 مهر 1394

در طی این سال خبر های زیادی مبنی بر تایید این عنوان منتشر شد که امروز در NeoGaf یک کاربر در ورژن موبایل PS Store این تصویر را مشاهده کرد و ارسال کرد که مبنی بر تایید این عنوان است.Sony هیچ پاسخ رسمی بر این شایعه نداده ولی Neil Druckmann نویسنده و کارگردان کمپانی سازنده (Naught* Dog) تایید کرد که این خبر کمی زودتر لو رفته و خبر را تایید کرد
143340355039.jpg
همچنین این تصویر گواه بر این است که این Collection از سه عنوان اصلی بازی در PS3 یعنی Drake's Fortune ، Among Thieves و Drake's Deception متشکل است.
*** آپدیت اول.بازی رسما معرفی شد
41b1853889b84549c2a6c047aae32f9d.jpg

-بازی همان طور که گفته شد دارای ۳نسخه اصلی یعنی Drake's Fortune ، Among Thieves و Drake's Deception هست.
-بازی توسط BluePoint ساخته میشود.
-با خرید بازی میتوان به multi-player beta نسخه چهارم یعنی Uncharted 4 A Thief's End دست یافت.
-کل بازی ۶۰ فریم بر ثانیه و 1080P خواهد بود
-بازي فاقد بخش مولتي پلير خواهد بود.
- بازی 7 اکتبر 2015 منتشر میشود. 17 مهر 94 به تاریخ شمسی
-بازي در PS store با قيمت ٤٩.٩٩پوند قرار گرفته و قيمت بازی برای آمریکا 60$ است.
-بازی از نورپردازی جدید ، تکستچر های با کیفیت بهتر ، مدل های جدید و تروفی های جدید و Photo Mode بهره می‌برد

*** آپدیت دوم
- تا پایان تابستان Demo قابل بازی این عنوان در PS Store قرار میگیرد.
- همچنین در این کالکشن گیمپلی سه نسخه یکپارچه شده.

*** آپدیت سوم
- بازی دارای 3 درجه سختی جدید هست.
Explorer Mode : این درجه سختی برای افراد کاملا تازه کار هست که سختی بازی کاهش یافته.
Speed Run Mode : این درجه سختی یک تایمر برای مرحله ها ایجاد میکند که میتوان بعد اتمام مرحله زمانش را با زمان دوستان در این مرحله مقایسه کرد.
Brutal Difficulty Mode هم یک درجه سختی بسیار دشوار است. دشوار تر از همیشه.
- در بازی بیش از 65 اسکین متفاوت وجود دارد که میتوان با انتخاب انها لباس نیتن را عوض کرد.

باکس آرت بازی:

-------------------------------------------------------------------------------------------

UNCHARTED-The-Nathan-Drake-Collection-Announce-Video-PS4
1080p || 720p

----------------------------------------------------------------------
Uncharted Collection: Gameplay 1080P 60fps Y.T

------------------------------------------------------------------------------------

mqdefault.webp

UNCHARTED-The-Nathan-Drake-Collection-(10-9-2015)-Story-Trailer
1080p/60fps
720p/60fps

با تشکر از Nima و ArianAwesome و armin_shadow و Ebrahim-ZH وFUTURE وMehdi Cage .
*** با آمدن خبر های رسمی پست آپدیت میشود

آخرین ویرایش:

.: FRANKLIN :.

Tech Team
کاربر سایت
Jun 10, 2009
929
نام
علیرضا
اون حالی که Uncharted به من داد رو اصلا GTA نتونست بده. نمیدونم چرا ولی کلا زیاد با R* حال نمیکنم و همون یه بار که بازیهاش رو تموم میکنم دیگه دست و دلم نمیره برم سمتشون ولی در مورد ND اصلا اینطوری نیستم
گفتم که من هم با این بازی به طور عجیبی حال میکنم ولی به توجه به دلایلی که گفتم انتخاب gta منطقی تره نه این که بهتره . نمیدونم منظورم رو میتونم برسونم یا نه :d

c. walker

کاربر سایت
Jul 6, 2013
207
نام
hossein
دوستان از بین متال گیر فانتوم و کالکشن انچارتد کدوم پیشنهاد میشه ؟ من نسل قبل هیچکدوم از انچارتد ها رو بازی نکردم چون ps3 نداشتم ... میدونم هر دو عالین ولی الان پول یکیشونو دارم فقط ! :-s

.: FRANKLIN :.

Tech Team
کاربر سایت
Jun 10, 2009
929
نام
علیرضا
دوستان از بین متال گیر فانتوم و کالکشن انچارتد کدوم پیشنهاد میشه ؟ من نسل قبل هیچکدوم از انچارتد ها رو بازی نکردم چون ps3 نداشتم ... میدونم هر دو عالین ولی الان پول یکیشونو دارم فقط ! :-s
قطعا انچارتد جون با خرید یک دیسک عملا از اول بازی تا اخرش رو دستت میاد اما اگه متال بگیری اولین چیز اینکه اگه شماره قبلی نرفته باشه کلا چیزی ازش متوجه نمیشی
دوم اینکه کلا متال ها سبک گیمپلی شون فرق داره یکم چالش برانگیزه و همه پسند نیست ولی انچارتد گیمپلی روون و اعتیاد اوری داره :d
سومن این ها از انحصاری های سونی هستن باید اوریج بگیره ولی متال رو رو pc پایرت کنی ( البته کارای استاد کوجیما رو توصیه نمیشه ) ولی برای انچارتد ها راه فراری نیست :d

shaaheen

کاربر سایت
Aug 28, 2009
496
نام
شاهین
بازی هیچ محتوای آنلاینی داره؟چون الآن ریجن آل تو بازار نیست و منم ریجنم یکه.نمیدونم ریجن دو بگیرم یا نه؟؟

emperaturs

کاربر سایت
Aug 1, 2015
886
نام
Joel
من دیروز دیتای بازی دستم رسید ( اکانت ظرفیت دو خریده بودم ) خلاصه ریختم رو کنسول و تا الان وسطای آنچارتد یک هستم . من چون قبلا پلی 3 نداشتم برام تازگی داره و خیلی بازی خوبیه و خلاصه حال کردم باهاش .

Grand Theft

کاربر سایت
Dec 16, 2013
814
نام
علی
منم یه 7_8_10روزی میشه بازی رو خریدم
امروز تازه Uncharted1 رو تموم کردم
خب اول باید بگم که گرافیک بازی از اونی که فکر میکردم خیلی بهتره، مخصوصا از چپتر8 به بعد
بعضی جاهاش قشنگ از TLoU Remastered هم بهتره
من تو ps3 بازیش نکرده بودم پس نمیتونم درباره تفاوت های گیم پلیش نظری بدم، اما به طور کلی میتونم بگم گیم پلی بسیار خوب و بالانسه و اصلا حس قدیمی بودن نمیده
دیزاین مراحل جز بعضی جاها چیز آنچنانی نداشت(البته در مقایسه با 2 و 3ش میگما، وگرنه از خیلی از بازیا بهتره)
داستان هم باز چیز آنچنانی نبود

در کل درسته در حد 2و3ش نبود،اما با این حال بسی لذت بردیم:)
من دیروز دیتای بازی دستم رسید ( اکانت ظرفیت دو خریده بودم ) خلاصه ریختم رو کنسول و تا الان وسطای آنچارتد یک هستم . من چون قبلا پلی 3 نداشتم برام تازگی داره و خیلی بازی خوبیه و خلاصه حال کردم باهاش .
شما با یکش حال کردی، صبر کن تا به 2 و 3ش برسی
با اونا عشق و صفا میکنی، مخصوصا 2ش

farsham

کاربر سایت
Sep 12, 2014
378
واااااااااای
اقا فرررر خورد
انچارتد 2 چرا انقد زیاده؟؟؟:) چه گرافیکی...60 فریم ثابت
تازه فهمیدم ملت میگن انچارتد چی میگن،کلش هیجانه با شوخیای نیتان
9 ساعت قفلی تازه رسیدم ب شهر این موجودات عجق وجق
واقعا اینو تو 2009 ساختن؟فقط اینو بگم شماره 4 چی میخاد بشه،اوووفففففف

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,157
نام
Behrooz
تازه دوستان این بتای آنچارتد 4 هم فعلا قابل استفاده نیستش و اگه میخواید بتاشو بازی کنید باید تا آخرین ماه سال یعنی دسامبر صبر کنید. کلا بتاش فقط برای 9 روز یعنی از 4 دسامبر تا 13 دسامبز قابل استفاده هستش.

تازه فقط هم برای اونایی که این کالکشن را خریده باشن باز هستش.

این توضیحاتو دقیقا تو خود سایت بازی نوشته.

وقتی که بتا رو دانلود کردیم و نصب کردیم....تا کی میتونیم بازیش کنیم ؟؟
مهلت بازی کردنش هم همین 9 روز هست ؟؟

AMIR DRAKE

کاربر سایت
Mar 27, 2011
883
وقتی که بتا رو دانلود کردیم و نصب کردیم....تا کی میتونیم بازیش کنیم ؟؟
مهلت بازی کردنش هم همین 9 روز هست ؟؟

سلام داداش. آره کلا فقط 9 روز قابل استفاده هستش. یعنی تقریبا دو ماه دیگه بتاش برای کسایی که آنچارتد کالکشن را خریده باشن باز میشه.

البته موقعی که بتاش بیاد نیازی نیست دیسک کالکشنشو داشته باشی و از طریق کالکشن بازی فقط باید برای ثبت نام در بتای آنچارتد 4 استفاده کنی.

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,157
نام
Behrooz
سلام داداش. آره کلا فقط 9 روز قابل استفاده هستش. یعنی تقریبا دو ماه دیگه بتاش برای کسایی که آنچارتد کالکشن را خریده باشن باز میشه.

البته موقعی که بتاش بیاد نیازی نیست دیسک کالکشنشو داشته باشی و از طریق کالکشن بازی فقط باید برای ثبت نام در بتای آنچارتد 4 استفاده کنی.

پس این کد بتا فقط برای اینه که 9 رو بتونیم آنچارتد 4 رو بازی کنیم درسته ؟

AMIR DRAKE

کاربر سایت
Mar 27, 2011
883
پس این کد بتا فقط برای اینه که 9 رو بتونیم آنچارتد 4 رو بازی کنیم درسته ؟

آره همینطوره. البته کدی نداره و روشش اینجوریه که باید اول دیسک را بزاری تو کنسول و بعدش وقتی که تو منوی PS4 هستی، رو عکس بازی Start را بزنی و بری رو گزینه overview و بعدش برای بتای آنچارتد 4 ثبت نام کنی.

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,185
بنده هم بازی رو گرفتم
هیچ مورد خاصی نداره
متاسفانه یک اپدیت اومده که به خاطر مشکل اینترنت داونلود نمیشه
در مورد بازی رک و راست بازی خیلی زیباست
همه جا ۶۰ فریم هست
فکر میکردم بازی کوتاهه اما خوب ۳ تا بازی با ۲۲ تا ۲۶ چپتر عالی هست
قسمت نارنجک و شوتینگ خیلی خوبه به شخصه لذت بردم
کلا ۴ چپتر رفتم و بقیشم میخوام ادامه بدم
بازی سختیهای متفاوتی داره که من هارد بازی میکنم که زیاد سخت نیست و بازی بعدی رو باید سختترش رو انتخاب کنم
کلا دنبال دمو بتا هم بودن واجب نیست کلا چند روزه و اونم همون نزدکا اسفتده که چند روز مونده به عید همه جا میفروشن
افکت اب عالی شده
یک چیزهای دیگه تو ستینگ دیدم که واسه موشن بلور که ابجکت و بقیه چیزا و فوتو مد که شخصا خوبه البته واسه بعضی دوستان اینیستا باز و،،، عاشق فوتو
کلا هرکسی که بازی نکرده پیشنهاد میکنم بگیره بازی ر و ارززشو داره
شخصا نمیفروشمو نگرش میدارم

hat3ck

کاربر سایت
Nov 19, 2011
615
نام
امیر حسین
منم بازیو دیجیتالی گرفتم و میخوام نگهش دارم ولی یه 10 روزی طول میکشه دیتا دانلود شه خیلی سخته صبر کردن

MOHSEN 007

کاربر سایت
May 4, 2015
302
نام
Mohsen
خب اگه خدا بخواد بازی منم فردا میرسه.یه سوال عجیب داشتم:d
داخل آنچارتد یک مرحله چندم اولین بار النا رو میبینیم؟(بخاطر جو خانواده و از این حرفا:d:d)
تا مرحله چند با خیال راحت برم؟
ممنون میشم دوستان زودتر جواب بدن.:)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر