Uncharted 3: Drake’s Deception

Optimus Prime

کاربر سایت
Sep 18, 2011
1,245
نام
ALEX
خیلی تشکر میکنم به خاطر تعداد جوابهای زیادتون نسبت به سوال خودم ( تعداد پاسخ ها = 0)
من نسخه اکسپلورر رو سفارش دادم. اونم فقط و فقط به خاطر جعبه اش.
در مورد مجسمه های نیت هم فکر میکنم هر دو تا پک کاملا شبیه هم هستن. این رو از روی 6 تا ویدیو حدس میزنم.

.:ab:.

کاربر سایت
Mar 29, 2011
1,486
نام
محمد
U3 رو فقط تو یه جمله میشه توصیف کرد کاملترین بازی این نسل تا اینجا از همه نظر ، طراحی و ساخت مراحل ، گرافیک ، موزیک و صداگذاری ، انیمیشن ، شخصیت پردازی و ... دیوونه ی این بازی شدم اصلا فکرشو نمیکردم اینقدر خوب باشه حتی نصف اینم از U2 لذت نبرده بودم الان اینسوال برام پیش اومده که ND بازم میتونه بازی کاملتر از این بسازه

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
من هم یه مقدار رفتم در حد 2 ساعت
یه چیزی که برام زیاد خوشایند نبود قیافه کلویی هست. اصلا باهاش حال نکردم و شماره قبلی قیافش خیلی خیلی از این قیافه جدید بهتر بود. به غیر از چشم های خاصی که داشت و جلای خاصی به صورتش میداد اعضا صورتش از این صورت جدید و آرایش مسخره و تیرگی زیاد پوست که نابود کرده قیافش رو بهتر بود. درکل از نظر ظاهری کلویی شبیه زن هایی شده که زیبا نیستن ولی تلاش می کنن که باشن! حداقل من این احساس رو دارم. بیشتر هم شبیه یه اسپانیایی هست تا یه استرالیایی با این لهجه غلیظ
در مورد گیم پلی خیلی دیگه هدایت شده هست. یعنی هرجا میری یا محدودیت هست و اجازه نمیده پیشروی کنی یا اینکه خودش کاری که لازم هست رو انجام میده. زیاد از حد نیت و کارهاش کنترل شده به نظر میاد. البته توی شماره دو هم بود ولی نه به این اندازه
یه چیزه دیگه اینکه بیشتر اوقات آخر کات سین ها به شکل ریل تایم روی نیت میومد و می شد کاراکتر رو از اون موقع به بعد کنترل کرد( صفحه سیاه نمیومد و بعد نیت رو نشون بده که حالا میشه بازی رو ادامه داد) ولی الان تا اینجایی که من رفتم اکثر صفحه میرفت و بعد نیت رو نشون میداد که میشد بازی رو ادامه داد. به نظر اون حالت خیلی عالی بود و بازیکننده رو داخل بازی نگه میداشت و از جو بازی بیرون نمی برد
نورپردازی تا اینجا نسبت به بازی های دیگه واقعا متفاوت بود و من از این قسمت گرافیک خیلی لذت بردم
در مورد بقیه قسمت ها بعدا نظرم رو می گم

RezaRazeR

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,432
نام
Reza
من هم تموم کردم...باید بگم که فوق العاده بود...
خیلی عالی بود...بهترین نسخه بود بنظرم...
موتور سواری نداشت؟:| من فکر کردم که داره:D

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
خوب منم بازی رو بالاخره تموم کردم
واقعا همه چیز عالی بود ، از همه جنبه ها این بازی ماکزیمم بود. فقط یکم طراحی سلاح و درگیری ها به نظرم جا داشت بهتر باشه. البته فقط یکما :D
نمره من به این بازی : 9.2 :D

آخرین ویرایش:

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,031
نام
نیما
من هم یه مقدار رفتم در حد 2 ساعت
یه چیزی که برام زیاد خوشایند نبود قیافه کلویی هست. اصلا باهاش حال نکردم و شماره قبلی قیافش خیلی خیلی از این قیافه جدید بهتر بود. به غیر از چشم های خاصی که داشت و جلای خاصی به صورتش میداد اعضا صورتش از این صورت جدید و آرایش مسخره و تیرگی زیاد پوست که نابود کرده قیافش رو بهتر بود. درکل از نظر ظاهری کلویی شبیه زن هایی شده که زیبا نیستن ولی تلاش می کنن که باشن! حداقل من این احساس رو دارم. بیشتر هم شبیه یه اسپانیایی هست تا یه استرالیایی با این لهجه غلیظ
در مورد گیم پلی خیلی دیگه هدایت شده هست. یعنی هرجا میری یا محدودیت هست و اجازه نمیده پیشروی کنی یا اینکه خودش کاری که لازم هست رو انجام میده. زیاد از حد نیت و کارهاش کنترل شده به نظر میاد. البته توی شماره دو هم بود ولی نه به این اندازه
یه چیزه دیگه اینکه بیشتر اوقات آخر کات سین ها به شکل ریل تایم روی نیت میومد و می شد کاراکتر رو از اون موقع به بعد کنترل کرد( صفحه سیاه نمیومد و بعد نیت رو نشون بده که حالا میشه بازی رو ادامه داد) ولی الان تا اینجایی که من رفتم اکثر صفحه میرفت و بعد نیت رو نشون میداد که میشد بازی رو ادامه داد. به نظر اون حالت خیلی عالی بود و بازیکننده رو داخل بازی نگه میداشت و از جو بازی بیرون نمی برد
نورپردازی تا اینجا نسبت به بازی های دیگه واقعا متفاوت بود و من از این قسمت گرافیک خیلی لذت بردم
در مورد بقیه قسمت ها بعدا نظرم رو می گم

نه ، اینجوری نبود :) توی 2 هم دقیقا به همین شکل بود ، اونی که شما میگی میشه Cutscene Realtime ... مثل MGS 4 ... ولی U3 بخاطر نداشتن Loading در حین بازی Cutscene Realtime نداره که بازی در پس زمینه Load بشه .
Gameplay بازی هم بنظر من همونقدری خطی ه که 2 هم بود و تغییر خاصی نکرده !

ARK

کاربر سایت
Jul 16, 2011
156
نام
آرین
بازی فوق العاده بود. اون آخر که
فکر کردم سالی مرد خیلی ضد حال خوردم

آی دی PSN من ariank0916 هست کسی میاد آنچارتد؟ تازه 3-4 دست زدم رنکم 4 شده. (تا حالا کپی خور بودم به لطف حق و آنچارتد 3 دیگه کپی نمیزنم)

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
خب منم بازيو تموم كردم فك نكنم نياز باشه كه بگم بازي فوق العاده هست و تعريفو تمجيد كنم چون شما خودتون بازيو انجام داديد و قطعا ميدونيد كه نياز به تعريف نداره فقط
بازي دقيقا مثه dead space2 از كمبود غول آخر به شدت رنج ميبره در آخر بازي هم بازم دقيقا مثه ds2 1000000نفر رو به جون بازي باز ميندازه بجاي يك غول آخر شايدم اين به يه استاندارد تبديل شده نميدونم والا:d
معماهاي بازي هم يه ذره سخت شدن اگه بخوام با 1و2 مقايسه اش كنم بايد بگم خيلي خيلي معماها سخت شدن:d
بهرحال نظر شخصي خودمو در مورد بازي گفتم اگه جايي ميدونيد اشتباه كردم برمن خورده نگيريد:d

War Has Change

کاربر سایت
Dec 29, 2009
3,036
نام
شایان
خب من هم بالاخره بازی رو تموم کردم
در یک جمله میشه گفت بازی فوق العاده بود . از نظر گرافیک ، داستان ، موسیقی ، صداگذاری ، گیم پلی و . . . بازی عالی بود .
داستان بازی خیلی خوب بود . نحوه روایت هم مثل قبل بینقص بود . شوخیهای نِیت و سالی مثل همیشه بانمک و خنده دار بود . تو این نسخه خیلی بیشتر از قبل میشه با شخصیتها ارتباط برقرار کرد .
ناتان ( نیتان،نِیت،کید و ... :D ) سالی و اِلِنا باز هم بخاطر صداگذاری بینقصشون حتی دوست داشتنی تر از قبل شدن . فقط دوست داشتم شخصیت منفی بازی یکم با ابهت-تر میبود .
گرافیک بازی بینقص هستش . نورپردازی بازی غیر قابل باورِ . تگستچرها فوق العاده با کیفیت هستن به جرات میگم تو هیچ بازی-ای این کیفیت وجود نداره ( تا الان ) . فقط همونطور که Wander عزیز گفت طراحیه صورت کلویی بیش از حد تغییر کرده بود و نسبت به نسخه قبل یکم زشت شده .
انیمیشن حرکات شخصیتها مخصوصا شخصست اصلی توی تاریخ تک هست . تعاملش با دیوار در و اجسام اطرافش بینظیر هست . بقول نیما بارها از سکوههای بلند بالا رفتم تا انیمیشن شیرجه زدن ناتان تو آب رو ببینم
موسیقی بزی هم با اینکه بیشترشون قدیمی بودن ولی باز هم خیلی خوب بودن . با آهنگ-های ام خاورمیانه-ایش خیلی حال کردم
گیم پلی : برای من بهترین قسمت بازی گیم پلی بازی بود . از طرفی کم کردن اکشن بازی و از اون طرف زیاد کردن بخش پلتفرمینگ بازی ( مخصوصا در ابتدای بازی ) من رو عاشق خودش کرد . چیزی که از این نسخه انتظار داشتم همین بود .
گیم پلی-ای مثل کامیکها و کارتونهای تَن تَن ( TINTIN ) و سری فیلمهای ایندیاناجونز . بیش از حد لذت بخش بود . حتی بیش-تر از صحنه-های اکشن نفسگیر ( با توجه به سخت شدن بازی ) آدرنالین خونم رو بالا میبرد :D
اکشن بازی هم مثل قبل هست ولی یکم کندتر و سخت-تر شده . درواقع روی درجه سختی متوسط چندجایی یه 7-8 بازی مردم . از الان عزا گرفتم چجوری روی درجه سختی آخر بازیرو تموم کنم :D
مبارزتان تن به تن اوج اکشن بازی بود . با اینکه توی مبارزه با دشمنان بزرگ تنوع نداشت ولی خیلی جذاب بود . مخصوصا تو صحنه-هایی که چند 4-5 نفره حمله میکردن و میشد از وسایلی که تو صحنه هست علیه دشمنها استفاده کرد .
بعد از the bourne conspiracy هیچوقت فکر نمیکردم از این سیستم استفاده کنن ولی تو این نسخه به نحو احسنت طراحی کردنش . و حس برخورد ضربه رو به بازیباز میده . البته بنظرم هنوزم The Bourne بهترینه :D
معماها هم سخت-تر شده که خیلی خوبِ :D یکم بازیباز رو به چالش میکشه
درکل جزو کاملترین بازیهایی بود که تا بحال بازی کردم :D
صحنه-ی کشته شدن سالی تو توهم-های ناتان عالی بود . یک لحظه خشکم زد تیر بهش خورد بدون هیچ موسیقی-ای با چشمای باز مرد رسما فکم روی شست پام بود :D
اون صحنه-ای که ناتان از ساحل میره پیش النا عالی بود صحنه-ای که به حلقه-ی النا نگاه میکنه و میگه I'm sorry خیلی قشنگ بود _ کلا تو اون قسمت دیالوگهای خبی رد و بدل میشه
آخرش هم منتظر یه غول آخر خفن بودم که رکب خوردم :D
ولی عالی تموم شد

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر