Uncharted: Golden Abyss

Mr.Ok

کاربر سایت
Nov 9, 2008
2,066
نام
معین
اول چپتر 13 گیر کردم . یه جا هس اون نسخه خطی رو میده بهمون بعد مینویسه : hold the back of the parchment up to a bright light
نمیدونم چی کار کنم .
کمک کنین

JAvAD14

کاربر سایت
Feb 28, 2011
635
نام
جواد
اول چپتر 13 گیر کردم . یه جا هس اون نسخه خطی رو میده بهمون بعد مینویسه : hold the back of the parchment up to a bright light
نمیدونم چی کار کنم .
کمک کنین

الان که شب نور از کجا گیر بیاریم:d
ویتاتو بگیر به سمت نور اگه همونجایی هست که فکر میکنم چون چند ماه پیش بازی کردمش!

Mr.Ok

کاربر سایت
Nov 9, 2008
2,066
نام
معین
بازی رو سه بار تموم کردم و پلاتش کردم و الان خوب میتونم راجبش نظر بدم . بازی به عنوان لانچ ویتا عالیه اما ایراداتی هم داره مثه افت فریم تو جاهای با دشمنان زیاد یا هوش مصنوعی افتضاح پارتنرهای ما.
البته از گرافیک عالی بازی هم نباید بگذریم . گیم پلی هم خوبه . همین که چن تایی پازل اگرچه ساده داره به ادونچر بودن کار کمک کرده.در کل رضایت بخش و 9/10

Mr.Ok

کاربر سایت
Nov 9, 2008
2,066
نام
معین
به عنوان اولین بازیه ویتا که بازی کردم تجربه لذت بخشی بود در کل . شاید اگه چن ماه دیگه میومد نمره پایین تری میدادم.

iMehrdad

کاربر سایت
Jul 5, 2007
241
نام
Mehrdad
خوب منم بازیرو تموم کردم اینو بگم که اولین تجربم
رو ویتا بود
در مورد بازی خوب به عنوان یکی که همه عناوین
انچارتدو بازی کرده انتظارم از بازی بیشتر بود
ولی خوب برای بازی که با لانچ خود کنسول همراه شده قابل قبول بود
افت فریم بعضی جاها کاملا محسوس بود
هوش مصنوعی دشمنا زیاد جالب نبود البته من رو کرش مد بازی نکردم ولی به نظرم ضعیف تر از همیشه بود
من خیلی دوس داشتم تو کمبوها مثلا از اون قمه نیمچه یا هرچیز دیگه که اسمشو بذاری استفاده کنه
به نظرم جالب میشد
موسیقی بازی مثل همیشه جذاب بود گرافیکم قابل قبول بود
چیزی که واسه من جالب بود مدت زمان بازی بود که به نظرم برای یه کنسول دستی فوق العاده بود
در کل من نمره ۸ از ۱۰ رو به بازی میدم با حرف اون دوستمون که گفت انچارتد فدای ویتا شد هم تا حدودی موافقم

amir_clk500

کاربر سایت
Aug 26, 2007
783
نام
امیرحسین
منم این بازی رو از همین دوست خوب مهرداد(پست بالایی) امروز خریدم وقتی تموم کردم به نوبه خودم میگم چطور بود.فعلا یه 3 4 دیقه بازی کردم عالی بود.علیرغم اینکه ویتا کارت گرافیکش با آیفون فور اس تقریبا یکی هست(فقط تو یه مورد که یادم نیست توانایی محاسباتی بالاتری یا یه همچین چیزی بود) همچین گرافیکی رو تا حالا روی هیچ بازی ایفون ندیده بودم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر