Uncharted 3: Drake’s Deception | PSN

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
نام
امیر حسین
من امروز 2-3 دست بازی کردم :d خدا رو شکر دیگه خبری از فیریز نبود امروز :d

ZのMBiE

کاربر سایت
نام
SaDegh
توي uncharted 2 هم قبل update 1.05 يا1.04 بايد همين قدر تير ميزدي به دشمن ،اون rpg , cluster bomb..... هم مثل killstreak هست فقط بايد به جاي كشتن دشمن مدال هارو بدست بياريد مثلا rpg ١٤ مدال ميخواد . البته camper اصلا زياد نداره همه دارن ميرن اينور اونور ، mw 2 نيست كه همه camp كنن....

آخرین ویرایش:

Mehrdad

کاربر سایت
نام
Big Boss
من صبح که سرعتم از 6به بعد می ره بالای 200کیلو تا 11 صبح هستم .
راستی عینک ناتان رو عشق استb-)

Dinosaur

Loyal Member
نام
آریا
من فقط یه دست Co-op و دو دست Team Deathmatch زدم ولی به جز اون دویدن , از بقیه چیزاش خیلی خوشم اومد ! اون دویدن هم راستش رو بگم اصلآ یادم میره استفاده کنم !! :D یعنی توی این 3 دفعه شاید روی هم 5 بار هم کار نکردم با اون دکمه (آنالوگ !) :D M4 هم توی بازی ندیدم که عشق من توی U2 بود ! ولی به جاش یه اسلحه دیگه هست که اسمش رو یادم نیست ولی حال و هوای M4 رو برام زنده میکنه. کلآ گیم پلیش خیلی دلچسب و عالیه و فقط یه کم منوها و قسمت های مختلفش شلوغ شده و باید بفهمم چی به چیه ! :D
گرافیکش هم خیلی عالیه ولی مشخصه که هنوز کامل نشده ! مثلآ قیافه سالی از U2 پایین تر هست یا بعضی از Villain ها اصلآ جالب نیستن ولی در کل خیلی خوبه مخصوصآ نورپردازیش !
از مپ Chateau به شدت خوشم اومد !! مپ فوق العاده ای به نظر میاد با اینکه فقط یه دست توش بودم ! یه تیکه هم مثل اینکه یه دفعه آتیش سوزی شد و بعد خاموش شد و ... ! :D
مپ Airstrip هم خوب چیزی به نظر میاد ولی به اندازه اون یکی باهاش حال نکردم. شاید بیشتر بازی کنم نظرم عوض بشه !

• Like
Reactions: x to the z

I AM XBOX

کاربر سایت
نام
نیما
منم بالاخره بازی کردم
یه آشغال به تمام معنا همین و بس
گرافیکش از 2 خیلی پایین تر بود سرورا چرت UNCHARTED TV هم که یه حرکت مضخرف لول آپ هایه مسخره
مپاش هم اصلا جالب نبود.یه PM وسط بازی میخواستم بدم یه ساعت طول میکشه
مثل اینکه اینم راه کیل زون رو پیش گرفته

Akiba

کاربر فعال
نام
امیر حسین
اتفاقا من بانظر بالایی کاملا مخالفم با اجازشون :d
گرافیکش که نسخه ی بتا بیده! صبر داشته باشید! تریلر E3 رو یادتون رفته ؟
مپاش هم جالب بودن که :d چیشون بد بود ؟ :d
LVL UP چیش مشکل داشت ؟ اینم تشریح کنید ممنون میشم :d
آنچارتد TV هم برای کسی که تریلر ها رو ندیده بود خیلی خوبه ! گرچه ما همش رو دیدیم :d البته کاش دکمه ی STOP هم داشت میزاشتیم تا آخر لود بشه بعد بشینیم ببینیم :d

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Politiciλn

I AM XBOX

کاربر سایت
نام
نیما
اتفاقا من بانظر بالایی کاملا مخالفم با اجازشون :d
گرافیکش که نسخه ی بتا بیده! صبر داشته باشید! تریلر E3 رو یادتون رفته ؟
مپاش هم جالب بودن که :d چیشون بد بود ؟ :d
LVL UP چیش مشکل داشت ؟ اینم تشریح کنید ممنون میشم :d
آنچارتد TV هم برای کسی که تریلر ها رو ندیده بود خیلی خوبه ! گرچه ما همش رو دیدیم :d البته کاش دکمه ی STOP هم داشت میزاشتیم تا آخر لود بشه بعد بشینیم ببینیم :d

تا حالا دیدی یه مولتیپلیر بتا گرافیکش با بازیه اصلی فرق داشته باشه؟
مپای 2 کجا این کجا
لول آپ چیش مشکل نداره؟مسخرس یه جوری نیست آدمو راغب به لول آپ کردن کنه (نمیدونم چجوری منظورمو برسونم)
آنچارتد تی وی کل پهنای باند رو میگیره نمیشه بازی پیدا کرد سروراش که ماشالا ر...ه صد رحمت به 2
کلا همیشه برای بازیای انحصاری ا سونی خیلی بزرگ نمایی میشه
تو e3 هم همچین چیزه خاصی نشون ندادن

Akiba

کاربر فعال
نام
امیر حسین
آنچارتد تی وی کل پهنای باند رو میگیره نمیشه بازی پیدا کرد سروراش که ماشالا ر...ه صد رحمت به 2
من که چون نا محدودم از این نظر مشکلی ندارم! :d در مورد سرورها ، من همچنان توی U2 حتی اگر نیم ساعت هم صبر کنم بازی پیدا نمیکنه! ولی اینجا نهایت 5 دقیقه که بگزره بازی پیدا میکنه و میره تو بازی! :d

تو e3 هم همچین چیزه خاصی نشون ندادن
یکبار دیگه برو با کیفیت فوق خفن ببین :d ( اگر دانلود نکردی از خود PSN پارت اول رو دانلود کن :d ) آب رو ببین میفهمی چی به چیه :d نور پردازی هم فوق العاده بود!
معمولا تا حالا هرچی بتا دادن بیرون نزدیک به انتشار بازی بوده نه 4 ماه مونده به انتشار :d

در مورد LVL UP هم نمیدونم چه انتظاری داری ! این همه گنج توی بازی گزاشتن! این همه لباس و ... گزاشتن! خداییش چی میخوای دیگه برای ترغیب شدن ؟ الان مثلا این همه بازی دیگه ! خداییش برای ترغیب کردن چی دارن ؟ :d فقط رنک میره بالا و بس :d

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
نام
meyti
لول آپ چیش مشکل نداره؟مسخرس یه جوری نیست آدمو راغب به لول آپ کردن کنه (نمیدونم چجوری منظورمو برسونم)
قراره چجوري به لول آپ ترغيب بشي؟

آنلاك شدن بوستر - لباس - اسلحه - پارت هاي اسلحه و ..

.
گرافیکش از 2 خیلی پایین تر بود
:-* !

I AM XBOX

کاربر سایت
نام
نیما
من که چون نا محدودم از این نظر مشکلی ندارم! :d در مورد سرورها ، من همچنان توی U2 حتی اگر نیم ساعت هم صبر کنم بازی پیدا نمیکنه! ولی اینجا نهایت 5 دقیقه که بگزره بازی پیدا میکنه و میره تو بازی! :d

یکبار دیگه برو با کیفیت فوق خفن ببین :d ( اگر دانلود نکردی از خود PSN پارت اول رو دانلود کن :d ) آب رو ببین میفهمی چی به چیه :d نور پردازی هم فوق العاده بود!
معمولا تا حالا هرچی بتا دادن بیرون نزدیک به انتشار بازی بوده نه 4 ماه مونده به انتشار :d

در مورد LVL UP هم نمیدونم چه انتظاری داری ! این همه گنج توی بازی گزاشتن! این همه لباس و ... گزاشتن! خداییش چی میخوای دیگه برای ترغیب شدن ؟ الان مثلا این همه بازی دیگه ! خداییش برای ترغیب کردن چی دارن ؟ :d فقط رنک میره بالا و بس :d

منم نا محدود دارم ولی سرعتم پایینه
کله سرعتو میگیره چیزی برای پیدا کردن بازی نمیمونه:D
من با همین نت مضخرفم تو بتای 2 سه چهار دقیقه ای پیدا میکرد تو این با یکی دوتا از بچه ها دقیقا 20 25 دیقه وایسادیم هیچ اتفاقی نیوفتاد همه ضایع شدیم رفتیم یه گوشه به درد خودمون بمیریم:D
چند بار هم لیدر رو عوض کردیم

با کیفیت بالا دیدم
گرافیکش معمولی بود خیلی داره بزرگ نمایی میشه
آب و نور پردازی هم معمولی بود
در مورد بهبود گرافیک تا 4ماه دیگه هم من که چشمم آب نمیخوره

لول آپش به نظر من واقعا مسخرص با گنج و این چیزا آدم ترغیب میشه؟:D

بعد وقتی هم رنک میره بالا یه دونه دایرس توش شماره مینویسه اون یدونه میره بالا دلشون نیومده یه مدال طراحی کنن:D

یه چیز جالب دیگه هم که متوجهش شدم اینه که کل کاراکتر ها هم صورتشون هم هیکلشون هم قدشون یکیه فقط ریش و سیبیل و لباساشون با هم فرق داره:D

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
نام
meyti
بعد وقتی هم رنک میره بالا یه دونه دایرس توش شماره مینویسه اون یدونه میره بالا دلشون نیومده یه مدال طراحی کنن:biggrin1:

یه چیز جالب دیگه هم که متوجهش شدم اینه که کل کاراکتر ها هم صورتشون هم هیکلشون هم قدشون یکیه فقط ریش و سیبیل و لباساشون با هم فرق داره:biggrin1:

پس كلا رنكت بالا نرفته ، يكم بالا بره ببين فرق ميكنه قيافه ي رنكت يا نه !

پس عمه ي من اونجا نيتان و ساليوانن؟ :d . كاركتر ها بش اضافه ميشن تا نهايي .

Akiba

کاربر فعال
نام
امیر حسین
در مورد گرافیک نگو این رو :d اصلا آب رو نگاه میکردی کف میکردی! اصلا یک نگاهی به آب تو استخر با توجه به حرکت کشتی انداختی ؟ :d
در این حد بود که فرخ ( :d ) هم گفته آب U3 خفنه :d خودت حسابش کن دیگه :d
من که زیاد رنکم نرفته بالا :d ولی مثلا حالا KZ خیلی فرق داشت ؟ عملا که 2-3 تا چی بیشتر باز نمیشد! رنک هاشم اول خط بود بعد میشد 3 تا خط بعد 2 تا خط میومد کنارش :d بعد تبدیل میشد به ستاره ! بعد دوباره خط میومد کنارش :d و همین جوری :d BC2 هم اینجوری بود! الان مثلا خیلی اینا باعث ترغیب میشدن ؟ :d
خداییش من نمیدونم چی میخواستی برای ترغیب شدن :d

I AM XBOX

کاربر سایت
نام
نیما
پس كلا رنكت بالا نرفته ، يكم بالا بره ببين فرق ميكنه قيافه ي رنكت يا نه !

پس عمه ي من اونجا نيتان و ساليوانن؟ :d . كاركتر ها بش اضافه ميشن تا نهايي .

رنکم که پایینه شیشه ولی یکی دوت از بچه ها بالا بودن دیدم اون دایره سبزه میشه مربع آبی شمارش میره بالا:D
اون سه تا کاراکتر رو برو هی عوض کن متوجه یه چیزه جالب میشی:D

در مورد گرافیک نگو این رو :d اصلا آب رو نگاه میکردی کف میکردی! اصلا یک نگاهی به آب تو استخر با توجه به حرکت کشتی انداختی ؟ :d
در این حد بود که فرخ ( :d ) هم گفته آب U3 خفنه :d خودت حسابش کن دیگه :d
من که زیاد رنکم نرفته بالا :d ولی مثلا حالا KZ خیلی فرق داشت ؟ عملا که 2-3 تا چی بیشتر باز نمیشد! رنک هاشم اول خط بود بعد میشد 3 تا خط بعد 2 تا خط میومد کنارش :d بعد تبدیل میشد به ستاره ! بعد دوباره خط میومد کنارش :d و همین جوری :d BC2 هم اینجوری بود! الان مثلا خیلی اینا باعث ترغیب میشدن ؟ :d
خداییش من نمیدونم چی میخواستی برای ترغیب شدن :d

من نمیگم بده خوبه ولی واقعا بزرگ نمایی میشه قبول کن
کیلزون که اصلا اسمشو نیار حالم بد میشه(البته 2ش خفن بود)
بابا ارتش آمریکا هم مثل کیلزوته یعنی بده؟:D(ایران هم ارتشش بعد سه خط سه ستاره 2تا گندمه:))) جانه من اینو نگو بره بتلفیلد کجا و این دایره ی سبز شماره دار کجا؟:D

آخرین ویرایش:

.:Melkor:.

Dark Lord
کاربر سایت
نام
Fallen
به نظر من هم اون چیزی که انتظار داشتم نشد.از لحاظ گرافیک هم اصلا جالب نیست.گرافیک نسخه قبلی از این خیلی بهتر به نظر میاد.من یادمه وقتی بتای UN2 رو بازی میکردم کلی با گرافیکش حال میکردم وقتی که بازیش اومد تقریبا همون گرافیک نسخه بتا رو داشت و زیاد تغییری نکرده بود.مطمئن باشید که گرافیکه نهایی این نسخه هم با این بتا که الان داریم بازی میکنیم فرقی نداره.در کل مثل اینکه عدد 3 واسه بازیهای انحصاریه سونی نحسه.اون از KZ3 این هم از UN3 :(

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: I AM XBOX

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر