نمایشگاه/رویداد Ubisoft Forward

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
151724

آخرین اخبار از یوبی (23 خرداد ماه 1402)

◾ عنوان Star Wars Outlaws در سال 2024 برای نسل نهم منتشر خواهد شد
وقایع بازی بین Empire Strikes و Return Of The Jedi هستش
می‌توانید سیارات جدید و نمادین را در اولین بازی جهان باز Star Wars، اکسپلور کنید

◾ عنوان Prince of Persia The Lost Crown در تاریخ 18 ژانویه 2024 برای نسل هشتم و نهم منتشر خواهد شد
با پیش خرید بازی، صاحب ست لباس Warrior Within خواهید شد
در دیسکورد رسمی بازی اعلام گردید که بازی دوبله فارسی خواهد داشت!

◾ تاریخ عرضه ی عنوان The Crew MotorFest برابر است با 14 سپتامبر
این عنوان دارای چندین مد خواهد بود:
• Made in Japan Mode
• Formula 1 Mode
• Off-roading Mode
• Classic Cars Mode

◾ تاریخ انتشار Assassin's Creed Mirage کماکان تغییر نکرده و در تاریخ 12 اکتبر سال جاری (20 مهرماه) برای کنسول‌های نسل هشتم و نهم و پی‌سی عرضه خواهد شد

◾ آخرین اطلاعات از عنوان Metaphor: ReFantazio
بازی توسط تیم خلاق 5/Persona 3/4 و به رهبری Katsura Hashino به عنوان کارگردان و Shigenori Sojima به عنوان Artist و Shoji Meguro به عنوان آهنگساز در استودیوی جدید Atlus یعنی Studio Zero ساخته می‌شود
به گفته Hashino، این عنوان‌ شبیه به هیچ عنوان فانتزی نیست که قبلا تجربه کردید و چیز جدیدی است

◾ تاریخ عرضه ی عنوان Avatar: Frontiers of Pandora مشخص شد، برابر با 7 دسامبر (۱۶ آذر)
این عنوان دارای Co-Op دو نفره خواهد بود
بازی یک اثر اول شخص اکشن ادونچر است
انسان ها شما را برای نبرد با ناووی ها آموزش می‌دهند
می‌توانید سایر قبایل Na'Vi را استخدام کنید
اسلحه‌های زیادی در بازی وجود دارد
همچنین می‌توانید با جنع اوری متریال ها غذا درست کنید

◾ عنوان Just Dance 2024 edition در تاریخ 24 اکتبر (۲ آبان) منتشر خواهد شد

◾ کلوزد بتای Skull and Bones از 25 تا 28 آگوست در دسترس خواهد بود

◾ در مراسم یوبی ساعت فوروارد تایید شد که Assassin's Creed 1 Remake در دست توسعه نیست

◾ به گفته ی تهیه کننده ی سری، عنوان Project Hexe طولانی نخواهد بود

◾ بازی Multiplayer مستقل Assassin's Creed با نام Invictus شناخته میشه و این بازی توسط توسعه‌دهندگان Rainbow Six Siege و For Honor قراره ساخته شه

◾ طبق آخرین گزارشات از سوی Ubisoft، این کمپانی چهار عنوان از جمله Splinter Cell VR و Ghost Recon Frontline بعلاوه ی 2 عنوان معرفی نشده را کنسل کرده

◾ عنوان Beyond Good & Evil 2 هنوز در دست توسعه است
امروز و طی یک جریان Q&A سالانه از یوبیسافت، این کمپانی به Beyond Good & Evil 2 اشاره کرد و این عنوان را در کنار عناوینی مثل POP Remake و Splinter Cell Remake و Star Wars و .... در لیست Active Development قرار داده اما هیچ تاریخ انتشار یا بازه زمانی برای این عناوین اعلام نکرد

🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️
شایعات:

▪️کمپانی Ubisoft در حال کار بر روی یک عنوان بتل رویال با نام رمز REAPER با عناصر روگ‌لایک از سری The Division ست
▪️عنوان Project Red در سال 2024 ..
▪️عنوان Project Hexe در سال 2026 ..

🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️
آخرین آپدیت/اونت:
به روز خواهد شد...

آخرین ویرایش:

DoomedToKill

کاربر سایت
Oct 1, 2020
1,969
باورم نمیشه :-w
4 سال پیش همین موقع این تریلر فوق‌العاده نشون دادن بعد الان میگن تو مرحله very very early development؟؟

یوبیسافت سخت سعی میکنه جمله معروف نیچه عملی کنه
Hope in reality is the worst of all evils
because it prolongs the torments of man

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,944
نام
MR.1199
:|
نه از اون نسل هفت که میومدن Watch Dogs نسل 9 ـی نشون میدادن و مجبور میشدن تا خرخره دانگرید کنن، نه از الان که خودشون هم بندگان خدا امید ندارن دیگه :| چه بود این خدایی؟

اصلا زبونم بند اومده :D باو اصلا گرافیک نسل نه ـی نخواستیم، Rayman ما رو برگردونین دیگه هیچی ازتون نمیخوایم :| بقیه IP ها هم بخوره تو سرتون که یکی یکی دارین به بیراهه میکشین ـشون...

پ.ن: البته مراسم این قدر هم بد نبودااا :-" ولی دیگه تا یه جایی میشه انتظارات رو پایین آورد! :D الان 7 ساله که هر سری هی داریم انتظار رو میاریم پایین، یه جایی دیگه آدم میبینه این یوبیسافت هیچ شباهتی با چیزی که قبلا بود نداره...

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: owj and Jack cooper

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
من درگیر یسری کار بودم لایو ندیدم. الانم دو تریلر R6E رو دیدم، دو تریلر FC6 و یک تریلر Riders Republic و آواتار.

این صفحاتم خوندم. فکر کنم بخاطر استریم لایو کیفیت ها داغون بوده ولی R6E واقعا فاجعه نبود ویژوالش :D البته کلیت بازی خیلی meh بود برام و فک نکنم سمتش برم :D

FC6 بدک نبود. تریلر داستانیش جذاب بود :D

ولی من شخصا با Riders Rep خیلی حال کردم. هم بنظرم طراحی محیطش بشدت جذاب و خوشگل بود و هم کلیت گیمپلیش جذاب بنظر میومد. من که خیلی جذب شدم و اگر بتونم حتما تجربش میکنم :D

و تهشم که Avatar... قشنگ NEXT GEN AAA بود و شدیدا خوب بود :D هایپ شدیم :D چه انجین خفنی دارن :D درمورد اول شخص بودنشم چیز خاصی گفتن؟ بجز همون 10 ثانیه اولتریلر که حکم اینترو داشت، جایی گیمپلی نبود که ببینیم اول شخصه یا نه :D

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
الان چندساله که سالی یکساعت از وقت گرانبهاتون صرف کنفرانس یوبی میشه به امید نشون دادن اسپیلنتر و Rayman و این چیزا اما بجاش هرسال یه مشت تریلر CG و بعدشم جاست دنس نشونتون میدن
الان این آواتار که یه تریلر CG هست دقیقا چی نشون داد که بتونید حدس بزنید بازی خوبیه؟
نکنه فکر کردید گیم پلیه؟ ?
چندبار گول این تریلرها را باید بخورید؟
یوبی خیلی وقته برای من مُرده
یه دونه فارکرای فقط ارزش داره اونم نه در حدی که سقف هایپ رو پاره کنه صرفا به عنوان یه آی پی با کیفیت ثابت

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395
الان چندساله که سالی یکساعت از وقت گرانبهاتون صرف کنفرانس یوبی میشه به امید نشون دادن اسپیلنتر و Rayman و این چیزا اما بجاش هرسال یه مشت تریلر CG و بعدشم جاست دنس نشونتون میدن
الان این آواتار که یه تریلر CG هست دقیقا چی نشون داد که بتونید حدس بزنید بازی خوبیه؟
یه دونه فارکرای فقط ارزش داره اونم نه در حدی که سقف هایپ رو پاره کنه صرفا به عنوان یه آی پی با کیفیت ثابت
Screenshot 2021-06-12 at 11.09.20 PM.png
البته کاری ندارم که یوبی استاد Downgrade کردنه اما CGI نبود.

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,944
نام
MR.1199
آقا الان تریلر آواتار رو دیدم :D فقط میتونم بگم Holy SH************T :o
اصلا شست برد هر چی تریلر قبلش دیدیم. نه، یکم به این یوبیسافت امیدوار شدم... :D

چه حرفیه آقا اختیار داری. راک استار هر سال داره از یه GTA جدید رونمایی میکنه، ریمیک RDR هم 7-8 تا تریلر تا حالا ازش اومده همه هم از دم in-game :D
شما برو خود را باش، بذار ما بدبخت بیچاره ها گول بخوریم :D
ضمنا، اون تریلر هم CGI نبود اخوی :)) ممکنه در آینده دانگرید بشه ولی تفاوت CGI و in-game رو یه نوب پلیر هم متوجه میشه دیگه :D

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
View attachment 211106
البته کاری ندارم که یوبی استاد Downgrade کردنه اما CGI نبود.
بازی که اول شخصه ولی تریلر یه چیز دیگه بود
این تریلر هم طبق چیزی که فرستادی پس تریلر حتما in Engine بوده که دیگه بدتر

• Poker Face
Reactions: HIGH DEVS

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
آقا الان تریلر آواتار رو دیدم :D فقط میتونم بگم Holy SH************T :o
اصلا شست برد هر چی تریلر قبلش دیدیم. نه، یکم به این یوبیسافت امیدوار شدم... :D

چه حرفیه آقا اختیار داری. راک استار هر سال داره از یه GTA جدید رونمایی میکنه، ریمیک RDR هم 7-8 تا تریلر تا حالا ازش اومده همه هم از دم in-game :D
شما برو خود را باش، بذار ما بدبخت بیچاره ها گول بخوریم :D
ضمنا، اون تریلر هم CGI نبود اخوی :)) ممکنه در آینده دانگرید بشه ولی تفاوت CGI و in-game رو یه نوب پلیر هم متوجه میشه دیگه :D
خدا را صد هزار مرتبه شکر که راکستار سالی یه GTA و Red Dead منتشر نمیکنه که به حال و روز الان یوبی بیفته

• Like
Reactions: Rezaenslaved

esm nadaram

کاربر سایت
Jan 24, 2010
2,676
نام
حسین
اتفاقا با next gen only بودنش. اگه نتونن پیاده کنن همچین چیزی رو جای تعجب داره

• Like
Reactions: Thonkeyes

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
game footage بود دیگه چرا حاشیه میرید :D
دقیقا جایی تایید کردن in gameplay بود؟
والا من جایی ندیدم
بعدشم یوبیه دیگه حتی همون تریلرهای گیم پلی هم روی یه پی سی بسیار قوی نمایش میده درسته؟
ما هنوز از همون فارکرای ۶ هم گیم پلی فوتیج از کنسولهای نسل نهم ندیدیم چه تضمینی هست کیفیت همون چیزی باشه که تو تریلر نشون دادن؟

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395
بر فرص که این In-Engine بوده. دقیقا چطوری In-Engine از CGI بدتر می شه؟ :D

توی نمایش به نمای اول شخص اشاره شد.
بعدم شما نوشته رو بخون نوشته Game footage ننوشته Gameplay footage که بخوای به خاطر دوربین نمایش رو زیر سوال ببری.

البته یوبی به کرات نشون داده بازی رو Downgrade می کنه اما نمایش فعلی اش رو نمی شه زیر سوال برد تا نمایش های بعدی بیاد.

• Like
Reactions: samijavid

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
بر فرص که این In-Engine بوده. دقیقا چطوری In-Engine از CGI بدتر می شه؟ :D

توی نمایش به نمای اول شخص اشاره شد.
بعدم شما نوشته رو بخون نوشته Game footage ننوشته Gameplay footage که بخوای به خاطر دوربین نمایش رو زیر سوال ببری.

البته یوبی به کرات نشون داده بازی رو Downgrade می کنه اما نمایش فعلی اش رو نمی شه زیر سوال برد تا نمایش های بعدی بیاد.
واقعا امیدوارم گرافیک گیم پلی بازی همینی باشه که دیدید
ولی بعید میدونم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر