PlayStation Uncharted: The Nathan Drake Collection

ksc_uncharted-nathan-drake-collection.jpg

عنوان بازی : Uncharted The Nathan Drake Collection
سازنده : BluePoint Studio
ناشر : Sony Computer Entertainment
پلتفرم : PlayStation 4
ژانر : Third Person Shooter / Action-Adventure
زمان عرضه : 7 اکتبر 2015 - 15 مهر 1394

در طی این سال خبر های زیادی مبنی بر تایید این عنوان منتشر شد که امروز در NeoGaf یک کاربر در ورژن موبایل PS Store این تصویر را مشاهده کرد و ارسال کرد که مبنی بر تایید این عنوان است.Sony هیچ پاسخ رسمی بر این شایعه نداده ولی Neil Druckmann نویسنده و کارگردان کمپانی سازنده (Naught* Dog) تایید کرد که این خبر کمی زودتر لو رفته و خبر را تایید کرد
143340355039.jpg
همچنین این تصویر گواه بر این است که این Collection از سه عنوان اصلی بازی در PS3 یعنی Drake's Fortune ، Among Thieves و Drake's Deception متشکل است.
*** آپدیت اول.بازی رسما معرفی شد
41b1853889b84549c2a6c047aae32f9d.jpg

-بازی همان طور که گفته شد دارای ۳نسخه اصلی یعنی Drake's Fortune ، Among Thieves و Drake's Deception هست.
-بازی توسط BluePoint ساخته میشود.
-با خرید بازی میتوان به multi-player beta نسخه چهارم یعنی Uncharted 4 A Thief's End دست یافت.
-کل بازی ۶۰ فریم بر ثانیه و 1080P خواهد بود
-بازي فاقد بخش مولتي پلير خواهد بود.
- بازی 7 اکتبر 2015 منتشر میشود. 17 مهر 94 به تاریخ شمسی
-بازي در PS store با قيمت ٤٩.٩٩پوند قرار گرفته و قيمت بازی برای آمریکا 60$ است.
-بازی از نورپردازی جدید ، تکستچر های با کیفیت بهتر ، مدل های جدید و تروفی های جدید و Photo Mode بهره می‌برد

*** آپدیت دوم
- تا پایان تابستان Demo قابل بازی این عنوان در PS Store قرار میگیرد.
- همچنین در این کالکشن گیمپلی سه نسخه یکپارچه شده.

*** آپدیت سوم
- بازی دارای 3 درجه سختی جدید هست.
Explorer Mode : این درجه سختی برای افراد کاملا تازه کار هست که سختی بازی کاهش یافته.
Speed Run Mode : این درجه سختی یک تایمر برای مرحله ها ایجاد میکند که میتوان بعد اتمام مرحله زمانش را با زمان دوستان در این مرحله مقایسه کرد.
Brutal Difficulty Mode هم یک درجه سختی بسیار دشوار است. دشوار تر از همیشه.
- در بازی بیش از 65 اسکین متفاوت وجود دارد که میتوان با انتخاب انها لباس نیتن را عوض کرد.

باکس آرت بازی:

-------------------------------------------------------------------------------------------

UNCHARTED-The-Nathan-Drake-Collection-Announce-Video-PS4
1080p || 720p

----------------------------------------------------------------------
Uncharted Collection: Gameplay 1080P 60fps Y.T

------------------------------------------------------------------------------------

mqdefault.webp

UNCHARTED-The-Nathan-Drake-Collection-(10-9-2015)-Story-Trailer
1080p/60fps
720p/60fps

با تشکر از Nima و ArianAwesome و armin_shadow و Ebrahim-ZH وFUTURE وMehdi Cage .
*** با آمدن خبر های رسمی پست آپدیت میشود

آخرین ویرایش:

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
بازی چند گیگ هست حجمش؟؟؟؟ متوسط 3تا بازیرو هرکدام 25 گیگ هم بگیریم میشه 75 گیگ الان با بالا بردن کیفیت هرکدام رو متوسط 30 گیگ بگیریم میشه 90 گیگ ...90 گیگ تو یک دیسکه بلوری ممکنه ؟؟؟
این بلوری هایه جدید حجم بالا فک کنم بازی لازم داره اگر نه 2تا دیسک حتمیه اما 60 دلار بودن بازی هم برا من سوال شده چون بازی حتما یک دیسک داره دارن 60 دلار میفروشن....

حجمش دیگه مهم نیست. میخواد یه دیسک باشه یا 10 تا دیسک قیمت رو 60 دلار اعلام کردن. حالا هرچی دیسکها بیشتر باشن بهتر هست :d

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,018
نام
Farshad
حجمش دیگه مهم نیست. میخواد یه دیسک باشه یا 10 تا دیسک قیمت رو 60 دلار اعلام کردن. حالا هرچی دیسکها بیشتر باشن بهتر هست :d

البته به این فکر نباش که بیان 2 تا دیسکش کنن :d مثل Halo شونصد گیگ پچ روز اول میدن :d

B@tman-Forever

کاربر سایت
Sep 14, 2014
780
نام
Ali
منم پیش خریدش کردم فقط این تمی که داد چه قدر سنگینه :|
اصلا ایکونایی مثل library رو به یه حالت مسخره ای دراورده :|
ولی پس زمینه تم فوق العادس و هم رنگش :x

'!|SNAKE|!'

کاربر سایت
Sep 4, 2011
725
نام
Soroush
یعنی در حد نسخه چهارم حال کردم . یعنی سه تا بازی کامل و سه تا پلات و...

حذف مولتی پلیر هم بهترین تصمیم بوده .

:x
17811894263_0d80c42459_n.jpg

آخرین ویرایش:

Castaway

کاربر سایت
Feb 20, 2015
197
نام
AM3BOOTER
یعنی در حد نسخه چهارم حال کردم . ۶۰ دلار واقعا مفته . یعنی سه تا بازی کامل و سه تا پلات و...

حذف مولتی پلیر هم بهترین تصمیم بوده .

17811894263_0d80c42459_n.jpg

بد ترین تصمیم بود ..! من که خیلی زدحال خوردم با این تصمیم !!!! فرض کن مپ های خوشگل UC 2 و UC 3 رو به صورت 1080P و 60 FPS چقدر می تونست بچسبه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! یا حتی cOOP هاش!!!! من خیلی زدحال خوردم....

idahadi21

کاربر سایت
Sep 8, 2008
1,930
نام
هادی
من حسی که نسبت به این بازی دارم رو با هیچی نداشتم... فضا و شخصیت و شوخی ها یه جوری بود کاملا تا زیر پوستت نفوذ میکرد.. یه حالت فان باحالی داشت . هم مولتی هم سینگل... کاش تو نسخه 4 تموم نکنن .. یعنی دیگه ناتان رو قرار نیس ببینیم؟

.:HO3IN:.

کاربر سایت
Aug 20, 2011
886
نام
محمد حسین
من هیچ وقت بازی آرشیو نکردم
اما
این نسخه
و
4 رو اگه نون شبم نداشته باشم آرشیوش میکنم !!

NaUgHtY DoG بزرگ، مچکریم !

آخرین ویرایش:

bernoos

کاربر سایت
Sep 8, 2013
221
نام
Hunter
اقا خرید این به هر سونی فن و غیر سونی فنی واجبه :d
خیلی خوشحالم مولتی پلیر برداشته شده حالا راخت میشه پلتش کرد لول:d

به احتمال زیادم قراره رو 2 یا 3 دیسک باشه چون واقعا نمیدونم اون همه بازیو چطور رو یه بلوری و اونم 60$ گذاشتن :|
درهر حال خوشحالیم که انقده پولش :))
از طرف دیگه ناراحتم! چون با این کار تقریبا نسل قبل بی معنی شد باید یه فرقی بین اون 70 ملیونی که 3 داشتن با اونایی که 360 داشتن باشه بالاخره :/ همه انحصاری شاخ ها داره ریمستر میشه متاسفانه

پ.ن: جای golden abbeys تو کاکلشن خالیه :(

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
من حسی که نسبت به این بازی دارم رو با هیچی نداشتم... فضا و شخصیت و شوخی ها یه جوری بود کاملا تا زیر پوستت نفوذ میکرد.. یه حالت فان باحالی داشت . هم مولتی هم سینگل... کاش تو نسخه 4 تموم نکنن .. یعنی دیگه ناتان رو قرار نیس ببینیم؟

نه دیگه متاسفانه قرار نیست ببینیم :((

- - -ویرایش - - -

اقا خرید این به هر سونی فن و غیر سونی فنی واجبه :d
خیلی خوشحالم مولتی پلیر برداشته شده حالا راخت میشه پلتش کرد لول:d

به احتمال زیادم قراره رو 2 یا 3 دیسک باشه چون واقعا نمیدونم اون همه بازیو چطور رو یه بلوری و اونم 60$ گذاشتن :|
درهر حال خوشحالیم که انقده پولش :))
از طرف دیگه ناراحتم! چون با این کار تقریبا نسل قبل بی معنی شد باید یه فرقی بین اون 70 ملیونی که 3 داشتن با اونایی که 360 داشتن باشه بالاخره :/ همه انحصاری شاخ ها داره ریمستر میشه متاسفانه

پ.ن: جای golden abbeys تو کاکلشن خالیه :(

ای کاش این GA رو هم میزدن خیال همه رو راحت میکردن :-" PSV که از نظر خود سونی منقرض شده هست :( اینم میدادن برای PS4 کلا خیال خودشون رو راحت میکردن.

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,594
نام
امین
هنوزم بین علما سره برتری سری انچارتد یا تلو بهم اختلاف هست :d
ولی اختلاف شیرینی هست :x
خودمم اگه قرار بر انتخاب باشه نمتونم نیت رو اول نزارم :bighug:
این کالکشن فرای بازیه و یجورایی برام شناسنامه ps محسوب میشه.
شدید منتظرم.

farsham

کاربر سایت
Sep 12, 2014
378
هنوزم بین علما سره برتری سری انچارتد یا تلو بهم اختلاف هست :d
ولی اختلاف شیرینی هست :x
خودمم اگه قرار بر انتخاب باشه نمتونم نیت رو اول نزارم :bighug:
این کالکشن فرای بازیه و یجورایی برام شناسنامه ps محسوب میشه.
شدید منتظرم.
شناسنامه رو شیرین اومدی;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر