Uncharted 3: Drake’s Deception Vs Gears of war 3

U3 vs Geow3

• Uncharted 3: Drake’s Deception

رای‌ها: 409 57.2%
  • Gears Of War 3

رای‌ها: 306 42.8%

• مجموع رای دهنده‌ها
    715

S.H.M

کاربر سایت
Mar 24, 2008
80
نام
hossein
چون نامردیه U3 رو با GOW مقایسه کنیم ! خداییش U3 هیچ رقیبی نداره ...
هر نسخه داره بهتر و بهتر میشه اما شخصا اعتقاد دارم GOW2 کوچکترین تفاوتی با 1 نداشت ...
به هر حال منم همون اول به U3 رای دادم ...
این دیگه از اون حرفاست همین بازی geow 2 رو که میگید هیچ تفاوتی نداشت ign به دلیل پیشرفتهای گرافیکی نسبت به نسخه قبل بهترین گرافیک سال انتخابش کرد و واقعا گیم پلی geow 2 پیشرفت کرده بود نسبت به geow 1 تازه محیط بازی هم دچار تغییراتی شده بود حالا شما اینها پیشرفت و تفاوت نیست؟

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
این دیگه از اون حرفاست همین بازی geow 2 رو که میگید هیچ تفاوتی نداشت ign به دلیل پیشرفتهای گرافیکی نسبت به نسخه قبل بهترین گرافیک سال انتخابش کرد و واقعا گیم پلی geow 2 پیشرفت کرده بود نسبت به geow 1 تازه محیط بازی هم دچار تغییراتی شده بود حالا شما اینها پیشرفت و تفاوت نیست؟
IGN و اکثر سایت ها/مجلات معتبر بهترین گراقیک سال رو MGS4 اتنخاب کردن اخوی .

kayne

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,098
نام
مصطفی
رضا راست میگه ign و اکثر سایت ها MGS 4 انتخاب کردن اگه اشتباه نکنم فقط Gametrailers بود که گیرز 2 انتخاب کرد .....

حالا جدا از این بحث قدیمی که MGS 4 حقش بود با GEOW 2 .... نمی دونم چرا تو این یکی دو سالِ اخیر تو حق عناوین انحصاری 360 ، اینقدر بی انصافی شده !!! اون از گیرز 2 ، اینم از alan wake و halo reach !!!! که حتی جزو کاندیدا ها هم قرار نگرفتن !
اصلا نمی خوام بگم عنوان هایی مثل halo reach یا آلن ویک باید عنوان بهترین گرافیک رو منتصب خودشون میکردن ؛ ولی در این حدم که حتی جزو کاندیداها قرار نگیرن با عقل جور در نمباد !!!

البته شاید یکی از دلایلش هایپ زیاد و تبلیغات کذایی بعضی شرکت های FP سونی باشه ، که در حدی رو برتری و قدرت ps3 در مقابل 360 مانور میدادن که جدا از گیمر ها حتی سایت ها هم تحت تاثیر قرار گرفتن .....( همون قضیه استفاده از فلان درصد و اجرا نشدن اون بازی برو روی 360 و .... )
در هر صورت امیدوارم تو چند سالی که تا پایان عمر این نسل باقی مونده، حداقل شاهد انتخاب های معقول تری باشیم .
هایپ شاید توی فروش تاثییر خوبی داشته باشه اما هیچ وقت یک بازی با هایپ گرافیکش بیشتر از چیزی که هست نمیشه, اگر اینجوری بود یک استدیو بازی با گراقیک IGI میداد بیرون و هایپ خورش میکرد اساسی :D .
قاطی نکن بحث رضا :d دارم میگم هایپ کردن در اون وادی زمانی ایی که فاصله ی گرافیکی بین عناوین 360 و ps3 زیاد شده (با امدن بازی هایی مثل killzone 2 و un 2 ) یه مقدار رو بعضی مسائل زیادی مانور داده شد ، دیگه هر عنوانی که انحصاری بودن ps 3 یدک میکشید با الفاضی مثل : بازی ما فقط بر روی ps3 اجراست ....کنسول های دیگه (360 ) قابلیت اجرا شو ندارن ... اگه 360 تونست فلان بازی اجرا کنه بازی ما رو که از 50% قدرت ps3 استفاده می کنه هم می تونه احرا کنه و .......

نمیشه تاثیر این قریب مسائل نادیده گرفت همون طوری که تو همین بازی سنتر خودمون یا فروم های دیگه ،بعضی دوستان مثالی جالب و بعضاً عجیبی و غریبی در مورد برتری ps3 نسبت به 360 میزدن ، نمیشه تاثیرات این تیلیغات رو نادیده گرفت !

مثلا همین remedy یه عنوانی به نام Alan wake داره که کوچک ترین هایپی در مورد گرافیکش نمی کنه !!! کاری ندارم چه قدر شایسته بوده که بهترین بشه یا نه ولی انصافم نبود به این شکل نادیده گرفته بشه !
البته بازی های سونی هم از لحاظ گرافیک واقعا عالی هستن . کیلزون 3 ، gow 3 و همین U2 واقعا از لحاظ گرافیک خیلی عالی هستند . ربطی به هایپ نداره :d
اتفاقاً اصلی ترین دلیل بوجود امدن این گونه مسائل از دیدگاه من ؛ دقیقاً همین خوب بودن بیش از حد u2 و killzone 2 ( از لحاظ گرافیکی ) نسبت به رقبا بود که باعث شد یسری شرکت های سوء استفاده کنن یا بیش از حد اغراق ....! مثل اون ضرب المثل که میگه شهر که بی کلانتر شد قورباقه هم هفت تیر کش میشه :d

آخرین ویرایش:

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
البته شاید یکی از دلایلش هایپ زیاد و تبلیغات کذایی بعضی شرکت های FP سونی باشه ، که در حدی رو برتری و قدرت ps3 در مقابل 360 مانور میدادن که جدا از گیمر ها حتی سایت ها هم تحت تاثیر قرار گرفتن .....( همون قضیه استفاده از فلان درصد و اجرا نشدن اون بازی برو روی 360 و .... )
در هر صورت امیدوارم تو چند سالی که به پایان عمر این نسل باقی مونده، حداقل شاهد انتخاب های معقول تری باشیم .
هایپ شاید توی فروش تاثییر خوبی داشته باشه اما هیچ وقت یک بازی با هایپ گرافیکش بیشتر از چیزی که هست نمیشه, اگر اینجوری بود یک استدیو بازی با گراقیک IGI میداد بیرون و هایپ خورش میکرد اساسی :D .

.:Pouria:.

کاربر سایت
Sep 20, 2009
2,382
نام
-_-
رضا راست میگه ign و اکثر سایت ها MGS 4 انتخاب کردن اگه اشتباه نکنم فقط Gametrailers بود که گیرز 2 انتخاب کرد .....

حالا جدا از این بحث قدیمی که MGS 4 حقش بود با GEOW 2 .... نمی دونم چرا تو این یکی دو سالِ اخیر تو حق عناوین انحصاری 360 ، اینقدر بی انصافی شده !!! اون از گیرز 2 ، اینم از alan wake و halo reach !!!! که حتی جزو کاندیدا ها هم قرار نگرفتن !
اصلا نمی خوام بگم عنوان هایی مثل halo reach یا آلن ویک باید عنوان بهترین گرافیک رو منتصب خودشون میکردن ؛ ولی در این حدم که حتی جزو کاندیداها قرار نگیرن با عقل جور در نمباد !!!

در هر صورت امیدوارم تو چند سالی که تا پایان عمر این نسل باقی مونده، حداقل شاهد انتخاب های معقول تری باشیم .

البته بازی های سونی هم از لحاظ گرافیک واقعا عالی هستن . کیلزون 3 ، gow 3 و همین U2 واقعا از لحاظ گرافیک خیلی عالی هستند . ربطی به هایپ نداره :d

.:ab:.

کاربر سایت
Mar 29, 2011
1,486
نام
محمد
بعضیا یه جور میان اینجا پست میدن و از برتری های آنچارتد صحبت میکنن که اگه با سری بازیای گیرز آشنا نباشی فکر میکنی این بازی واقعا جلو آنچارتد کم میاره حالا خوبه اگه بخوایم مجموع میانگین امتیازات دو نسخه ی گیرز رو که هردو تو سایت GR میانگینشون 93 یا مثلا نسخه ی یک گیرز که از گیم اسپات 9.6 گرفترو با آنچارتد مقایسه کنیم واقعا برتری خاصی نمیبینیم تازه از نظر میزان محبوبیت و فروش مشخصا گیرز از آنچارتد سرتره از نظر گرافیکیم هر موقعه که نسخه ای از گیرز منتشر شده فوق العاده عمل کرده البته کسی نمیتونه منکر عمل کرد خیره کننده سری بازی آنچارتد مخصوصا نسخه ی دوم بشه که بدون شک یکی از بهترینای این نسل نمیتونه بشه با میانگین امتیاز عالی96 به هر حال خود من بین گیرز و آنچارتد بدون شک گیرز رو انتخاب میکنم چون صاحب یه جو تاریک و گیم پلی حرفه ای تر وسنگین گیرز نسبت به آنچارتد که بیشتر جنبه ی FUN داره و هرکسی میتونه بازیش کنه مخصوصا نسخه ی دوم در هر حال چیزی که مشخصه اینکه هر دو عنوان بازیای فوق العاده ای هستند و گیرز یه جور لذت بخشه و غرق شدن در ماجرا های درک و همراه شدن با اون هم جور دیگه ای

• Like
Reactions: reach

S.H.M

کاربر سایت
Mar 24, 2008
80
نام
hossein
الان که بیشتر فکر کردم فهمیدم که انتخاب geow 2 بعنوان بهترین گرافیک توسط ign مال e3 بوده اگه اشتباه نکنم . ولی جدا از این بحث ها گرافیک u3 اینقدر که از بعضی از دوستان بهش لطف میکنند بالا نیست

jimrako1

کاربر سایت
Apr 13, 2011
662
نام
مهرداد
ولی جدا از این بحث ها گرافیک u3 اینقدر که از بعضی از دوستان بهش لطف میکنند بالا نیست
بله گرافیکی که در بتا بود بدون ایراد نبود و خیلی روشن بود که گرافیک هنوز ساخت و پرداخت نهایی خود رو رد نکرده چون یه جاهایی گرافیک خیلی خوبی داشت یه جاهایی گرافیک خیلی پایینتری و این خوب و بدها و چند حالته بودن گرافیک نشون میده که هنوز باید صبر کرد برای نسخه پایانی تا یک گرافیک یک پارچه و نهایی رو شاهد باشیم ولی اون چیزی که روشن هست این هست که ناتی داگ تمام سعی خود رو میکنه که عطش طرفدارانش رو برای یک شاهکار سیراب کنه !

F.A7

کاربر سایت
Jul 22, 2009
691
نام
فرهاد
اصلا این مقایسه خنده داره ، معلومه u3 خیلی خیلی سرتره ، کسایی هم به Geow 3 رای دادن اینو خیلی خوب میدونن......!!

Bax

کاربر سایت
Aug 16, 2009
1,235
نام
حمید
دوست عزیز گرافیک فنی با Best looking فرق داره . انچارتد به خاطر رنگ های گرم و زنده و متنوع مسلما برای قشر بیشتری از بازیبازان خوش آیند هست ولی گیرز به دلیل استفاده از یک تم خاکستری و سنگین و استفاده از زنگ هایی با همین استایل شاید کمتر از نظر زیبایی جلب نظر کنه اما کافیه که شما ویدئو های گیرز رو از اردیبهشت به بعد نگاه کنید . نور پردازی حجم دار ، بافت هایی با کیفیت بسیار عالی و دید وسیع و ... همه از نظر تکنیکی گیرز رو به یک غول تبدیل می کند . حالا این که از نظر تکنیکی کدوم سره یه بحثی هست که زیاد نتیجه نداره چون هر دو از نظر تکنیکی واقعا عالی هستند .
گرچه باید اینو هم گفت که من هنوز معتقد هستم که نمایش آنچنانی از آنچارتد ندیدیم . هنوز هم گرافیک بازی مشکلات بسیار داره و حتی نمایش E3 هم کمی مشکل داشت . پس بهتره که طرفداران آنچارتد کمی بیشتر صبر کنند تا ویدئو های نهایی U3 کم کم بیرون بیاد . اون موقع بحث عادلانه هست ولی اگه بخوایم همین الان از بین این دو انتخاب کنیم واقعا اگه فن بازی رو کنار بزاریم GoeW3 بسیار بهتر بوده .
ضمنا یادآوری می کنم که تاپیک در مورد مقایسه گرافیک این دو بازی نبوده بنابرین کسانی که به گیرز رای دادن من فکر می کنم غیر از گرافیک به خیلی چیز ها فکر کردن . >:d

• Like
Reactions: jimrako1

jimrako1

کاربر سایت
Apr 13, 2011
662
نام
مهرداد
دوست عزیز گرافیک فنی با Best looking فرق داره . انچارتد به خاطر رنگ های گرم و زنده و متنوع مسلما برای قشر بیشتری از بازیبازان خوش آیند هست ولی گیرز به دلیل استفاده از یک تم خاکستری و سنگین و استفاده از زنگ هایی با همین استایل شاید کمتر از نظر زیبایی جلب نظر کنه اما کافیه که شما ویدئو های گیرز رو از اردیبهشت به بعد نگاه کنید . نور پردازی حجم دار ، بافت هایی با کیفیت بسیار عالی و دید وسیع و ... همه از نظر تکنیکی گیرز رو به یک غول تبدیل می کند . حالا این که از نظر تکنیکی کدوم سره یه بحثی هست که زیاد نتیجه نداره چون هر دو از نظر تکنیکی واقعا عالی هستند .
گرچه باید اینو هم گفت که من هنوز معتقد هستم که نمایش آنچنانی از آنچارتد ندیدیم . هنوز هم گرافیک بازی مشکلات بسیار داره و حتی نمایش E3 هم کمی مشکل داشت . پس بهتره که طرفداران آنچارتد کمی بیشتر صبر کنند تا ویدئو های نهایی U3 کم کم بیرون بیاد . اون موقع بحث عادلانه هست ولی اگه بخوایم همین الان از بین این دو انتخاب کنیم واقعا اگه فن بازی رو کنار بزاریم GoeW3 بسیار بهتر بوده .
ضمنا یادآوری می کنم که تاپیک در مورد مقایسه گرافیک این دو بازی نبوده بنابرین کسانی که به گیرز رای دادن من فکر می کنم غیر از گرافیک به خیلی چیز ها فکر کردن . >:d
با حرفهای شما موافقم حرف حساب هم جواب نداره ممنون !

• Like
Reactions: Bax

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر