Ubisoft: تا زمانی که مردم میخواهند، باید احمق باشیم اگر هر سال AC نسازیم

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,985
نام
مهدی

Ubisoft هنوز نسل قبل را رها نکرده است. آنها تا سالها از کنسول های نسل قبل ( PS3 و XB360 ) پشتیبانی خواهند کرد. AC IV همزمان هم برای نسل فعلی و هم برای نسل قبل عرضه شد، Watch Dogs هم همین روش رو در پیش خواهد گرفت. قبل از این که Lionel Raynaud ورژن PS4، XB1 و PC بازی Assassin’s Creed Unity تایید کند، نظراتش درباره ساپورت نسل قبل باعث شد که شایعات درباره ساخت Assassin’s Creed جدید برای نسل قبل قوت بگیرد.
او گفت :"ما برای PS3 و XB360 امسال بازی عرضه میکنیم، همان طور برای سال بعد بازی داریم. ما میخواهیم برای کسانی که از کنسول های نسل قبل استفاده میکنند بازی ارایه کنیم. Blag Flag یک نمونه بود، اما نمی تواتم اون رو یک بازی میان نسلی خطاب کنم; زیرا برخی از ویژگی های آن مختص نسل فعلی بود."

Raynaud در پاسخ به این که آیا ساخت بازی برروی نسل قبل محدودیت هایی برای نسل فعلی ایجاد میکند یا نه، شانه انداخت و گفت:"این یک انتخاب است - حتی وقتی تصمیم به ساخت بازی برروی هر دو نسل میکنید، محدودیت ها در صورتی که نسخه نسل بعدی را به عنوان نسخه اصلی انتخاب کنید، کم تر میشود - پیش خودتون می گین که ممکن هست در صورت ساخت بازی برروی دو نسل، از همه مزایا استفاده نکنید، اما باز هم از بازی که قبلا در نسل قبل ساختید بهتر خواهد شد. اما ما برای WD و AC IV انتخاب نداشتیم و به خاطر همین نتوانستیم همه چیز را در بازی قرار دهیم."

او در ادامه اظهار داشت که بازی های یوبیسافت در بخش صوتی در بین بازی های لانچ PS4 و XB1 برتر بودند :"تیمی که برروی نسخه ی نسل بعدی Blag Flag کار میکرد، به تجاربی دست یافت و این روند ادامه دارد. این تنها در ارتباط با گرافیک نیست، بلکه به ارتباطات و بخش انلاین که در نسل بعد بسیار نقش مهمی هست، ربط دارد. این به ما اجازه میدهد تا تجارب جدید خلق کنیم. این مستلزم یک مدت زیادی هست. زیرا نسل جدید پتانسیل بالایی دارد و ماهر شدن و پیشرفت کردن در آن زمان میبرد."

Raynaud نتوانست درباره ی AC جدید بحث کند، اما درباره ی فشار و اجبار برای عرضه بعضی از بازی ها در هرسال گفت:" ما قادر هستیم هر سال به مردم یک AC جدید ارایه دهیم، چون اونها یک AC برای هر سال میخواهند و تا وقتی که این واقعیت وجود دارد، ما باید احمق باشیم که این نیاز را بر طرف نکنیم. اما این فشار زیادی را برروی ما قرار میدهد؛ زیرا باید چیزی بسازیم که نا امید کننده نباشد. "
" باید هسته ی این سری رو با ارز ش نگه داریم و باید درک درست و بالایی از آنچه که این سری نیاز دارد داشته باشیم، چیز های جدید خلق کنیم. در در نهایت برای این که یک Assassin واقعی داشته باشیم، باید در دنیایی که ساختیم خودمان را قرار دهیم. "

Blag Flag در نوامبر سال قبل برای PC و PS4 و XB1 و در اکتبر همان سال برای Wii U و PS3 و XB360 عرضه شد. Watch Dogs نیز در تاریخ 27May عرضه خواهد شد.

منبع

آخرین ویرایش:

LeBron James 6

کاربر سایت
Mar 18, 2012
1,886
نام
S'Ali Ghaderi
متا و نقد های مثبت نشون میده که این بازی نه تنها پسرفت نداشته بلکه پیشرفت هم داشته! تا وقتی شاهکار تحویل بده هیچ مشکلی وجود نداره اصلا سالی چند تا اساسی منتشر کنه! هر چی نباشه بهترین اکشن ادونچر سال بهتر از آشغال هایی هست که با کلی ادعا و چند سال کار با متای متوسط میان و میرن!

متا خیلی نشون میده :|

متا AC 2 > AC BR > AC IV >AC 3

پیشرفت داشته ؟؟ بازی از متای ۹۲ به ۸۰ رسیده پیشرفته ؟؟

تازه من نسخه هایی مثل AC Liberation هم حساب نکردم با متی ۶۰ و خورده ای :|

Dark PS

کاربر سایت
Mar 14, 2014
59
ما که راضی هستیم.هر چی هم بسازین ما بازی میکنیم.خیلی هم عالی.فقط قسمت سوم یکمی مسخره بود بقیه قسمت ها خوب و عالی بودند.

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
متا خیلی نشون میده :|
متا AC 2 > AC BR > AC IV >AC 3
پیشرفت داشته ؟؟ بازی از متای ۹۲ به ۸۰ رسیده پیشرفته ؟؟
تازه من نسخه هایی مثل AC Liberation هم حساب نکردم با متی ۶۰ و خورده ای :|
Assassin's Creed IV: Black Flag 88
Assassin's Creed III 84
Assassin's Creed: Revelations 80
Assassin's Creed: Brotherhood 89
Assassin's Creed II 90
همونطور که میبینی نسخه های اخیر پیشرفت داشتند! پایین ترین امتیاز نسخه چهارم تو پلتفرمی که بیشترین نقد رو داشته امتیاز 7 بوده، این پیشرفت نیست؟
بعد اختلاف 2 صدم متا اصلا چقدر ارزش داره که سرش بحث بشه؟ موفقت نسخه های اخیر این سری ثابت شدس بهترین اکشن ادونچر سال نسخه چهارم و کاندید بهترین بازی سال شدن نسخه سوم هم مدرک، اصلا سر این مشئله بحثی نیست!
در ضمن بازی ای که تنها پیشرفتش نسبت به نسخه های قبل "مدل موی شخصیت نقشه ها" باشه هیچوقت به چنین موفقیت هایی نمی رسه!
خواهشا این صحبت های بی اساس رو پیش خودتون نگه دارید!

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
نسخه سوم رو من انقدر سرسری و احمقانه رفتم جلو بخاطر داستان چرت و شخصیت های افتضاح، که الان فقط یادمه از درخت می شد بالا رفت:D چیز خاصی از کانر و اون مرتیکه باباش یادم نیست:D

HD1225

کاربر سایت
Jan 13, 2014
34
نام
HaDi
من فک کنم تنها کسی باشم تو این سایت که از عرضه ی سالانه این بازی استقبال میکنه!:d
البته خوب این عرضه ی مکرر و سالانه در بلند مدت تاثیرات منفی خودش رو میگذاره اما خب من شرایط فعلی رو در نظر می گیرم و با توجه به لذت بی نهایتی که از هر شماره از این بازی می برم نه تنها از یک بازی بلکه از 2 بازی در سال از این سری استقبال می کنم!
الان هم با اینکه دارم black flag رو تجربه میکنم برا شماره بعدی لحظه شماری می کنم!
البته این عرضه ی سالانه رو بعضی بازی ها برای من تاثیرش رو گذاشته و مثلا cod به معنای واقعی مکیده شده ولی اساسین با توجه به تفاوتهایی که داره هنوز سرزنده هست!
ابن حرفش هم حقه وقتی که سر هر شماره داره چند میلیون فروش میکنه احمق نیست که این عنوان پولساز رو که الان سودده ترین بازیش هست رو سالانه عرضه نکنه !
کاملا موافقم. مخصوصا این اخری رو راحت بالا 40 ساعت بازی کردم چون خیلی ساده بگم "حال میداد":d
شاید تا 3-4 سال دیگه اساسین هم مثل COD بشه،چیز تازه ای برای نشون دادن نداشته باشه و درجا بزنه ولی در حال حاظر علاوه بر لذت بخش بودن،تو هر نسخه پیشرفت خوبی هم میکنه. دیگه Black Flag رو کنار 3 قرار بدین واقعا واضحه این قضیه.

GUѦRDiAN

کاربر سایت
Jun 25, 2011
985
نام
Esmaiel
مردم وقتی بخواهند میخرند. خریدن معلول خواستن است. چون میخرند پس میخواهند. نتیجه اینکه مردم میخواهند. من هم میخواهم. پس اگر بیاید میخرم.
چقدر می خواهند گفتم:d
گاهی وقتها پیش میاد مردم بدون اینکه چیزی رو بخواند خواهان خرید اون هستند
(یا اینکه مجبور میشند بخرند) :d

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
AC از داستان به قشنگي شماره دوم رسيده به چرت و پرت هايي مثل ACIII و AC IV .
درسته AC IV از نظر گيم پلي و.. خوب بود ولي چند شماره اخير از نظر داستان و شخصيت پردازي صفر هستند

LeBron James 6

کاربر سایت
Mar 18, 2012
1,886
نام
S'Ali Ghaderi
از حرفاتون این معلومه که کلا AC رو یه بازی حال بده در نظر میگیرین و چون AC IV حال میده عالیه :| اصلا کاری ندارین همین بازی رسما ر..یده به سری اساسین با اون داستانش :| اساسین هارو کلا تحریف کرده !

این عکسو میذارم اون آخرین نفرو ببینید !

پیشرفت بازی اگه به این باشه که تو هر نسخه یه شخصیت مضحک معرفی کنن بهتره نشه ! شما اتزیو با این مست مقایسه کن می فهمی !

59258345255199653322.jpg

من با این که AC III اصلا بدرد بخور نبود نه گیم پلی جذابی داشت نه گرافیک خوبی اما به این نسخه آخر ترجیحش میدادم حداقل AC که پتانسیل اصلیش با داستان فوق العاده ساخته شده رو صدمه نمی زد !

فقط کافیه اونایی که سنگ هر ساله اومدن AC به سینه میزنن نتونن کپی بازی کنن ! یا اونقدر وضع مالیشون خوب نباشه اوریج بگیرن اونوقت بهتون میگم هر ساله اومدن بازیو اونم بدون هیچ پیشرفت خاصی رو چطوری تلقی میکردن :|

طرف شنل میپوشه میشه AC

این حرفارو کسی داره بهتون میگه که با AC 2 و AC BR زندگی کرده ! اما الان ... :|

Lord Odin

کاربر سایت
Mar 19, 2013
2,014
گیمرها خودشون رو برای GTA میکشن همه میدنید نیاز به توضیح نداره. آیا 2K احمق هست که هر سال یه GTA نمیدهد؟ (ارسطو عامل :D).

Reza Castel

کاربر سایت
Aug 19, 2012
432
یوبی خیلی خوب کار میکنه ؟؟

اوکی

میشه شما بگین تفاوت های AC 2 AC:BR AC:R AC3 AC IV AC:LE AC جدید تر جدید تر و جدید ترش ؟؟

یه عینک بخر شما دوست عزیز

میخواستی چی کار کنن اژدها بزارن تو بازی ؟

توی نسخه بعدی بازی ها داستان تغییر می کنه گرافیک بهتر میشه و یکم گیم پلی

که توی همه این نسخه ها این اتفاق افتاده

LeBron James 6

کاربر سایت
Mar 18, 2012
1,886
نام
S'Ali Ghaderi
یه عینک بخر شما دوست عزیز

میخواستی چی کار کنن اژدها بزارن تو بازی ؟

توی نسخه بعدی بازی ها داستان تغییر می کنه گرافیک بهتر میشه و یکم گیم پلی

که توی همه این نسخه ها این اتفاق افتاده

این که داستان بازی میشه یکی که شنل میشپوشه AC میشه ، پیشرفته ؟؟

گرافیک AC 3 که طرف دهنش تکون میخورد صداش بعدش میومد پیشرفته ؟؟

بخدا عوض کردن یه سری مپ دو سه تا دکمه و یکم گرافیک پیشرفت نیست :|
شما یه نگاه به GTA IV و GTA V بنداز پیشرفتو میبینی!

یه نگاه به UC1 و UC2 بنداز پیشرفتو میبینی !

یه نگاه به WITCHER 1 و WITCHER 2 بنداز پیشرفتو میبینی !

یه نگاه ...

اما حالا یه نگاه به یه نسخه ی COD بنداز به اون یکی بنداز

به یه نسخه ی AC

به یه نسخه NFS

و ...

کامل تر حرفم هم ارجاع میدم به ۳ پست بالاتر ...

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,258
نام
امیر حسین
این عکسی که گذاشتی از اساسین های مختلف رسما جوکه!
اینجوری بخوای نگاه کنی به اتزیو هم میشه گفت دخترباز! :|

درسته من خودمم با AC بودن، AC IV تا حدی مشکل دارم،ولی نه دیگه چنین جوکی! :|

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
این که داستان بازی میشه یکی که شنل میشپوشه AC میشه ، پیشرفته ؟؟

گرافیک AC 3 که طرف دهنش تکون میخورد صداش بعدش میومد پیشرفته ؟؟
بخدا عوض کردن یه سری مپ دو سه تا دکمه و یکم گرافیک پیشرفت نیست :|
شما یه نگاه به GTA IV و GTA V بنداز پیشرفتو میبینی!
یه نگاه به UC1 و UC2 بنداز پیشرفتو میبینی !
یه نگاه به WITCHER 1 و WITCHER 2 بنداز پیشرفتو میبینی !
یه نگاه ...
اما حالا یه نگاه به یه نسخه ی COD بنداز به اون یکی بنداز
به یه نسخه ی AC
به یه نسخه NFS
و ...
کامل تر حرفم هم ارجاع میدم به ۳ پست بالاتر ...
تعریف شما از پیشرفت چیه؟
بعد GTA V چه پیشرفتی نسبت به نسخه های قبلش کرده بود؟ :-?

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
من کل نسخه هاشو که تا الان رفتم ، فقط لذت کامل از 1 و 2 بردم و بیشتر 1 البته 2 کامل تر بود .. ولی الطایر خیلی مرموز بود و همون که چهره اش مشخص نمیشد میشد گفت واقعا یک اومکش حرفه ای بود. ولی تو نسخه های اخر طرف هیچی نشده مثل فیلم هندی یدفعه ادم کش حرفه ای میشه.!!

LeBron James 6

کاربر سایت
Mar 18, 2012
1,886
نام
S'Ali Ghaderi
تعریف شما از پیشرفت چیه؟
بعد GTA V چه پیشرفتی نسبت به نسخه های قبلش کرده بود؟ :-?

واقعا فکر نمی کردم همچین سوالی رو از من بپرسی :|

چه تفاوتی ؟؟ اینایی که الان حضور ذهن دارم :

کنترل کردن ۳ شخصست با اون سیستم داینامیک فوق العاده

اضافه شدن ورزش ها ، آیتم ها و ... که اصلا تو گذشته وحود نداشت ( تعدادشون اونقدر زیاده که نمی تونم نام ببرم! )

شخصیت پردازی و روایت نو داستان نسبت به سری های قبلی

گیم پلی روان نسبت به قبل

باز بودن تمام نقشه از همون اول

و هزار تا تغییر ریز و درشت دیگه !

حداق رو یه بازی دیگه دست میزاشتی :|

-------------

اون عکس هم خصوصیت بارز طرفو داره میگه ! اگه اتزیو دختر بازی هست خصوصیت بازیش و اون ابهت و ... بذاری کنار اینو فقط ببینی هیچی من تسلیمم :|

اما ادوارد چی ؟؟ چی داشت جز یه مست بی سر و پا که کلا گند زده به هر چی AC ؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر