Ubisoft Toronto بر روی IP جدیدی کار می کند

Behrooz

کاربر سایت
Apr 14, 2006
3,009
ریموند گفت:یوبی سافت تورنتو بر روی IP جدیدی در حال کار است.

مدیر عامل Ubisoft toronto خانم Jade Raymond تایید کرد که استودیو تورنتو در حال کار بر روی IP جدیدی در کنار splinter cell هست.
استودیو تورنتو که دو سال پیش شروع به کار کرد قبلا فقط تایید شده بود که آنها بر روی عنوان جدیدی از Splinter Cell که همراه با تعدادی از اعضای اصلی تیم Conviction که شامل Alex Parizeau و Maxime Beland می شد در حال کار هستند.
خانم ریموند فرمود که امیدوار است که این IP جدید همان چیزی باشد که بتواند به طرفداران بدهد.
{یه چیزهایی هم در مورد Water Cooler:d گفت که من بیخیالش شدم}
jade-raymond1.jpg

منبع
ویرایش:خبر رو آپدیت کردند.
Update:ریموند شفاف سازی کرده و گفته:در واقع استودیو تورنتو بر روی بازی دیگری به علاوه ی splinter cell در حال کار کردن است.اما این بازی یک IP جدید نیست.در عوض این پروژه ی اعلام نشده جزء فرانچایز از قبل وجود داشته ی یوبی سافت است.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: hosein_fisher

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,831
نام
رضا
هر چی بشــه انشالله خیر باشـــه !:d
اون خنده ی ملــیح جــِـــید خانم من را ترغیب به خواندن این خبر کرد.!:d

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,316
نام
امیر حسین
بعد از ساخت AC ما به ایشون ایمان خاصی داریم! و میگوییم هرچه از او رسد نیکوست :d

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
البته روي سخنم با اين ليدي نيستا :d
ولي چرا هركي ميخواد اي پي جديد معرفي كنه ميگه اين همون چيزيه كه گيمر ها ميخوان؟

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,831
نام
رضا
الان اين كه گفتي چه ربطى به موضوع تاپك داشت:-/
توجه نکردی اصل موضوع همین بود که دوستمون گفت منظورش این بود بهش میاد بازی توپی برامون داشته باشه! اون خندش خیلی چیزها واسه گفتن داره که تو این تایپیک نمــی گنجــه! تازه یادت باشه ایشــون مدیرعامله پس به نظر باید خیلی خواستگار داشته باشــه ولی بازم باید هنوز امیدت به خدا باشــه.

• Like
Reactions: 54M113 and Noirique

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
این IP جدیدشون فقط امیدوارم به نسخه جدید SC ضربه نزنه. چون بنظر من کار کردن رو دو عنوان بصورت همزمان کار صحیحی نیست.

shefer

کاربر سایت
Aug 27, 2009
2,365
نام
mazyar
خالقAC اقای Patrice Désilets هست و ربطی به اونصورت به این خانم نداره. والا ما که از استودیو ایشون جز shi*t این چندوقته دیگه چیزی ندیدیم. اون از شاهزاد پارس که با کود دامی یکسانش کرد و از اونطرف شاهکار دیگرشون با نام مستعار SC:conivictionرو دیدیم که در حد همون اسم مستعار باقی موند و از طرف دیگه ترک همین Patrice Désilets رو باز این استودیو تجربه کرد.خب دیگه مدیریت ایشون چی کم گذاشته من نمیدونم!فقط مثل اون اکتی بدبخت، افتادن به جون یه IP تا شیرشو تا ته بکشن. شخصا از AC:brotherhood هم ناامید شده بودم...

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
اصلا یه حس خوبی بهم دست می ده وتی از ایشون خبر میاد.به هر حال خال AC به شمار میان و می شه گفت موفق ترین کارگردان زن هستند که ازخ یلی از مرد ها جلو ترند!
پ.ن:یعنی چی دوستان می گن باید تمرکزشو بزاره رو SC؟یوبی سافت مونترال 7 8 تا بازیه بزرگ سال می زنه,این استودیو هم برای این ساخته شده که به اندازه ی مونترال بازی بسازه.چند وقت پیش هم گفته بودند که سه تا(یا پنج تا!یادم نیست)بازی با هم می خوان بسازن!استویدو کوچیکی که نیستش این تورنتو.
پ.ن2:من سبک بازی را نفهمیدم.یه چیزی مثل LBP هست؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر