Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
این فصل جدید true detective خییییلی آبکی شده.
شخصیت های اکثرا نچسب به کنار، انگار بزور فقط میخواستن به فصل 1 ربطش بدن.

توی فصل 1 وقتی راست و مارتی سرنخ جدید پیدا میکردن آدم میرید به خودش :-" تو این فصل جدید انگار نه انگار.
از اون داستان کاراگاهی عالی رسیده به jump scare های مسخره :| :| :|

خاک بر سرشون

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
سریال هارلی کویین اول رو بگیرم یا Batman: Animated Series?
کاملا بستگی داره چه روایتی الان باب میل اتون باشه

انیمیتد سریز یک جور رفرنس شده برای این که کاراکتر های دنیای بتمن چطوری باید باشن . نمیشه گفت 100 در 100 شاهکاره . اپیزود های پرت زیاد داره و خیلی از پیرنگ هاش هم برای این دوره پیش پا افتاده است . اما در کل ارزشمنده

از اون طرف هارلی کوئین کلا هدف اش مسخره بازیه . جوک های کرینجی توش پره و به خصوص فصل آخرش ووک هم شد. کلا سیفون رو میکشه رو کاراکتر های دنیای بتمن

yr1isone

کاربر سایت
Jun 9, 2021
231
آقا من و خانمم چند وقتیه دیگه نمیتونیم سریال آمریکایی ببینیم یعنی فقط میخوایم تاپ ها رو ببینیم ولی نمیدونم چمون شده دیگه حوصله حرفای فلسفی و کارای سنگین رو نداریم . آخریش همین True Detective سیزن 3 بود که بعد قسمت دوم دراپ کردیم .
بجاش نشستیم پای سریال کره ای به اسم موش . با اینکه خب لوس بازی و پلات هول و خلاصه همه این چیزا رو داره ولی خوبه خوشمون اومده .
اگه میشه چندتا سریال تاپ کره ای بگید ( ترجیها 2020 به این طرف باشه و قدیمی نشده باشه )
crash landing on you
یه زن خیلی پولدار کره ای هنگام گلایدر سواری اتفاقی تو کره شمالی فرود میاد و اتفاقاتی که به دنبالش میاد
flower of evil
یه مرد قاتل با یه زن پلیس ازدواج کرده زنه هم از اینکه اون قاتله اطلاعی نداره
Mr queen
یه آقای آشپزی از قرن 21 پرت میشه به چوسان قدیم ولی در بدن یه زن و به عنوان یه ملکه و داستان هایی که پیش میاد
vincenzo
وینچنزو یه وکیل مافیای ایتالیایی که بعد مدت ها به زادگاهش کره بر میگرده و قصد داره یه تن طلا رو از یه ساختمون خارج کنه
reply 1988
زندگی چند خانواده تو 1988 رو نشون میده معمولا هر قسمت یه داستاني داره و کمدی هم هست یه سریال دوست داشتنیه
welcome to waikiki
این هم تو یه خونه اتفاق میفته داستان چندتا دوست رو روایت میکنه که خونه اشون رو به هتل تبدیل کردن و هرقسمت یه داستانی داره از جنبه کمدی سریال قویه

من آخرین سریال آمریکایی که دیدم و خیلی خوشم اومد Severance بود که اونم یه فصله ولی اخبار بدی ازش اومده بود راجع به فصل دومش دعوا بین تیم نویسندگان و جداشدنشون و کنار گذاشتن چندین باره فیلمنامه و وقفه های طولانی هم که داشت البته تازه شروع کردن فیلم برداریشو .منم باهات هم نظرم که سریال آمریکایی خوب خیلی کم شده

آخرین ویرایش:

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,511
نام
سپهر
کاملا بستگی داره چه روایتی الان باب میل اتون باشه

انیمیتد سریز یک جور رفرنس شده برای این که کاراکتر های دنیای بتمن چطوری باید باشن . نمیشه گفت 100 در 100 شاهکاره . اپیزود های پرت زیاد داره و خیلی از پیرنگ هاش هم برای این دوره پیش پا افتاده است . اما در کل ارزشمنده

از اون طرف هارلی کوئین کلا هدف اش مسخره بازیه . جوک های کرینجی توش پره و به خصوص فصل آخرش ووک هم شد. کلا سیفون رو میکشه رو کاراکتر های دنیای بتمن

هارلی کویین تا قسمت سوم خوب بوده؛ دنبال چیز جدید بودم؛ چون از Phantom of the Mask خوشم نیومد، نرفتم سراغ Animated Series.

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
هارلی کویین تا قسمت سوم خوب بوده؛ دنبال چیز جدید بودم؛ چون از Phantom of the Mask خوشم نیومد، نرفتم سراغ Animated Series.
کلا ماسک فانتازم خیلی نسبت به انیمیتد سریز دراماتیزه تر بود . البته دقیقا نمی دونم کدوم بخش هاش به مذاقتون خوش نیومد . اگه براتون روایت متفاوت جذاب تره همون هارلی بهتره . اما در کل دیدن انیمیتد سریز برای علاقه مندان به دنیای بتمن تا حدی واجبه

• Like
Reactions: Dinosaur

kourooshkabir25

کاربر سایت
Apr 4, 2017
5,357
آقا من و خانمم چند وقتیه دیگه نمیتونیم سریال آمریکایی ببینیم یعنی فقط میخوایم تاپ ها رو ببینیم ولی نمیدونم چمون شده دیگه حوصله حرفای فلسفی و کارای سنگین رو نداریم . آخریش همین True Detective سیزن 3 بود که بعد قسمت دوم دراپ کردیم .
بجاش نشستیم پای سریال کره ای به اسم موش . با اینکه خب لوس بازی و پلات هول و خلاصه همه این چیزا رو داره ولی خوبه خوشمون اومده .
اگه میشه چندتا سریال تاپ کره ای بگید ( ترجیها 2020 به این طرف باشه و قدیمی نشده باشه )
Crash Landing on You
1707417719876.png
reborn rich
1707417682304.png

legend of the blue sea
1707417947217.png

it's okay not to be okay
1707417648305.png

پیشنهاد می کنم اول My Love from the Star تماشا کن/ بعد it's okay not to be okay / بعد legend of the blue sea / بعد Crash Landing on You , در اخر هم reborn rich :D

آخرین ویرایش:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
اینجا دو تا توهین کردی که حلالت نمی‌کنم! :|
۱. اون انیمیشن اسمش Mask of the Phantasm هست، نه Phantom of the Mask. :D
۲. خجالت داره واقعاً! چطوری ازش خوشت نیومد؟ :(
من فن ذوب‌شده Batman: The Animated Series هستم و نمی‌تونم نظر منطقی در موردش بدم و برای همین می‌گم جزو شاهکارهای بشریت هست و دیدنش بر همگان واجبه! :D جزو بهترین سری انیمیشن‌های دوران خودش به حساب میاد و با اینکه قسمت‌های ضعیف هم داره، ولی در مجموع کیفیتش بالاست.
در کنار گرافیک قشنگ، موسیقی‌های عالی، داستان‌های جالب، اتمسفر واقعاً خوب که بعضی جاها خیلی هم تاریک می‌شه (در استانداردهای یه سریال انیمیشنی)، یه سری از بهترین طراحی‌ها و صداپیشگی‌های شخصیت‌های کمیکی رو می‌شه توی این سری دید و بیخود نبوده که مرحوم کوین کانروی و مارک همیل بعد از اون تبدیل شدن به نماد بتمن و جوکر و مثلاً توی سری بازی‌های Batman: Arkham هم سراغ‌شون رفتن.
اصلاً همون تیتراژ اولش کافیه تا آدم ایمان بیاره. لامصب هنر خالصه!

---------
اون سری Harley Quinn هم چیز خیلی خوبیه، مخصوصاً فصل‌های اولش. درسته که پُر از ترندهای این روزگاره، ولی کارش رو خوب انجام می‌ده و با همه چیز شوخی می‌کنه، از کاراکترهای مثبت و منفی دنیای دی‌سی تا چیزهای دیگه و حتی بعضی جاها خود همین ترندها.
گذشته از شوخی‌های مختلف، کاراکترهای جانبی هم فوق‌العاده هستن و همون King Shark و Clayface به تنهایی انقدر محشر کار شدن که باعث می‌شن این سری ارزش دیدن رو داشته باشه. :D دیگه بگذریم از بتمن و جوکر متفاوتش!

آخرین ویرایش:

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,511
نام
سپهر
اینجا دو تا توهین کردی که حلالت نمی‌کنم! :|
۱. اون انیمیشن اسمش Mask of the Phantasm هست، نه Phantom of the Mask. :D

گفتم که Batman Beyond: Return of the Joker و همون Batman: Mask of the Phantasm دیدم ولی از Batman Beyond بیشتر خوشم اومد تا این؛ مورد دومی ریتم خیلی کُندی داشت و متاسفانه فرم و شکل انیمیشن‌ها منسوخ و تاریخ مصرف گذشته بود و به همین دلیل بود به سراغ Animated Series نرفتم؛ چون ممکن بود پس بزنم؛ از فضای action-packed به دور بود و به جز دو پلات توییست، چیز آن‌چنان wow نداشت؛ عاشقانه PG آن هم تاثیرگذار نبود؛ دلیل critical acclaimed شدن این انیمیشن شاید مجاورتش با دوگانه فاجعه شوماخر بود که اکثراً این انیمیشن (اکران شده در سینما) رو به مانند جواهر نسبت به آن دو نسخه سینمایی می‌دانستند؛ اما در سال 2024 همچنان groundbreaking هست؟ خیر!

سریال «هارلی کویین» جالب شروع شد؛ متفاوت هست؛ شاید همون طنزی humiliations هست که گیمرهای Arkham در Suicide Squad: The Game را آزرده‌خاطر کرده؛ اون بازی که هنوز داره زیر دست و پا نفله می‌شه ولی این سریال از همون شروع خون‌آلود و مملو از F-word مشخص بود که با چی طرف هستم؛ بتمن هم کشته بشه یا تحقیر بشه ناراحت نمی‌شم! :D

• Like
Reactions: Dinosaur

VITAMIN2X

کاربر سایت
Jul 8, 2021
328
اگر به ژانر جنایی علاقه داری The Worst of Evil از دست نده . یکی از بهترین سریال هایی که دیدم.
dR8rPEv6q2lux4qJdcrY0chaLqO.jpg

Sarvior

کاربر سایت
Feb 13, 2016
1,034
نام
Ali
True detective s4 e5 فاجعه !
باورم نمیشه تو یک ساعت داستان اصلا جلو نرفت
فقط یک قسمت دیگه تا پایان مونده ، حتی اگر به نحو خارق العاده ای هم قسمت آخر عالی باشه (که خیلی بعید بنظر میرسه ) این همه اپیزود فاجعه رو نمیتونه توجیه کنه

ظاهرا هالیوود به قحطی نویسنده خورده البته با توجه به اعتراضات خیلی هم دور از انتظار نبود

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,926
نام
نـــــــویـــــــــد
9 سال پیش در چنین روزی اولین قسمت از سریال Better Call Saul، اسپین آف فوق العاده سریال Breaking Bad منتشر شد

View attachment 327822

سریالی که بی شک، یکی از پنج سریال برتریه که تا الان دیدم.

شاید نظر نامحبوبی باشه ولی من بتر کال سال رو خیلی بیشتر از بریکینگ بد دوس داشتم. به این معنی نیست که اونو دوس نداشتم ولی این واسم بالاتر قرار میگیره. واقعا فریم به فریمش واسم جذاب بود از ابتدا تا انتها. هیچ قسمتی نبود که حس کنم افت کرده و حوصلمو سر میبره. واقعا کار کم نظیری بود. برای منم توی تاپ ۳ سریالام هستش در کنار The Wire و Sopranos.

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,382
نام
محمد
True detective s4 e5 فاجعه !
باورم نمیشه تو یک ساعت داستان اصلا جلو نرفت
فقط یک قسمت دیگه تا پایان مونده ، حتی اگر به نحو خارق العاده ای هم قسمت آخر عالی باشه (که خیلی بعید بنظر میرسه ) این همه اپیزود فاجعه رو نمیتونه توجیه کنه

ظاهرا هالیوود به قحطی نویسنده خورده البته با توجه به اعتراضات خیلی هم دور از انتظار نبود
در نقدای سریال، حتی کسایی که برای سریال نقد مثبت هم نوشته بودند، به این اشاره کرده بودن که پایان این فصل چنگی به دل نمیزنه.
من جدیدا متوجه شدم، این ویدیو هایی که برای توضیح فیلم و سریال ها در یوتیوب میسازند، بشدت بیشتر داستان رو منطقی و پرمفهوم جلوه میدن تا خود داستان اصلی.
کاشکی همونا نویسنده این فصل میشدن، حداقل با زباله ایی که داریم میبینیم سر و کله نمیزدیم. با دیدگاه ماسمالی سریال دیدن چه خوبه!:))
پ.ن: کاشکی هیچموقع فصل های بعد True Detective ساخته نمیشد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر