Uncharted 3: Drake’s Deception | PSN

Dragon

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,749
نام
آریا
امروز تونستم بالاخره بعد مدتها یه دل سیر Co-oP بزنم با خارجی ها بدون لگ و اینا.
منتها یه سوال قبل اپدیت 1.09 توی بخش لابی ، Uncharted TV بود؟؟ قسمت سینک کردن دوستان تو فیسبوک چطور؟؟ چون این انچارتد تیوی هی مدام از YouTube فیلمهای تبلیغاتی مپها،کرکترهای جدید و... پخش میکنه؟!!!!
در کل که خیلی خوب بود.

taker-sos

کاربر سایت
Jun 4, 2010
1,253
نام
وحید
امروز تونستم بالاخره بعد مدتها یه دل سیر Co-oP بزنم با خارجی ها بدون لگ و اینا.
منتها یه سوال قبل اپدیت 1.09 توی بخش لابی ، Uncharted TV بود؟؟ قسمت سینک کردن دوستان تو فیسبوک چطور؟؟ چون این انچارتد تیوی هی مدام از YouTube فیلمهای تبلیغاتی مپها،کرکترهای جدید و... پخش میکنه؟!!!!
در کل که خیلی خوب بود.
اریا جان چطوری تونستی وصل شی ما که داریم خودم به در و دیوار میزنیم نتونستیم وصل بشیم شما چطوری وصل شدی از کجا سرویس اینرنت میگیری :-/

aminxxx

کاربر سایت
Jan 10, 2009
1,002
نام
ramin
والا نمیدونم چجوری باید حضوری پیگیری کرد ولی با مدیران همین سایت بازی سنتر تماس بگیرید ببینید زمانی که سایت چیتلر شده بود چجوری رفعش کردن؟

Dragon

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,749
نام
آریا
خب دوستانی که از من پرسیدن چجوری کانکت شدم کار خیلی سختی نیست و خیلی راحت میشه وصل شد،در حال حاضر بعید میدونم که سرور بازی رو حداقل به این زودیها رفع ف یلتر بکنن.بنابراین تنها راه موجود برای ما ایرانیان عزیز استفاده از وی پی ان هست که باید با کانکشنتون Share بکنید.
کار بسیار راحتی هست و انصافا هم خیلی خوب جواب میده و (حداقل برای من) که مشکل لگ و ... ایجاد نکرد.
اگر احیانا از دوستان روشش رو نمیدونن بگن که من اینجا یا توی یه تاپیک جداگانه براتون روش کار رو توضیح بدم.
اگر هم رفع ف یلتر شد که چه بهتر اگر هم نه فعلا این روش بهتون اجازه میده که باز هم از انلاین این بازی لذت ببرید.

پ.ن:اینم 2 تا عکس که امروز گرفتم،برای اثبات صحبتهام البته اولی کیفیتش بد شد چون هم دستم لرزید هم یه RPG اومد خورد کنارم :d

آخرین ویرایش:

taker-sos

کاربر سایت
Jun 4, 2010
1,253
نام
وحید
خب دوستانی که از من پرسیدن چجوری کانکت شدم کار خیلی سختی نیست و خیلی راحت میشه وصل شد،در عین حال حاضر بعید میدونم که سرور بازی رو حداقل به این زودیها رفع ف یلتر بکنن.بنابراین تنها راه موجود برای ما ایرانیان عزیز استفاده از وی پی ان هست که باید با کانکشنتون Share بکنید.
کار بسیار راحتی هست و انصافا هم خیلی خوب جواب میده و (حداقل برای من) که مشکل لگ و ... ایجاد نکرد.
اگر احیانا از دوستان روشش رو نمیدونن بگن که من اینجا یا توی یه تاپیک جداگانه براتون روش کار رو توضیح بدم.
اگر هم رفع ف یلتر شد که چه بهتر اگر هم نه فعلا این روش بهتون اجازه میده که باز هم از انلاین این بازی لذت ببرید.
اقا اریا واقعا کار خیلی بزرگی میکنی اگر تونستی همین جا یا یه تاپیک دیگه نحو کار را توضیح بده تا تمام بچه ها بتونن استفاده کنم .
من به شخصه از شما سپاسگزارم

SNAKE 2007

کاربر سایت
Oct 1, 2006
957
نام
اميد
منم از دوست خوبمون متشکرم از این حرکت که زدن چون یه عده بازم فکر میکردن مشکل از طرف ناتی داگ هستش و کچل کرده بودن
بنده خدا هارو تو فرومشون :D

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
چیز پی ان مشکل پینگ داره خیلی راه درستی نیست
دوست عزیز چیز پی ان خوب پیدا میشه که پینگ رو به اون صورت افزایش نده ! بزار وصل شه بقیه رو بیخیال !
یکم تحقیق کنی از اینور و اونور میتونی خوبشو پیدا کنی
آریا خان لطفاً تاپیک آموزش رو بزن ! میدونی بچه ها چه دعاهای خیری برات میکنن ؟ :d

...hadi

کاربر سایت
Jan 27, 2011
132
نام
Hadi
خب دوستانی که از من پرسیدن چجوری کانکت شدم کار خیلی سختی نیست و خیلی راحت میشه وصل شد،در حال حاضر بعید میدونم که سرور بازی رو حداقل به این زودیها رفع ف یلتر بکنن.بنابراین تنها راه موجود برای ما ایرانیان عزیز استفاده از وی پی ان هست که باید با کانکشنتون Share بکنید.

پ.ن:اینم 2 تا عکس که امروز گرفتم،برای اثبات صحبتهام البته اولی کیفیتش بد شد چون هم دستم لرزید هم یه RPG اومد خورد کنارم
دمت گرم آریا جون یه ملت رو از سر در گمی نجات دادی.... بیچاره ناتی داگ گچل کردم من.. خدا منو ببخشه

.:Melkor:.

Dark Lord
کاربر سایت
Feb 7, 2011
844
نام
Fallen
واقعا نمیدونم برادران همیشه در صحنه شیلترینگ چه خصومتی با ND دارن که میان اینجوری حال بقیه رو میگیرن.شاید چند نفر از فنهای 360 اونجا هستن واسه اینکه ضد حال بزنن اومدن اینکارو کردن:d.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر