Ubisoft: می‌خواهیم Splinter Cell به بزرگی James Bond باشد

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
90417925422840885831.png

Maxime Beland کارگردان استدیو Ubisoft Toronto سازنده عنوان Splinter Cell: Blacklist در مصاحبه با GamesRadar به سوال ذیل پاسخ داد.

GamesRadar:"
استدیو شما یک بازی سبک جاسوسی بزرگ را ساخته است. چه کسی باید نسخه بعدی James Bond را بسازد؟ خودتان حدس بزنید؟"

Maxime Beland:"
خوب می‌دانید چه چیزی است، من درمورد این موضوع فکر نمی‌کنم. این موضوع برای من برعکس است. من می‌خواهم که فرنچیز Splinter Cell یک فیلم شگفت انگیز به بزرگی James Bond شود. برخی از فیلم‌های Bond عالی هستند. قطعا آنان منابع الهام بزرگی برای ما هستند. برخی مواقع من، خواستار یک فیلم خوب از سری Splinter Cell هستم. من می‌دانم که ما هم اکنون یک توسعه دهنده بازی هستیم و باید به مردم پاسخگو باشیم.
Sam Fisher قهرمان بزرگی است، او جلب توجه می‌کند و متفاوت است. تصور کنید از این برند تصاویری مثل goggles‌ای که 3 چراغ دارد ببینید. دنیای Splinter Cell بسیار قابل توجه است، بنابراین من فکر می‌کنم Splinter Cell شایسته یک فیلم بزرگ است."
Splinter Cell: Blacklist آگوست امسال برای Xbox 360,PC,PS3 و Wii U عرضه می‌شود.

منبع:
1
2

آخرین ویرایش:

kamyabonline

کاربر سایت
May 25, 2011
466
نام
محمّد
شایسته ساخت فیلم هست که درش شکی نیست ولی نباید بزرگی و ابهت خودشو با "جیمزباند" به زیرسوال ببره..منتظریم تا چه شود...!! احتمالا آخرین بازی ایه که تا قبل کنکور سال بعد میرمش.:d

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
SkyFall نسبت به 2 فیلم آخری 007 خوب بود ولی اگر بخوان مثل 007‌های امروزی فیلمی برای SC بسازند فکر نکنم محبوبیت بدست بیاره گرچه فروش خوبی می‌کنه
هیچی دیگه فقط SkyFall مونده بود ترول بشه که اونم شد!!
yahoo_13.gif

اقا نمیدونی فیلم چیه چرا نظر میدی؟؟
yahoo_22.gif
پست من کجاش درمورد Skyfall بد گفتم گفتم نسبت به 2 فیلم قبلی خوب بود

آخرین ویرایش:

soorena

کاربر سایت
Nov 9, 2009
2,696
نام
علی
skyfall به نظر من هم اصلا خوب نبود مثلا یه فیلم اکشن بود ولی نه هیجان داشت نه صحنه های اکشن خیلی خاص داستانشم که فوق العاده ابکی بود.فقط اون شخصیت منفیش جالب بود.فکر کنم اسمش خاوییر باردام هست

arash1996

کاربر سایت
May 17, 2012
1,481
نام
آرش
امیدوارم فقط فیلمش به وسیله ی افراد کاربلد ساخته بشه نه یه تیم درجه دو!!

یوبی لازم نکرده از این کارا بکنه!! یه بازی خوب تحویل بده بسه برامون. James Bond پیشکش!!
دوست عزیز یوبی که به شما بدهی نداره، یا شما که ازش طلبکار نیستید. این لحن مناسب یه کمپانی به این بزرگی نیست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر