PlayStation Uncharted: The Nathan Drake Collection

ksc_uncharted-nathan-drake-collection.jpg

عنوان بازی : Uncharted The Nathan Drake Collection
سازنده : BluePoint Studio
ناشر : Sony Computer Entertainment
پلتفرم : PlayStation 4
ژانر : Third Person Shooter / Action-Adventure
زمان عرضه : 7 اکتبر 2015 - 15 مهر 1394

در طی این سال خبر های زیادی مبنی بر تایید این عنوان منتشر شد که امروز در NeoGaf یک کاربر در ورژن موبایل PS Store این تصویر را مشاهده کرد و ارسال کرد که مبنی بر تایید این عنوان است.Sony هیچ پاسخ رسمی بر این شایعه نداده ولی Neil Druckmann نویسنده و کارگردان کمپانی سازنده (Naught* Dog) تایید کرد که این خبر کمی زودتر لو رفته و خبر را تایید کرد
143340355039.jpg
همچنین این تصویر گواه بر این است که این Collection از سه عنوان اصلی بازی در PS3 یعنی Drake's Fortune ، Among Thieves و Drake's Deception متشکل است.
*** آپدیت اول.بازی رسما معرفی شد
41b1853889b84549c2a6c047aae32f9d.jpg

-بازی همان طور که گفته شد دارای ۳نسخه اصلی یعنی Drake's Fortune ، Among Thieves و Drake's Deception هست.
-بازی توسط BluePoint ساخته میشود.
-با خرید بازی میتوان به multi-player beta نسخه چهارم یعنی Uncharted 4 A Thief's End دست یافت.
-کل بازی ۶۰ فریم بر ثانیه و 1080P خواهد بود
-بازي فاقد بخش مولتي پلير خواهد بود.
- بازی 7 اکتبر 2015 منتشر میشود. 17 مهر 94 به تاریخ شمسی
-بازي در PS store با قيمت ٤٩.٩٩پوند قرار گرفته و قيمت بازی برای آمریکا 60$ است.
-بازی از نورپردازی جدید ، تکستچر های با کیفیت بهتر ، مدل های جدید و تروفی های جدید و Photo Mode بهره می‌برد

*** آپدیت دوم
- تا پایان تابستان Demo قابل بازی این عنوان در PS Store قرار میگیرد.
- همچنین در این کالکشن گیمپلی سه نسخه یکپارچه شده.

*** آپدیت سوم
- بازی دارای 3 درجه سختی جدید هست.
Explorer Mode : این درجه سختی برای افراد کاملا تازه کار هست که سختی بازی کاهش یافته.
Speed Run Mode : این درجه سختی یک تایمر برای مرحله ها ایجاد میکند که میتوان بعد اتمام مرحله زمانش را با زمان دوستان در این مرحله مقایسه کرد.
Brutal Difficulty Mode هم یک درجه سختی بسیار دشوار است. دشوار تر از همیشه.
- در بازی بیش از 65 اسکین متفاوت وجود دارد که میتوان با انتخاب انها لباس نیتن را عوض کرد.

باکس آرت بازی:

-------------------------------------------------------------------------------------------

UNCHARTED-The-Nathan-Drake-Collection-Announce-Video-PS4
1080p || 720p

----------------------------------------------------------------------
Uncharted Collection: Gameplay 1080P 60fps Y.T

------------------------------------------------------------------------------------

mqdefault.webp

UNCHARTED-The-Nathan-Drake-Collection-(10-9-2015)-Story-Trailer
1080p/60fps
720p/60fps

با تشکر از Nima و ArianAwesome و armin_shadow و Ebrahim-ZH وFUTURE وMehdi Cage .
*** با آمدن خبر های رسمی پست آپدیت میشود

آخرین ویرایش:

.:miladamiri:.

کاربر سایت
Oct 19, 2012
1,868
نام
میلاد
سلام دوستان. مشکلی سر دموی این برام پیش اومده

دستگاه رو دیشب به فریمور 3.00 که جدید اومده آپدیت کردم بعد گذاشتم دموی این دانلود شد

صبح که بلند شدم بازی کنم دیدم که قفل اومده روی دمو :| و وقتی میخوام برم تو بازی میزنه:
Cannot use the content
Cannot connect to server to verify license

در صورتی که هیچ بازی دیگه ای اینجور نیست و ضمن اطلاع اکانت ـم ریجن 1 آمریکاست و اکانت خودمه (یعنی از این شیری ها و خریدنی ها و اینا نیست...اکانت اصلی خودمه)

جریان چی میتونه باشه؟ خیلی برام عجیبه
ُسلام
من هم این مشکل رو برای بازی race the sun داشتم...
بازی رو که برای پلاس رایگان شده بود گرفتم و قفل اومده بود روی بازیش...
شما یکی دو بار Restore License بکن مشکلتون حل میشه

mostafaskip

کاربر سایت
May 28, 2015
502
نام
مصطفی
ُسلام
من هم این مشکل رو برای بازی race the sun داشتم...
بازی رو که برای پلاس رایگان شده بود گرفتم و قفل اومده بود روی بازیش...
شما یکی دو بار Restore License بکن مشکلتون حل میشه

ممنونم از شما دوست عزیز، با ریستور لایسنس حل شد مشکلم !

دوستان فقط کسی میدونه با کدوم دکمه‌ی دسته میشه از قابلیت فوتو مود این دمو استفاده کرد؟؟؟

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
فتو مودي كه توي دمو هست تمام قابليت هاي فتو مود درون بازي رو داره؟ فتو مود جامعيه؟

من كه بخاطر نبود وقت فكر نكنم حتي بتونم بازيو dayone بگيرم. چه برسه به دموش!

hojjjat

کاربر سایت
Mar 17, 2015
447
آقا من نسل قبل 360 داشتم یکی بگه خدایی می ارزه 200 پول بدی براش؟
این بازی ۱ ابان میشه ۱۵۰ اگه نشد هر چی خواستی ب من بگو
نه انلاین داره
نه زیاد گرافیکش خفنه
بازی تکراری هم که هست
تو این فصل هم هر هفته ی بازی خفن میاد
بهتره بزاری ارزون بشه بعدش بخریش
.
.
.
.
دوستان این دمو رو که بازی کردیم مربوط ب کدوم یکی از ۳ نسخه بوده؟

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,562
خب نظر خودشو داده .... منم با بعضی چیزاش موافقم...شماره 4ش ارزش داره 250 بدی اما این یکی نه...اما ارزش بازی رو داره منم صبر میکنم یا قیمتش کم بشه یا دسته 2 بخرم..شماره 4ش هم عجله ای نیست چون میخوام حداقل 2 بار بازیشون کنم

LeBron James 6

کاربر سایت
Mar 18, 2012
1,886
نام
S'Ali Ghaderi
خب نظر خودشو داده .... منم با بعضی چیزاش موافقم...شماره 4ش ارزش داره 250 بدی اما این یکی نه...اما ارزش بازی رو داره منم صبر میکنم یا قیمتش کم بشه یا دسته 2 بخرم..شماره 4ش هم عجله ای نیست چون میخوام حداقل 2 بار بازیشون کنم

نظر دادن با اینکه هر مدل وصله ای به بازی بچسبونن خیلی فرق داره :)

خیلیا ممکنه براشون بخاطر دلایلی از جمله اینکه قبلا سه تا نسخه رو کامل شخم زدن و ... خیلی به قول شما عجله ای نداشته باشن، اما یه سری موارد مشخصه منظور چیه :)

پ.ن: بازی خفن از دید ایشون مشخصه چیه :)

owj

کاربر سایت
Jul 26, 2015
441
نام
Mohamad H
دوستان من 7.5 گیگ دانلود کردم دمو رو حدود 20 دقیقه بیشتر نیست از نسخه دوم بازی همون قسمت که توی تریلر ها بود ( هلکوپتر حمله میکنه بتون و ... ) شکه شدم این همه دانلود پس برای چی بود لااقل از نسخه 1 هم که اصلا بازی نکرده ام یه 2 دقیقه میزاشتن باو =((
ولی درمورد ارتقا گرافیکی بازی من بازیش نکردم نسخه 2 رو قبلا ولی مشخصه خیلی بهتر شده بود DRAW DISTACE عالی بود بازی فوق العاده روونه و کلا خوب بود ولی خیلی دموش کوتاه بود دیگه خیلی :|

KiNGERC

کاربر سایت
Nov 18, 2013
86
نام
MiLaD
نقد های بازی هم اومد فعلا ۸۶
البته اگه کسی حتی یکی از انچارتد های قبلی رو بازی کرده باشه اصلا نگاه به متا نمی کنه.
بعضی دوستان هم دارن در مورد قیمت کم لطفی می کنن این یه بازی نیست که ارزش ۲۰۰ تومن نداشته باشه ۳ تا بازیه!

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576
چند مشکلی که این کالکشن داره اینه که اولا بخش مولتی نداره
دوما بازی های نسل پیشه که در زمان خودشونم با بهترین گرافیک اون زمان ارائه شدند
سوما هیچ محتوای اضافه ای هم نداره، تعییراتی هم که داره حقیقاتا چیزی نیست که گیمر رو مجاب به خرید کنه (گیمر منظور گیمر معمولی هست نه فن بازی) و مساله اصلی اینه که شما همین الان هر 3 این بازی ها روی هم زیر 35$ به صورت نو می تونید برای PS3 خریداری کنید

وجود Golden Abyss می تونست یک امتیاز خیلی خوب برای این کالکشن باشه که نیست
البته به هر حال این کالکشن فروشش رو می کنه چون این بازی فن بیس زیادی داره و همون دمو U4 خیلی ها رو به سمت خرید سوق می ده ، ولی در کل اگر منطقی بخوایم نگاه کنیم واقعا 60$ برای 3 بازی نسل قبلی که 2 تاشون بخش مولتی پلیر داشتن و الان خذف شده برای کسایی که این بازی رو قبلا انجام دادن منطقی به نظر نمیاد، شاید برای اشخاصی که این بازی رو انجام هم ندادن و نسل قبل با PS نبودن هم مبلغ زیادی به نظر بیاد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر