PlayStation Uncharted: The Nathan Drake Collection

ksc_uncharted-nathan-drake-collection.jpg

عنوان بازی : Uncharted The Nathan Drake Collection
سازنده : BluePoint Studio
ناشر : Sony Computer Entertainment
پلتفرم : PlayStation 4
ژانر : Third Person Shooter / Action-Adventure
زمان عرضه : 7 اکتبر 2015 - 15 مهر 1394

در طی این سال خبر های زیادی مبنی بر تایید این عنوان منتشر شد که امروز در NeoGaf یک کاربر در ورژن موبایل PS Store این تصویر را مشاهده کرد و ارسال کرد که مبنی بر تایید این عنوان است.Sony هیچ پاسخ رسمی بر این شایعه نداده ولی Neil Druckmann نویسنده و کارگردان کمپانی سازنده (Naught* Dog) تایید کرد که این خبر کمی زودتر لو رفته و خبر را تایید کرد
143340355039.jpg
همچنین این تصویر گواه بر این است که این Collection از سه عنوان اصلی بازی در PS3 یعنی Drake's Fortune ، Among Thieves و Drake's Deception متشکل است.
*** آپدیت اول.بازی رسما معرفی شد
41b1853889b84549c2a6c047aae32f9d.jpg

-بازی همان طور که گفته شد دارای ۳نسخه اصلی یعنی Drake's Fortune ، Among Thieves و Drake's Deception هست.
-بازی توسط BluePoint ساخته میشود.
-با خرید بازی میتوان به multi-player beta نسخه چهارم یعنی Uncharted 4 A Thief's End دست یافت.
-کل بازی ۶۰ فریم بر ثانیه و 1080P خواهد بود
-بازي فاقد بخش مولتي پلير خواهد بود.
- بازی 7 اکتبر 2015 منتشر میشود. 17 مهر 94 به تاریخ شمسی
-بازي در PS store با قيمت ٤٩.٩٩پوند قرار گرفته و قيمت بازی برای آمریکا 60$ است.
-بازی از نورپردازی جدید ، تکستچر های با کیفیت بهتر ، مدل های جدید و تروفی های جدید و Photo Mode بهره می‌برد

*** آپدیت دوم
- تا پایان تابستان Demo قابل بازی این عنوان در PS Store قرار میگیرد.
- همچنین در این کالکشن گیمپلی سه نسخه یکپارچه شده.

*** آپدیت سوم
- بازی دارای 3 درجه سختی جدید هست.
Explorer Mode : این درجه سختی برای افراد کاملا تازه کار هست که سختی بازی کاهش یافته.
Speed Run Mode : این درجه سختی یک تایمر برای مرحله ها ایجاد میکند که میتوان بعد اتمام مرحله زمانش را با زمان دوستان در این مرحله مقایسه کرد.
Brutal Difficulty Mode هم یک درجه سختی بسیار دشوار است. دشوار تر از همیشه.
- در بازی بیش از 65 اسکین متفاوت وجود دارد که میتوان با انتخاب انها لباس نیتن را عوض کرد.

باکس آرت بازی:

-------------------------------------------------------------------------------------------

UNCHARTED-The-Nathan-Drake-Collection-Announce-Video-PS4
1080p || 720p

----------------------------------------------------------------------
Uncharted Collection: Gameplay 1080P 60fps Y.T

------------------------------------------------------------------------------------

mqdefault.webp

UNCHARTED-The-Nathan-Drake-Collection-(10-9-2015)-Story-Trailer
1080p/60fps
720p/60fps

با تشکر از Nima و ArianAwesome و armin_shadow و Ebrahim-ZH وFUTURE وMehdi Cage .
*** با آمدن خبر های رسمی پست آپدیت میشود

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,295
نام
امیر حسین
پکیجش که مولتی هم داره (بتای U4) ، مشکل چیه ؟ :D گیریم مولتی U2 و U3 رو هم گذاشتن توش ، یعنی داریم کسی رو که بعد از عرضه ی U4 بره بشینه پای مولتی یه بازی چند سال پیش که همه ته دیگشم درآوردن ؟ :D
این وسط تنها نکته ای که یه کم اذیت میکنه اسم کالکشنه :D این The Nathan Drake Collection این حسو به آدم میده که انگار قراره آنچارتد در آینده بدون Nate ادامه پیدا کنه ؟!
depressed2-onion-head-emoticon.gif
اگر بتا زیاد بیاد و تا مدت زیادی سرورها باز باشه خوبه! :d ولی اگر به یک ماه خلاصه بشه و اینا...:| (من هنوزم دوست دارم U3 Co Op برم:)) :-" )

جدا از این حس! چرا قدیمی ترین ماجراجویی نیت ( GA ) رو نزاشتن:(( درسته که کار ND نبود! ولی نیت که بودش دیگه!!! :d
ولی من هنوز امیدوارم یه روزی برای PS4 بیاد:-"

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
اگر بتا زیاد بیاد و تا مدت زیادی سرورها باز باشه خوبه! :d ولی اگر به یک ماه خلاصه بشه و اینا...:| (من هنوزم دوست دارم U3 Co Op برم:)) :-" )

جدا از این حس! چرا قدیمی ترین ماجراجویی نیت ( GA ) رو نزاشتن:(( درسته که کار ND نبود! ولی نیت که بودش دیگه!!! :d
ولی من هنوز امیدوارم یه روزی برای PS4 بیاد:-"

روی کاور که زده تا لحظه ای که بتا پار برجا باشه :D چون این بتا حکم مولتی کالکشن رو داره شاید یه زمان مناسبی هم براش درنظر بگیرن ، چون ممکنه یه سری به خاطر دریافت بتا هم که شده سراغ کالکشن برن :D (هنوز و ولش کن ، بعد از U4 هیچ کسی حاضر نیست :D)

GA :(

===
@robb stark

ساده ترین حالتش اینه :D

FRANKIN

کاربر سایت
Mar 15, 2015
39
نام
علی حکمتی
همون طور که توقع داشتم دیشب معلوم شد که هیچ کدوم از نسخه ها بخش مولتی پلیر رو نداره.فک کنم چون حجم بازی زیاد میشه بخش مولتی پلیر رو حذف کردن.رو PS3 خود آنچارتد 3 به تنهایی فک کنم 30 گیگ بود.

amir_clk500

کاربر سایت
Aug 26, 2007
783
نام
امیرحسین
من یک و دوشو تو ps now دو ماه پیش بازی کردم و دوش شاهکار به تمام معنا بود! و هیچ ایرادی ازش نمیتونم بگیرم. یکش قشنگ بود ولی کنترلش خیلی ناراحت بود! و باعث شد بازی رو نصفه ول کنم هر چند که قشنگ بود در کل ولی کنترلش رو مخم بود. سه رو هم بازی نکردم.

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
من یک و دوشو تو ps now دو ماه پیش بازی کردم و دوش شاهکار به تمام معنا بود! و هیچ ایرادی ازش نمیتونم بگیرم. یکش قشنگ بود ولی کنترلش خیلی ناراحت بود! و باعث شد بازی رو نصفه ول کنم هر چند که قشنگ بود در کل ولی کنترلش رو مخم بود. سه رو هم بازی نکردم.

این 1 ـشو حتماً تموم کن :D درسته کنترلش یه مقدار خشکه (زمان خودش همونم خوب بود بدبخت :D) ولی داستان خیلی خوبی داره :D نمی دونم تا کجاش رفتی ولی توی گیم پلیش چیزای خیلی جالبی داشت که توی بعدیا اونقدری استفاده نشد :D

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
این 1 ـشو حتماً تموم کن :D درسته کنترلش یه مقدار خشکه (زمان خودش همونم خوب بود بدبخت :D) ولی داستان خیلی خوبی داره :D نمی دونم تا کجاش رفتی ولی توی گیم پلیش چیزای خیلی جالبی داشت که توی بعدیا اونقدری استفاده نشد :D

این خشکی گیم پلی 1 منظورت چیه؟ خودت میگی بازی در زمان خودش عالی بود:dباهات موافقم بعضی چیزاش از دو نسخه بعدی بهتر بود:d
تو ریمستر هم یه دستی به سروروش میکشن خوب میشه:d

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
این خشکی گیم پلی 1 منظورت چیه؟ خودت میگی بازی در زمان خودش عالی بود:dباهات موافقم بعضی چیزاش از دو نسخه بعدی بهتر بود:d
تو ریمستر هم یه دستی به سروروش میکشن خوب میشه:d

خشک بودن انیمیشن ها ، مبارزات ، نچسب بودن کاور گیری و از این دست موارد :D سال 2007 اینا چیز آنچنان حادی نبود که هیچ ، یه سری موارد مثل انیمیشن ها برای اون زمان جلوتر از زمان خودش هم بود ، ولی برای سال 2015 و بعد از تجربه کردن عنوانی مثل U2 و U3 تا حدودی خنده دار به نظر میرسن ... :D

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,038
نام
نـــــــویـــــــــد
اينقدر تو سر نسخه اول نزنين ، خيلي هم خوب بود و هست
من بعد از 2 , نسخه اول رو خيلي دوس دارم :d

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,293
نام
Afshin
اتفاقاً من خیلی هم خوشحالم که مالتی نداره. این یعنی تمام وقت رو صرف پالیش کردن سه نسخه بازی کردن. همیشه دوست داشتم این سه تا بازی رو یک جا روی PS4 داشته باشم.
حالا میشه امید داشت با بالاترین کیفیت هر سه بازی رو تجربه کرد. مالتی بتای U4 هم که داره برا اونایی که میخوان مالتی بزنن. چند ماه بعدشم که خود U4 میاد میتونید حالشو ببرید.

.SamueL.

کاربر سایت
Dec 9, 2012
1,481
به نظرتون بخش مولتی پلیر بازی اونم بتاش ، چقدر به تریلر گیم پلی پارسال نزدیکه؟
معمولا بهش مولتی گرافیکش پایین تره درسته؟
به نظرتون 60 فریمه بتا؟ : D

غفاری

کاربر سایت
May 20, 2014
846
بازی چند گیگ هست حجمش؟؟؟؟ متوسط 3تا بازیرو هرکدام 25 گیگ هم بگیریم میشه 75 گیگ الان با بالا بردن کیفیت هرکدام رو متوسط 30 گیگ بگیریم میشه 90 گیگ ...90 گیگ تو یک دیسکه بلوری ممکنه ؟؟؟
این بلوری هایه جدید حجم بالا فک کنم بازی لازم داره اگر نه 2تا دیسک حتمیه اما 60 دلار بودن بازی هم برا من سوال شده چون بازی حتما یک دیسک داره دارن 60 دلار میفروشن....

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر