Uncharted 3: Drake’s Deception | PSN

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
امشب تموم میشه بتا؟ما که تازه داشت بهمون خوش میگذشت ...خیلی درگیر کنندست مخصوصا CO OP که با حال ترین مد UC هست

نه دیگه تا 4شنبه هستش یعنی میشه بامداد 5 شنبه ساعت 1:30 البته برای من این ساعت شروع شد میگم که احتمالا همین ساعت هم تموم میشه :d

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
مقایسه طراحی گرافیکی مپ یمن در بتا مالتیپلیر با واقعیت :
69453334093193026462.jpg

honestbud

کاربر سایت
منم نظرم رو میگم.حال نداشتم نقل قول کنم.ببخشید.

اسلحه gmal 3 تا 3 تا تیر میزنه.تو آنلاین منم ازش خوشم نمیاد زیاد چون سرعتش کمه اما تو آفلاین از کلاش خیلی بهتره

مپ یمن هم خیلی باحاله من بعضی وقتا حواسم به گرافیکش پرت میشه و میمیرم :D
اما طناباش خطریه!اگه اطشون استفاده کنی به احتمال زیاد میزنن رو هوا میکشنت!

بازی تا کی هستش؟
دقیقا!

Dinosaur

Loyal Member
این مپ یمن تنها بدیش اینه که یه عده از اول تا آخر میرن بالای اون دو تا برج ! ولی از اون طرف خیلی حال میده وقتی نارنجک میندازی توی برج ها یا از اون بهتر وقتی که میری بالا و طرف رو پرت میکنی پایین ! :D

Panther_X

کاربر سایت
این مپ یمن فوق العادست از اول تا اخر فقط بالای برج:d

تازه دارم حال میکنم باهاش.دقیقا کی تموم میشه بتا؟

mohsendaee

کاربر سایت
دوستان دو تا سوال:
1_بعد از اینکه مهلت بتا تموم شه باید اینو از رو دستگاه پاک کرد؟؟هیچ کارایی نداره؟؟
2_بعضی صحنه ها وقتی یه ساختمان منفجر میشه و دود و ...تولید میشه بازی افت فریم پیدا میکنه به نظرتون این افت فریم ناشی از انفجارها تو بخش تک نفره(داستانی)بازی هم وجود داره؟

.:Metallica:.

Gold User
دوستان دو تا سوال:
1_بعد از اینکه مهلت بتا تموم شه باید اینو از رو دستگاه پاک کرد؟؟هیچ کارایی نداره؟؟
2_بعضی صحنه ها وقتی یه ساختمان منفجر میشه و دود و ...تولید میشه بازی افت فریم پیدا میکنه به نظرتون این افت فریم ناشی از انفجارها تو بخش تک نفره(داستانی)بازی هم وجود داره؟
1. آره باید پاک کنی و هیچ کارایی نداره
2. خیلی بعیده احتمالا تا زمان عرضه بیشتر مشکل ها برطرف میشه

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
این مپ یمن تنها بدیش اینه که یه عده از اول تا آخر میرن بالای اون دو تا برج ! ولی از اون طرف خیلی حال میده وقتی نارنجک میندازی توی برج ها یا از اون بهتر وقتی که میری بالا و طرف رو پرت میکنی پایین ! :D

آره یارو خونسرد نشسه مشغول اسنایپ کردن میری از پشت میزنی میترکونیش :d
کلا این یمن خیلی خوبه من توش خیلی خوب میکشم :d

dr.ice

کاربر سایت
راستی دوستان این مدهایی که الان هست تو بازی اصلی بازم بهشون اضافه میشه یا نه ؟من اول از این co op haunter زیاد خوشم نیومد ولی چند باری که بازی کردم داره جالب میشه برام.... بقیه مد ها هم عالی هستن

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
اضافه که فکر نکنم بشه :d بسه دیگه ، زیادن :d ولی map و این چیزا اضافه میشه :d

jimrako1

کاربر سایت
اسلحه gmal 3 تا 3 تا تیر میزنه.تو آنلاین منم ازش خوشم نمیاد زیاد چون سرعتش کمه اما تو آفلاین از کلاش خیلی بهتره
تایید میشه !!!
من یکی که حتما با ak47 باید طرفم رو داغون کنم چون کلا همش در حال جنب و جوش آدم میکشم و باید سرعت همه چیز حتی شلیکم بالا باشه !
راستش توی بازی 3 دسته noob داریم یکی افرادی که فقط و فقط با آر پی جی و موشک انداز افراد رو میزنن !
یه دسته کسانی هستند که فقط و فقط یه جا میشینن با snipe میزنن و اصلا هم جا به جا نمیشن که البته این افراد خوراکه من هستند حال میده کشتشون !
دسته بعد کسانی هستند که پینگشون عالیه یعنی پایینه و ما زودتر شلیک کردیم ولی چون تاخیر داریم ما میمیریم و اون طرف فکر میکنه خیلی شاخه ولی نمیدونه ما زدیم ولی اینترنت نزد !:d

• Like
Reactions: Medusa

foxy

کاربر سایت
من يه دست آنلاينشو زدم به احترام اسم آنچارتد و خوده ناتان كه همونطور كه فكر ميكردم حال نداد . Storyش عشقه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر