DoomedToKill

کاربر سایت
Oct 1, 2020
1,948
سف مک‌فارلن کلا جوک اینا راجب ایرانیا زیاد داره چند تاشم تو فمیلی گای هست .

البته شاید تهیه کننده ای کسی تو سریال ایرانی باشه که خیلیم عجیب نیست

الان تهیه کننده استند اپ اخر دیو شپل ایرانی بود .
اره ولی خب فمیلی گای n تا اپیزود داره و ماهیتش هم مسخره کردن اکثر کشورها و موضوعات سیا-سی و...طبیعیه چند تا جوک درباره ایران هم باشه تا تد
کلا بنظرم بعد اتفاقات چند سال اخیر و ترند شدن اتفاقات ایران، موضوعات مربوط به ایران بیشتر تو فیلم و سریال های خارجی منشن میشه
هرچند کلا ایران و.. تو فیلم و سریال های آمریکایی خیلی منشن شدن از قدیم و آنچنان عجیب نیست و هممون حداقل چند مورد مختلف تو حافظه مون داریم

• Like
Reactions: yonestm

SΛDrA-HhH

Gold User
May 5, 2011
14,804
نام
شیخ صدرا
تد رو منم امروز تا آخر ديدم.
خوب بود،طنز خوبى داشت،بازيا مناسب بود نسبتا.
موقعيتاى كمدى خوبى داشت و به جلف بازى كشيده نميشد.
فقط اينم ديگه اپيزوداى آخر شروع كرد به فرو كردن مفاهيم ووك به حلق مخاطب البته اومدن مثلا به طور معكوس جا بندازن ولى در نهايت تابلو بود.

يه شخصيت زن و براون و مهاجر و هم جنسگرا هم كه برامون داشتن! نايس :D

در كل جالب و سرگرم كننده بود.

• Like
Reactions: yonestm

sorvinho2

کاربر سایت
Jan 1, 2023
166
سریال Ted دارم نگاه میکنم، فکر نمی‌کردم اینقدر خوب باشه
میکسی از Family Guy و Ted
طنز قوی، شخصیت پردازی خوب
امضای Seth MacFarlane کاملا مشخص تو سریال
بنظرم اگه از Family Guy یا Ted خوشتون میاد حتما بشینید ببینید و اگه از کلیشه های LGBT و طنز های آبکی امروزی خسته شدید هم بهتون پیشنهاد میکنم سریال رو
با احترام به شما ولی...ست مک‌فارلین از کی تا حالا امضا دار شده :D

• Smile
Reactions: mahdi-xbox

DoomedToKill

کاربر سایت
Oct 1, 2020
1,948
با احترام به شما ولی...ست مک‌فارلین از کی تا حالا امضا دار شده :D
فرض کن تعداد اپیزود های که نویسندگی و کارگردانی کردی، جای چند شخصیت گویندگی کردی، آهنگ خوندی، ایده پردازی کردی +200 اپیزود باشه، در مجموع 5 سریال و 3 تا فیلم کارگردانی کنی و بنویسی و بازی کنی
بعد یک نفر تو بازیسنتر ریپلای کنه مک‌فارلین از کی تاحالا امضا دار شد

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,513
نام
سپهر
آیا تو سریال Narcos اصلی به شخصیت «گریسلدا بلانکو» اشاره شد؟ چون یادم نمیاد. اگه اشاره نشده بوده، پس سازندگان می‌خواستند فصل چهارم رو به قصه «گریسلدا» پیوند بدهند که گویا طرحشون رد شده یا جایگزین نارکوها: مکزیک شد.

sorvinho2

کاربر سایت
Jan 1, 2023
166
هربار میاد ازین ویچر خوشم بیاد، نویسنده و کارگردان یه گندی میزنن یا آب میبندن توش یا گدابازی در میارن یا...
حیفه گرالت،سیری و یاسکیر.

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,385
نام
محمد
View attachment 325853

رو حرف عمو اسکوبار نمیشه حرف زد! :D 🦆

Griselda E01​
من خیلی دوست داشتم، خیلی از ویدیو هایی که دیدم حرف Meh بودن سریال میزدن ولی کیفیت خوبی داشت.
اما اصلا این نقل قول در حد و اندازه سریال نبود. کرکتر این خانم خیلی در مقابل جنایاتی که در واقعیت انجام داده Tone Down شده بود. بنظرم برای همذات پنداری و قابل درک شدنش این کار رو انجام دادن.
برای مثال توی سریال کوچیکترین اشاره ایی نمیشه که وقتی Griselda بچه بوده یک پسر رو دزدیده و کشته! حتی در مورد کشتن شوهر اولشم هیچی گفته نمیشه. خیلی میتونستند خانم رو شیطانی تر در بیارند.:D

پ.ن:خیلی در سریال میگن وای چقدر خوشگله این خانم، بعد آدم ورژن واقعی رو میبینه و پوکرفیس به دیوار خیره میشه.:|

• Poker Face
Reactions: Origami 2008

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,513
نام
سپهر
من خیلی دوست داشتم، خیلی از ویدیو هایی که دیدم حرف Meh بودن سریال میزدن ولی کیفیت خوبی داشت.
اما اصلا این نقل قول در حد و اندازه سریال نبود. کرکتر این خانم خیلی در مقابل جنایاتی که در واقعیت انجام داده Tone Down شده بود. بنظرم برای همذات پنداری و قابل درک شدنش این کار رو انجام دادن.
برای مثال توی سریال کوچیکترین اشاره ایی نمیشه که وقتی Griselda بچه بوده یک پسر رو دزدیده و کشته! حتی در مورد کشتن شوهر اولشم هیچی گفته نمیشه. خیلی میتونستند خانم رو شیطانی تر در بیارند.:D

پ.ن:خیلی در سریال میگن وای چقدر خوشگله این خانم، بعد آدم ورژن واقعی رو میبینه و پوکرفیس به دیوار خیره میشه.:|

جمله اول سریال را من به صورت یک منبع موثق پیدا نکرده‌ام؛ می‌گویند سازنده‌ها از ذهن خیالی خودشان این جمله را در ابتدای سریال آوردند؛ من که نمی‌دانم چه‌قدر درباره «گریسلدا بلانکو» می‌دانی یا اطلاعات در حد ویکپدیا هست یا نه کاری ندارم؛ در دو «نارکوز» قبلی قصه از بچگی لُرد دراگ شروع نمی‌شد؛ هم هر دو سریال مقطع به قدرت رسیدن آن‌ها (فلیکس و اسکوبار) و نحوه سقوط‌شان را نشان می‌دهند؛ حتی فلش بک هم که در این باره نمی‌زند و چه خوب این کار را می‌کند؛ چون هدف «نارکوها» نمایش اوج و فرود بزرگ‌ترین قاچاقچیان مواد بوده است.

در وصف یک آنتی‌هیرو در قامت بازیگر اول؛ معمولاً رسم هست که کاراکتر در همان شروع شیطانی ترسیم نشود و شاید در پایان نویسنده تصمیم به نمایش رویکرد شیطانی شخصیت می‌کند؛ این خانم رو اینجا شیطانی‌تر نکردند و اسکوبار هم آنچنان شیطانی نکردند؛ بالعکس فلیکس گالاردو در فصل اول و دوم Narcos: mexico به شدت خوفناک و تنفربرانگیز است. تو هیچ نقطه‌ای نمی‌بینی که با گالاردو همذات‌پنداری کنید (شاید به همین دلیل هست که من با وجود گیلتی پلژر بودن Narcos: Colombia؛ نسخه مکزیک رو از نظر جنس کار بیشتر دوست دارم)

در حد یک مینی‌سریال قابل قبول هست و سرگرم‌کننده؛ شاید دیگر تکه دیگری از Narcos Universe را نبینیم و همین می‌تواند مرحمی برای یک نارکو فن باشد! :D اگر می‌خوای بیشتر از «بلانکو» در فرم دراماتیک ببینی؛ فیلم زیر را با بازی «کاترین زیتاجونز» بهت پیشنهاد می‌دم (خودم ندیدم!)

1706460516698.png

DoomedToKill

کاربر سایت
Oct 1, 2020
1,948
حضور شماعی زاده در Griselda
IMG_20240129_021155.jpg
خب تد هم کامل دیدم، حیف که فقط 7 قسمت بود.بنظرم 8.5/10
و Seth MacFarlane دوست داشتنی، هم بحث صداگذاری هم تهیه و تولید

نمیدونم قضیه اش چی بود ولی برام جالب بود که دو بار ایران منشن شد تو سریال
یک سکانس جانی از دختر *زبین می‌پرسه کجا میخوای بری؟ با کنایه میگه یک جا با toleranceروشن فکری بیشتر؛ ایران
یک سکانس هم Blaire به Matty میگه نمی‌فهمی چی میگم؟ مگه دارم فارسی حرف میزنم
: Griselda
IMG_20240129_025827.jpg

بنظرم یک اسپین ضعیف فمینیستیه(دراگ دیلر زن Vs پلیس زن) تا اینجا که دیدم
Of course no wondering when Sofia Vergara is both leading actress and executive producer of the series
امتیازم فعلا ۶/۱۰

• Smile
Reactions: bayern_vahid

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,385
نام
محمد
حضور شماعی زاده در Griselda
View attachment 326172

: Griselda
View attachment 326174

بنظرم یک اسپین ضعیف فمینیستیه(دراگ دیلر زن Vs پلیس زن) تا اینجا که دیدم
Of course no wondering when Sofia Vergara is both leading actress and executive producer of the series
امتیازم فعلا ۶/۱۰

یکی از ضعف‌های سریال «گریسلدا» همون پلیس زنِ هست؛ علاوه بر اینکه بازیگر خوبی برای این نقش استفاده نشده؛ بلکه شخصیت‌پردازی درست درمونی ندارد؛ اینکه از کستِ پلیسی پدرو پاسکال و اسکات مک‌نیری برسی به این خودش جای تعجب داره؛ ولی هرطور حساب کنی؛ موش و گربه بازی مرد پلیس vs لرد دراگ زن اصلا باهم جور درنمیاد؛ تقارن داره و تصمیم خوبی گرفتند که اینطوری پیش بره

اونایی که (اینجا فقط نه) به سریال ایراد میگیرن و غر میزنن؛ بهشون به طور مستقیم shut up میگم؛ چون ممکنه این مینی‌سریال شش قسمتی آخرین چیزی باشه که از یونیورس «نارکوز» می‌بینید؛ پس لذت ببرید با تمام کاستی‌هایی مثل پلیسِ زنِ ضعیف و نبود راوی جذاب برای بازروایی تاریخ مادرخوانده کوکایین دارد!
من بنظرم میشد پرداخت بیشتری داشت ولی خودم بشخصه بازیگر خانمِ پلیس رو دوست داشتم.

جالب اینجاست این خانم کاملا واقعی است؛ نتفلیکس این خانم رو من درآوردی نیاورده. حتی شوهر ایشون هم توی داستان نقش داره ولی اصلا به رابطشون اشاره نمیشه.:|
june-hawkins-1.png

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر