Uncharted 3: Drake’s Deception

VecchiaSignora

کاربر سایت
Sep 11, 2010
4,807
رسیدم به cargo plane چپتر قبلی یکی از نفس گیرترین چپترهایی بود که تا بحال در یک بازی انجام داده بودم:d
این بازی درس عبرتی شد برای من که دیگه هیچ تریلر یا دمویی تا زمان عرضه بازیی نبینم.50% از هیجان بازی به اینه که ندونی جلوتر چه اتفاقی قرار_ بیوفته ولی متاسفانه خیلیهاشو قبلا دیدم:(

Kasra-M

The phoenix must burn to emerge
کاربر سایت
Sep 15, 2010
1,675
نام
Kasra
دوستان اینجا فقط باید از بازی تعریف بگیم تا پستمون پاک نشه؟ولی من نظرم رو میگم بازی خوبیه ولی نه به اندازه ۲ کلا تو همه چی افت کرده نسبت به ۲ گرافیکشم که همونه فقط داره صحرا رو نشون میده که کمی برای گیمر جلب توجه کنه
دوست عزیز نظر شما محترمه ولی اگه review های سایتهای معتبر رو بخونی اکثرشون به بهبود گرافیک نسبت به شماره 2 اشاره کردن البته پیشرفت 3 نسبت به 2 به اندازه پیشرفت 2 نسبت به 1 نیست.

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,062
نام
آریا
آقا مگه وقتی بازی رو یه دور تموم میکنیم نباید همه Chapter ها باز باشه ؟! من یه بار روی Normal رفتم و الآن دارم روی Crushing میرم ولی فقط تا Chapter ای که این دور رفتم باز هست. اون بخش های طراحی ها و فیلم های پشت صحنه هم وقتی داشتم روی Normal بازی میکردم و اواخر بازی بودم خیلی هاشون باز بود ولی الآن فقط اولی باز هست و بقیه قفله !
رسیدم به cargo plane چپتر قبلی یکی از نفس گیرترین چپترهایی بود که تا بحال در یک بازی انجام داده بودم:d
این بازی درس عبرتی شد برای من که دیگه هیچ تریلر یا دمویی تا زمان عرضه بازیی نبینم.50% از هیجان بازی به اینه که ندونی جلوتر چه اتفاقی قرار_ بیوفته ولی متاسفانه خیلیهاشو قبلا دیدم:(
تنها نکته منفی اساسی بازی برای من همینه ! یعنی نصف لوکیشن ها رو از قبل میدونستم و مثلآ میدونستم بعد از فلان قسمت ، به فلان جا میرسم ! ولی وقتی داشتم U2 بازی میکردم 99% بازی برام کاملآ تازگی داشت چون قبلش به جز یکی دو تا تریلر هیچی ندیده بودم ! :D

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین
خوب من هم بیام یک چیزهای بگم

افکت اتیش سوزی و فیزیکی که تا الان دیدم رسما تو هیچ بازی ندیده بودم تا الان اون هم به این شکل جالب اینکه تو اون حالت های سنگین بازی را طوری طراحی کرده اند که فریم بازی اصلا کم نمیشه

در کل انتظار این همه پیشرفت را به صورت یک جا نداشتم
یک چیز دیگه که تو باز ی خیلی نظرم به خودش جلب کرد معمولا رو بازی های کنسولی رو دورنمای بازهای زیاد کار نمی کنند ولی تو این یکی خیلی خوب کارشده بود مخصوصا قسمت های که تو شب هستند و خونه ها و اپارتمان ها معلوم هستند

• Like
Reactions: Polaris

VecchiaSignora

کاربر سایت
Sep 11, 2010
4,807
یک نکته دیگه!:d
انیمیشن های حرکت کردن نیتان از چپتر cargo plane به بعد تغییر میکنه!؟:dالان که بازی میکنم ,نیتان داره خیلی 4 شونه میدوئه!بر خلاف چپتر های گذشته اصلا خم نمیشه!:d
یعنی برای ادامه بازی انمیشن های جدید طراحی کردن!؟WOW!!!!:d

تنها نکته منفی اساسی بازی برای من همینه ! یعنی نصف لوکیشن ها رو از قبل میدونستم و مثلآ میدونستم بعد از فلان قسمت ، به فلان جا میرسم ! ولی وقتی داشتم U2 بازی میکردم 99% بازی برام کاملآ تازگی داشت چون قبلش به جز یکی دو تا تریلر هیچی ندیده بودم ! :biggrin1:
از همین الان دارم تمرین میکنم که دیگه دنبال تریلر نرم از ME3 هم شروع کردم!!:d
یک چیز دیگه که تو باز ی خیلی نظرم به خودش جلب کرد معمولا رو بازی های کنسولی رو دورنمای بازهای زیاد کار نمی کنند ولی تو این یکی خیلی خوب کارشده بود مخصوصا قسمت های که تو شب هستند و خونه ها و اپارتمان ها معلوم هستند
موافقم!ولی نمیدونم چرا احساس میکنم دور نماهای U2 بهتر طراحی شده بودند!البته منظورم کوهها هستند.چون هنوز قسمت صحرا رو ندیدم.

سلام بچه ها من اینجا گیر کردم
توی چپتر یازده یه نقشه بهم میده همون جایی که ستون ها چهار تا سوراخ داره هر کاری که میکنم در باز نمیشه لطفا راهنمایی کنید
روی زمین رو خوب بگرد یک سنگ پیدا میکنی که هلال ماه کاملا روش مشخصه.برو روش بایستد و نقشه رو باز کن.حالا دوربین رو بچرخون دقیقا میتونی زاویه مورد نظر در تصویر رو پیدا کنی(فکر میکنم سمت چپ تصویر در جایی که قرار داری هم باشه).بعد از اون نیتان به سالی و النا میگه که هر کدوم سر جای خودشون قرار بگیرند.

آخرین ویرایش:

<hako>

کاربر سایت
Nov 8, 2009
351
نام
محمد
سلام بچه ها من اینجا گیر کردم
توی چپتر یازده یه نقشه بهم میده همون جایی که ستون ها چهار تا سوراخ داره هر کاری که میکنم در باز نمیشه لطفا راهنمایی کنید

.:ab:.

کاربر سایت
Mar 29, 2011
1,486
نام
محمد
منم امروز بلاخره این ابر شاهکار رو تهیه کردم یه چهار چپترم رفتم جلو واقعا حیفم میاد زود تمومش کنم بازی از نظر گرافیکی همون اولش قدرتشو نشون میده مخصوصا نورپردازی و انیمیشنا که بینظیره نظرمم در مورد شروع داستان و کلا شروع بازی تو اسپویلر میگم
شروع بازی از نظر من به اندازه ی نسخه ی دوم هیجان انگیز نبود اما خوب از لحاظ داستانی واقعا عالی بود نشون دادن چگونگی شروع رابطه ی نیت با سالی و در اصل نشون دادن ریشه های بازی خیلی عالی بود عجب بچه ی تغسیم بوده این نیت با دیدن اول بازی بیش از پیش به سالی علاقه مند شدم انصافا شخصیت فوق العاده ایه اما خوب کلا شروع بازی از نظر هیجان در حد نسخه ی دوم نبود چون شروع نسخه ی دوم بین تمام بازیای این نسل تکه و حرف نداره ولی خوب در نوع خودش خیلی قشنگ بود در کل من که تا اینجا واقعا لذت بردم بازی فوق العادست یه چیزیم که تو اول بازی واقعا عالی بود انیمیشن بچگیای نیت بود واقعا بینظیر بود من که تا حالا چنین انیمیشنایی ندیده بودم انمیشن صورتاشونم عالی بود جزئیات صورتاشونم همینطور

• Like
Reactions: VecchiaSignora

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,492
نام
Ali
بالاخره تموم شد ... واقعاً موندم ND چطور میتونه بازم مثل شماره دوم گیمر رو انقدر هیجان زده بکنه ، بازی به معنای کلمه Epic بود . خصوصاً بخش صحرا که یه تجربه به واقع منحصر بفرد ـه بین گیم های امروزی . مثل قسمت قبلی چپتر آخر از نظر طراحی هنری و تکنیکی آدمرو مات و مبهوت میزاره در کنار چپترا صحرا خصوصا قسمت پایانی گیم پلی که گرافیک اونجا فوق العادس !! افکت شن غیر قابل باوره اصلا نمیشه چیزی در موردش گفت . به قولی : U = Water U2 = Snow U3 = Fire & Sand موزیک های انتخاب شده واسه بازی از سطح کیفی بسیار بالایی بر خوردار بودن بعلاوه بخش پازل ها که از نظر درجه سختی و تعداد پیشرفت بیشتری نسبت به شماره قبلی داشتن . فقط نمیدونم چرا حس میکنم بالانس برای قرار گیری پازل ها به خوبی انجام نگرفته به طوری که اکثر معماها در خلال نیم قسمت اول بازی هست . و نیم قسمت دوم بازی از این نظر کم رنگ تر جلوه میکنه . در کل یکی از بهترین بازیهای این نسل ...

AsaraymA

IchibaN
کاربر سایت
Apr 9, 2007
1,003
نام
آریا
خوب منم بازی و تموم کردم

چپتر 19 و 20 بهترین چپترهای بازی بودن.....

بهترین صحنه بازی هم به نظرم وقتی هست که ناتان از تپه شنی بالا میاد و به Desert Village میرسه...نمای بازی تو این صحنه فوق العاده است...هی این چپتر و میرم تا دوباره صحنه رو ببینم...>:d<

چپتر 20 هم که دور نماش عالیه....تنها بدی این چپتر اینه که اسبی که سواریم خودش باسه خودش میدوئه...کاملاً OnRail هست....البته به جو سینمایی بازی بیشتر کمک کرده...

داستان بازی هم با اینکه دوزاری بود ولی روایت گودزیلایی داشت که تمام مشکلاتشو پوشوند...

خیلی دوست داشتم تو این شماره Elena بمیره ، که خوب نمرد، انشاا... شماره بعدی...:d

.:کلوپ طرفداران ناتان مجرد:.:))

Biohazard

کاربر سایت
Dec 16, 2008
927
نام
مجتبی
آقا مگه وقتی بازی رو یه دور تموم میکنیم نباید همه Chapter ها باز باشه ؟! من یه بار روی Normal رفتم و الآن دارم روی Crushing میرم ولی فقط تا Chapter ای که این دور رفتم باز هست. اون بخش های طراحی ها و فیلم های پشت صحنه هم وقتی داشتم روی Normal بازی میکردم و اواخر بازی بودم خیلی هاشون باز بود ولی الآن فقط اولی باز هست و بقیه قفله !
مگه برای باز شدن Crushing نباید بازی رو روی Hard اول تموم کنیم؟:d

Last edited by a moderator:

dark sparda

کاربر سایت
Jun 10, 2011
433
نام
رضا
نسخه 1080 دیگه چیه ؟
اگه این گرافیکو 1080 کنن که فکر کنم دستگاه ها همه بسوزن
اگه کسی در مورد این نسخه اطلاعی داره بگه اصلا وجود داره یا نه ؟ چی هست ؟

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
نسخه 1080 دیگه چیه ؟
اگه این گرافیکو 1080 کنن که فکر کنم دستگاه ها همه بسوزن
اگه کسی در مورد این نسخه اطلاعی داره بگه اصلا وجود داره یا نه ؟ چی هست ؟
فقط بگم که این بحث الکی تموم بشه :
Uncharted 3 در تمام جهان فقط و فقط با یک رزولوشن شیپ شده اونم 720p نه بیشتر نه کمتر هیچ آپدیتی مبنی بر 1080p کردن بازی هم وجود نداره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر