PlayStation Uncharted: The Nathan Drake Collection

ksc_uncharted-nathan-drake-collection.jpg

عنوان بازی : Uncharted The Nathan Drake Collection
سازنده : BluePoint Studio
ناشر : Sony Computer Entertainment
پلتفرم : PlayStation 4
ژانر : Third Person Shooter / Action-Adventure
زمان عرضه : 7 اکتبر 2015 - 15 مهر 1394

در طی این سال خبر های زیادی مبنی بر تایید این عنوان منتشر شد که امروز در NeoGaf یک کاربر در ورژن موبایل PS Store این تصویر را مشاهده کرد و ارسال کرد که مبنی بر تایید این عنوان است.Sony هیچ پاسخ رسمی بر این شایعه نداده ولی Neil Druckmann نویسنده و کارگردان کمپانی سازنده (Naught* Dog) تایید کرد که این خبر کمی زودتر لو رفته و خبر را تایید کرد
143340355039.jpg
همچنین این تصویر گواه بر این است که این Collection از سه عنوان اصلی بازی در PS3 یعنی Drake's Fortune ، Among Thieves و Drake's Deception متشکل است.
*** آپدیت اول.بازی رسما معرفی شد
41b1853889b84549c2a6c047aae32f9d.jpg

-بازی همان طور که گفته شد دارای ۳نسخه اصلی یعنی Drake's Fortune ، Among Thieves و Drake's Deception هست.
-بازی توسط BluePoint ساخته میشود.
-با خرید بازی میتوان به multi-player beta نسخه چهارم یعنی Uncharted 4 A Thief's End دست یافت.
-کل بازی ۶۰ فریم بر ثانیه و 1080P خواهد بود
-بازي فاقد بخش مولتي پلير خواهد بود.
- بازی 7 اکتبر 2015 منتشر میشود. 17 مهر 94 به تاریخ شمسی
-بازي در PS store با قيمت ٤٩.٩٩پوند قرار گرفته و قيمت بازی برای آمریکا 60$ است.
-بازی از نورپردازی جدید ، تکستچر های با کیفیت بهتر ، مدل های جدید و تروفی های جدید و Photo Mode بهره می‌برد

*** آپدیت دوم
- تا پایان تابستان Demo قابل بازی این عنوان در PS Store قرار میگیرد.
- همچنین در این کالکشن گیمپلی سه نسخه یکپارچه شده.

*** آپدیت سوم
- بازی دارای 3 درجه سختی جدید هست.
Explorer Mode : این درجه سختی برای افراد کاملا تازه کار هست که سختی بازی کاهش یافته.
Speed Run Mode : این درجه سختی یک تایمر برای مرحله ها ایجاد میکند که میتوان بعد اتمام مرحله زمانش را با زمان دوستان در این مرحله مقایسه کرد.
Brutal Difficulty Mode هم یک درجه سختی بسیار دشوار است. دشوار تر از همیشه.
- در بازی بیش از 65 اسکین متفاوت وجود دارد که میتوان با انتخاب انها لباس نیتن را عوض کرد.

باکس آرت بازی:

-------------------------------------------------------------------------------------------

UNCHARTED-The-Nathan-Drake-Collection-Announce-Video-PS4
1080p || 720p

----------------------------------------------------------------------
Uncharted Collection: Gameplay 1080P 60fps Y.T

------------------------------------------------------------------------------------

mqdefault.webp

UNCHARTED-The-Nathan-Drake-Collection-(10-9-2015)-Story-Trailer
1080p/60fps
720p/60fps

با تشکر از Nima و ArianAwesome و armin_shadow و Ebrahim-ZH وFUTURE وMehdi Cage .
*** با آمدن خبر های رسمی پست آپدیت میشود

آخرین ویرایش:

emperaturs

کاربر سایت
Aug 1, 2015
886
نام
Joel
چند وقت پیش بازی رو گرفتم سه نسخه رو تمومش کردم و فروختمش ... الان دلم براش تنگ شاده باز میخوام بخرمش . دو و سه عالی بود مخصوصا دو که از همه بهتر بود .

PEDRAMGOLCHIN

کاربر سایت
Jun 11, 2007
4,853
نام
پدرام
چند وقت پیش بازی رو گرفتم سه نسخه رو تمومش کردم و فروختمش ... الان دلم براش تنگ شاده باز میخوام بخرمش . دو و سه عالی بود مخصوصا دو که از همه بهتر بود .
من یدونه ریجن یک پیدا کردم و خریدم، قصدم اینه که در کنار Uncharted 4 آرشیو کنمشون
واقعا حیفه شاهکارهای ناتی داگ رو برای همیشه نگه نداریم

Sent from LG_G4

mehdi081

کاربر سایت
Dec 27, 2015
54
نام
مهدی
آقا من با خود کنسول آپدیتش رو دانلود کردم ، اما متاسفانه نصب نمیشه ، کسی میدونه مشکل از کجاست؟

آخرین ویرایش:

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
دوستان میشه در مورد معمای چرخدنده هایی که تو چپتر یازدهم بازی شماره سوم هست یه توضیح بدهید . همونی که باید پنج شش تا چرخ دنده رو به هم متصل کرد . گیر کردم توی حلش

bluemorteza

کاربر سایت
Sep 21, 2013
241
نام
MorTeZa

.:miladamiri:.

کاربر سایت
Oct 19, 2012
1,866
نام
میلاد
دوستان میشه در مورد معمای چرخدنده هایی که تو چپتر یازدهم بازی شماره سوم هست یه توضیح بدهید . همونی که باید پنج شش تا چرخ دنده رو به هم متصل کرد . گیر کردم توی حلش

سلام
اونجا چند مدل چرخ دنده داریم.اون هایی که روشون علامت + و چهارتا دایره هست رو از اطراف پیدا کنید و بردارید. اونجا هم که باید بذاریدشون با توجه به اندازشون و یکی در میان قرار بدید. مثلا اگر اولیش که خودش قرار داده شده و نمیشه برداشت + بود شما بعدیش رو چهار دایره بذار.
این روش رو هم وقتی میشه فهمید که از یک قسمتی آویزان هستید و وقتی حرکت میکنید نشون داده میشه چرخ دنده ها باید خلاف یک دیگه بچرخند ( همون یکی در میان ) و شکلشون هم مشخص میشه.

آخرین ویرایش:

bernoos

کاربر سایت
Sep 8, 2013
221
نام
Hunter
خوب گرفتم بالاخره
تمام خاطره هام زنده شد :( واقعا خیلی تجربه خوبیه وقتی میبینی یه بازی از نسل پیش با اون همه خاطره داره رو این نسلم میاد :(
فقط واقعا یه سری از انیمیشن ها بد درومده مخصوصا تو کات سین ها مخصوصا تو 1 که باگشم از حق نگذریم کم نبود:d
واقعا 2 بظرم خیلی خیلی خوبتر درومده از بقیه.
در کل حرکت بسیار مفیدی بود پابلیش این کالکشن واقعا لذت بردم:x

• Like
Reactions: Sherytto

amir_clk500

کاربر سایت
Aug 26, 2007
783
نام
امیرحسین
من سه رو تو اين كالكشن تموم كردم ولي واقعا ٢ اش يه چيز ديگه بود! پديده بود ٢ اش.
تو ناتي داگ نسل قبلي و اين نسل
اول ٢ بهترينه و شاهكاره و بعدش تلو و بعدش ٣ و بعدش ١. هر چند يكش رو ديگه تموم نكردم و فروختم ديسكشو.

Golden Frieza

کاربر سایت
Dec 7, 2015
58
دوستان به این نکته دقت کردین که دریک و الینا تو اخر هر بازی به هم میرسن و اول بازی بعد باهم به هم میزنن.
درواقع یه چرخه معیوبه

bernoos

کاربر سایت
Sep 8, 2013
221
نام
Hunter
دوستان به این نکته دقت کردین که دریک و الینا تو اخر هر بازی به هم میرسن و اول بازی بعد باهم به هم میزنن.
درواقع یه چرخه معیوبه

نکته ی خوبی بود :d
حالا تو 4 که درواقع ازدواج کردن اگه به اون تریلری که نیتن داداششو برا اولین بار میبینه دقت کنی میبینی درباره ازدواجش یه جوری حرف میزنه انگار پشیمونه:d و بعدشم اون قضایا تریلر E3 و مچ گیری النا و...
فقط فرقش تو 4 اینه که یکی این وسط باید بمیره:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر