Uncharted 3: Drake’s Deception | PSN

honestbud

کاربر سایت
Apr 3, 2011
597
نام
صادق
آقا حالا شما نکته کنکوری نگیر این وسط!!
منظورم همونه که حالت رول داره از اینور میگیری میری اونور!! حالا شما اسمش رو یاد بده به ما
تو این مپ مسیرش طولانی تر و باحالتره واس همین گفتم!
شایدم شما اصلا ندیدیش!!!!

من نکته کنکوری نگرفتم که!
حق با شماست.
من ندیده بودمش.
چند ساعت پیش دیدمش!
طنابش بالای اون برجه هستش !

به هر حال گرافیکش از دو تا مپ دیگه باحالتره!
به نظر من اول همین مپ یمن هستش
بعدش اون خرابهه که اسمش رو نمیدونم و آخر هم اون فرودگاهه!
راستی چرا بعضی جاها آرم خودم رو رو در و دیوار میبینم؟(emblem رو منظورمه ها!)
بعضی وقت ها هم یه دایره آبی بالای جنازه دشمن میاد که فلش پایین داخلشه!
اون چیه؟باید چکار کنم؟

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,053
نام
نیما
متاسفانه یه مشکل گرافیکی توی Beta هست که یکم وخیمه بنظرم اونم Texture ******ing ه ... امیدوارم درست بشه و یا اینکه حداقل توی Single Player نسخه نهایی این مشکل نباشه ...

jimrako1

کاربر سایت
Apr 13, 2011
662
نام
مهرداد
من نکته کنکوری نگرفتم که!
حق با شماست.
من ندیده بودمش.
چند ساعت پیش دیدمش!
طنابش بالای اون برجه هستش !

به هر حال گرافیکش از دو تا مپ دیگه باحالتره!
به نظر من اول همین مپ یمن هستش
بعدش اون خرابهه که اسمش رو نمیدونم و آخر هم اون فرودگاهه!
اون چیه؟باید چکار کنم؟
سلام ماجرای emblem رو دقیق نمیدونم و در رابطه با اون دایره آبی که یک فلش توش هست هر موقع دو نفر با هم با کمک هم یک نفر رو بکشن و بالای جنازه ی اون فرد یک مربع آبی بیاد که یک فلش پایین داره هر دو برید بالای جنازه جهت پایین رو بزنید تا بزنید قدش و بگید دممون گرم :d
با این Coop Adventure اصلا حال نکردم یه جورایی کوتاهه اصلا حال نمیده . انگار که نصفه هستش و نخواستن کاملش رو توی بتا بدن
آره کوتاه هست ولی خدایی بد نیست جالبه و باحال ولی فقط کیفیتش منو اذیت کرد خیلی کیفیت محیطش و افراد ما پایین بود باید روش کار کنن !

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
اون چیه؟باید چکار کنم؟
جاهای مخصوصی هست که آرم بهترین بازکن بازی رو نشون می ده یا بازی کنی که بیشترین امتیاز رو داره بازی شروع می شه همه آرم خودشونو می بینن بعد با گرفتن امتباز عوض می شه و اگه شما بیشترین امتیاز رو داشته باشید همه آرم شما رو می بینن.

• Like
Reactions: honestbud

taker-sos

کاربر سایت
Jun 4, 2010
1,253
نام
وحید
چرا از اول اين سوريه و يمن نزاشتن خيلي قشنگ هست توي يمن همه چيز داره صحرا مغازه هاي ميوه فروشي فرش فروشي هر چي كه بخواي پيدا ميشه به همه توصيه ميكنم برن حتما دانلود كنن و ببين اين بازي اخرشه خيلي توپه هر چي بگم باز هم كم گفتم .اونهاي كه ps3 كپي خور دارن هم برن اين كپي بشكونن اين دانلود كنن ببينن يك لحضه اون به همه بازي كپي ارزش داره امتحان كردنش مجاني :d

jimrako1

کاربر سایت
Apr 13, 2011
662
نام
مهرداد
چرا از اول اين سوريه و يمن نزاشتن خيلي قشنگ هست توي يمن همه چيز داره صحرا مغازه هاي ميوه فروشي فرش فروشي هر چي كه بخواي پيدا ميشه به همه توصيه ميكنم برن حتما دانلود كنن و ببين اين بازي اخرشه خيلي توپه هر چي بگم باز هم كم گفتم .اونهاي كه ps3 كپي خور دارن هم برن اين كپي بشكونن اين دانلود كنن ببينن يك لحضه اون به همه بازي كپي ارزش داره امتحان كردنش مجاني :d
تایید میشه محیط مپ yemen خیلی باحاله البته کمی بزرگه ولی باحاله راستی یه چیزی که خیلی باحال بود موتورسیکلتهای پارک شده توی مپ بود که موتور سیکلت cg بودند دقیقا همونایی که توی ایران هست خیلی حال کردم !:d
جاهای مخصوصی هست که آرم بهترین بازکن بازی رو نشون می ده یا بازی کنی که بیشترین امتیاز رو داره بازی شروع می شه همه آرم خودشونو می بینن بعد با گرفتن امتباز عوض می شه و اگه شما بیشترین امتیاز رو داشته باشید همه آرم شما رو می بینن.
راست میگید ها همش از خودم سوال میکردم چرا آرم من همش روی دیوار هست نه اینکه من بازیکن حرفه ای هستم برای همین همش نفر اول هستم و آرم من هم خودنمایی میکنه !:d
راستی دوستان یه راهنمایی برای بازی سعی کنید sensitive رو توی option تا آخر ببرید یعنی پر باشه و اینکه هر اسلحه که بر میدارید گزینه rate of fire رو حتما تیک بزنید و موقع شلیک کردن هدف گیری نکنید فقط هی جا به جا بشید و شلیک کنید عینه جنازه همه میمیرن حال میده ،همیشه هم hard core بزنید تا بازی بدون power و این قرتی بازیها باشه یعنی بازی جوانمردانه فقط با مهارتهای خودتون با هم میجنگید یک نبرد واقعی من همش hard core میزنم !

آخرین ویرایش:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,086
نام
آریا
دیشب یه دست Co-op Adventure زدیم خیلی حال داد ! :D النا عجب چیزی شده بود ! :D
مپ یمن هم که همه دوستان گفتن ! مپ فوق العاده ای هست و به قول یه نفر شبیه یه Maze می مونه ! اون طناب هاش هم خداست ! :D گنج که ظاهر میشه با طناب خودت رو ول میکنی طرفش و میپری روش ! :D کلآ مپ ـش خیلی فرق داره با بقیه مپ های بازی.

راستی چرا 99.9% افراد کلاشنیکف ورمیدارن ؟! :D G-Mal که خیلی بهتره ! :D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,318
نام
امیر حسین
مشکل فیریز کردن دوباره برای من برگشت :d :d :d یک آپدیت دیگه بدن دوباره درست بشه :d
بازم باید نصف شب بشینم پاش تا فیریز نکنه (یا کمتر فیریز کنه :d )
مپ یمن رو بازی کردم 2 دست (بدون فیریز :d ) خیلی خوب بود! دمشون گرم! :d گرچه هنوز همه جاش رو یاد نگرفتم :d ولی کلا دمشون گرم :d
CO OP Adventure هم که 2 بار رفتم ، هر 2 بارم فیریز کرد :d زیاد نشد بازی کنم :d فقط النا رو دیدیم! :d هنوزم میگم النا از کلوئی سرتره :d :d :d

راستی چرا 99.9% افراد کلاشنیکف ورمیدارن ؟! :dG-Mal که خیلی بهتره ! :d
نه بابا ! همین AK 47 بهتره :d یعنی من که فقط با این میتونم خوب بازی کنم :d البته M9 هم بد نیست :d ولی لگد اسلحش زیاده سخته کنترل کردنش :d

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,103
نام
نـــــــویـــــــــد
هنوزم میگم النا از کلوئی سرتره

البته کلوئی هم خیلی بهتر شده تو این نسخه کلا رقابت بیشتر شده تو این نسخه :d

راستی چرا 99.9% افراد کلاشنیکف ورمیدارن ؟! :biggrin1: G-Mal که خیلی بهتره ! :biggrin1:

موافق هستیم شدید من از دیروز دوباره زدم تو کار G-Mal خیلی خوبه . دقت اسلحه شدیدا بالاست و بحودالله لگد بسیار کمی هم داره چون 3تا 3تا تیر میزنه کلا کار باهاش راحت و لذتبخشه

البته M9 هم بد نیست :d ولی لگد اسلحش زیاده سخته کنترل کردنش :d

پس چرا من فکر میکردم لگد M9 از AK-47 کمتره ؟ :d
تو این مپ یمن استفاده از اون اسلحه M32 Hammer اگه اشتباه نکنم یا همون نارنجک انداز خیلی زیاد شده . دعوا میشه سر برداشتنش . دقیقا پشت صندوق گنج هم قرار داره نمیدونی طرف کدوم بری :d ولی وقتی دستت بهش میرسه لذتشو میبری دیگه

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,318
نام
امیر حسین
اتفاقا چون 3 تا 3 تا تیر میزنه رو اعصابمه :d احساس میکنم قطع و وصلی داره :d ( مثل احساس تو در مورد دویدن :d )
توی 1 هم FAL بود به نظرم یا همچین چیزی :d این فکر کنم جایگزینه اونه! کلا رو اعصابند :d

پس چرا من فکر میکردم لگد M9 از AK-47 کمتره ؟ :d
شاید من بد احساس میکنم :d

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,103
نام
نـــــــویـــــــــد
اتفاقا چون 3 تا 3 تا تیر میزنه رو اعصابمه :d احساس میکنم قطع و وصلی داره :d ( مثل احساس تو در مورد دویدن :d )

قطعو وصلی که داره مُدلشه خُب :d اما برای خودم بارها پیش اومده یارو جلوم با AK وایساده داره ول میده من خونسرد با این اسلحه 3 تا 3تا تیر میزنم طرف میمیره با اینکه یه کوچولو هم تاخیر دارم حتی اینو دیروز تو بازی آریا هم مشاهده کردم :d
به نظر من بهتر از FAL توی U2 هستش و من اونم خیلی دوست داشتم . کلا این مُدل سلاح حایی که دقت بالا دارنو ترجیح میدم اسلحه های تمام اتوماتیک هم برای جاهای شلوغ خوبه که فقط ول بدی لذتشو ببری :d

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
برای من هنوز اپدیت نشده ولی بازی پیدا میکنه:| از اونایی که توی لابی هستن میپرسم مال اونا هم اپدیت نشده بود.....:d
بازی شما مگه ورژنش 1.04 نیست ؟
ورژن همه همینه خوب مپ جدید و مد جدید هم آپدیت نداشتن فقط اتوماتیک فعال شدن !:)
نه برای مد و مپ جدید اپدیت شده یعنی قبلا 1.04.652 بود برای این مپ و مد شد 1.04.653 مال من رو قبلی مونده مد های جدید اضافه نشده

آخرین ویرایش:

jimrako1

کاربر سایت
Apr 13, 2011
662
نام
مهرداد
برای من هنوز اپدیت نشده ولی بازی پیدا میکنه:| از اونایی که توی لابی هستن میپرسم مال اونا هم اپدیت نشده بود.....:d
بازی شما مگه ورژنش 1.04 نیست ؟
ورژن همه همینه خوب مپ جدید و مد جدید هم آپدیت نداشتن فقط اتوماتیک فعال شدن !:)

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,031
نام
میثم
امشب تموم میشه بتا؟ما که تازه داشت بهمون خوش میگذشت ...خیلی درگیر کنندست مخصوصا CO OP که با حال ترین مد UC هست

Panther_X

کاربر سایت
May 31, 2011
1,204
ما هم موفق به تجربش شدیم بلاخره...:d
این بخش Co-op زیادی فاز میده:d
این مپ یمن واقعا محشره
چه جیگری بود این...:d
حیف که خودم نمیتونم فعلا برم psn مجبور شدم برم پیش رفیقم:(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر