Uncharted 3: Drake’s Deception

Panther_X

کاربر سایت
May 31, 2011
1,204
ما هم بازی رو یکم دیر تموم کردیم!!!!!!!!!! چپتر قبل از کشتی که به اصطلاح تو لنگر گاهه اسکلست چیه :D واقعا از نظر گرافیک فوق العاده بود...این مبارزه های تن به تن از اول تا آخر بازی اصلا عشق کردم باهاشون...معماها نسبتا آسون بود (همین نکته مثبت بود(البته بعضیا میگن سخت بود ولی من موافق نیستم :D) :D) ولی در کل بازی سخت تر شده بود ...نورپردازی دیوونهکننده بود واقعا زیبا بود ...

یکی ا بهترین تجربه هام تو این چند سال اخیر بود .

اون خیال ناتان هم که قلب آدم رو در میاورد کلا همه رو این مسئله زوم کردن :D

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: only sony

ezio1484

کاربر سایت
Sep 14, 2010
19
نام
محمد
من بازی دوبار تموم کردم فقط یک جمله پر معنی بگم و خلاص :d

به جای این که چندین بازی را بازی کنید UNCHARTED 3 را چند بار بازی کنید :d

تنها نکته ی منفی بازی از نظر من کم رنگ بودن کلویی بود

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
سلام
دوستان من بازی رو روی درجه نرمال تمام کردم ، میخواستم بپرسم برا پلات کردنش خیلی باید عذاب بکشم؟؟؟ یعنی چقدر سخت تر از درجه نرمال هستش؟
توی مراحل سخت میگم

ARK

کاربر سایت
Jul 16, 2011
156
نام
آرین
دوستان اینقدر به قیافه کلویی بدبخت گیر ندین. قیافه تمام کاراکتر ها پخته تر و بزرگونه تر شده بود. برای همین هم کلویی اینقدر تغییر کرده بود.

Apple 2012

کاربر سایت
Aug 29, 2011
26
کمک در مرحله معبد جایی که یک مجسمه روی دیوار هست و باید اون نیزه درست در وسط این مجسمه قرار بگیره گیر افتادم این چراغ را من جابجا میکنم ولی فایده نداره لطفا یکی از دوستان کمک کنه.ممنون

Last edited by a moderator:

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین

خوب بلاخره بعد از 7 ماه انتظار که شدیدا منتظر این بازی بودم بازی را تمام کردم
صداگذاری واقعا جز بی نظیر ترین صداگذاری های ممکنی بود که توتمام بازی های این نسل دیده بود
در مورد گرافیک به جرات می تونم بگم که تالان خیلی از افکت های که تو این باز یشاهد بودم را جای حتی نظیرشو ندیده بودم افکت های اب و موج دریا و شناور شدن کشتی ها واقعا به بهترین شکل ممکن ساخته شده بودن بازی به قدری زیبا میشه از چیتر 10 به بعد که من که هیچ وقت هیچ باز ی را یک سره جلو نمی رفتم چشم باز کزدم دیدیم رسیدم چیتر 20 یعنی 12 تا چیتر را پشت سر هم رفتم :>

در مورد شن ها که دیگه واقعا نمی دونم چطوری احساس خودم بگم واقع فقط می تونم بگم چنان طبیعی ساخته شده بود که انگار خودت اونجا هستی واقعا بی نظیر بود
در ضمن هیچ ایرادی در مورد راه رفتن ناتان مشاهده نشد نمی دونم چرا بعضی ها ایراد می گرفتند!!!!!
از همه این ها که رد بشیم می رسیم به فیزیک بازی که واقعا به کامل ترین شکل ممکن تو این بازی پیاده شده تو خیلی از صحنه های باز یواقعا ادم میخکوب می شد

داستان بازی هم به نظر من خیلی خوب و عالی بود ودر مقایسه با شماره 2 خیلی پیشرفت کرده بود
در مورد گیم پلی هم که فکر نکنم نیاز به تعریف باشه یک چیزی که برام خیلی جالب بود ریتم اهنگ های بازی بود که با توجه به صحنه های نبرد و گیم پلی بازی عوض می شد
درکل بازی صحنه ای سینمای و خاص فراوان داشت که می تونه تا سال ها در خاطر به یادگار بماند

• Like
Reactions: nimaprince

Biohazard

کاربر سایت
Dec 16, 2008
927
نام
مجتبی
خوب منم میخوام شروع کنم به پلات کردن بازی:d! ولی اصلا حوصله ی جمع کردن همه ی Treasure ها رو ندارم!:(
فعلا از تموم کردن Crushing شروع میکنم!:d

ARK

کاربر سایت
Jul 16, 2011
156
نام
آرین
کمک در مرحله معبد جایی که یک مجسمه روی دیوار هست و باید اون نیزه درست در وسط این مجسمه قرار بگیره گیر افتادم این چراغ را من جابجا میکنم ولی فایده نداره لطفا یکی از دوستان کمک کنه.ممنون
اول بایستید وسط اتاق رو به مجسمه.بعد 90 درجه به راست بچرخید.چند قدم جلو برید. اعضای بدن تقریبا کاملا یکم تکون بخورید کامل میشه.

Last edited by a moderator:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
برین یه دور دیگه کلوئی توی U2 رو ببینین ! :D قیافه ـش بعضی جاها شبیه انسان نیست و یه حالت دیو مانند و ترسناکی داره مخصوصآ چشماش ! :D ولی توی U3 خیلی طبیعی تر شده ! :D برعکس من با قیافه النا توی بعضی جاها حال نکردم. اکثرآ خیلی خوب بود ولی دو سه جا شبیه عروسک های مُنگُل برنامه کودک میشد ! :D

راستی خانم نویسنده دو تا از سوال ها رو توی Twitterـش جواب داده :
اون مآموره که قیافه ـش کج و کوله شده بود همون طور که حدس میزدیم به خاطر عنکبوت ها بوده. مثل اینکه اگه توی اون مرحله وقتی عنکبوت ها میریزن سر یکی از مآمورها ، برین از نزدیک بهش نگاه کنین اون هم اون شکلی شده ! :D
توجیهش برای تالبوت (غیب شدن و تیر خوردن و ...) هم این بوده که تالبوت عضو این سرویس مخفی های مخوف انگلیسی بوده و این جور سازمان ها مآمورهای خیلی ماهری دارن که امکانات کافی هم دستشون هست و مثلآ توی اون صحنه غیب شدن میتونسته با یه طنابی که از یه دستگاهی درمیاد به سمت بالا رفته باشه و توی صحنه تیر خوردن هم جلیقه ضد گلوله داشته ! :D
فقط آخرش مشخص نشد هویت Nathan چیه ! :D چون فامیلش که Drake نیست به گفته مارلو ! ولی اگه هویتش هم مشخص میشد دیگه ملت نمیتونستن بهش بگن Drake و یه جوری میشد ! :D

راستی رامسس هم شخصیت بامزه ای بود ! اولش که یه چیزایی عربی میگه و توش حمص (یه غذای لبنانی) و فلافل به گوش میخوره ! :D یه جا خوندم میگه : صبح بخیر فلافل و حمص ! :D
یه تیکه هم نیت بد باهاش حرف میزنه و بعد رامسس یه قیافه خنده دار مظلوم میگیره و میگه داری بهم توهین میکنی و اونم میگه مرتیکه تو دزد هستی ! =)) (یعنی مثلآ میخوای باهات چطوری صحبت کنم !)
آخرش هم خدا بود !
See you in hell habibi ! =)) =)) =))

mohsen7337

کاربر سایت
May 21, 2010
661
نام
mohsen
دوستان تووی چپتر 11 فکر کنم

اونجا که میره توو یمن , دو تا دایره بزرگ سنگی هست که باید پاینی خلاف جهت عقربه ساعت بچرخه و بالایی موافق !! حالا من به هر صورت این چرخ دهنده روی زمینو میچرخونم اون پایینی موافق عقربه میچرخه !! در واقع منطق قبول نمیکنه و بسیار عصبانی هستم :d اون چند تایی که روو زمین پیدا میکنی و میزاری سر جاش رو هم گذاشتم و به 10 مورد امتحان کردم ولی نشد !! یه جوون مرد بیا بگه چه علطی باید بکنم

یه باگی هم منو تا مرز جنون برد :d
اونجا که با چارلی باید مشعل ها رو روشن کنیم هست , بعد دو تا چرخ دنده هست که باید باز کنی و آب بیاد بره , اولی رو که باز کردیم و آب اومد بالا من شنا کردم رفتم اونور ولی این شمپت کته کله نیومد اینور آب در نتیجه من فکر کردم مشکل از منه و 30 دقیقه ای رو به دنبال حل مشکل بودم !! ولی بعدش برگشتم از چک پوینت آخری اون اینور آب ظاهر شد !! نزدیک بود دسته رو پرت کنم توو مانیتور:d
حالا یکی نیست بگه مرد حسابی اگه شنا بلد نیستی مرض داری بیای !!

only sony

プレイステーション
کاربر فعال
Apr 9, 2011
7,376
نام
رامین
خوشم میاد U3 همه گیمرها را به چالش کشیده دست ND درد نکنه

من به جرات تا الان بازی ندیدم که تو هر نسخه آدم به این حد به چالش بکشه :d

.:Pouria:.

کاربر سایت
Sep 20, 2009
2,382
نام
-_-
رعکس من با قیافه النا توی بعضی جاها حال نکردم. اکثرآ خیلی خوب بود ولی دو سه جا شبیه عروسک های مُنگُل برنامه کودک میشد

اره درست می گی =(( النا بعضی جاها یه ذره غیر طبیعی می شد :| =((

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
دوستان تووی چپتر 11 فکر کنم

اونجا که میره توو یمن , دو تا دایره بزرگ سنگی هست که باید پاینی خلاف جهت عقربه ساعت بچرخه و بالایی موافق !! حالا من به هر صورت این چرخ دهنده روی زمینو میچرخونم اون پایینی موافق عقربه میچرخه !! در واقع منطق قبول نمیکنه و بسیار عصبانی هستم :d اون چند تایی که روو زمین پیدا میکنی و میزاری سر جاش رو هم گذاشتم و به 10 مورد امتحان کردم ولی نشد !! یه جوون مرد بیا بگه چه علطی باید بکنم

یه باگی هم منو تا مرز جنون برد :d
اونجا که با چارلی باید مشعل ها رو روشن کنیم هست , بعد دو تا چرخ دنده هست که باید باز کنی و آب بیاد بره , اولی رو که باز کردیم و آب اومد بالا من شنا کردم رفتم اونور ولی این شمپت کته کله نیومد اینور آب در نتیجه من فکر کردم مشکل از منه و 30 دقیقه ای رو به دنبال حل مشکل بودم !! ولی بعدش برگشتم از چک پوینت آخری اون اینور آب ظاهر شد !! نزدیک بود دسته رو پرت کنم توو مانیتور:d
حالا یکی نیست بگه مرد حسابی اگه شنا بلد نیستی مرض داری بیای !!
اونجا باید یه درمیون چرخ دنده های صلیبی و دایره ای بذاری. یعنی اگه اولیش که ثابت هست مثلآ صلیب باشه ، بعدی باید از اون دایره ای ها باشه و دوباره بعدیش صلیب و ... . اندازه هاشون هم متناسب با جاشون هست دیگه !

• Like
Reactions: mohsen7337

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر