Twisted Metal | Trophies Guide

RADON

کاربر سایت
Dec 3, 2010
236
نام
نیما
Racing? In a Twisted Metal game?!
trophy_silver.png
Don't miss any gates and win the battle in Race #2, one player only.هیچ Gate ـی رو از دست ندید و در مسابقه ماشین ها برنده شید ( فقط 1 نفره )
1 مسابقه ؟ اون که قرمزش کردم یعنی چی ؟؟
Calypso
trophy_bronze.png
Achieve the Highest Online Rankبه بالا ترین رتبه ی آنلاین دست پیدا کنین !
ایـــــن یعنی چی الان من تو 1 مدل مسابقه تو سینگلش 124 شدم تو کل نفرات رنکم .. باید چند بشه مثلا ؟؟ یه راهنمایی !---------- نوشته در 08:31 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:28 PM ارسال شده بود ----------
So much anger...
trophy_bronze.png
Discover the secret of Sophie Kaneراز Sophie رو کشف کنین !
این گاید یا راهنمایی یا تریلری چیزی داره ؟؟ چی کار کنیم :D !***************************************************
1. در Mr.Grimm Story دو تا مسابقه رو دیگه باید ببری !2.بیشترین آنلاین رتبه در سطح 30 و 99، 000 تجربه برای رسیدن به آن طول می کشد3.توی یوتیـوب بزن پیدا میشه !

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
1. در Mr.Grimm Story دو تا مسابقه رو دیگه باید ببری !2.بیشترین آنلاین رتبه در سطح 30 و 99، 000 تجربه برای رسیدن به آن طول می کشد3.توی یوتیـوب بزن پیدا میشه !

تو هر story یک مسابقات race داره ... من 1 کیش رو رفتم ... ماله sweet tooth ...

اینجا هم که قرمز کردم نفهمیدم !

3 . چیز شکن داری بده من :D برم یوقوب :D !

---------- نوشته در 09:51 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:47 AM ارسال شده بود ----------

He's not heavy
trophy_bronze.png
As Talon, pick up teammate (ranked, unranked, split screen, campaign co-op).
با Talon هم گروه شین ! )(در Ranked -UnRanked -Split Screen)

Talon یه هلکوپتره بگو هلکوپتر رو بردارید راستی نگفتی Camping هم است :D ....

Birth Control
trophy_bronze.png
Defeat the semi before a single enemy is spawned in Juggernaut DM - Watkyn's Harbor.

بزار کمکت کنم تو این تو مرحله watkyn harbor باید قبل از اینکه از پشت ماشین jaggernaut DM یه دشمن بسازه ( بعد از این رو بلد نیستم اون قرمزه :D )

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
اینجا فقط فکر کنم ماله بخش بازی hunted است

The most dangerous game
trophy_bronze.png
Be The Hunted/Stay the Hunted- in ranked, unranked, or split screen local-HUNTED GAME MODE for at least 4 minutes.
به مدت 4 دقیقه توی یکی از قسمت های بازی باشین (در Ranked یا UnRanked یا Split screen

---------- نوشته در 09:38 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:34 PM ارسال شده بود ----------

ممنون میشیم این رو ترجمه کنید

[h=2][hide] - [top]
25Sa9e366.png

So much anger...
bronze.png

Discover the secret of Sophie Kane.

[/h]
Once you beat the game, the final cutscene will play, followed by credits. Once the first portion of the credits are over, an epilogue plays. After it finishes another set of credits will role, followed by yet another epilogue video. Once you watch the second epilogue video this trophy will unlock.

*Note: This trophy is partially missable, if you skip the credits after the first epilogue video (or anytime after you beat the last boss) you must beat the game again to watch the second epilogue video.

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
Grace Under Fire
trophy_bronze.png
Beat Metro Square Electric Cage on HARD MODE with 5 SECONDS LEFT in your GRACE PERIOD meter. Cooperative Story is allowed.

Metro Sqaure یه مرحله است توی بخش فکر کنم مراحل Sweet Tooth ...

Hard Mode هم که درجه سخت بازیه البته یکی قبل از Twisted

اونجایی که قرمز کردم یعنی چی ؟؟

foxy

کاربر سایت
Apr 17, 2010
362
نام
محمد
کسی نبود به من کمک کنه هتی یک نفر:((
این دیگه چه گایدیه ، لیست فارسی تروفیاس بیشتر ...
من که بازی نکردم ولی تروفی اینه که :
بازی رو که تموم میکنید ، باید بزاری Credits رو نشون بده و رد نکنید... بعد از اینکه سری اول رو نشون داد بعدش یه epilogueه ، بعد از این باز یه سری Credits نشون میده ، بعد از این باز یه epilogueه که تو اون خودش تروفی رو میده ، فقط کافیه ردش نکنی .

LORD-D

کاربر سایت
Apr 20, 2012
135
نام
AMIRREZA
این دیگه چه گایدیه ، لیست فارسی تروفیاس بیشتر ...
من که بازی نکردم ولی تروفی اینه که :
بازی رو که تموم میکنید ، باید بزاری Credits رو نشون بده و رد نکنید... بعد از اینکه سری اول رو نشون داد بعدش یه epilogueه ، بعد از این باز یه سری Credits نشون میده ، بعد از این باز یه epilogueه که تو اون خودش تروفی رو میده ، فقط کافیه ردش نکنی .

اقا دمت در حد جنگ جهانی سوم گرم:x

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر