Uncharted 3: Drake’s Deception | PSN

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
یعنی چیلترینگ زده چیلتر کرده ؟!:|
اگر آدرس سرور ـشو گیر بیاریم میشه رفت تو سامانه چیلتر زدایی گفت که اشتباه چیلتر کردین !
شاید رفع چیلتر بشه !
الان از کجا باید گیرآوورد ؟!:d

SNAKE 2007

کاربر سایت
Oct 1, 2006
957
نام
اميد
در طی تماسی که با یکی از اعضای nd داشتم شخص کریستوف بالسترا ایشون به من گفتن اول dns رو تغییر بدم ولی بازم درست نشد
خلاصه در اخر به این نتیجه رسید که فردا میرن استودیو اونجا پیگیری کنن مشکل رو حالا یه کار دیگه هم که گفتن انجام بدیم پاک کردن game data هستش که اگه خواستین این رو هم تست کنین شاید جواب داد من که حاظر به این کار نیستم :D چون بعید میدونم از این باشه این dns هاتون رو هم از داخل اینترنت ستینگ کنسول به این تغییر بدین primary dns 8.8.8.8 & secondary 8.8.4.4
شاید واسه یکی جواب داد من به شخصه پیگیر این قضیه هستم ول نمیکنم اینارو:D فقط یه جوان مردی پیدا بشه با وی پی ان هم تست کن اگه کانکت بشه دیگه این nd رو اذیت نکنیم :D چون خودشون هم به این قضیه مشکوک بودن ولی من متقاعد کردم که از این نیست تا برن تو استودیو یه کاری بکنن اگه هم از چیتلر باشه مشکل از ماست و فعلا هیچ راهی به نظرم وجود ندار براش چون مشخص نیست دقیقا چه چیزی چیتلر شده که گزارش بدیم :|

taker-sos

کاربر سایت
Jun 4, 2010
1,253
نام
وحید
در طی تماسی که با یکی از اعضای nd داشتم شخص کریستوف بالسترا ایشون به من گفتن اول dns رو تغییر بدم ولی بازم درست نشد
خلاصه در اخر به این نتیجه رسید که فردا میرن استودیو اونجا پیگیری کنن مشکل رو حالا یه کار دیگه هم که گفتن انجام بدیم پاک کردن game data هستش که اگه خواستین این رو هم تست کنین شاید جواب داد من که حاظر به این کار نیستم :D چون بعید میدونم از این باشه این dns هاتون رو هم از داخل اینترنت ستینگ کنسول به این تغییر بدین primary dns 8.8.8.8 & secondary 8.8.4.4
شاید واسه یکی جواب داد من به شخصه پیگیر این قضیه هستم ول نمیکنم اینارو:D فقط یه جوان مردی پیدا بشه با وی پی ان هم تست کن اگه کانکت بشه دیگه این nd رو اذیت نکنیم :D چون خودشون هم به این قضیه مشکوک بودن ولی من متقاعد کردم که از این نیست تا برن تو استودیو یه کاری بکنن اگه هم از چیتلر باشه مشکل از ماست و فعلا هیچ راهی به نظرم وجود ندار براش چون مشخص نیست دقیقا چه چیزی چیتلر شده که گزارش بدیم :|
واقعا از این کار شما باید تشکر کرد من به نوبه خودم ازتون تشکر میکنم که پیگیر این قضیه هستید :xولی احتمال این که چیلتر باشه خیلی ضعیفه .علت از جایی دیگست .از دوستان هم اگر اطلاعی دارن ما را بی خبر نزارن.
با تشکر

...hadi

کاربر سایت
Jan 27, 2011
132
نام
Hadi
خلاصه در اخر به این نتیجه رسید که فردا میرن استودیو اونجا پیگیری کنن مشکل رو حالا یه کار دیگه هم که گفتن انجام بدیم پاک کردن game data هستش که اگه خواستین این رو هم تست کنین شاید جواب داد من که حاظر به این کار نیستم چون بعید میدونم از این باشه این dns هاتون رو هم از داخل اینترنت ستینگ کنسول به این تغییر بدین primary dns 8.8.8.8 & secondary 8.8.4.4
شاید واسه یکی جواب داد من به شخصه پیگیر این قضیه هستم ول نمیکنم اینارو فقط یه جوان مردی پیدا بشه با وی پی ان هم تست کن اگه کانکت بشه دیگه این nd رو اذیت نکنیم چون خودشون هم به این قضیه مشکوک بودن ولی من متقاعد کردم که از این نیست تا برن تو استودیو یه کاری بکنن اگه هم از چیتلر باشه مشکل از ماست و فعلا هیچ راهی به نظرم وجود ندار براش چون مشخص نیست دقیقا چه چیزی چیتلر شده که گزارش بدیم
دوست عزیز منم pmدادم به Eric-NDگفت مشگل رو مرحله به مرحله بگو وعکس بفرست منم فرستادم منتظر جوابش هستم...
خلاصه پورت بازی uncharted ایران یه جورایی بسته شده تنها UN3نیست که نمیره داخل مولتی پلیر UN2 هم همینطوره کانفیگ فایل یوزر نمیخونه میگه مشگل در شبکه
حلا همه دست به دعا هستیم یه جورایی درست کنند ما که تمام سعیمونو میکنم.....

arash_killzone

کاربر سایت
Jul 29, 2011
46
نام
Arash khalaj
انگار کلن شانس ندارم من این از u3 الانم که ps3 بعد 4سال چراغ زرد داد:((
kamaliboys.png

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,669
سر مشكل U2 يادمه كه بعد از مدتي همه گير شد و بچه ها مي گفتن يه سري از عربستان و برزيل و جاهاي ديگه هم اون مشكل رو پيدا كردن من خودم يه سري از تاپيك هاش رو ديدم !
خلاصه جريان هك هر چي نداشت دو تا بازي مفت داشت به علاوه درست شدن U2 :d

N.!.M.A

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,662
نام
نیما!
ممنون از اميد و هادي عزيز...خيلي متشکر از پيگيريتون....
ولي منم بعيد ميدونم مشکل از هيتلرينگ باشه ....
حالا تا ببينيم چي ميشه!
دست هارا رو به اسمان ببريد و دعا کنيد!

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,318
نام
امیر حسین
دقیق نمیتونم بگم مشکل از غیلترینگه!
ولی من و کیوان و شایان که از کویت و امارات هستیم مشکلی با بخش MP بعد از آپدیت نداشتیم!

...hadi

کاربر سایت
Jan 27, 2011
132
نام
Hadi
سلام یه خبر خوب امروز psn تعمیرات دار دیگه امید واریم بعدش درست بشه
سلام دمت گرم خبرای دل گرم کننده ای دادی.....

بازم میگم دوستان چرا توچه نمیکنن هیلتررررررررررر نیست...

باید از سرورای اینجا درست کنند....وسلام

ولا ما که فیش بوق+ توتو یر باز ایمیل دیگه پیام میدیم جواب مارو هم میدن.... میگن بررسی میکنم امروزم از طریق فیش بوق جواب منو دادن

اینم متنش:

Naughty Dog, Inc.
Hi Hadi,
I just emailed you. Please respond to that email. Thanks
!

ما که سعی مونو میکنم ....خدا بزرگه دوستان برید تو این لینک که میزارم حتما مشگلتونو بگید همه بچه هایی که میشناسم رفتن گفتن لطف کنید برید post بدید...

ممنونم

اینم لینک:

ND - Iranians: "Failed download config file" | PlayStation® Community Forums

آخرین ویرایش:

taker-sos

کاربر سایت
Jun 4, 2010
1,253
نام
وحید
سلام دمت گرم خبرای دل گرم کننده ای دادی.....
بازم میگم دوستان چرا توچه نمیکنن هیلتررررررررررر نیست...
باید از سرورای اینجا درست کنند....وسلام
ولا ما که فیش بوق+ توتو یر:d باز ایمیل دیگه پیام میدیم جواب مارو هم میدن.... میگن بررسی میکنم امروزم از طریق فیش بوق جواب منو دادن
اینم متنش:
Naughty Dog, Inc.
Hi Hadi,
I just emailed you. Please respond to that email. Thanks
!
ما که سعی مونو میکنم ....خدا بزرگه دوستان برید تو این لینک که میزارم حتما مشگلتونو بگید همه بچه هایی که میشناسم رفتن گفتن لطف کنید برید post بدید...
ممنونم
مرسی اقا هادی که پیگیر هستید واقعا ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر