PlayStation Uncharted: The Nathan Drake Collection

ksc_uncharted-nathan-drake-collection.jpg

عنوان بازی : Uncharted The Nathan Drake Collection
سازنده : BluePoint Studio
ناشر : Sony Computer Entertainment
پلتفرم : PlayStation 4
ژانر : Third Person Shooter / Action-Adventure
زمان عرضه : 7 اکتبر 2015 - 15 مهر 1394

در طی این سال خبر های زیادی مبنی بر تایید این عنوان منتشر شد که امروز در NeoGaf یک کاربر در ورژن موبایل PS Store این تصویر را مشاهده کرد و ارسال کرد که مبنی بر تایید این عنوان است.Sony هیچ پاسخ رسمی بر این شایعه نداده ولی Neil Druckmann نویسنده و کارگردان کمپانی سازنده (Naught* Dog) تایید کرد که این خبر کمی زودتر لو رفته و خبر را تایید کرد
143340355039.jpg
همچنین این تصویر گواه بر این است که این Collection از سه عنوان اصلی بازی در PS3 یعنی Drake's Fortune ، Among Thieves و Drake's Deception متشکل است.
*** آپدیت اول.بازی رسما معرفی شد
41b1853889b84549c2a6c047aae32f9d.jpg

-بازی همان طور که گفته شد دارای ۳نسخه اصلی یعنی Drake's Fortune ، Among Thieves و Drake's Deception هست.
-بازی توسط BluePoint ساخته میشود.
-با خرید بازی میتوان به multi-player beta نسخه چهارم یعنی Uncharted 4 A Thief's End دست یافت.
-کل بازی ۶۰ فریم بر ثانیه و 1080P خواهد بود
-بازي فاقد بخش مولتي پلير خواهد بود.
- بازی 7 اکتبر 2015 منتشر میشود. 17 مهر 94 به تاریخ شمسی
-بازي در PS store با قيمت ٤٩.٩٩پوند قرار گرفته و قيمت بازی برای آمریکا 60$ است.
-بازی از نورپردازی جدید ، تکستچر های با کیفیت بهتر ، مدل های جدید و تروفی های جدید و Photo Mode بهره می‌برد

*** آپدیت دوم
- تا پایان تابستان Demo قابل بازی این عنوان در PS Store قرار میگیرد.
- همچنین در این کالکشن گیمپلی سه نسخه یکپارچه شده.

*** آپدیت سوم
- بازی دارای 3 درجه سختی جدید هست.
Explorer Mode : این درجه سختی برای افراد کاملا تازه کار هست که سختی بازی کاهش یافته.
Speed Run Mode : این درجه سختی یک تایمر برای مرحله ها ایجاد میکند که میتوان بعد اتمام مرحله زمانش را با زمان دوستان در این مرحله مقایسه کرد.
Brutal Difficulty Mode هم یک درجه سختی بسیار دشوار است. دشوار تر از همیشه.
- در بازی بیش از 65 اسکین متفاوت وجود دارد که میتوان با انتخاب انها لباس نیتن را عوض کرد.

باکس آرت بازی:

-------------------------------------------------------------------------------------------

UNCHARTED-The-Nathan-Drake-Collection-Announce-Video-PS4
1080p || 720p

----------------------------------------------------------------------
Uncharted Collection: Gameplay 1080P 60fps Y.T

------------------------------------------------------------------------------------

mqdefault.webp

UNCHARTED-The-Nathan-Drake-Collection-(10-9-2015)-Story-Trailer
1080p/60fps
720p/60fps

با تشکر از Nima و ArianAwesome و armin_shadow و Ebrahim-ZH وFUTURE وMehdi Cage .
*** با آمدن خبر های رسمی پست آپدیت میشود

آخرین ویرایش:

ArianAwesome

کاربر سایت
Aug 24, 2014
1,483

PoPEye

کاربر سایت
Jul 5, 2014
626
نام
ایمان
به نظر میرسه که Motion blur اضافه شده باشه:

Impressions:
Right off the bat, it's obvious developer Bluepoint has made strides to improve the graphics on a game that already looks pretty good. The way the camera focuses on either the foreground or background seems like it is way more noticeable in a good way. The Drake character model also looks really impressive, while everything has a nice, crisp feel to it.

As for the gameplay, it's everything you're expecting. Nothing has changed in regards to the controller layout, enemies, or weapons. Probably the biggest change that I noticed was the removal of motion controls for grenade aiming. Grenades now work like before, but you must aim them with the controller sticks instead of by angling the controller. The reason why I wasn't surprised about Uncharted: The Nathan Drake Collection was because I already knew that the Uncharted games played great, and seeing as how there's virtually no changes, things are still great.

+ مثل این که قرار هست سیستم aiming که در U2 وجود داشت، در تمام نسخه ها پیاده بشه.

_______

آخرین ویرایش:

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,194
کلا من نسل قبل فقط شماره ۱ رو بازی کردم امروز تریلر جدیدش رو دیدم و صدرصد میگیرم!
فکر کن ۳ تا بازی به قیمت ۱ بازی!!!ارزششو داره صدرصد

poyan_360

کاربر سایت
May 10, 2008
381
نام
pooyan
کلا من نسل قبل فقط شماره ۱ رو بازی کردم امروز تریلر جدیدش رو دیدم و صدرصد میگیرم!
فکر کن ۳ تا بازی به قیمت ۱ بازی!!!ارزششو داره صدرصد
هر 3 نسخه بازی به شدت عالی هست و به شدت پیشنهاد میشه که بازی کنین . ..
برای دوستانی که مثل من علاقه دارن حتما collection remaster شده حتما جذابتر هست . . .
در مورد قیمت هم شما بگو بازی به جای 59$ باشه 150$ من خودم به شخصه دوستانیو میشناسم که pre order میکنن !!
این که هم 59$ هست ، هم اینکه beta نسخه 4 هم میده اگه pre order کنن دوستان ...

Sherytto

کاربر سایت
Jul 26, 2011
1,906
نام
شروین
پکیج فوق العاده ایه فکر کنم به فروش خوبی هم برسه
منم قصد پیش خرید دارم ولی اگرم نشد حتما باید تجربش کرد

Gesendet von meinem SM-N910F mit Tapatalk

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
هر 3 نسخه بازی به شدت عالی هست و به شدت پیشنهاد میشه که بازی کنین . ..
برای دوستانی که مثل من علاقه دارن حتما collection remaster شده حتما جذابتر هست . . .
در مورد قیمت هم شما بگو بازی به جای 59$ باشه 150$ من خودم به شخصه دوستانیو میشناسم که pre order میکنن !!
این که هم 59$ هست ، هم اینکه beta نسخه 4 هم میده اگه pre order کنن دوستان ...

مگه عناوین ریمستر 39 دلاری نیستن ؟

poyan_360

کاربر سایت
May 10, 2008
381
نام
pooyan
مگه عناوین ریمستر 39 دلاری نیستن ؟

قانون چیزی نیست بستگی به بازی و شرکت داره . . .!
الان به فرض مثال بازی destiny بعد اینم همه از lunch بازی هنوز 59.99$ هست ، چون میدونن خرید میشه و بازی فعال هست . . .
اما الان fifa 15 که داره کم کم میره کنار با عرضه fifa 16 داره off میزنه . . .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر