Uncharted 3: Drake’s Deception | PSN

Snake Solid

کاربر سایت
Nov 19, 2011
386
نام
古い蛇
البته این رو بگم که این مشکل رو فقط ما ها نداریم . تو گوگل سرچ کنید میبینید . خود ناتی داگ گفته dns رو بزارید 8.8.8.8 و 8.8.4.4 .... واسه من درست نشد ولی یکی دیگه تو فروم پلی استیشن گفته بود بزارید 4.2.2.2 و 4.2.2.3 ... واسه من اینطوری بهتر شد . upnp هم آف کردم . مدیا سرور هم همینطور . یه کم بهتر شد . یعنی یکی دوباری تونستم وصل بشم .

میشه یه زحمتی بکشی و توضیح بدی از کجا باید این تنظیماتو بکنم,ممنون می شم

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,204
نام
محمد
میشه یه زحمتی بکشی و توضیح بدی از کجا باید این تنظیماتو بکنم,ممنون می شم
برو تو ps3 تو قسمت Network Connection .. اونجا مراحل رو مثل قبل انجام بده . فقط یه جا ازت میپرسه Dns setting .. اوتوماتیک داره و دستی . شما بزن manual بعد هم 2 ردیف میاره . جای خالی هست برای وارد کردن عدد . Primary یعنی اولی رو بزن 8.8.8.8 و دومی رو بزار رو 8.8.4.4 ( که اگه بعدا بازم درست نشد میای همینجا میزاری 4.2.2.2 و 4.2.2.3 ) بعد هم مراحل بعدی .
اگه بازم درست نشد یه درو Upnp رو آف کن .

Snake Solid

کاربر سایت
Nov 19, 2011
386
نام
古い蛇
برو تو ps3 تو قسمت Network Connection .. اونجا مراحل رو مثل قبل انجام بده . فقط یه جا ازت میپرسه Dns setting .. اوتوماتیک داره و دستی . شما بزن manual بعد هم 2 ردیف میاره . جای خالی هست برای وارد کردن عدد . Primary یعنی اولی رو بزن 8.8.8.8 و دومی رو بزار رو 8.8.4.4 ( که اگه بعدا بازم درست نشد میای همینجا میزاری 4.2.2.2 و 4.2.2.3 ) بعد هم مراحل بعدی .
اگه بازم درست نشد یه درو Upnp رو آف کن .
ممنون از بابت توضیحاتت

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
برای من توی level sync... که میرسه error میده چیکار کنم؟ راهی هست؟

نه داداش متاسفانه رو اعصاب ترین ارور همینه که توی sync level رخ میده ! :d مشکل ISP ـه و اگه بعد از چند بار وصل نشد باید یه 24 ساعت(حداقل) صبر کنی درست میشه !

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,204
نام
محمد
برای من توی level sync... که میرسه error میده چیکار کنم؟ راهی هست؟
سلام برای من هم این مشکل بود ولی با Dns دستی دادن و Dmz Host روی مودم ست کردن درست شد ... Upnp Media Servers رو هم آف کن امتحان کن ... صفحه قبل نوشتم چه Dns هایی رو امتحان کنید .

alpine

کاربر سایت
Jul 12, 2011
214
سلام برای من هم این مشکل بود ولی با Dns دستی دادن و Dmz Host روی مودم ست کردن درست شد ... Upnp Media Servers رو هم آف کن امتحان کن ... صفحه قبل نوشتم چه Dns هایی رو امتحان کنید .
Dmz Host چیه؟ چطوری رو مودم ست کنم؟

Uginex

کاربر سایت
May 11, 2010
239
منم بعد چند ماه دیشب اومدم بازی کنم یه 300 مگ هم بازی رو آپ کردم ولی توی همون کادره که یه سری توضیحات هست دایره رو میزنم و دستگاه هنگ میکنه.
اون DNS ها رو هم زدم فایده نداشت

Snake Solid

کاربر سایت
Nov 19, 2011
386
نام
古い蛇
منم بعد چند ماه دیشب اومدم بازی کنم یه 300 مگ هم بازی رو آپ کردم ولی توی همون کادره که یه سری توضیحات هست دایره رو میزنم و دستگاه هنگ میکنه.
اون DNS ها رو هم زدم فایده نداشت

برو uncharted tv رو off کن,منم همین مشکلو داشتم با این کار درست شد

Uginex

کاربر سایت
May 11, 2010
239
پنل مولتی باید بیاد تا uncharted tv رو بتونم آف کنم بازی من توی همون کادری که در مورد پچ توضیح میده هنگ میکنه. دایره رو میزنم که ok بشه و پیغام بره دیگه فیریز میکنه
فقط توی قسمت co-op یه uncharted tv هست که توی حالت آفلاین میشه غیر فعالش کرد

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,818
نام
مرتضی
پنل مولتی باید بیاد تا uncharted tv رو بتونم آف کنم بازی من توی همون کادری که در مورد پچ توضیح میده هنگ میکنه. دایره رو میزنم که ok بشه و پیغام بره دیگه فیریز میکنه

این مشکل بعد اپدیت اخر بازی فک کنم پیش اومد که خود ناتی داگ یه راه حل براش داد یادم نیست چی بود ولی اگه پیدا کردم میگم حالا خودت یه سرچی بکن البته بمدت یکی دو روز این مشکل حاد بود و برای همه پیش میومد ولی بعدش اکثرا مشکلشون حل شده بود ار جمله خودم

Snake Solid

کاربر سایت
Nov 19, 2011
386
نام
古い蛇
قبل از اینکه بری قسمت آنلاین پاینش برو به قسمت lan party,بعد برو و از creat new profil یه پروفایل که به اسم خودت ایجاد کن و برو توش,بعد از همونجا uncharted tv رو of کن تا مشکلت حل شه.
یکی از دوستان این راهو برام گفت و مشکلم حل شد,دقیقا مشکلی مثه تو داشتم

kiiiiiid

کاربر سایت
Feb 25, 2010
56
نام
reza
سلام.
برای آنلاین بازی کردن آنچارتد ۳ کد آنلاین میخواد و کدش هم یکمی گرونه.
نمیشه از روش دیگه ای کد رو بدست آورد یا کسی اگه داشته باشه بفروشه؟

Snake Solid

کاربر سایت
Nov 19, 2011
386
نام
古い蛇
سلام.
برای آنلاین بازی کردن آنچارتد ۳ کد آنلاین میخواد و کدش هم یکمی گرونه.
نمیشه از روش دیگه ای کد رو بدست آورد یا کسی اگه داشته باشه بفروشه؟
فقط باید بخری,یا از psn و یا از کسی که کدشو استفاده نکرده باشه

Uginex

کاربر سایت
May 11, 2010
239
قبل از اینکه بری قسمت آنلاین پاینش برو به قسمت lan party,بعد برو و از creat new profil یه پروفایل که به اسم خودت ایجاد کن و برو توش,بعد از همونجا uncharted tv رو of کن تا مشکلت حل شه.
یکی از دوستان این راهو برام گفت و مشکلم حل شد,دقیقا مشکلی مثه تو داشتم
نه اینم کار نداد بازم فیریز میکنه بعد دایره زدن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر