Uncharted 3: Drake’s Deception

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
OMFG!!!!!!!!!!!!
این دیگه چیه گذاشتی رضا!!!؟:-o
خودمم هنوز تو کفم :D تا الآن View اینجوری ازش ندیده بودم فک اندازه لامذهب ! جالبه هرکدوم از این شیار های شن Self Shadowing دارن حتی جای پاهای نیت !!!

حالا این یکیو ببین دست کمی از صحرا و اینا نداره !!!

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
آقا رضا این عکسا جاش اینجا نیست که :d جاش تو تاپیک بهترین گرافیک کنسولیه :d عکس با کیفیت اومد برو بکوب اونجا ببینن دنیا دست کیه :d
رسما فک ما که دیگه هرز شده انقد از این چیزا دیدیم افتاده باز جمش کردیم :d

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,796
نام
امین
آقا رضا این عکسا جاش اینجا نیست که :d جاش تو تاپیک بهترین گرافیک کنسولیه :d عکس با کیفیت اومد برو بکوب اونجا ببینن دنیا دست کیه :d

البته روله تصویر off screen هست واسه همین این قدر خفن تر از حالت معمول نشون میده :D تریلر بیابون که اومد اصلش اون بود :D

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
البته روله تصویر off screen هست واسه همین این قدر خفن تر از حالت معمول نشون میده :D تریلر بیابون که اومد اصلش اون بود :D
بیابون رو که هنوز بصورت رسمی نشون ندادن یک تیکه بتا بود که توی Eurogamer expo نشون دادن که اونم Off-Screan بود :D !

pa720

کاربر سایت
Mar 3, 2011
120
تا حالا گرافیکی مثل گرافیک بازی های PS3 ندیده بودم.
واقعا همشون شاهکارن.
اونقده که با گرافیک ای حال کردم با گرافیک BF3 حال نکردم:D

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
باو خودم دیدم همین چند هفته پیشم اومد :D اف اسکرینم نبود :D تریلر گیم پلی بازی بود که رسید به یه روستا و...
درسته اما اون به هیچ وجه چیزی از نمای کلی بیابون نشون نمیداد :D از یک تپه میاد بالا میرسه به یک روستا میره توش و تمام !

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,796
نام
امین
دارم بت میگم یه چیز تو همین مایه های این عکس بود که از یه تپه بالا میرفت چرا نمیگیری تو :D منظورم اینه یه چشمه از صحراش رو دیدین چیزی نی که ندیده باشین...

Heart Broken

کاربر سایت
Feb 22, 2011
2,418
نام
Ali
اون اسکن بالایی رو بیخیال :D:
http://www.gamereactor.se/media/forum/se/6757449_29.jpg

عکس بالایی از منتقد Gamereactor هست !
4fvgdaq_th.gif
یا بروسلی!:-o جون من از این عکسا نگذارید بنده قلبم ضعیفه، هی تحریک میشیم میریم میبینیمش، تا الآم 30 بار دیدمش!
4fvgdaq_th.gif

حالا که دارم فکر میکنم بنظرم ارزش اینو داره که الان PS3ــمو از هک خارج کنم!
آخ آخ! نگو که داغم رو تازه کردی، الآن عزا گرفتم نمیدونم چه بکنم!!!

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
دارم بت میگم یه چیز تو همین مایه های این عکس بود که از یه تپه بالا میرفت چرا نمیگیری تو :D منظورم اینه یه چشمه از صحراش رو دیدین چیزی نی که ندیده باشین...
باو خو منم میگم اون تریلر اولش که شروع میشد نیت داشت از یک تپه شنی میرفت بالا و رسید به روستا چیزی از نمای کلی بیابون نشون نمیداد که :D ! بیخیال تاپیک بیراه شد :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر