Jaw

کاربر سایت
Jun 2, 2019
561
نام
Dani
اپیزود Saul Gone در بخش بهترین کارگردانی امی امسال نامزد نشده است! :-w :-w

View attachment 300757
هنوزم بعد از یک ماه نیم‌ که میگذره بعضی موقع ها این قسمت اخرشو پلی میدم و دوس دارم یچیزی جدید ببینم همچنان دلتنگشم من این قسمت اخرشو از قسمت اخر خود برکینگ بدم بیشتر دوس داشتم حیف واقعا واس همون جماعت امریکایی شی هالک بسازن بشینن باهاش عشق کنن بتر کال سال از سرشونم زیاده حیف این سریال بره تو مراسم چیپ امی واقعا اون از اسکار اینم از امی گل بگیره در جفتشون

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
چه میکنه succession :-"
احتمالا جوایز بخش سریال درام رو succession درو کنه و بخش کمدی هم میرسه به the bear.

limited series هم بین tlou و beef پخیش میشه.

• Like
Reactions: 779

TheGodfather

ALI
Gold User
Jun 21, 2011
1,070
نام
Ali
اپیزود Saul Gone در بخش بهترین کارگردانی و فیلمبرداری امی امسال نامزد نشده است! :-w :-w

View attachment 300757
من هنوز توی شک هستم که چطور و چگونه BB اون همه غوغا به پا کرد در زمانه خودش
اما BCS که به مراتب همه چیزش بهتر بود این همه ناکام موند؟
با توجه به شناخت بیشتر شما نسبت به سریال‌های تلویزیونی، آیا BCS هم میره جز اون دسته از سریال‌هایی که بعدها ملت می‌فهمن چه چیز خفنی بوده؟!

• Like
Reactions: ce7en44

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,512
نام
سپهر
من هنوز توی شک هستم که چطور و چگونه BB اون همه غوغا به پا کرد در زمانه خودش
اما BCS که به مراتب همه چیزش بهتر بود این همه ناکام موند؟
با توجه به شناخت بیشتر شما نسبت به سریال‌های تلویزیونی، آیا BCS هم میره جز اون دسته از سریال‌هایی که بعدها ملت می‌فهمن چه چیز خفنی بوده؟!
BB بهتر است از BCS هست با Nتا دلیل که زیاد این‌جا مطرح کردم؛
کاهش قدرت کمپین AMC پس از BB و Mad Men و هیاهوی HBO را علت دیده نشدن BCS می‌دانم.
گذر زمان مشخص می‌کنه و نه من!

پ.ن: چندتا از کاربران BC هم دوست دارند Succession ببره! :D

LORD SKY

کاربر سایت
May 6, 2014
451
نام
حسین
خب یه چیزی که کمتر دربارش پرداختن شکل DNA مانند سیلو هست. من حتی توی قسمت اول این حدسو میزدم که احتمالا سیلوهای دیگه ای باشن. چون دی ان ای میتونه نشون دهنده این باشه که مجموعه دی ان ای های دیگه ای هم هستن. حالا هدف سیلو چیه؟ احتمالاً یه ازمایش ژنتیکی برای بشره. هر سیلو روی یک DNA یا ژن داره کار میکنه. یک هدف. که مشخص نیست دقیقاً برای سیلو شماره 18 چیه .

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,624
نام
Leo Fitz
خب سیلو که تموم شد رفتم یه قسمت "هایجک" رو دیدم و خیلی خوشم اومد و همه چهار قسمت رو رگباری دیدم...خیلی خوب بود خدایی. فقط امیدوارم مینی سریال باشه در غیر اینصورت
خیلی ضایع ـس یه پرواز 6 ساعته 2 فصل طول بکشه :D
درهمون حین تو نت چشمم خورد به The Devil's Hour ... تو توضیحات چندتا سایت و همچنین imdb نزده بود که ترسناکه و خیالم راحت شد و رفتم واسه دانلود و تماشا...امتیازش هم که خوب هم منتقدا هم بیننده ها...
فقط یه چیزی عجیب بود که آقا تو اسم سریال Devil داره ولی ترسناک نیست :D فکر کردم اولین اثری باشه که devil تو اسمش باشه و ترسناک نباشه. :D
خلاصه آقا نشستیم پای قسمت اول همون اوایل قشنگ جو سنگین سریال گرفت مارو :D ولی با علم به اینکه ترسناک نیست خیلی راحت داشتم ادامه رو میدیدم که یهو اون وسطا یه جامپ اسکیری ریزی هم اومد وسط و در همین حین هم همچنان فضای سریال رو به دارک شدن میرفت!
پنچره پلیر رو دادم پایین و یه سرچ به انگلیسی زدم که آقا این سریاله ترسناکه...در جواب هم اومد بله که ترسناکه تازه چندتا جامپ اسکیر هم داره :D
بنظرم ایندفه تو عمل انجام شده (دانلود انجام شده) قرار گرفتم و باید ادامه رو ببینم. :D

779

کاربر سایت
Oct 27, 2009
834
نام
شایان
BB بهتر است از BCS هست با Nتا دلیل که زیاد این‌جا مطرح کردم؛
کاهش قدرت کمپین AMC پس از BB و Mad Men و هیاهوی HBO را علت دیده نشدن BCS می‌دانم.
گذر زمان مشخص می‌کنه و نه من!

پ.ن: چندتا از کاربران BC هم دوست دارند Succession ببره! :D
5 تا دیگه BCS هم بیاد بازم Succession سریال بهتری بود :D

779

کاربر سایت
Oct 27, 2009
834
نام
شایان
خودت VS رو راه میندازی یا وامیستی سایر طرفداران Succession هویدا بشن؟ :D
در واقع خودت راه انداختی :D
خودت هی میخوای غیر مستقیم بگی BCS حقش هست ببره و ... درحالیکه من همچین نظری ندارم، با اینکه به شدت از BCS لذت بردم ولی Succession برام تو یک بعد دیگه هست :D
ولی خارج از بحث های هیجانی امسال سریال های به شدت با کیفیتی اومدند!!! یعنی سال هایی که Crown برنده امی میشد امسال هیچ حرفی واسه گفتن نداره (هرچند که کیفیتش هم کمی پایین تر اومده بود)
از BCS و Succession بگذریم، من عاشق White Lotus هستم!! رو فصل دومش میتونم چندبار رد بدم :D بماند که این وسط House of Dragon هم اومد که کیفیت بسیار خوبی داشت و من رو یاد فصل‌های اول GOT انداخت. ازینور Crown و TLOU و yellowjacket هم سریال‌های به شدت با کیفیتی هستند. من فقط Andor رو ندیدم چون Disney+ هست :D (اگه کسی دیده میتونه یک خلاصه - پیشنهادی بگه؟؟)

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر