نمایشگاه/رویداد Ubisoft E3 2018 Press Conference

نمایش کدام بازی را بیشتر دوست داشتید؟

• Anthem

• The Division 2

Results are only viewable after voting.

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
2pzh_beyond-good-and-evil-2-artworks-12-pc-games_b2article_artwork.jpg

8lm6_ubi_e3_armin_2.jpg

Wf-YB65pl1cQmA

با سلامی مجدد و خیلی گرم خدمت بازی سنتری های عزیز، دوستان یوبی فن و عزیزان عزیزتر از جان یوبی هیتر :x:D

باز هم قراره در خدمت شما عزیزان باشیم با کنفرانس E3ـی دیگه و مجددا هم مسئولان ارشد یوبی که در بازی سنتر حضور دارند به بنده اطلاع دادند که تاپیک مانند سال گذشته ایجاد و پیش برده شود.

البته امسال از سایر دوستان عقب افتادیم، هنوز هم که هنوزه (هنوز یعنی آخرای 19 اسفند) تاریخ و ساعت کنفرانس تایید نشده، اما وجودش حتمی هست!

سال گذشته کنفرانس می رفت که کاملا جدید و غیر قابل پیش بینی باشه، اما با درایت فراوان مسئولان یوبی، هرچی عنوان بزرگ بود توی ماه March معرفی شد، حالا یا فقط اسم یا لوگو یا اصلا نمایش کامل، به همون روال (گویا حال کردن با این روش) امسال گفتن یکم خفن تر عمل کنیم، توی یک Livestream ساده اومدن و The Division 2 رو معرفی کردن (اینجاست که می گن مااااا..شا.....ه)، اینجوری بود که همه، حتی خود استودیو سازنده هم شوکه شد!

اما امسال در کل برنامه مشخص تری در پیش هست، قاعدتا نماش از عنوان های The Crew 2، Skull & Bones, The Division 2, Starlink, Beyond Good & Evil 2 رو خواهیم داشت به علاوه گل سر سبد مجلس Just Dance (20)18

طبق برنامه مالی این شرکت هم در سال مالی 2018-2019 شاهد عرضه 4 عنوان AAA خواهیم بود که تا به حال 3 تا از اون ها مشخص هستند (البته از من می شنوین به اون لیست اعتمادی نیست، Skull & Bones بهش می خوره به تاخیر اساسی رو در پی داشته باشه، The Division 2 هم اصولا نباس زود بیاد!)

حدس و گمان ها رو هم از پست اول حذف می کنیم، آنتی هایپ هم به شدت روندش رو حفظ می کنیم، باشد که رستگار هم شویم.

اخبار و شایعات و .... به همین پست اضافه می شن، نظر سنجی از الان خیلی زوده، اما به موقع اون ها هم راه اندازی می شن، اطلاعات دقیق کنفرانس و انشالله بعد از اون لینک دانلود هم با فونت درشت در خدمت شما عزیزان قرار می گیره!

خدارو شکر اینجا زیاد به حاشیه نمی ره، اما به هر حال از همکاری شما سپاسگذار خواهیم بود.

لیست بازی هایی که احتمال نمایش آن ها در کنفرانس بالاست

ftax_beyond_good_amp_evil_2.jpg

Beyond Good & Evil 2

این بازی رو شاید بتوان یکی از جاه طلبانه ترین پروژهای یوبیسافت دانست و نمایش گسترده از آن توسط تیم ساخت تایید شد.

wt9w_the_division_2.png

Tom Clancy's The Division 2

ساخت بازی تقریبا در ماه های اول عرضه نسخه نخست بازی استارت خورده و تایید شده که از بازی در طی کنفرانس E3 2018 رونمایی می شود.

6r1s_logo.jpg

Assassin's Creed Odyssey
خلاصه بعد از n+1 لیک و شایعه و درد و مرض این عنوان هم به صورت رسمی با یه گیف لگد زنیِ خشونت بار معرفی شد و پرونده 3 تا عنوان AAA امسال یوبی رو بست. سورپرایز بی سورپرایز!!!

pi4d_for_honor_season_6.jpg

For Honor's Season VI "Heroes March"

آپدیت بعدی بازی For Honor قرار است دارای محتویات زیادی باشد به حدی که می تواند زمانی از کنفرانس E3 را به خود اختصاص دهد.

f2u7_skull_amp_bones.jpg

Skull & Bones

بازی با محوریت دزدان دریایی که سال گذشته معرفی شد، اما اطلاعات زیادی از آن زمان منتشر نشده، می توان انتظار نمایش های بیشتری از بخش داستانی بازی را داشت.

hudn_the_crew_2.jpg

The Crew 2

این بازی با گسترش در تمام بخش های موجود در نسخه اول قرار است در انتهای ماه June عرضه گردد، اما می توان انتظار نمایشی جدید از بازی، رونمایی از محتوای Season Pass و همچنین اعلام تاریخ Beta بازی در جریان کنفرانس را از آن داشت.

llyu_starlink.jpg

Starlink - Battle for Atlas

یکی دیگر از IPهای جدید یوبیسافت این بازی بود که سال گذشته معرفی شد. این بازی که می خواهد گجت های فیزیکی را وارد گیم پلی خود کند توسط شعبه Toronto یوبیسافت برای همه کنسول های نسل حاضر در حال ساخت است، البته تا به حال نسخه PC آن تایید نشده است.

tux9_transference.jpg

Transference

بازی VR که توسط Elijah Wood و استودیوش با همکاری یوبیسافت مونترال در حال ساخت هست و سال گذشته با دمویی کوتاه معرفی شد. با توجه به حضور Elijah Wood در E3 Colossum می توان انتظار نمایش جدیدی از این بازی را نیز داشت.

pve_just_dance.jpg

Just Dance

اصلا بدون این سری کل کنفرانس ارزش دیدن نداره!!! حالا همه بیان وسط یکم کالری بسوزونیم :D

آپدیت های خبری

2fe2_dxxufjbx4aausah.jpg
  • ادامه عنوان Tom Clancy's The Division در برنامه هفتگی بازی معرفی شد. بازی حدودا بیش از 2 سال در مرحله ساخت توسط استودیو Massive Entertainment با همکاری چندین شعبه دیگه از Ubisoft هست. اطلاعات دیگه ای از بازی داده نشده و باید منتظر اطلاعات بیشتر در E3 بود!

xe9i_photo_2018-03-13_15-55-37.jpg
  • لیست شدن نسخه جدید از سری Splinter Cell در وبسایت Amazon کانادا! (رسمی بود تاپیک PC هم شیرینی برای من :D)
  • گزارش سال مالی 2017-2018 هم در تاریخ 17 ماه May منتشر می شه، احتمالا از برنامه برای امسال هم مواردی گفته بشه. البته امیدوارم که همه چیز رو لو ندن!

آخرین ویرایش:

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
با توجه به اینکه بحث جالبی هست، یک نظر سنجی و بحث کوتاه مدت ازش داشته باشیم بد نیست. در مورد کیفیت نهایی قاعدتا کسی مطلع نیست، اما همین حدس و گمان ها جالبه!

نمایش سال گذشته Anthem برای من خیلی جذاب بود، اما بیشتر محیط بازی! فعلا هم صحبت هایی در مورد داستان قوی می شه که امیدوار کنندست!
از اون سمت The Division 2 توسط Julian کارگردانی میشه انگار که شدیدا نگران کنندس برای من! خیلی خیلی می ترسم بیخیال داستان بشن توی بازی به جای قوی کردنش! و اینکه مثل WD2 و The Crew 2 فضای بازی شاد و رنگارنگ بشه! خیلی خیلی دوست دارم یک چیزی مثل اون نمایش اولیه و حتی نمایش GDC 2013 ببینم اما فکر نمی کنم اون مسیر رو انتخاب کنن!

هر دو نمایش برای من جذابیت بالایی دارن، با این حال چون هنوز دلم پیش اون نمایش های اولیه دیویژن هست، بیشتر هم منتظر هستم ببینیم چه کردن!

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,110
نام
پوریا
با توجه به اینکه بحث جالبی هست، یک نظر سنجی و بحث کوتاه مدت ازش داشته باشیم بد نیست. در مورد کیفیت نهایی قاعدتا کسی مطلع نیست، اما همین حدس و گمان ها جالبه!

نمایش سال گذشته Anthem برای من خیلی جذاب بود، اما بیشتر محیط بازی! فعلا هم صحبت هایی در مورد داستان قوی می شه که امیدوار کنندست!
از اون سمت The Division 2 توسط Julian کارگردانی میشه انگار که شدیدا نگران کنندس برای من! خیلی خیلی می ترسم بیخیال داستان بشن توی بازی به جای قوی کردنش! و اینکه مثل WD2 و The Crew 2 فضای بازی شاد و رنگارنگ بشه! خیلی خیلی دوست دارم یک چیزی مثل اون نمایش اولیه و حتی نمایش GDC 2013 ببینم اما فکر نمی کنم اون مسیر رو انتخاب کنن!

هر دو نمایش برای من جذابیت بالایی دارن، با این حال چون هنوز دلم پیش اون نمایش های اولیه دیویژن هست، بیشتر هم منتظر هستم ببینیم چه کردن!
میتونم بگم تنها چیزی که میتونه ورق رو به سمت Division برگردونه اینه که ببینیم Division 2 دقیقا همون نمایش GDC 2013 هست ولی خب منم مثل تو احتمالش رو خیلی کم میدونم. یعنی واقعا میشه اینطوری لوت کنیم؟ :D

im0g_os3d_ui_2013_02.ai_100_(rvbaperçu)_-_imgur.png

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,110
نام
پوریا
کاش یک گزینه هیچکدام هم میزاشتی به شخصه هیچکدامشون برام اهمیت نداره چون از EA که مشخصه Anthem اصلا اون چیزی نمیشه که نمایش دادن و Division هیچی .
نیازی به اضافه کردن هیچکدام نیست. وقتی هیچکدوم براتون مهم نیستن، دیگه نظر دادن نمیخواد. این نظرسنجی برای اونایی هست که این بازی ها براشون مهمن.

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
میتونم بگم تنها چیزی که میتونه ورق رو به سمت Division برگردونه اینه که ببینیم Division 2 دقیقا همون نمایش GDC 2013 هست ولی خب منم مثل تو احتمالش رو خیلی کم میدونم. یعنی واقعا میشه اینطوری لوت کنیم؟ :D

im0g_os3d_ui_2013_02.ai_100_(rvbaperçu)_-_imgur.png
یکی این مورد هست، ولی بیشتر منظورم این قضا سازی و حتی بخش Stealth هست که توی این عکس ها و ویدیو زیر تایم 02:35 نشون می ده!
xnzg_2014051603124226a.jpg

vj26_maxresdefault.jpg
کاش یک گزینه هیچکدام هم میزاشتی به شخصه هیچکدامشون برام اهمیت نداره چون از EA که مشخصه Anthem اصلا اون چیزی نمیشه که نمایش دادن و Division هیچی .

خوب اگر به هیچ کدون علاقه ندازید می تونید رای ندید! هیچکدام اصلا معنی نداره توی این نظرسنجی!

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,110
نام
پوریا
یکی این مورد هست، ولی بیشتر منظورم این قضا سازی و حتی بخش Stealth هست که توی این عکس ها و ویدیو زیر تایم 02:35 نشون می ده!
در مورد فضا سازی که تقریبا کارشون رو خوب انجام دادن، مثلا دارک زون 7-9 واقعا خوبه. میتونی عمق فاجعه رو اونجا ببینی. ولی قبول دارم که هنوز خیلی جای کار داره ولی Stealth رو واقعا نمیدونم. نمیدونم میشه توی این جور بازی ها جاش داد یا نه. شاید حق داشتن که حذفش کردن. واقعا نمیدونم.

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
در مورد فضا سازی که تقریبا کارشون رو خوب انجام دادن، مثلا دارک زون 7-9 واقعا خوبه. میتونی عمق فاجعه رو اونجا ببینی. ولی قبول دارم که هنوز خیلی جای کار داره ولی Stealth رو واقعا نمیدونم. نمیدونم میشه توی این جور بازی ها جاش داد یا نه. شاید حق داشتن که حذفش کردن. واقعا نمیدونم.
توی همون برنامه معرفی شماره دوم گفتن که ایده ساختش از اواسط شماره اول به ذهنشون رسیده! حالا شماره اول خودش خیلی از ایده هارو ریخته دور! امکان داره بر اساس اون ها شماره دوم در حال ساخت باشه، اما احتمالش خیلی کم هست!
من خودم واقعا دوست دارم شماره دوم تجربه متفاوتی باشه، چون اگه همون اولی بخواد باشه واقعا نیازی نبود به یه شماره دیگه! بازی به چیزی که باید رسید و می تونستن با محتوی اضافه نگه دارن! ولی باید چیزی باشه که سراغ شماره دوم رفتن!
شخصا دوست دارم بازی از این حالت بازی با اعداد خارج بشه و بیشتر سمت مهارت و فکر بیاد، دیگه هزار بار یک ماموریت رو نری بلکه فلان آیتم با اینقدر dmg و فلان تلنت بگیری! بیاد محیط رو طراحی کنه که توش بگردی، خطر کنی و برای رد شدن ازش وقت بزاری. آیتم ها هم نه اینکه اصلا درجه بندی نداشته باشن، اما جور دیگه پیاده سازی بشه! جوری که مخفی کاری رو بشه تو بازی پیاده کرد، جوری که حتی بشه وسایل نقلیه رو به بازی اضافه کرد و ... .

خیلی دوست دارم با بازی کاملا متفاوتی طرف باشیم، اما فکر نمی کنم اکثریت همچین چیزی بخوان!

Anonymous M3

人類に栄光あれ
کاربر سایت
Jul 30, 2014
1,074
نام
امیر مسعود

دقیقا ! اگه Division 2 بتونه یه چیزی مثل همون تریلرای نسخه اول بشه + یه داستان خوب، فوق العادست!
ولی خب به شخصه هنوز اعتماد ندارم که یوبی بتونه/بخواد مسیرشو درست کنه، احساس میکنم همونجوری که گفتی کلا میرن تو یه خط دیگه.
از اونور BioWare هم فعلا زیر سایه‌ی شاهکار Andromeda گیر کرده و Anthem براشون خیلی حیاتیه و همین میتونه باعث بشه تلاش زیادی برای خوب بودنش بکنن. با اینکه چند وقت پیش تو خبرا اومده بود اوایل ساخت بازی خوب پیش نمیرفته و EA هم جو بدی دورشه امیدوارم بتونن با یه بازی خوب همه‌ی این مشکلا رو کنار بزنن ولی تا الان که چیز خاصی نشون ندادن نمایش اول هم یه محیط گنده نشون دادن با چنتا دوست و زدن چنتا دشمن نه داستان خاصی نه مأموریت جالبی ... در نهایت چون Anthem برای ثبات BioWare خیلی مهمه، بیشتر منتظرم ببینم چجور چیزی تحویل میدن.

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
نیازی به اضافه کردن هیچکدام نیست. وقتی هیچکدوم براتون مهم نیستن، دیگه نظر دادن نمیخواد. این نظرسنجی برای اونایی هست که این بازی ها براشون مهمن.
عین این میمونه که یوبی از WD3 رونمایی نکرده بگی ایا Wd3 بیشتر منتظرید یا RDR2 چون سری قبلی که میگفتن یکماه بسه برای لس سانتوس بیاید WD2 از اونورم نه هنوز Division 2 رسما رونمایی شده نه تیزری نه تریلری هیچی اونور Anthem هم یک CG فقط EA داده هایپ کنه وقتی هنوز نمیدونیم چی به چیه چطور میتونیم بگیم منتظر کدومیم این نظرسنجی میتونست بعد E3 قرار بگیره

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
عین این میمونه که یوبی از WD3 رونمایی کنه بگی ایا Wd3 بیشتر منتظرید یا RDR2 چون سری قبلی که میگفتن یکماه بسه برای لس سانتوس بیاید WD2 از اونورم نه هنوز Division 2 رسما رونمایی شده نه تیزری نه تریلری هیچی اونور Anthem هم یک CG فقط EA داده هایپ کنه وقتی هنوز نمیدونیم چی به چیه چطور میتونیم بگیم منتظر کدومیم این نظرسنجی میتونست بعد E3 قرار بگیره
نظرات رو در مورد این سوال نگاه کنی متوجه می شی که هدف سوال چی هست و دوستان به چه دلیلی دارن رای می دن! اصلا بحث مقایسه و کدوم بازی بهتره و بهتر می فروشه و ... نیست!

• Like
Reactions: WCW

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,565
نام
مــاکــان
@Fifa 10
منم برا جفتشون امیدوارم که هم تو E3 نمایش خوبی داشته باشن و در نهایت اونچیزی که باید باشن.
لااقل این باعث بشه منم تاپیک Anthem اساسی بروز کنم:-bd

UBI اول نسل 2تا نمایش با WD و Division داشت که دل همرو با خودش برد، تا نسل بعد شاید معجزه ای بشه و بازی با اون کیفیت بصورت مولتی پلتفرم ریلیز بشه.
مطمئنا Division 2 هم نمیتونه در حد اون نمایش اولیه باشه (بخاطر ضعف کنسول ها) ولی مشکل Division فقط مبحث گراقیکی نبود که پلیرها رو فراری داد، امیدوارم رو اون قسمت ها بمراتب بیشتر کار کرده باشن.
اون زمان UBI تازه به این سبک ورود کرده بود اما حالا بعد چند سال تجربه های خیلی خوبی از بازیهای آنلاین (R6,For Honor,Division ,Wildlands,...) داره.الان UBI بقدری تو این زمینه تخصص داره که بنظرم حتی میتونه با یک بازی جدید به سبک FPS جنگی وارد بشه و با اکتیویژن و EA وارد رقابت .

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
نه دیگه همونطور که WD 2 در حد تریلر های نسخه اول بود، (حتی فکر کنم خود سازندگانم گفته بودن :D) دویژن 2 هم باید باشه دیگه :|

ولی این اوج درموندگیه که تمام ارزوت از نسخه دوم یک بازی نزدیک شدن به تریلر های نسخه اولش باشه :|

• Like
Reactions: m.d.makan

hry

کاربر سایت
Feb 16, 2006
256
خسته شدم از این بازیهای بی سر و ته ، دلم تنگم یه داستان درست و حسابیه دلم تنگه splinter cell ه ، دلم تنگه prince of persia ست ، دلم تنگه یه بازی خطیه با یه داستانه درجه یک نه division و pubg و این شر و ورها

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,565
نام
مــاکــان
خسته شدم از این بازیهای بی سر و ته ، دلم تنگم یه داستان درست و حسابیه دلم تنگه splinter cell ه ، دلم تنگه prince of persia ست ، دلم تنگه یه بازی خطیه با یه داستانه درجه یک نه division و pubg و این شر و ورها
انشالله امسال SC جدید معرفی میشه.
مهمترین بخش کنفرانس امسال یوبی مطمئنا همین نمایش هست، این بازیهای آنلاین فقط دم دستی و برا سرگرم شدن خوبن، شاید با بعضی هاشون بالای 1000 ساعت گیم تایم داشته باشی اما همیشه این بازی ها و داستانهای زیبا هستن که تو یادمون میمونن، منم 100 درصد باهات موافقم.

• Like
Reactions: mohsen2012

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
نه دیگه همونطور که WD 2 در حد تریلر های نسخه اول بود، (حتی فکر کنم خود سازندگانم گفته بودن :D) دویژن 2 هم باید باشه دیگه :|

ولی این اوج درموندگیه که تمام ارزوت از نسخه دوم یک بازی نزدیک شدن به تریلر های نسخه اولش باشه :|
فکر کنم این بخش حرف من اشتباه برداشت شده!
خیلی خیلی بیشتر از اون که گرافیک برام مهم باشه، اون فضایی هست که توی تریلر اول بود! اتمسفر بازی (که البته تا درصد زیادی هم توی بازی قبلی هست) و در کنارش اون حالت گیم پلی سنگین تر و ایده های اون زمان که شامل مخفی کاری و ... بود!
تریلر اول باری و اون چند ثانیه کوتاهی که توی GDC نشون دادن رو ببنین متوجه تفاوت ها و چیزهایی که منظورم هست می شید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر