Uncharted 2 : Among Thieves Multiplayer Section

Reza Fitness

کاربر سایت
Jan 5, 2011
55
نام
Reza
سلام دوستان نمیدونم جای این سوال اینجاست یا نه امیدوارم جواب سوالم رو بدید و پستم رو پاک نکنید.
من تازه PS3 خریدم و هک هم هست بازی ارجینالم هم Uncharted 2 هست. الان دارم بازی می کنمش بعد یه خورده که از بازی رفتم وقتی رسیدم به اون مرحله ای که توی نپال هست بازی اسلو موشن شده و خیلی کند شده ولی موقعی که میرم همون مرحله رو تو قسمت Chapters انتخاب می کنم و بازی میکنم سرعتش خوبه و معمولیه نمیدونم چش شده اگر میشه کمکم کنید خیلی گیرم.

آخرین ویرایش:

Reza Fitness

کاربر سایت
Jan 5, 2011
55
نام
Reza
سلام دوستان نمیدونم جای این سوال اینجاست یا نه امیدوارم جواب سوالم رو بدید و پستم رو پاک نکنید.
من تازه PS3 خریدم و هک هم هست بازی ارجینالم هم Uncharted 2 هست. الان دارم بازی می کنمش بعد یه خورده که از بازی رفتم وقتی رسیدم به اون مرحله ای که توی نپال هست بازی اسلو موشن شده و خیلی کند شده ولی موقعی که میرم همون مرحله رو تو قسمت Chapters انتخاب می کنم و بازی میکنم سرعتش خوبه و معمولیه نمیدونم چش شده اگر میشه کمکم کنید خیلی گیرم.

آقا من منتظرم کسی نیست؟

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,669
دوستان اپديت هاي بازي بسي ثقيل است PS3 كفاف نمي دهد :d
من هر كاري كردم با اون روش دانلود از طريق PC نشد موقع OBTAIN كردن IP خراب مي شه به خاطر همين نتونستم لينك هاش رو بگيرم

حالا مي خوام بدونم اگر از يكي از بچه ها لينك بگيرم امكان داره به بازي نخوره و كار ندن ؟

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,669
دوستان يكي خواهشا" جواب بده

بازي اون ارور اش رفع شد ديگه كامل بعد هك PSN يا دوباره برگشته ما الكي داريم اپديت مي كنيم يا نه ؟؟؟

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,669
خودم بهش رسيدم :d
ولي چرا هيچ كس جواب نداد :d :( حالا ما ديگرون رو جواب مي ديم :d

نه عزيز جان مجاني است

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
از دوستان اگه کسی پایه هستش بیاد تا یه CoOp بازی را با هم بریم ...
تا من اینم پلات کنم :D
هر کی پایست یه پی ام به من بزنه

Mohammad®eza

کاربر سایت
Oct 15, 2006
1,244
سلام به همگی یه سوال داشتم من از PSN پک play station hero رو برای آنچارتد 2 خریداری کردم بعد دانلود شد ولی میرم تو قسمت مولتی پلیر بازی هیچ جا نیستن که انتخاب کنم این پک کاراکتر های Killzone , Resistance , Infamous رو به بازی اضافه میکنه ولی همه جا رو گشتم دانلود شده ولی تو بخش مولتی نیومده به نظر شما مشکل از کجاست ؟

Trico

کاربر سایت
Jul 6, 2010
369
نام
ایمان
سلام ببخشید Uncahard 2 رو بخوای مولتی پلیر بازی کنی باید پول بدی ؟؟
خدا خیرت بده همین یه PSN رو رایگان داریم ببینم اینم از ما میگیری با این شایعات:d
ممنون میشه چند تا عکس از آنلاینش بندازی ؟؟ اسکرین شات ممنون !
imgres

تا من اینم پلات کنم :D
یکم دیر شروع کردی دوست گلم . من آنچارتد رو فروختم:-sوگرنه حتما میومدم باهم بریم. ولی بگردی پیدا میشه چون الان هم خیلی از بچه دارن بازیش میکنن
سلام به همگی یه سوال داشتم من از PSN پک play station hero رو برای آنچارتد 2 خریداری کردم بعد دانلود شد ولی میرم تو قسمت مولتی پلیر بازی هیچ جا نیستن که انتخاب کنم این پک کاراکتر های Killzone , Resistance , Infamous رو به بازی اضافه میکنه ولی همه جا رو گشتم دانلود شده ولی تو بخش مولتی نیومده به نظر شما مشکل از کجاست ؟
مشکل رجین بازی شماست. ضرر کردی رفت پی کارش. آخه عزیزم چرا قبلا یه پرس وجو نکردی رفتی دانلود کردی.
اگه رجین بازیت1یا2یا3 باشه باید بر اساس رجین بازیت دانلود کنی.
رجین 1 اگه اشتباه نکنم آمریکاست . رجین 2 اروپاست و رجین 3 آسیا.
یعنی مثلا اگه بازیت رجین2 هستش باید یه اکانت روی دستگاه ps3 با پروفایل جدید بسازی که اون اکانت واسه اروپا باشه.بعد بری مپ و شخصیت های dlc رو با این اکانت دانلود کنی. اون وقت کار میکنه.
عزیزان هر جا اشتباه گفتم شما اساتید تصحیح کنید
مرسی

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Mohammad®eza

Mohammad®eza

کاربر سایت
Oct 15, 2006
1,244
مشکل رجیون بازی شماست. ضرر کردی رفت پی کارش. آخه عزیزم چرا قبلا یه پرس وجو نکردی رفتی دانلود کردی.
اگه رجیون بازیت1یا2یا3 باشه باید بر اساس رجیون بازیت دانلود کنی.
رجیون 1 اگه اشتباه نکنم آمریکاست . رجیون 2 اروپاست و رجیون 3 آسیا.
یعنی مثلا اگه بازیت رجیون2 هستش باید یه اکانت روی دستگاه ps3 با پروفایل جدید بسازی که اون اکانت واسه اروپا باشه.بعد بری مپ و شخصیت های dlc رو با این اکانت دانلود کنی. اون وقت کار میکنه.
عزیزان هر جا اشتباه گفتم شما اساتید تصحیح کنید
مرسی

برادر ممنون بابت راهنماییت پس اگر بخوایم یه Add On از داخل PSN بخریم برای بازی مورد نظرمون باید رجیون دیسک بازیمون با رجیون پروفایلمون یکی باشه یعنی اینکه الان کشور اکانت من آمریکا هستش باید رجیون بازی هم 1 باشه تا Add on ش رو دانلود کردیم بشه استفاده کرد

• Like
Reactions: Trico

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
دوستان من بعضي وقتها كه دارم آنلاين آنچارتد2 ميزنم يهو دارم تيرميزنم اما كاركتري كه من برش داشتم نه تيرميزنه نه تكون ميخوره يه 5 6 ثانيه همينجوري ميمونه بعد درست ميشه( كه البته همون 5 6 ثانيه واسه كشته شدن ما كافيه:d)ميخواستم ببينم مشكل از چيه لگه؟
درضمن راسته آنچارتد2 زياد ترافيك مصرف ميكنه/؟:d
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
تا من اینم پلات کنم :biggrin1:
داش نويد جات خالي عصري پلات شد خواستي CO OP بزنيم اد كن گرچه با خارجيا هم ميتوني بزني من هردوتاشو باخارجيا گرفتم:d

Trico

کاربر سایت
Jul 6, 2010
369
نام
ایمان
برادر ممنون بابت راهنماییت پس اگر بخوایم یه Add On از داخل PSN بخریم برای بازی مورد نظرمون باید رجیون دیسک بازیمون با رجیون پروفایلمون یکی باشه یعنی اینکه الان کشور اکانت من آمریکا هستش باید رجیون بازی هم 1 باشه تا Add on ش رو دانلود کردیم بشه استفاده کرد
خواهش میکنم ناقابل بود.آره دقیقا باید رجینش یکی باشه تا کار بکنه
دوستان من بعضي وقتها كه دارم آنلاين آنچارتد2 ميزنم يهو دارم تيرميزنم اما كاركتري كه من برش داشتم نه تيرميزنه نه تكون ميخوره يه 5 6 ثانيه همينجوري ميمونه بعد درست ميشه( كه البته همون 5 6 ثانيه واسه كشته شدن ما كافيه:d)ميخواستم ببينم مشكل از چيه لگه؟
درضمن راسته آنچارتد2 زياد ترافيك مصرف ميكنه/؟:d
فدات بشم با این اینترنت هندلی ما کی لگ نداره. آره مشکل همون لگو اینترنتو .آقای .....
منم اینو شنیدم که U2 زیادتر از بعضی بازیها ترافیک رو میخوره آخه واسه خودمن هم اینجوری بود.نسبت به بازیهای دیگه بیشتر بود
ولی چون الان دیگه اینترنت نامحدود گرفتم برام مهم نیست . به ......بچه ام که ترافیک زیاد میبره بذار ببره:d

• Like
Reactions: ULTIMATE TEAM

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,669
دوستان يه مرد و رفيق نيست بياد بريم CO-OP مرحله SANCTUARY رو بزنيم نپال و روستاي تبت رو تموم كردم اما اين هميشه شوت مي شيم وسط كار نمي تونم بفهمم تهش چه طوري ميشه :d
بي مروت طلسم شده :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر