.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,603
خدایا گناهان منو ببخش، چون تا به الان گوتی ی به اسم The Sopranos رو ندیدم! :D :(( :x

فصل یک رو دیشب تموم کردم!

۲۰/۱۰ :D
خدایا منو عف بنما چون فصل 1 رو دیدم خسته شدم
اهل سریال دیالوگ محور نیستم

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,656
نام
iMAN
خدایا گناهان منو ببخش، چون تا به الان گوتی ی به اسم The Sopranos رو ندیدم! :D :(( :x

ایضا بنده . ^:)^ نشستم هرچی قدیمی نیمه کاره دارم از قبل رو میبینم تموم میکنم . الان فصل 4 Justified تموم کردم. این بزرگوار هم تو صف هستن .

• Like
Reactions: Jill-Valentine

SNIPER II

Gold User
Dec 9, 2011
1,246
نام
Mansour
دوستان نمیدونم سوالم ربطی به این تاپیک داره یا نه
دیروز یه چندتا سینی خرما گذاشتم رو پشت بوم :D
بعد یه دونه از این استار نمیدونم چی چی های 4K هم سفارش دادم:D
میخواستم ببینم کانال خوب و سرگرم کننده چیزی هست پیشنهاد بدید حیات وحش 4کی باشه یا مثلا فیلم و سریالی چیزی

TheGodfather

ALI
Gold User
Jun 21, 2011
1,070
نام
Ali

سوپرانوز واقعاً عجیبه.
هر موقع می‌خوام به دوستام معرفیش کنم میگم صرفاً نگاهتون به این سریال، نگاه به دنیای گنگسترها نباشه. بحث روانشناسی‌ای که در این سریال وجود داره واقعاً بی نظیره.
این روزها در چنل‌های تلگرام می‌بینم کلیپ‌های ۳۰ الی ۶۰ ثانیه‌ای از جلسات تراپی تونی سوپرانوز میزارن که برام جالبه بالاخره این لایه‌ی سریال بعد از سال‌ها داره خودش رو به مخاطب نشون میده.
چون دو سال پیش سریال رو دیدم زیاد حضور ذهن ندارم که کدوم فصل و یا کدوم قسمت بود؛ اما کل یک قسمت ما در کابوس تونی بودیم که به نوبه‌ی خودش بی‌نهایت عالی بود.

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,726
نام
وحید

منم فعلا استارتش نکردم ولی از اونجا که سریالهای دیالوگ محور زیاد دیدم به نطرم جذبم کنه
شما دوبله میبینی یا اصلی ؟ دوبله خوب و بدون سانسور اصلا روش هست یا نه؟

• Like
Reactions: Jill-Valentine

Sarvior

کاربر سایت
Feb 13, 2016
1,036
نام
Ali
بحث کلاسیک ها رو پیش کشیدید
دوستان روم به دیوار من twin peaks رو ندیدم
یعنی اومدم اپیزود اول رو دیدم خیلی جذبم نکرد ( لطفا منو نزنید :D ) یکم حس out dated میداد
میخواستم بدونم سرعت داستان و جو بهتر میشه یا کلا تا آخر همینه

• Like
Reactions: Alkazar

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,512
نام
سپهر
بحث کلاسیک ها رو پیش کشیدید
دوستان روم به دیوار من twin peaks رو ندیدم
یعنی اومدم اپیزود اول رو دیدم خیلی جذبم نکرد ( لطفا منو نزنید :D ) یکم حس out dated میداد
میخواستم بدونم سرعت داستان و جو بهتر میشه یا کلا تا آخر همینه

سریال به‌شدت اتمسفریک هست؛ کار دهه 90 است و سبک و شیوه بازیگری ممکن است عجیب و دل‌زننده باشه؛ لحظات یونیک خودش رو داره ولی ریتم؟ شاید یکی از کندترین سریال‌های تاریخ تلویزیون باشه (به خصوص فصل سومش):

اگه میخوای ببینی؛ فصل اول رو کامل نگاه کن، فصل دوم از قسمت 1 تا 11 و بیخیال قسمت 12 تا 18 شو؛ از قسمت 19 ببین؛ بعدش یک فیلم سینمایی داره که دیدنش واجب هست برای شروع فصل سوم.

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,512
نام
سپهر
منم فعلا استارتش نکردم ولی از اونجا که سریالهای دیالوگ محور زیاد دیدم به نطرم جذبم کنه

سوپرانو تنها فصل اولش توسط دوبله GEM انجام شد؛ دوبله‌ای براش در کار نیست (تا اونجایی که میدونم)

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,709
نام
Ebrahim

زبون اصلی می بینیم :D

• Like
Reactions: bayern_vahid

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,384
نام
محمد
این فصل چهارم True Detective هرچقدرم بخوان ماسمالی کنند، اینقدر پایان بد و احمقانه ایی داشت که با هیچی جمع نمیشه. این ارتباطات با فصل اول هم صرفا یکم مسخره بازی برای جلب مخاطب های قدیمی است.

آخرین ویرایش:

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
این فصل 4 true detective واقعا عجب اشغالی بود، بدون شک بدترین فصل کل سریال بود.

در کل من خودم اصلا انتظار نداشتم به خوبی فصل 1 باشه، ولی باز گفتم شاید یه داستان کاراگاهی نسبتا خوب تحویلمون بدن، ولی.... :|

بریم فصل 1 رو یه بار دیگه ببینیم شاید این افتضاح رو بشوره :-"
+

فصل 3 سریال با اینکه خیلی متفاوت تر از فصل های قبلی بود (و خیلی هم کند تر جلو میرفت) ولی باز به خودی خودش خوب بود، فصل 2 هم بنده خدا اونقدر بد نبود، حداقل ارزش دیدن داشت، ولی این لامصب قشنگ اشغال بود.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر