PlayStation Uncharted: The Nathan Drake Collection

ksc_uncharted-nathan-drake-collection.jpg

عنوان بازی : Uncharted The Nathan Drake Collection
سازنده : BluePoint Studio
ناشر : Sony Computer Entertainment
پلتفرم : PlayStation 4
ژانر : Third Person Shooter / Action-Adventure
زمان عرضه : 7 اکتبر 2015 - 15 مهر 1394

در طی این سال خبر های زیادی مبنی بر تایید این عنوان منتشر شد که امروز در NeoGaf یک کاربر در ورژن موبایل PS Store این تصویر را مشاهده کرد و ارسال کرد که مبنی بر تایید این عنوان است.Sony هیچ پاسخ رسمی بر این شایعه نداده ولی Neil Druckmann نویسنده و کارگردان کمپانی سازنده (Naught* Dog) تایید کرد که این خبر کمی زودتر لو رفته و خبر را تایید کرد
143340355039.jpg
همچنین این تصویر گواه بر این است که این Collection از سه عنوان اصلی بازی در PS3 یعنی Drake's Fortune ، Among Thieves و Drake's Deception متشکل است.
*** آپدیت اول.بازی رسما معرفی شد
41b1853889b84549c2a6c047aae32f9d.jpg

-بازی همان طور که گفته شد دارای ۳نسخه اصلی یعنی Drake's Fortune ، Among Thieves و Drake's Deception هست.
-بازی توسط BluePoint ساخته میشود.
-با خرید بازی میتوان به multi-player beta نسخه چهارم یعنی Uncharted 4 A Thief's End دست یافت.
-کل بازی ۶۰ فریم بر ثانیه و 1080P خواهد بود
-بازي فاقد بخش مولتي پلير خواهد بود.
- بازی 7 اکتبر 2015 منتشر میشود. 17 مهر 94 به تاریخ شمسی
-بازي در PS store با قيمت ٤٩.٩٩پوند قرار گرفته و قيمت بازی برای آمریکا 60$ است.
-بازی از نورپردازی جدید ، تکستچر های با کیفیت بهتر ، مدل های جدید و تروفی های جدید و Photo Mode بهره می‌برد

*** آپدیت دوم
- تا پایان تابستان Demo قابل بازی این عنوان در PS Store قرار میگیرد.
- همچنین در این کالکشن گیمپلی سه نسخه یکپارچه شده.

*** آپدیت سوم
- بازی دارای 3 درجه سختی جدید هست.
Explorer Mode : این درجه سختی برای افراد کاملا تازه کار هست که سختی بازی کاهش یافته.
Speed Run Mode : این درجه سختی یک تایمر برای مرحله ها ایجاد میکند که میتوان بعد اتمام مرحله زمانش را با زمان دوستان در این مرحله مقایسه کرد.
Brutal Difficulty Mode هم یک درجه سختی بسیار دشوار است. دشوار تر از همیشه.
- در بازی بیش از 65 اسکین متفاوت وجود دارد که میتوان با انتخاب انها لباس نیتن را عوض کرد.

باکس آرت بازی:

-------------------------------------------------------------------------------------------

UNCHARTED-The-Nathan-Drake-Collection-Announce-Video-PS4
1080p || 720p

----------------------------------------------------------------------
Uncharted Collection: Gameplay 1080P 60fps Y.T

------------------------------------------------------------------------------------

mqdefault.webp

UNCHARTED-The-Nathan-Drake-Collection-(10-9-2015)-Story-Trailer
1080p/60fps
720p/60fps

با تشکر از Nima و ArianAwesome و armin_shadow و Ebrahim-ZH وFUTURE وMehdi Cage .
*** با آمدن خبر های رسمی پست آپدیت میشود

آخرین ویرایش:

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,189
مگ چ مشكلي داشت اين مرحله؟

Sent from my iPhone 6s using Tapatalk
هیچ مشکلی نداشت
تو این قیمت اگه تند تند بپری و بدویی گیر مانند داشت گه کامل رفع شده تو قسمتهای اول هم اونجا که ساتاره رسد میشد چک کنیر سریع برید روش میفهمید منظورم چیه البته اگه برون این پچ جدید بازی کرده باشید و الان نصبش کنید

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
خب بالاخره بعد از یک ماه و خورده ای بیشتر انچارتد دو رو تموم کردم.خودمم نمیدونم چرا اینقدر طولانی شد ولی به هر جهت به نظرم این طولانی تر شدن مدت زمان بازیم باعث شد بیشتر از بازی لذت ببرم اصولا سریع تموم کردن یک بازی اونقدر لذت بخش نیست تا اینکه از روی حوصله و با نهایت ارامش بازی کنی.
اولین چیزی که میتونم بگم واقعا بازی از لحاظ داستانی عالی بود.دقیقا مهمترین فاکتوری که یک بازی رو در طول مدت زمان زیاد(بعد از شش سال!) تازه و با ارزش نگه میداره همین داستان هست و حیف که بازی های امروز رسما این بخش رو دایورت کردن روی نا کجا اباد.جدا از تمام این مسائل از النا خیلی خیلی خوشم امد.صداقت و معصومیت رو میشد تو تک تک لحظهات حضورش درون بازی حس کرد.خیلی شخصیت پردازی خفنی داشت. حتی بیشتر از خوده ناتان از النا خوشم امد.حتی برای منی که دختر های چشم ابرو مشکی رو به بور ترجیح میدم ولی النا در مقابل کلوئی خیلی تو دل برو تر بود.خوده ناتان هم انگارکی کرش بود :D در کل داستان بازی مخصوصا شات اخر بازی فوق العاده زیبا بود.
گیمپلی بازی هم اوایلش حقیقتا زیاد خفن به چشم نیومد یعنی خوب بود ولی نه بعد از شیش سال تا جایی رسید که اون پازل نورها رو حل کردیم و رفتیم تو زیرزمین و هر چی بازی جلوتر میرفت جذاب و نفس گیر تر میشد مرحله قطار هم واقعا چالش بر انگیز بود ولی هیچ چیزی لوکیشن برفی بازی نمیشه.میگم هر چی داستان بازی جلوتر و درگیر کننده تر میشد کنارش اهمیت گیمپلی هم برام بیشتر میشد.تعداد بازی هایی با کیفیتی که تخیلی نیستند در حال حاضر واقعا کم هست و همین مورد هم باعث شد از انچارتد 2 خیلی بیشتر لذت ببرم به جز اون اخرش که واقعا به نظرم نیاز نبود همچین کاری بکنند.البته تنها نقصی که میشه به گیمپلی بازی گرفت و بگیم اذیت میکرد چرا رده سنی بازی 16 سال هست و چرا خشونت بازی بیشتر نبود.اهان چرا یک مرحله گیمپلی با النا نساختن :( واقعا حیف بود.
نمره نهایی که بخوام بهش بدم با توجه به سال عرضه راحت 10 رو میگیره :D

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,777
دموی بازی رو دانلود کردم . با اینکه کوتاه بود اما دوباره خاطراتم رو زنده کرد . بازی تو این رزولوشن و این نرخ فریم بینظیر بود . شاید در آینده و با پایین اومدن قیمتش دوباره بخرمش و تجربه بهترین بازی های نسل پیش رو تجدید کنم . ناتی داگ راکز! \m/

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
یه سوال در مورد داستان

من نمیفهمم چرا اول هر سری Nate با Elena رابطشون بهم خورده باز آخر بازی بهم میرسن :d چه جریانی بیشنشون پیش میاد جدا میشن از هم آخر 2 و اول 3؟
البته من هنوز 3 تموم نکردم :)

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
دوستان من آخرای بازی دوم گیر کردم ، دقیقا اینجا :

آخرای بازی در چپتر 23 اونجاییکه باید وارد یه برج مانند بشیم ، یه جا هست همه رو میکشیم ( دو تا آدم گنده که مسلسل خفن هم دارن هم میکشیم ) و بعد تصویره یک پنجره باز که روبرومون در ساختمان مقابل در طبقه دوم هست رو نشون میده و باید از اون پنجره بریم تو ولی نمیدونم چه جوری باید داخل شد.

ممنون میشم یکی یه توضیحی بده .

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil

آخرای بازی در چپتر 23 اونجاییکه باید وارد یه برج مانند بشیم ، یه جا هست همه رو میکشیم ( دو تا آدم گنده که مسلسل خفن هم دارن هم میکشیم ) و بعد تصویره یک پنجره باز که روبرومون در ساختمان مقابل در طبقه دوم هست رو نشون میده و باید از اون پنجره بریم تو ولی نمیدونم چه جوری باید داخل شد.

یه عکس بزاری بهت میگم باید چیکار کنی :)

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,619

از میله آویزون شو
یه ریشه های آبی رنگی هستن که اگه با تیر بزنیشون منفجر میشن . روبروی اون میله که آویزون میشی یکیشون هست , با تیر بزنش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر